Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selamlarrrrr

herkes iyi mi?
kayifler yerinde mi?
ben söyle böyleee
yediklerimi yazim
biseyde yemedim ya
sabah yemegimi hazirlamistim cikarken yanima almayi unuttum
kahvaltim kaldi :/
öglen ceyrek simit ve light yogurt
aksam henuz belli degil sebze türlü olabilir

sabah sporumu yapamadim .. simdi birazdan yapmayi dusunuyorumÇok üzgünüm çoook

kulak cinlamam disinda gayet enerjim yerindekaydirigubbakcemile2hihoyyyt:teytey:

merhaba gızlar noliya döküli burası haden gelin.....hihoyyythihoyyythihoyyyt

sabah:menemen ,bir dilim ekmek...

öğlen :salata

akşam : çorba salata...............

bol bol su....
45 dakika spor ......
yeşil çay .....
hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar buugn hep temızlık yaptım 10saat mutfaktaydım:KK43: yarında camlar koltuklar benı beklıyo bunlarda spor dımı:)
40 dk aerobıkle 200 mekıık yapabıldım bı kacgun boyle yogun olcam reglde bıtmedı kılomda oynama yok off(( ama gobek 2 cm daha ıncelmıs totalde 16 cm ınceldıhihoyyyt
bugun 1 tost kepek ekmeği lıght yagsız 5 kasık pılav ve bıraz sebze yemeği
bol kıraz zencefıllı cay yesıl cay 2.4 ltsu fınısh ben dınlenmeye))

kızlar buugn hep temızlık yaptım 10saat mutfaktaydım:KK43: yarında camlar koltuklar benı beklıyo bunlarda spor dımı:)
40 dk aerobıkle 200 mekıık yapabıldım bı kacgun boyle yogun olcam reglde bıtmedı kılomda oynama yok off(( ama gobek 2 cm daha ıncelmıs totalde 16 cm ınceldıhihoyyyt
bugun 1 tost kepek ekmeği lıght yagsız 5 kasık pılav ve bıraz sebze yemeği
bol kıraz zencefıllı cay yesıl cay 2.4 ltsu fınısh ben dınlenmeye))

esse inan yakında görünmez olcan bu kadar hareketle kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın bu arada canlar ben regl olduğum için hiç havam yok vallalha su bile zor içiom boğazımdna gitmiyo midemi bulandırıyo
sabahta bi bardak sirkeli su,bi bardak limonlu su ve yarım saat yürüyüş yaptım iş yerime geldim kahvaltımı ettim bide anca 1 lt su içtim bu hafta böyle gider
akşamda bi tabak karpuz kavun yedim akşam yemeğine bi dilimde ekmek bi iki erik yedim ama bi dilimde sarelli ekmek yedim :eek:

özi cnm herkes boyle dıyo ama ınna zor kılo verıyorum bu tempoyla 1ayda 3kg
temızlık bıtsın full devamm spora:)

acaba bi proplem mi var canım hiç kontrol ettirdinmi ne bileyim ben bu kadar spor ve hareket yapsam heralde baygınlık geçirirdim yediklerinide bakıyorum hiç doğru düzgün bişeyde yemiyon nedne veremiyesinki
vallaha azminde süper

herkese merhaba,
henüz bende kahvaltı yapamadım canımda isteiyor zaten.öğlen de yiyemedm..
akşama menemen olabilir ama canım istedi:)
esse gerçekten maşallah çok güzel ev işide sporda yapıyorsun ben bu kadar tempoyla 3 haftada değil 7 kilo sanırım 15 kilo verirdim.
tiroidin az çalışıyor olabilirmi?
metobolizmanın yavaş çalışmasının bir nedenide tirodmiş çünkü..
bakalım yarın tartıldığımda kaç kilo olarak haftayı tamamlamış olucam merak ediyorum.sonrada imzamı yapıcam..süperrr süperrr

acaba bi proplem mi var canım hiç kontrol ettirdinmi ne bileyim ben bu kadar spor ve hareket yapsam heralde baygınlık geçirirdim yediklerinide bakıyorum hiç doğru düzgün bişeyde yemiyon nedne veremiyesinki
vallaha azminde süper

herkese merhaba,
henüz bende kahvaltı yapamadım canımda isteiyor zaten.öğlen de yiyemedm..
akşama menemen olabilir ama canım istedi:)
esse gerçekten maşallah çok güzel ev işide sporda yapıyorsun ben bu kadar tempoyla 3 haftada değil 7 kilo sanırım 15 kilo verirdim.
tiroidin az çalışıyor olabilirmi?
metobolizmanın yavaş çalışmasının bir nedenide tirodmiş çünkü..
bakalım yarın tartıldığımda kaç kilo olarak haftayı tamamlamış olucam merak ediyorum.sonrada imzamı yapıcam..süperrr süperrr

kesın tıroıd az calısıyo yoksa dedıgnız gıbı baskası olsa kac kılo verır:KK43:
ama ıncelmelrım var gobek 16 cm ıncelttım zatı kıloyu gobek kadar takmıyorum gobek gıts ebayram etcem:)

Oy oy o gÖbek benıde ÖldÜrÜyo esse sorma be canım
ama ne gÜzel 16 cm epey fark etmıŞtır be canım darısı baŞıma dıyeyım:)
vallaha yarın kılo bıldırımınde benden bıŞey beklemeyın kılo almamıŞ olmak tek dıleĞım

9 takım nirdesiniz nirdeeeeeeeeeeeeenereye kayboldunuz
huhu yarına bakalım geçen haftayı yakalayabi,lcezmi?

selam 9 tabur.....
ben bugün erkenden günü kapadım..regliyim malum ....

sabah: bir adet yumurta ,bir dilim ekmek...

öğlen: domates salatalık

akşam: taze fasulye ,7 kaşık pilav ...
yeşil çay içicem birazdan tabiki bol bol su..
1 saat sonra sporumu yapıcam........hihoyyyt

hacer canım sanırım ondan dolayı iştahsız gibiyim.olucam ya..
esse o göbekten bende de var bitane..hemde kocaman.yalnız ben ölçüm almıyorum sizin gibi.hatamı yapıyorum bilmiyorum ama..
yarın bakalım tartıldığımda kaç gelicem merak ediyorum bende..
akşam yemeğide yemek istemiyorum saat 4 gibi bir dilim kepekli ekmekle biraz peynir yedim..
kendimi acayip şiş görüyorum yaa

oooyyhhhh bende bilmiyorum liste yapmayı daha çok yeniyim..:sinifsinif:
şimdiden yazalım ben zaten onu yazmaya girmiştim.bu hafta sadece 500 gr vermişim ve 71 olmuşum..mafoldumben

9. TAKIM 111. ETAP

pokahontas (58 / 58 / 0 / 0&#37:KK66: ızinli
özi16 (75,3 / %)
berfinseda (77 / %)
Pia (64 / %)
author (61 / %)
es_se (75 / %)
fatos56 (105,7 / %)
zemus (65,6 / / / %)
KAS (77,2 / %)
Sympathique (57 / 57 / 0 / 0%)
DILEK1 (70,6 / / / %)
Saruboceq (71,5 / 70 / 0,5 / 0,7%)Yeni üye

9. TAKIM TOPLAM KıLO ( 857,9 / )

Son düzenleme:
Kızlar ben açıklıyorum listenin nasıl yapılacağını, hayrına biri yapsın nolur

( Geçen haftaki kilonuz / Bu haftaki kilonuz / 1 haftada verdiğiniz kilo / % )

Geçen haftaki kilonuz : Geçen cuma bize bildirdiğiniz kilo ( Zaten herkesinki yazıyor listede ) ->1. değer
Bu haftaki kilonuz : Bugün kaç kiloysanız onu yazın bana söyler gibi - >2. değer
1 haftada verdiğiniz kilo : Geçen cumadan, bu cumaya kaç kilo verdiniz (Yani 1. değer -(eksi) 2. değer )
% : Burası çok önemli lütfen dikkatle okuyunuz

% = 1 haftada verdiğiniz kilo /(bölü) Geçen haftaki kilonuz x(çarpı) 100

Mesela ben geçen hafta 64 kiloydum diyelim, bu hafta 63. Liste şöyle olacak

hcr35 (64 / 63 / 1 / 1,56 %)

(1/64)x100 = 1,56 olduğu için onu yazdım
liste bittikten sonra 1. takıma kontrol etmelerini rica ederseniz onlar hata olursa düzeltir
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/38551-1-takim-cuma-zayiflama-yarismasi.html

Liste oluşturulduktan sonra da cuma zayıflama yarışması paylaşım alanına kopyalanacak :
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/37798-cuma-zayiflama-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani.html

hadi güveniyorum size kızlar
ihmalim için özür dilerim tekrar
herkes okur bu mesajı umarım mafoldumben

Son düzenleme:
selam canlarım bufun 8 saat ful temızlık koltuk camlar vs.. bır tost 2 lahmacun kıraz kayısı 2.5 lt su yesıl cay ve zencefıllı cay ıns kıloda fark ederım ama regl olduugm ıcın tartı bı yuksek bı alcak gosterıyo
gobegımın ıncelemsıde arkadaslar mekııkle oluyo hergun 250 mekık cekıyorum cesıtlı gobek gıtsek ılo okadar dert degıl en zor yag cozulen yer mubarek:KK43:

X