Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

boll zayıflama gunlerrr ))
40 dk aerobık 150 mekık cektım sımdıde azıcık evle ılgelınııym optumm
sadece 1 yagsız lıgt kepek ekmegı tost yedım yesıl cayımı ıctım
bırazdanda kıraz yerım ve sarmısak cayımı ıcerım
hadı baş baş:)

selam 9. takımın güzelliri hayırlı pazarlar .......

essecim 9. takımamı girdin . ne güzel .....

Bence çok da zor değildi, hatta kolaydı. Genel olarak sınavın çok zor olduğunu düşünmüyorum ben. Tarih-coğrafya-anayasa-hukuk zorladı beni, onlara da çalışmamıştım zaten.

Sabah kalktım, kahvaltımı yaptım, 8.20 arabasını kaçırdım, 8.40 arabasını beklerken eski bir komşumuzla rastlaştık. Onlar beni sınava gireceğim yere götürdüler. Normalde yol 30 dk sürer, onlar ile 10 dk bile sürmedi.

Neyse gittim sınav yerine, ama kimse yok orada :1shok:
Herhalde dedim içeride oturuyorlar. Aa bir baktım okulun kapıları kapalı, sadece güvenlik görevlisi var.
Ben gayet şen şakrak adama günaydın dedim. Günaydın dedi.
Sınav burada değil mi dedim. Buradaydı dedi. Nasıl yani dedim :1shok:
Sınavlar izmir merkeze alındı haberin yok mu dedi. Benim başımdan kaynar sular döküldü.
Nasıl yani ya dedim. Sınava burada girecekleri, Ege üniversitesi kampüste sınava alacaklar, herkese yeni giriş belgeleri yollandı sana gelmedi mi dedi. Ama ben o anda şok üstüne şok yaşamakla meşguldum. Çünkü ege üniversitesine gitmek demek en az 1 saat demekti.

Otobüsle gitsem asla yetişemem dedim. Adam dedi ki tanıdık taksici falan yok mu. Ben o arada babamı aradım. Adama da babama da diyorum ki taksiye binsem çok yazar değil mi ...
Babam dedi şapşal kızım, abin orada ya. Araba ile yetiştirsin seni dedi. Bu arada saat 8.50ydi ve sınav 9.30da başlıyordu.

Ben o kadar büyük bir şok yaşıyordum ki, abimin de orada yaşadığını unuttum.
Abim ile iletişime geçtik ve abim hemen arabası ile geldi.
Yola çıktık saat 8.55 idi.
Biz dörtlüleri yaktık ve ortalama 16o km ile ile yetişmeye çalıştık.
Saat 9.20ydi ve biz merkeze yaklaşmıştık.
9.30da trafiği aşmış ve sınav merkezine gitmiştik.
Şansım bir yandan da yaver gitti, çünkü abim vardı.
Abim normalde yanına arabanın ruhsatını almazmış, bugün alacağı tutmuş şans işte...

Neyse sınava girdim ki, sınav başlamış bile...
O telaş ile elime kağıtları tutuşturdular ben hala ne olduğunu anlamıyordum.
Kendime gelmem yaklaşık 10-15 dk sürdü, sonra sınav nasıl geçti anlamadım bile.

Macera dolu bir gün geçirdim yani :nazar:
:1shok:

sonucu güzel olur inşanlah ...ŞenizŞenizŞeniz

aybenimmmm :asigim:
iyiyim şükür sen nasılsın canımm
teşekkürlerr artık mezunumm :kedi:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:
evet cnm burdayım gecen haftakı bırıncılıkte benımde payım varr:)
tebrikler canım .. ben geçen hafta k.k pek giremedim . misafirim vardı . 9. takımmı 1. oldu tebrikler güzeller ozaman ......:sm_cool::nazar::nazar:

aybenimmmm :asigim:
iyiyim şükür sen nasılsın canımm
teşekkürlerr artık mezunumm :kedi:
kıs sen bilinçli olarak bana aybenim diyosun hehe . Şeniz adımda elvan onuda biliyorsun ama . kaydirigubbakcemile3 hecerim de kardeşimin adıda agzımın tadı ŞenizŞenizŞeniz

kızlar iii pazarlar opuyorumnanaktanya ben her girdiğimde kimse olmuya ne şans demi ama:sinifsinif: kızlar benyeşil çayın faydasını görüyorum içemeyen arkadaşlarıma sesleniyorum bende sizlerdendim yeşil çayıma bal ve limon ekleyerek demliyorum çimi daha rahat oldu kaydirigubbakcemile5hatta zevk alıyorum desem yalan olmaz.şutarafagitti bal üstelik şeker ihtiyacımı karşılıyor galiba eskisinde daha az çikolata krizine girmeye başladımkafamçokkarıştı bu hafta hiç çikolata yemedim mesele bence deneyi zemuszemusşimdiden AFİYET OLSUN

selamlar
haftasonlarim genelde yogun geciyor..oyuzden keyifli olmuyorum pek hemen yaziyim yediklerimi
sabah:1 elma, ve bitkisel cayim
öglen:pancar salatasi
aksam:meyve salatasi
birde dondurma ile odullendirebilirim kendimi...

sabah rutin sporumu hep yapiyorum (tibetin genclik pinari olan 5 hareket! 9 dayim . yarindan itibaren 11 kez yapicam.. ardindan isinmisken 50 mekik 50 kalca hareketi ..bikac esneme harkeketi fln.sevdigim bazi hareketler var onlari yapiyorum toplam 20 ila 30 dk suruyor hepsi)
genelde aksam ustleri yururdum.. ama eve yorgun geliyorum oyuzden hafif hareketlerle gecistiriyorum -tatlicadiarzu-
2L su ictim yatasiya bir litre daha icerim heralde

normal zamanlarda yemedigim sebze ve meyveleri yiyorum iyi geliyo.. farklilik biraz heycanladiriyor beni ve kendime hakim olabiliyorum..yarinda cok farkli bi salata yapmayi dusunuyorum.. bir hafta oncesinden alis veris yapip koydum.. elimin altinda oldugu zaman ihtiyaclar hic usenmiyosun ..tavsiye ederim

yarin aksam da bi arkadasim cig köfte partisine cagiriyor.. bakalim ne yapicam .. cok yemem aslinda zaten ama.. bi 3 tane hakkim dimi?

bugun uzuntulu olduugm ıcn sadece 1 tost 3 4 kasık makarna 2 mısket tavuk kofte az meyve zencefılı cay ve spor
40 dk aerobık 250 mekık 1 saat 6.5 km kosu

selam kızlar geç oldu ama ..
bügün pek bişi yemedim...
sabah bi çatal peynir ,bi lokma ekmek yedim..
akşam ise salata yedim..
aralarda su içtim..
mayvalı soda ....
kahve içtim....
yeşil çay içtim...
midem acayipti bugün ..yemek yiyemedim pek hep sıvı şeyler içtim...
sporumuda yaptım..

günaydınlar herkeslere nasılsınız bakalım kızlar geçmişi okudum da epey hareketli geçmiş
hacerciğim canım şanslımısın şansızmısın anlayamadım vallaha nasıl şeyler yaşamışsın hemde sınav stresiyle vvalaha bravo sana o sınava girip bide soruları okumuş cevaplamışssın ayakta alkışladım seni vallaha
umarım sonucuda senin için ii geçer
ben hafta sonu spor ve yürüyüş hiç bi şey yapmadım yediklerimide kaçırdım misafirim vardı çok yemedim ama ne bileyim bi dengesizlik oldu mesela dün bişey yemedim ama akşam 11 de yedik :::KK43: hemde pilav

X