Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

zaten beni okuyan gaza geliyor, benden güzel olmayın haa :roflol:

canım ben bir keresinden 75 kg den 58 e düşmüştüm. dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyordum. oyüzden dün yazdıklarını okuyunca kendim zayıflamış gibi sevindim. 2 sene önce babamı 2 ay sonrada bi kazada annanemi,büyükbabamı,eniştemi ve kuzenimi kaybettim herşey üstüste gelince kaldıramadım bide baktım 70 küsür olmuşum :KK43:

iyi geceler arkadaşlar nasılsınız
hemen yediklerimi yazayım
sabah yarım simit peynir
öğle yarım simit
akşam pırasa 6 kaşık 4 kaşıkta yoğurt
herkese iyi geceler

Canlarım iyi geceler.. Bugün itibarıyle yeni eğitim-öğretim döneine başlamış bulunuyorum. Programım yoğun valla, eskisi gibi yalnızca akşamları girebileceğim :KK43:(

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim ekmek, 1 kk peynir, 2 domates
Ara: yok
Öğle: 3 bisküvi, 100 ml. meyve suyu
Ara: 3 bisküvi
Akşam: 1 kase çorba
Ara: 1 bardak süt

Bugün bayağı da çarşı gezdim arkadaşıma hediye almak için. Çook yoruldum, tatil sonrası ağır geldi valla :roflol:

Neyse canolar, yarın akşam görüşürüz artık.. Şeniz

günaydın kızlar
herkes nerde yaa kimsecikler yok ortada :uhm:
dü akşam fırında patatesli tavuk yaptım, avuç içi kadar tavuğun beyaz etinden 3-5 dilimde pattis yedim

bu sabahta 1 dilim ekmek 1 haşlanmış yumurta 1 dilim kaşarla kahvaltı yaptım

günaydın kızlar...

kahvaltımı yaptım..

arkadaşlar püsküüt bizden cevap bekliyor, çubuktan başka hiç birimiz cevap yazmadık henüz...inanın ben ne yazacağımı bilmiyorum...çok gayret etmeme rağmen bu kadar kilo verebiliyorum...daha da ne yapabilirim siz söyleyin..

Günaydın kızlar sabah kahvaltım sirkeli su ve simit ti .öglene yogurt ve kepek ekmegi getirdim bu arada sabah 79,2 gördüm kilo mu inş cuma ya kadar daha çok giderve 78 olurum

merhaba canlar
bir gün netim gitti sonrada kayınvaldemler geldi giremedim
bilgisayar odasını kullandıkları için nete giremiyorum
yarın gidiyolar yarından sonra yine aranızdayım inşallah
şimdide dışarı çıktılarda ancak girebildim
sizi çok özledim
püsküütün mektubuna cevap yazıp çıkacam şimdi yarın görrüşürüz
de nereye yazacam

günaydın kızlar...

kahvaltımı yaptım..

arkadaşlar püsküüt bizden cevap bekliyor, çubuktan başka hiç birimiz cevap yazmadık henüz...inanın ben ne yazacağımı bilmiyorum...çok gayret etmeme rağmen bu kadar kilo verebiliyorum...daha da ne yapabilirim siz söyleyin..

fatma abla yavaş lkilo vermenin tiroidinden kaynaklandığını,ne kadar istesende ancak bu kadar verebildiğini yaz
çünkü senin tek sorunun tiroid

X