Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hoşgeldin aramıza canım

iyi geceler kızlar bugün biraz temizlik yaptım anca girebildim
bebiş olunca 1 saatlik iş 5 saatte anca yapılıyo
benim ipeğim çok kucakçı kucağımdan inmiyo
yavrum :))

sabah
bir parça börek
peynir domates salatalık
4 5 parça sucuk

öğle akşam birleştirdim
eşim eve yemek söylemiş
beyti yedim

günaydınlar canlarım .. en güsel haftalar sizinle olsun ayrıca geçmiş Anneler gününüzüde
cani gönülden kutlarım.

hafta sonu malum giremedim. yok ev badanası yok gelinlik provası ...
onu al bu lazım derken. koşuşturmaca ile geçti.

2günde klasik kahvaltımı yaptım. öğlenleri dışarda oldu
ama fazla kaçırmadım. akşamlarıda sadece meyve yedim.

şimdi yine klasik sabah kahvaltımı yapıyorum...:dance:

günaydın takımcım
güzel mutlu bir hafta diliyorum ve bütün annelerin gününü geçde olsa kutluyoum

hafta sonu işlerim çoktu hep dışardaydım giremedim maalesef
ama yhediklerimi sormayın
eşim 2 ayda 10 kiloyu verdi ve kendini ödüllendirmek istedi bu hafta sonu
diyet yapmıycam iki gün dedi
ama işin kötüsü benimde ona uymamı istedi
mecbure uyduk çok abartmasam da pek diyetli olmadım 2 gün

neysem kızlar bu hafta inceden temizliğe giriyrum bahar temizliği cam kapı yorgan battaniye ne varsa temizlenecek
onun için bu hafta müsadeniz<i istiyorum işlerimle ilgileneyim ki çabuuk bitsin buraya takılınca bitiremiyorum malum ama arada bir uğrarım
hadin hoşça kalın güze paylaşım yapıp güzel kilolar verin olurmu

akşamları uğrarım yine çokda ayrı kalamam

öpüldünüüüüz

a.sa.s.slm kızlar, teşekkür ederim aysim
bu sabah ki kahvaltım simit peynir ve çay[tatlandırıcılı] şu şeker meselesini çözemedim birtürlü insanlar nasıl şekersiz çay içiyorlar anlamadım ben yapamıyorum.Öğlen 4 bisküvi ve form çayımla geçecek akşam haşlama tavuk ve salata neyse işe dönmem gerek görüşürüz

SLM CANIM BEN SERAP ARAMIZA HOŞ GELDİN a.s.

Slm kızlar nasılsınız hafta sonu çok yoğundum gören herkes çok şaşırdı cidden çok kilo vermişsin dediler çok mutlu oldum hastalandıktan sonra çok aşırı dikkat edemedim ama abartmadım da

:çok üzgünüm:Çok geçmiş olsun bitanem yaa nasıl iyi misin şimdi inş. iyisindira.s.

Aramıza hoşgeldin canım ben elif inşallah hep birlikte kiloları vericezkaydirigubbakcemile5 öpüyorum seni :1hug:

Slm kızlar nasılsınız hafta sonu çok yoğundum gören herkes çok şaşırdı cidden çok kilo vermişsin dediler çok mutlu oldum hastalandıktan sonra çok aşırı dikkat edemedim ama abartmadım da

Bencede canım çok iyi vermişsin tebrik ederim seni ve başarılarının devamını bekliyoruz bitanem:1hug:

Eee nasılsınız bakalım canlarım inş. iyidir herkes:teytey:
Kahvaltım:Klasik kahvaltı
Öğle:Semiz otu ve yarım dilim kepekli ekmek
Akşamda meyveyle geçiricem,sınavım var bu hafta ve sonraki hafta onun için çok giremicem k.bakmayın hadi ben ders çalışmaya gidiyorum öpüyorum hepinizi canlarım:1hug:

aaaaaaaa bi bakıyım dedim bizim takım 2. sayfada hemen bişeyler yazıp öne çekmeliyim dedim
napıyosunuz bende oğlumu uyuttum kendimde bakınıyorum eşim yok kızlar hafta içi oğlumla yalnız kalıyoruz korkuyorum ama belli etmiyorum gurbet zor
neyse herkese iyi geceler öpüyorum
yeni arkadaşlar gelmiş hepiniz hoşgeldiniz bu takım bağımlılık yapıyor mezun olsanda bırakamıyorsunuz heberiniz olsun:)))))))))))))

günaydın şekerlerimmmmmmm

nerdesinizzz buralara kimseler uğramaz olduuuu. ösledim valla: )çok sakin ortalık.

bende bu arada klasik kahvaltımı yapıyorum.:)

günaydınlaaar

kızlar maşallah paylaşıma yine iyice düşürdünüz paylaşımı böyle olmuyor biraz daha artırsak şu paylaşımi işini iyi olacak buranın gayesini unutmayın lütfen

dünden beri temizlikle uğraşıyorum ben onun için giremiyorum ama siz ihmal etmeyin lütfen
benim temizliğim hafta sonmuna ancak bitecek oda oda yardımcı gelecekte öyle
ama evde yıkanmadık hiçbirşey bırakmıyorum resmen
beni mazur görün ama sizz paylaşımı eksik etmeyin lütfen
bu gidişle ünvanmızı zor geri alacaz kazanamadığımız her hafta bizim aleyhimize
ha ama çokta önemli değil diyosanız bilemiycem

neysem bakın bu hali görünce kapatmıycam bu gün tepenizdeyim gidip gelip bakacam

şimdi farkettim yeni gelen bir arkadaş varmış
canım hoş geldin ama şu anda takım kontenjanımız geri dönecek üyelerle dolu hatta fazla üyemiz bile var
ama sen bizimle sohpete paylaşıma devam et açılan ilk yere seni alırız

ben şimdi işlerimin başına gidiyorum kızlar ama gözüm burda çok boş bırakmayın

saatte bir gelip bakıyorum bir paylaşım bi paylaşım maşallah

nedeyim alşlah bozmasın tek başına takım benim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…