Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canimcim dogru ama sadece pokahontasin parantezini kaparken yanlislikla 9 olmus.

teşekkürler yulafcım

bildirim tamam hayırlı olsun tabi yine gerilerde kaldık maalesef

sabah klasik kahvaltı etmiştim öğle 1 kase çorba ve salata yedim ama doymamışım az önce 2 tane petibör yedim

bizim kadar geride kalamazsin hayatim.
1 arkadasimiz kaldi kilo bildirimi yapmayan.
eksideyiz bu hafta. hem de ciddi bir eksi.

farkındayım yulafcım
bizde takımlar takımıünvanını kaybettik artık belki geri alırız diyoduk ama bu gidişle zor valla

1. TAKIM **103. ETAP**

nrymn ( 60,1/ 60,3/ -0,2 / -0,33&#37
neşemeşe (74,7 / 77 / -2,3 / -3,08% )
hayat70 (58,7 / 58,7 / 0 / 0 %)
KHENA (63.9 / 63,9 / 0 / 0%)
yasmine8383 **kendi istegi ile takimdan ayrildi**
herbal ( 90,3 / 91,1 / -0,8 / -0,89%)
bhk (68,8 / 67.7 / 1.1 / 1.60 % )
çelik198408 ( 69.9 /69.9 /0 /0 %)
yulaf ( 67,4 / 67,3 / 0,1 / 0,15% )
TuRuNCu ( 57.8 / 59 / -1,2 / -2,08 %)
flawless ( 64 /63,5 / 0,5 /0,78 %)
cocostar (64,1 /64,5 / -0,4/ -0,62%)

1. TAKIM TOPLAM KıLO(739,7 / 742,9 / -3,20 / -0,43%)

kontrol eder msniz kizlar

kızlaaar balkonumun ilk ürününü aldım
yeşil soğanlarımda kıyamaya kıyamya topladım şimdi çok lezzetliler salatamı onlarla yapacam şimdi
ay çok güzeeel

yakında maydanozlarda tamam marullar desen çok şeker görünüyor haftaya salatama hazırlar
domates salatalıkların ve biberlerin henüz yapraklarıyla konışuyorum

çok mutlu oldum valla kendi yetiştirdiğim bi şeyi kullaanınca

ne güzel Zeynep ablacım çok sevindim,kendi yetiştirdiğin bi başka olur her zaman a.s.
genemi dereceye giremediiikkk

selam arkadaşlar...

kahvaltım klasik, her zamanki gibi..

zeynepcim sebzelerini afiyetle ye canım...şifa olsun...

Merhaba arkadaşlar
Ben yeni üye oldum siteye, 10,04 te diyete başladım 80.6 kg dım dün tartıldım 75,5 kg mım 28 günde 5 kg verdim kararlıyım bu sefer verecem bu kiloları ekmeği çok azalttım ye günde bir simit yada bir dilim ekmek yiyiyorum 3 litre su içiyorum birde 2 fincan lipton form çay içiyorum özellikle lipton tercih ettim çünkü diğerlerinde fonda otu yok gerisi sebze yemeği ve meyve tabi onlarda az
Bende aranıza katılmak istiyorum motive meselesi dayanışmanız çok güzel
bu sabah birdilim ekmek 2dilim domates ve salatalık az peynir ve 3 zeytin yedim
dün akşam misafirliğe gitmiştim biraz abarttım o yüzden bugün öğlen ve akşam yemeğim sadece salata olacak herkese iyi şanslar umarım kurtuluruz külolardan

Slm hava güzel kimsecikler yok yine sabah klasik kahvaltı yaptım biraz önce de ögle yemegimi yedim 1 dilim ekmek salatalık domates peynir ve 1 çatal helva
yarın anneler günü ben şimdiden sizin anneler gününüzü kutlayayım dedim umarım rabbim birgün bize de nasip eder

Merhabalar canlarım...Nasılsınız bakalım :)
Kahvaltım:Klasik kahvaltım (yarım dilim kepekli ekmek,haşlanmış yumurta,domates,peynir ve çay)
Öğlen:Çok az çorba ve semiz otu, yarım dilim kepekli ekmek
Zeynep ablacım ben elenmedim dimi? Dediğim gibi giremedim hiç siteye siz girebilmişsiniz onada çok şaşırdım bugün bile zor girdim siteye giriyo takımın sayfasını açmadı kaç saat zor zar açtı sonra gelişmiş cevabıda açmıyo hızlı cevaptan yazıyorum onun için sizde niye böyle olmuyo acaba sadece bendemi oluyoki?Ama ablacım bu hafta full sınavlarım var onlara çalışmam gerekiyor ama yinede elimden geldiği kadar girmeye çalışıcam öpüyorum hepinizi ...

Herkese günaydınnnnn....sırnaşık şey
İlk olarak formumuzdaki tüm anne ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum siz bizlerin en değerli varlıklarısınız.a.s.
ve hepimize sağlıklı günler diliyoruma.s
Kahvaltım:Bir dilim kepekli ekmek,yumurta,peynir,domates ve çay ...

Mrb arkadaŞlar uzun zamandır uĞrayamadım nasılsınız hepınız ıyısınızdır ınŞallah ben aynı koŞturmacayla geÇırıyoruz kılom aynı dıkkat etmeye ÇalıŞıyorum ama Çok zor oluyo sızler olmadan motıvasyon yok yanı.
Herkesın anneler gÜnÜnÜ kutluyorum ÖpÜyorum hepınızı

iyi akşamlar kızlara.s.
dünden beri midem bi tuhaf,iştahım kesilmedi ama yediğimi çıkarıyorum,bi terleme üşüme gidiyo sırtıma..yarın doktora gitcem nasipse..
biraz geç oldu ama anneler gününüzü kutluyorum,çocuklarınızla hep iyi geçim olmasını diliyorum a.s.

geçmiş olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…