Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

özicim lapa diyetini sağlıklı bulmuyorum ben lmaz:
tadı da iğrenç :bbo:

tek yönlü beslenmeye karşıyım
bu nedenle iyi ki yemişsin diyorum
afiyet bal şeker olsun opuyorumnanaktan

kaynannalr ne yapar hele uveyse:)) neysee bak dogumda spor aklıma gelmedı zatı hastanedne cıkıyım bebısı hop bı tavana bı yere atarım beraberr spor yaparızz kurdan gıbı olurr:)) mesajına koptummm yaadelikafadulden

özicim lapa diyetini sağlıklı bulmuyorum ben lmaz:
tadı da iğrenç :bbo:

tek yönlü beslenmeye karşıyım
bu nedenle iyi ki yemişsin diyorum
afiyet bal şeker olsun opuyorumnanaktan

hacercim başlamışken devam edeyim dedim sabahki sıcaktı diye yada azdı diye anlamadım tadını heralde dolaba koymuştum çıkardım şimdi yiyeyim diye ama nasıl yedim bana sorun laelaelaelaelaelaelaelaelaelae:bbo::bbo:gerçekten tadı iğrenç yiğenlere helal olsun derim ,ama ben çok su içtim şimdi okuyorumda bi yerde su içilmicek diyo bi yerde çok su için diyo biri yoğurtlu yiyin diyo biri yemeyin diyo:bbo::bbo: başım döndü inan neyse başladım artık bi dilim poğca harici bişey yemedim arada meyve üzüm uyiyorum ama akşamda zorda olsa yicem yarım kalamsın belki bi işe yarar mafoldumben bu cuma kilo vermiş görmek istiyorum kendimi geçn ahfta utandım hemde regl dönemi diyince epey kilo almış gibi durdum

ben diyom zaten tarihe geçcen sporcu ananın sporcu kızı ŞenizŞenizŞeniz
bak doğar doğmaz takla bile atıyosırnaşık şeysırnaşık şey

y arkadaslarr yarim saat kalca ve karin hareketlerinden baska spor yapamiyorummmmafoldumben gun icinde yoruluyorum.. biliyorum gun icindeki aktiviteler spor yerine gecmiyor.. ama iki yavrum var..onlarin yaz okullari benim kendi okulum..esim..
o kadar yogun geciyorki..saatli hareket ediyorum .. su saatte surdan sunu aliyorum sonra bu saatte burda oluyorum ..sonra yemek pisicek su saatte.. fln fln kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı serseme dönüyorum
simdi mesela eve yeni geldim..hemen buraya kostum
"acaba lapa ma tuz koyabilirmiyim az:kedi:" diye sormak icin :)))

sonra temizlik yapmam lazim..eger aksam gucum kalirsa spor yaparim diycem ama ders calismam lazim o zamanda..
sabah yine 6 da kalk! ayni maraton basliyor...
spor konusunda zayif kaliyorummafoldumben

hacercim , genelde bende tercih etmiyorum tek yonlüde
stratejikaydirigubbakcemile3 ve sadece iki gün..
bu diyeti ilkdefa burda gördüm
ve arada meyvede yiyorum ben
bakalim deniycem(araya yarim saatlik bir telefon görüsmesi girdi, dikkatim dagildi..ne diyodum ben-tatlicadiarzu-) neyse öyle iste:1rolleyes:

anladım fıstığım
bence tuz koy ama abartmadan
yanında bol bol sebze ye varsa marul, maydanoz falan doğra üstüne
ya da yoğurtla ye
mm canım çekti cokacimcoook

kizlar bende lapayi bazen yapiyorum, tek yonlu beslenme degilde kilo verme duruldugunda falan iyi oluyo yardimci oluyo, ben yinede haftada 1 yapmak istiyorum bu hafta yine yapmak istiyorum
ben normal yiyemiyorum ancak yogurtla yiyorum ,bide turk pirinci cok lapa oluyo
ben fransiz pirinci yapiyorum hic lapa degil kac bardak su dokersen dok tane tane oluyo, onu yapiyorum tiksinmiyorum ghep yiyorum :)
mesela turk pirincine 1 cay bardagina 3 cb su dokerken bu pirince 5 dokuyorum yine tane tane
ama yinede az cok kilo veriliyo, degiyo bence onuca bakinca

bizde bugun mati eriste kestik baya bi yoruldum
bu arada kizlar fazla paylasimda bulunamiyorum ,daha fazl ayapmak istiyorum iste calisiyorum ,yada fazla yazmoiyorum buraya, bide kilo veremeyince canim hic istemiyo moral bozuk oluyo

ya bende cok severim pirinc pilavini..ama tuzsuz cok zor..azicik bir tuz o keskinligi alicak..
simdi bir avuc kiraz yedimcokacimcoook

ya ben bir sey sormustum asagida..cizelgemle ilgili..cizce cizelgem 55 te kalsin mi? 57 mi yapiyim?boyum 162..2 tanede yavrum var..normalde 57 yapmistim..bir arkadasimizin (nick hatirlamiyorum) 80 lerden hedef kilo 55 sectigini görünce degistirmistim..ama evlendikten sonra hic 55 olmadim ve 57 de bile ip gibi oluyorum..
amma acikladim yaaaaa... e bukadar söylüyosun yaparsan yap diyceksinizkaydirigubbakcemile3..iste illa onay alicam, tesvik alicamfisfisfis

birde bugün ne oldukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bi magazada %40 indirim varmis..görüp gecmek ayip olur diye düsündükkaydirigubbakcemile3.. kiyafetleri denerken bir baktim aynada kendime
:lepi:Allahim nasil guzel gorunuyorum , incecikkkk gram tasma yok resmen daralmisim..
sanki birazda uzamisim
arkadasima soruyorum nasildelikafadulden
oda: hmmm höööö eeee iiii iste fln diyo
alla alla dedim ne guzel yakisti bu hii höö
sonra kabinin önünden böyle yana fln hareket ederken bir baktim baska ayna
ve ben bombastikkkkkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kabin disindaki normal aynaydi ve gercekleri gösteriyodu
kabin icindeki yemin ederimmmmm en az bir bes kilo zayif gösteriyordu
hem güldüm, hem sasirdim.. hem icimden hafif dozda bi saydim :kedi:
görevliyede söyledim
evet diyor..
niye dedim
bilmiyorum öyle dedi gecti
üzdünüz beni fln fln dedim ... avrupa yakasinda izlemistim
sahika alip alip giyiyordukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
inanin aynisini yasadik.. aman aynalara dikkat

pia canim 162 boyda 57 bence guzel ve 2 cocuklu bi anne olarak 55 cok zayif olursun ,57 daha guze olur sana, hele sen bi kalanlari verde onu verdikten sonra dusunursun kaydirigubbakcemile3

aynaya gelince sorma valla ,sanki magazalar ozellikle yapiyo, dedigin gibi insani incecik gosteriyo, heralde diyolar bizim turk garilari kilolu:jeyyar: ,biz zayif gosteren ayna koyalimda bol bol kiyafet alsinlar diyekaydirigubbakcemile3
insan ozaman ne kadar mutlu oluyo, ama bide diger normal aynaya bakinca tum suratu dusuyo

pia.cım evet kabin içine öyle zayıf gösteren aynadan yapıyorlar ki sen kendini çok beğen ve o giyisiyi hemen al
ben kilo verdikten sonra, bir gün stajdaydım
öğretmenler odasında oturuyorduk
tam kapının arkasında da boy aynası vardı
benim kaldığım öğrenci evinde de hiç boy aynası yoktu
dolayısı ile 13 kilo versem de boy aynası olmadığından tam anlamıyordum

neyse işte tam kapıdan çıkarken aynada biri gözüme çarptı
aman yarabbim dedim bu neee :1shok:
kendimi tanıyamadım resmen, o kadar zayıflamıştım ki ben bile inanamadım
o zaman anladım ne kadar zayıfladığımı :kedi:

hacerim ana masallah zaten diyecek sozyok ayna sana dogruyu soylemis dile kolay 13 kilo ,valla ne guzel verdin ,bi senin gibi azimli olamadimya
hala simdi aklim tatli biseylerde regl zamani yaklsaiyo canim felaket tatli biseyler itiyo, artik meyva yerim napim

sepmatiğim vallahi anlamıyorum senin metabolizmanı
anacım ben rejimdeyken de senin yediğinden çok yiyordum, hala da yiyorum
demekki çok yavaş senin metabolizma
doktora falan sordun mu ya da hiç test yaptırdın mı bunun için ?

yok yaptirmadim ,evet cok cok yavas
artik zaten ekmek hayatimda yok denilcek kadar bi sabahlari kepek ekmek
hani kacamak yapsamda yine az bisey yiyorum ,
aksamlari hep dikkt ediyorum hep az az iste gitmiyo anam ,ancak az yiyince kilomu koruyorum ,kilo vermem icin nerdeyse bisey yemicem iyice karnim gurulucak gibi olcakta haftada 1 kilo vercem ,iste boyle boyle devam ediyoruz
azbi kacirsamda hemencik verdiklerimi aliyorum

selam kızlar ..........
sabah: peynir ,bir dilim ekmek, domates...

akşam : bir kase makarna ,salata..

yeşil çay içtim ...
45 dakika sporumu yaptım..hihoyyyt

yaa sanki kilo veremedim gibi reglim yeni bitti..mafoldumben
pirinç lapasımı yapsam acaba
:çok üzgünüm:

tamam bakalim eger cuma sabah 62 olursam cizelgemi duzeltirken belki 57 yaparim:kedi:

yaa ama ben bilmiyordummmm sehir efsanesi gibi biseydi bennim icin :)))) gözcazlarimla gördümmm dal gibiydim ..allahim o kisa mutluluk offfff herseye deger kaydirigubbakcemile3

evet sayin hacer o an hissettiklerinizi paylasirmisiniz bizimle...nasil reaksiyonlar gösterdiniz? "an" dan kopmaniz nekadar süre aldi?
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: o dönem deli gibi hırslıydım
şimdi bile şaşıyorum kendime düşündükçe
o ne düzendi Allahım yemek düzenli, her gün spor düzenli...
maşallah bana :roflol:

e zaten o aldigin kiloda ormal canim ,bazen fazla kacirirsin az yersin denglersin ,o kiloda sende bisey farketmiyo aynisin sonucta yine, evet gercekten kac aydir almiyosun ne guzel ite
bundan sonrada dikkat et ,dedigin gibi mezun oldun ,rahatsin simdi fazla falan yiyipte alma yine seni burda gormeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…