Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar
benim bugün akapunktur kontrolüm var
bakalım boyumun ölçüsünü alıcam
bu hafta hiç veremedim sanırım.
haftaya en az 1 kilo verecem kendime söz verdim
toparlanmalıyım artık

merhaba arkadaşlar nasılsınız gerçekten paylaşımlar düştü ve artık derece bile alamıyoruz toparlanma zamanımız gelmiş geçiyor
kahvaltı yı pogaça ve çay ile yaptım birazdan elmamı yerim

Merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım a.s.
Kahvaltım:Klasik kahvaltım.
Öğlen:Taze fasulye ve yarım dili kepekli ekmek
Akşamda meyveyle geçiricem.
Öpüyorum hepinizi dediğim gibi sınavlarım olduğu için çalışmam gerek kendinize iyi bakın canlarım:1rolleyes:

Twister.jpg

arkadaşlar bu alet beli inceltmede işe yarıyor. farklı bi topikte gördüm sizinle paylaşmak istedim.
sağa sola dönerek. fiyatıda çok uygun .7 tl.

Son düzenleme:
sabah klasik kahvaltı yapmıştım arada 5 erik yedim şimdide öğle yemeğimi yiycem yeşil fasülye

çok yoruldum ya yemekten sonrada ütüye gürecem 2 saatten önce bitmez

neysem görüşürüz siz paylaşımı düşürmeyin tamammı

Merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım a.s.
Kahvaltım:Klasik kahvaltım.
Öğlen:Taze fasulye ve yarım dili kepekli ekmek
Akşamda meyveyle geçiricem.
Öpüyorum hepinizi dediğim gibi sınavlarım olduğu için çalışmam gerek kendinize iyi bakın canlarım:1rolleyes:

CANIM AKŞAMLARI HEP MEYVEYLE GEÇİŞTİRİYORSUN BENCE ÇORBA YADA SALATA DA YEa.s.

merhaba arkadaşlarr
kusura bakmayın kaç gündür yoktum geçen cuma istanbula gittim annemlere bugün döndüm biraz aceleye geldiği için haber verme fırsatım olmadı malesef babam ve abim umredeydiler onlar geldiler annemlerde olunca ve sürekli gelen giden olunca yemek saatlerim hep şaştı ve düzensiz yedim umarım bu bir kaç gün çok fazla etkilememiştir kilomu
pokohontas o aletten bende de var canım düzenli olarak yapılınca işe yarıyor cidden

jalecim ALLAH babanın ve abinin umre ziyaretlerini kabul etsin...oradayken ki manevi yönden doyumsuz günlerimi hatırladım...bambaşka bir alem...Rabbim inş. tekrarını nasib eder...bana ve tüm gitmek isteyenlere...

günaydın takımcım nasılsınız
mutlu ve güzel birgün diliyorum

sabah 2 kk peynir bir dilim ekmek 2 zeytin yarım yumurta ve söğüşle kahvaltımı yaptım

şimdi yine işlerimin başına döneyim yarıb bitirmem lşazım artı yürüyüş yapmak istiyorum çok ara verdim resmen

X