Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın arkadaşlar güzel ve hafif bir gün diliyorumopuyorumnanaktan
hacerciğimmmm güzl haberlerini bekliyoruz:1hug:

nehaber kurular kurumuşsunuz ooluumcokacimcoook
ben bikerem şişko değilim 169 boyunda 70 kilocukum
yani hafif balığım lmaz:lülülülülülü

merhaba arkadaşlarr
tebrikler 1. olmuşsunuz
hacercim inşallah sınavında iyi geçmiştir tatlım sonuçlar iyi gelecek eminim ben yerimseniben

arkdaşlar birinciliğinizi tebrik ederim:hooraypuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlarr
tebrikler 1. olmuşsunuz
hacercim inşallah sınavında iyi geçmiştir tatlım sonuçlar iyi gelecek eminim ben yerimseniben

tesekkur ederizzz

selam kizlar,
nasil gidiyor..keyifler iyi bakiyorumzemuszemus

ben yediklerimi yaziyim
sabah bitkisel cayimi ictim sadece
arada limonlu maden suyu ictim yudum yudum
öglen tam lahana gibi olmayan ama lahanagillerden bisey yedim ..dunku kalani(ekmeksiz)
aksam yine meyve salatasi yiycem
3 lt suyumda bitmek uzere
duruma göre belki yuruyuse cikarim:kedi:

bende yediklerimi yazayım hemen...
sabah: domates ,salatalık,peynir ,bir adet haşlanmış yumurta...............

öğlen:yiyemedim................bir adet salatalık yedimsadece canım istemedi....

akşam: bir porsiyon tavuk ızgara yedim ,yanında salata....................

bol bol su içtim 1 saaten fazla yürüdüm artı sporumu yaptım..........hihoyyyt

Bence çok da zor değildi, hatta kolaydı. Genel olarak sınavın çok zor olduğunu düşünmüyorum ben. Tarih-coğrafya-anayasa-hukuk zorladı beni, onlara da çalışmamıştım zaten.

Sabah kalktım, kahvaltımı yaptım, 8.20 arabasını kaçırdım, 8.40 arabasını beklerken eski bir komşumuzla rastlaştık. Onlar beni sınava gireceğim yere götürdüler. Normalde yol 30 dk sürer, onlar ile 10 dk bile sürmedi.

Neyse gittim sınav yerine, ama kimse yok orada :1shok:
Herhalde dedim içeride oturuyorlar. Aa bir baktım okulun kapıları kapalı, sadece güvenlik görevlisi var.
Ben gayet şen şakrak adama günaydın dedim. Günaydın dedi.
Sınav burada değil mi dedim. Buradaydı dedi. Nasıl yani dedim :1shok:
Sınavlar izmir merkeze alındı haberin yok mu dedi. Benim başımdan kaynar sular döküldü.
Nasıl yani ya dedim. Sınava burada girecekleri, Ege üniversitesi kampüste sınava alacaklar, herkese yeni giriş belgeleri yollandı sana gelmedi mi dedi. Ama ben o anda şok üstüne şok yaşamakla meşguldum. Çünkü ege üniversitesine gitmek demek en az 1 saat demekti.

Otobüsle gitsem asla yetişemem dedim. Adam dedi ki tanıdık taksici falan yok mu. Ben o arada babamı aradım. Adama da babama da diyorum ki taksiye binsem çok yazar değil mi ...
Babam dedi şapşal kızım, abin orada ya. Araba ile yetiştirsin seni dedi. Bu arada saat 8.50ydi ve sınav 9.30da başlıyordu.

Ben o kadar büyük bir şok yaşıyordum ki, abimin de orada yaşadığını unuttum.
Abim ile iletişime geçtik ve abim hemen arabası ile geldi.
Yola çıktık saat 8.55 idi.
Biz dörtlüleri yaktık ve ortalama 16o km ile ile yetişmeye çalıştık.
Saat 9.20ydi ve biz merkeze yaklaşmıştık.
9.30da trafiği aşmış ve sınav merkezine gitmiştik.
Şansım bir yandan da yaver gitti, çünkü abim vardı.
Abim normalde yanına arabanın ruhsatını almazmış, bugün alacağı tutmuş şans işte...

Neyse sınava girdim ki, sınav başlamış bile...
O telaş ile elime kağıtları tutuşturdular ben hala ne olduğunu anlamıyordum.
Kendime gelmem yaklaşık 10-15 dk sürdü, sonra sınav nasıl geçti anlamadım bile.

Macera dolu bir gün geçirdim yani

geçmiş olsun hacerciğim, neyseki sonu güzel bitti,okurken biran sınava yetişemediğini düşündüm neyseki yetişmişsin şimdi bekleme zamanı hadi hayırlısı öptüm canımopuyorumnanaktan

herkese güüünaydın en kocamanından
dün yazamadım geçmişi de okuyamadım..sadece hazer senin maceralarını okudum canım.şükür atlattın inşallah hakında hayırlısı olur ve başarmış olursun.
ben dün sabah domates zeytin ve peynir ile bir dilim kepekli ekmek yedim.
aralarda iki soda içtim..
öğle yemeğini kızımla uğraşırken unutmuşum.
akşamda eşimle çıktık dışarı o güzelce karnını doyururken bende salata tabağı yaparak yine 1 dilim kepekli ekmekle cumburlop indirdim mideme.
şimdide kahvaltı yapacağız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…