Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selama.s.
önce neler yedigimi, yaptigimi yaziyim
bu hafta cok iyiydim:lepi: ins sabahta sabrimin karsiligini görürümkafamçokkarıştı
sabah sporumu yaptim
guzel bir meyve karisimi hazirladim kendime ve evden ciktim ..kahvalti olarak onu yedim
öglen az pilav
aksam greyfurt suyu

AH HACERCIM hepimiz yeniyiz.. bende hic bilmiyorum liste yapmayi..bilseydim yapardim simdi diycem ama kilo bildirimi olmadi daha..bugun epey rahatsizdim..aksam 5 gibi yatmistim..10 da uyanmisimkafamçokkarıştı
basim agriyordu diye kimsede dokunmamiskafamçokkarıştı sabah yine 6 tida kalkicam ..nasil uyuycaksam simdi..ama hala miskinlik var uzerinde yatsam sanki uyuycam yine:)
netice:)sabahlari evde olmuyorum.. tarifin uzerine yapmaya calisirdim ama oglen 2 de geliyorum eve... sabah burda olan arkadaslar halleder eminim.. kilolarimizi yazip bilen bi arkadastanda rica edebiliriz arkadaslar... ihmal etmiyelim lütfen lütfen lütfen :Saruboceq:

birsey daha, bugun doktor kortizon yazdi:çok üzgünüm: sadece 6 gün kullanicam
10 adet 20mg..daha once hic kullanmadim..hemen etki eder mi bu kortizon..kilo aldiriyor diye duyuyoruz hep.. yani 6 gun 10 adet kiloda hemen etkili olur mu? bu konuda beni rahatlaticak cvbi olan arkadaslar varmiiiia.s.a.s.

mesela söylemi..ben simdi kendiminkini yaptim(kiloyu salladim tabi sabah ola hayrola)

gecen hafta 64 düm sabah 62 olsam verdigim kilo 2
pia (64 / 62 / 2 / 3,125%) gibi mi ki?

sabah burda vakti olan arkadaslarin yapicagindan eminimkaydirigubbakcemile5:lepi:

eger beim yaptigim dogruysa.. cok basitmis.. hepiniz yapabilirsiniz eminim.. ben sabah olmuyorum malesef erken saatte girip kilomu yaziyorum..uyandigim gibi pcnin dügmesine basiyorum...aman olurda unutursam.diskalifiye olursam abbooouuuwwwkaydirigubbakcemile3 kesinlikle diyetime burasi sayesinde devam edebiliyorum

cnm benım bıde sporla ılgılı topıgm var ordada arkadaslarla yarıs halındeyız pazar gunlerı tartılma gunumuz o topııg acmasaydım bu kadar azımlı olmazdım:))

hmmm simdi anladimmm maassalah terminator gibisiniz
faydasini görüyorsunuzdur diymi? bende seviyorum aslinda spor yapmayi cok..ama sabahlari yapmayi seviyorum.. su siralarda sabahlari mesgulum.. kaldigim gibi bi yarim saat yapabiliyorum ancak..ama sizin sporlarinizida takip ediyorum kiptayla..bakalim biraz sakinlesirse islerim bende katilirim..ee killolari verdikce pudddingleri biraz toprlamak lazim dimikaydirigubbakcemile3

günaydınnn,ben 71im dün akşamki gibi aynı.
bunun şerefine bir kase dondurma yicem sabah kahvaltısı olarak..

günaydın kızlar bende sabah tartıldım 76.5 geldim bu hafta 1 kilo bile verememişim bakalım sonu iii olur inşallah

günaydınn kas.inşallah sakın üzülme canım ben ilk hafta 5 kilo evrmiştim ikinci hafta 1.5 kilo bu haftada sadece 500 gr vermişim..ne yapalım.ama ümitsizliğe kapılma yok..

Kızlar kimsenin liste yapmasına gerek yok, herkes 1 dakikasını ayırıp kendi kilosu ile ilgili işlemi yaparsa liste de tamamlanmış olur. Normalde de bu listeleri siz hazırlıyorsunuz. Yapacağınız işlem bir çıkarma bir de çarpma işlemi. İnşallah birileri yapar diye beklemeyin lütfen. Herkes kendi adına işi yaparsa tamamlanmış olur. Ben doktora gitmek zorundayım yoksa yapardım yine, kusura bakmayın. Kilo veren herkesi tebrikler ederim öperimm opuyorumnanaktan

ha unutmadan, hayırlı cumalar opuyorumnanaktan

teşşekürler canım umudumu kaybetmiyorum lmaz:yavaş verilen kilolar geri alınmıyor bunu ii biliyorum:jeyyar: bu sebeple üzülmek yooook dedim kendime zemuszemusya ben önümüzdeki hafta yokum tatile çıkıyorum:teytey: yaklaşık 2 hafta cumaları sizlerle olamayacağım ama kilomu internet buldukca yolamaya gayret edeceğim biii aksilik olursa şimdiden kusura bakmayın ok mi hatunlarkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

kızlar yarışma hedef koyduğumuz kiloya inene kadarmı devam edecek yoksa bir tarih bellimi şu kadar hafta yada bir iki ay sonra ne zaman inşaallah tatilde kilo verebilirim ya bide kilo alırsam en iiisi tatilde hiç tartıya çıkmamak gerek

günaydın kızlar bende regl hafamdayım malesef verme değilde alma gözüküyor haliyle 76,1 de benim kilom ben güya 74 görürümüyüm diye hayal ederken olana bakı n

günaydın kızlar..ben de 13 takımda yarışıyorum..kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum..
sarıböcek canım ilk hafta 5 kilo verdim demişsin.nasıl başardın canım..tebrikler

günaydın kızlar..ben de 13 takımda yarışıyorum..kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum..
sarıböcek canım ilk hafta 5 kilo verdim demişsin.nasıl başardın canım..tebrikler

canım tamamen açtım.sadece kiraz yiyordum arada birde işte domates peynir zeytin filan..yürüyüş bol su ile gitti kilolarım.ama şimdi durdu sanki..
birde reglim bitmişti şimdi regl olmaya yakınlaştıkça vucudum yine şişiyor kilo almıyorum ama..pöfff

ben açlıktan anlamadım nasıl yapılacağını ya..biri bana da yardım edebilirmi?acemiliğime verin nolur

9. TAKIM 111. ETAP

pokahontas (58 / &#37
özi16 ( 75,3 / %)
berfinseda (77 /%)
Pia ( 64 / %)
author (61 / %)
es_se (75 /%)
fatos56 (105,7 / %)
zemus (65,6 / ) Yeni üye
KAS (77,2 / %)
Sympathique (57 /%)
DILEK1 ( 70,6 /%)

9. TAKIM TOPLAM KıLO (786,4 /%)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…