Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayy birden hırslandım yine
14 gün sonra tartıda ne kadar kilo verdiğimi görücem bakalım düşündükçe heyecanlanıyorum ve hırslanıyorum
form çayımı içtim şimdiiiii
akşamada meyveyle geçiştiririm yada cacık falan

14 gün sonra tartıda ne kadar kilo verdiğimi görücem bakalım düşündükçe heyecanlanıyorum ve hırslanıyorum

ayyy ben olsam çatlardım valla
bravo çok sabırlısın
kesin 2 kilodan çok vermişsindir

ayyy ben olsam çatlardım valla
bravo çok sabırlısın
kesin 2 kilodan çok vermişsindir

sabırlıyım çok sabırlıyım ama birazda korkuyorum ya veremediysem diye de o yüzden böyle bekleyebiliyorum
şimdi tartılırsam ve veremediğimi görürsem tüm motivasyonum biter
ama inşallah vermiş olucam 30 nisanda görücez sonuçları :lepi:

canım meyveyle mi geçiştireceksin:mymeka: hiç degilse çorba yada sebze yemegi felan ye yada YOGURT YE

hadi ara öğünümüzü yapalımda sevgili vücudumuz çok bilmiş beynimize kanıp savunmaya geçmesin delikafadulden

ben orta boy 1 elma yicem

kaptanım benim bildirimim haftaya derken, haftaya mı kaç kilo verdiğimi söylicem?

bu arada kurstayım hemen yediklerimi yazayım. sabah 3 zeytin, bir dilim beyaz, bir dilim kaşar peyniri, bal, şekersiz çay. kahvaltıda misafir vardı, sucuklu yumurtalar, patates kızartması oo neler neler.. hiç birini yemedim. ara öğün yoğurt. sonra dışarı çıktığım için dışarda yemek zorunda kaldım ama kanat büyüklüğünde 5 parça tavuk yedim o kadar. şimdi soda içiyorum. derse dönmeliyim. görüşürüz kızlar

ıyı aksamlar kızlar nasılsınız?oncelıkle yedıklerımı ıctıklerımı yazıyım
sabah(11.00)1 dılım ekmek uzeıne surulmus labne lıght peynır domates caydan olusan kahvaltı sonra okula gıttım geldım saat 17.00 da 4 dılım ekmek ve patlıcan yemegı yedım kızlarrr bılıyorum asırı ekmek yedım aksam ne oldu anlamadım napacam ben sımdı :1no2:çok fazla kacırdıgınız zaman ne yapıyorsunuzbenneyaptımki
dun yatmadan sporumu yaptım yazmadım dun sımdı yazıyım

mrb kızlara.s.
sabahtan yürüyüşümü egzersizlerimi yapıp kahvaltımı yaptıımmm..anca oturdum..saat 1 de de kursum var :S yani 1 saat kadar daha yürücem...
sabah 1 dilim kepekli ekmek,2 tane yeşil zeytin,1 t.k krem peynir yedim..
Zeynep ablacım benimde reglim geçen ay 10 gün gecikmişti,bu ayda 4 gün önce geldi..mevsimsel yani bu değişiklikler :KK66:
tatlım ne kursuna gıdıyosunCADIARZU
ben 29 yasındayım suan 61 kiloyum boyum 160... bundan bende 29 yaşındayım 4 temmuzda evleniyorum Allah kısmet ederse.. Gelinliğin içine girebilmek adına acil kilo vermem lazım :)

hoşgeldın poka a.s.bende 23 yasındayın henuz ogrencıyım bana da kısaca tombik dıyebılırsın
çubuk cumaları tartılmıyormusunn:uhm:

iyi akşamlar kızlar a.s.
öğlen yemeği yemedim ama öğleden sonra 1 tane kaşarlı simit yedim...halende acıkmadım,hiç yiyesim yok..acıkırsam 1 bardak süt içerim...

X