Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlarrr. iyi haftalar dilerim.
benim bu hafta artık heyecan dorukta:) kaldı 5 gün yaw...

hacerciğim ben bu hafta bildirim yapamayacağım malum telaş. ctesi günü düğünüm var..
dolayısı ile geri dönmek üzere ayrıldı diyebiliriz. 15-20 gün kadar olmayacağım sanırım.
ama sizleri takip etmeyide ihmal etmicem

hacerciğim çok geçmiş olsun.. umarım sonucu güzel olur.
hepinizi kocaman kocaman öpüyorum kızlarrrr
ha gayret bu haftasa 1. bizim olsun. size güveniyorum:)

önemli degil canım ben kendim icin oldugu kadar sizin içinde çalısıyorum en buyuk 9. takım

özicim teşekkür ederimmm
pokahontasım canım Allah utandırmasın inşallah, çok güzel bir düğün ve evlilik diliyorum sana
Her şeyin en güzeli seninle olsun a.s.

hacercim nasilsin canim ,ben takimdan cikmak istiyorum ,cunku cok fazla paylasimda bulunamiyorum ,bosu bosuna yer kaplamayim, kilo vermek ve takima girmek isteyen arkadaslari al benim yerime onlarda haksizlik olmasin tamam canim

hacercim zorla degilde hani hem verimli olamiyorum hemde fazla paylasimda bulunamayinca ,bende sanki bska kilo vermek veya takima girmek isteyenlere haksizlik oluyo diye dusunuyorum
ama suan kimse girmek istemiyosa durayim ,veya biri girmek isterse cikayim ,cunku bu topik bizim zayiflama gibi degil ,bazi kurallari var bosuna mesgul etmemk icin dedim ,bitanem

özicim teşekkür ederimmm
pokahontasım canım Allah utandırmasın inşallah, çok güzel bir düğün ve evlilik diliyorum sana
Her şeyin en güzeli seninle olsun a.s.
hacercim çok ama çok teşekkür ederim. umarım geldiğimde seninde kpss ile ilgili
iyi haberlerini duyarım:):Saruboceq:

selam kızlarr
bugn 40 dk aerobık 200 mekıkle basladım
aksama 50 mekık 1 saat kosarım
az makarna haslanmıs ama yanında domates kırmızı bıber fıında tussuz yagsız ızgara gıbı pısırıp yerım
zencefıllı cayım 3lt suyum bıde ev temızlıgı var mutfagı ful temızlıcem oda spor sayılır ıns cuma gunu yuzu gulenlerden oluurm tek korkum regl oldugm ıcn veremessem

bence bu düşünceden uzak durmalısınız harika kilo vermişsiniz şimdi 5 kilomu veremiyorsunuz bunu sizi yıldırıyo çoğu zman hepimizde çok paylaşımda bulunamıyoruz çoğumuzun işi olabiliyo bu takımdnan çıkalımı demek bu günki ruh halimi anlatsam inanın değil takımda durmak yaşamaktan nefret edersiniz peki bu haldeyim diye yemek yedimmi ssabah bi poğça bi yeşil çay şimdiye kadar 2 lt su sadece bu canımda bişey istemiyo zaten şu sirkeyi çıkarandan allah razı olsun sırnaşık şey

hacercim çok ama çok teşekkür ederim. umarım geldiğimde seninde kpss ile ilgili
iyi haberlerini duyarım:):Saruboceq:

canım sanada bir ömür mutluluklar geldiğinde kaldığımız yerden devam sengözlerimebaksanab

kızlar ay sonu geldi maaş alamadım canım sııkın bildiğiniz gibi değil tam düğün zamanı heryere boş gidilmiyo ee bide kendi günüm var yarın ben en dicem maaaş alamadım mı diyeyim offf inanın canım sıkıldı eşim iş değiştirdiği için zaten maaş alamadı bu ay ay sıkıntı bastı beni

ozicim canim yazdiklarindan dolyi tesekkur ederim ,hani ben burda devamli olmak isteyipte takimda yer olmadigindan dolayi dedim
,isteyen yoksa tabiki devam ederim
canim ,sen neden uzgunsun maas alamadim demisin oyuzden falanmi
aslinda dedigin gibi hepimizin ne gunleri oluyo
allah sabir versin insallah

Allah kolaylık versin canım.üzülme ..kimseye muhtaç etmesinde Rabbim..Şeniz

Mutluluklar dilerim sana canım..Şeniz
inşallah güzel geçer düğünün..mutluluğun daim olsun..:Saruboceq:

[

özicim sıkılma allah yardım eder kullarını darda bırakmaz canım

ya çok şükür allaha aç değilim açık değilim ama insan daralıyo morali bozuluyo inanın

bide kızlar sizinle ne paylaşıcam siz siz olun yardımlarınızı yaparken yada bişeye aracılık ederken dikkatli olun

bi abimiz var bi yardım derneğinin gönüllüsü ben kendi kıyafetlerimi ve bide yatağımız vardı onu vermiştim onun vasıtasıyla sonra bunu gören komşularım bizde bişeyler veririz felan dediler neyse gelelim mevzuya geçen hafta karşı komsum koltuklarını vericekmiş beni çağırdı alırlarmı dedi bende üsten bi gördüm evine süreklide gitmem ilk kez bu vesileyle içeri girmiş oldum bana temiz geldi bende abimize haver verdim geldiler bu pazar aldılar koltukları bu adamların yerleri inanın cennetlik 4 kata çıktılar o koltuk takımlarını sırtlandılar aşağıya indirdiler ama koltuklar inince benim yaşadığım şoku anlatamam allahım bu kadarmı kirli olur bu kadarmı bi insan bunların üstünde nasıl oturabilrdi deliricem ben böyle bişeye nasıl aracı olmuştum bide sen kmşular ikide bir çık eskicimi bunlar hurdayamı gidiyo felan gibi patavatsız laflar etklava: benim canım iyice sıkıldı tabi kadın sanki evinden çöp çıkarıyo bideeski bi masa onuda ver di bunlarda hayır demeden aldılar gariplerim ama size utancımı anlatamam evde oturna bi kadın işin ne gücün ne suyunmu yok bezinmi hiç mi silmedin be kadın hiçmi
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
kaynanam bile bana diyo kızım sen sen ol evini temiz tut aman bişey olur bak şu kadınlara ne pis , ya hani bodrumda felan dursa neyse evinin içinde be kadın senin bunlar

ay başınızı ağırttım ama paylaşmak istedim siz siz olun aracılık ediceğini şeylerde dikkatli olun ben giyilmedik kıyafetlerimi verdiğim zaman inanın sadece bedeni bana olmadığı için veririm kıyafetlerim yeni değilse yırtık bile olsa yer bez iyaparım onu
verdiğiniz kişiye bi hayır yapıyorsanız bi işe yarasın sizn evinizden çıkan çöpleri millet toplamak zorundamı

çok haklısın canım..bende çocuklarımın olsun gerek benim olsun bi aşya verirken temiz ve kullanışlı olmasına dikkat ederim yırtık pırtık eski kirli verilirmi ya ne insanlar var..
geçen maüstü pc sattım işyerinden ..inan kasasını söktüm elektirikli süpürgeye çektirdim..
heryerlerini mis gibi sildim..utanırım ben pis vermeye..
insan kendi yerine koymalı biraz..pis yırtık eski bir eşyayı kim alır ..
alırsa kırılmazmı ..dilenciye bile verilmez..

merhaba kızlar..
geldim ama çok kalamıycam sanırım.tüm gün evdeydim haftalık temizliğim vardı.kadına yardım ettim.pilim bitti..
bugün su içemedim hiç ben.2 bardak filan anca içmişimdir..çok ama çok yoruldum..
sabah kepekli ekmekle çok çok ince bir tost yedim.
öğlen saat 2 gibi azcık zeytinyağlı fasiülye ile 2 kaşık makarna yedim.
akşamda gene yürüyüşe çıkarım tahminim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…