Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ya kızlar bılıyorum cok abarttım ben bu mazeret ısını ama, babaneme ınternet baglatma asamasındayım..
evde ınternet olmayınca da benım durum ımkansızlasıyor..
bı de gecen hafta persembe gunu tlf numu caldırdım!
tum numaralar falan kus olup uctu resmen..
hemen tlf umun ıp numarasından ıptal ettırdım, calanlar kullanamasın barı dıyee!
sonra yedek sım kart cıkarttım ama, malesef butun numaralar sım kartıma deıl tlf hafızama kayıtlıymıs..
dolayısıyla kac gundur sudan cıkmıs balık mısalıyım:KK43:

benım durumuma gelınce, gerı donmek uzere ıkı hafta ızın ıstıyorum sızlerden..
hem o zamana kadar ınternetımı baglatmıs olurum, hem de bıraz toparlanmıs..
mumkun mudur zeynepcım?
bu arada eger sızlerı zor durumda bırakıyorsam
(kı farkındayım bırakıyorum) acımayın sakın bana, dıskalıfıye falan prosedur neyse uygulayın wallaa!

geçmiş olsun Zeynebim a.s. sen zaten mazeretini belirtmiştin ama sanırım sürenin uzaması biraz can sıktıfisfisfisZeynep abla gelsinde bakalım ne dicekCADIARZU

kızlar yarım paket çıbık krakerle 1 bardak ayran içtim daha doğrusu hala içiyorum kaydirigubbakcemile3

çubuk kraker yiye yiye çubuk gibi ince olursun inşallah:Saruboceq:Şeniz

kızlar saat 5 te kursum var,ben çıkıyorumm..öptüm hepiniziiiii a.s.

kızlar merhaba. kaptanım galiba ben 400 gram vermişim. eskiden aç karnına sabah 60 kilo çekiyordum, tok karnına 60.4 çekiyordum. şimdi tok karnına 60 çekiyorum. emin olmak için yarın sabah çıplak bir daha tartılıcam:) bu arada sabah kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği, 3 zeytin, haşlanmış 1 yumurta, çok az reçel, yarım domates ve küçük bir dilim peynir yedim. küçük bir bahçem var benim, onunla ilgilendim bugün, çapaladım falan, çok terledim spor oldu, ara öğün yapamadım o yüzden. sadece yarım kase yoğurt yedimo kadar. akşama misafiim var, mercimek çorbası pilav ve köfte yaptım ama ben sadece çorba ve 3 köfte yerim o kadar, bide ayran içerim. bu kadar:)
kaptanım nasıl gidiyorum? bu arada bişey sorucam 1 haftada kaç kilo veriyorsunuz genel olarak soruyorum. çünkü çok zor bir haftada kilo vermek bana öyle geldi. acaba aylık yarışmalar olsa daha iyi olmazmı?

ıyı aksamlar kızlar oncelıkle alleysenhosbulduk canım..
bugun okula gıttım geldım 1 kase corba pılav ve patlıcan yemegı yedım bırazcık cok oldu ama aksam sporu 10 dak.artırcam ınsallah ..
zeynepcangeçmiş olsun

günaydın kızlarr

dün akşam eşimin istediği yemeği yaptım fırında pilav patates ve bonfile
2 küçük parça bonfile
2-3 kaşık pilav
4-5 parmakta patates yedim ve salata

bu sabah kahvaltım 1 domates 1 salata,tere,2 dilim uno light,2 dilim kaşar

günaydın takımcım maalesef dün giremedim
çok yorulmuşum
günüm var demiştim ya gitttiğim arkadaş hamile bir sürü uğraşmış ikram hazırlaycam diye kalbalıktık çünkü
eee rahatsızlanmış tabibelinin ağrısından kalkamıyodu artık bütün servisi toparlamayı filan ben yaptım
baya yorulmuşum eve geldiğimde yorgunluktan yemek bile hazırlayamadım
bide kızlar geçen sefer geciktiydibu seferde vakitsiz regl oldum ve kendimi çok halsiz hissediyorum
anlamadım nolduysa yine valla

ya kızlar bılıyorum cok abarttım ben bu mazeret ısını ama, babaneme ınternet baglatma asamasındayım..
evde ınternet olmayınca da benım durum ımkansızlasıyor..
bı de gecen hafta persembe gunu tlf numu caldırdım!
tum numaralar falan kus olup uctu resmen..
hemen tlf umun ıp numarasından ıptal ettırdım, calanlar kullanamasın barı dıyee!
sonra yedek sım kart cıkarttım ama, malesef butun numaralar sım kartıma deıl tlf hafızama kayıtlıymıs..
dolayısıyla kac gundur sudan cıkmıs balık mısalıyım:KK43:

benım durumuma gelınce, gerı donmek uzere ıkı hafta ızın ıstıyorum sızlerden..
hem o zamana kadar ınternetımı baglatmıs olurum, hem de bıraz toparlanmıs..
mumkun mudur zeynepcım?
bu arada eger sızlerı zor durumda bırakıyorsam
(kı farkındayım bırakıyorum) acımayın sakın bana, dıskalıfıye falan prosedur neyse uygulayın wallaa!

tamam zeynepcim beklediğim buydu hiç haber alamadığım iin diskalifiye düşündüm ama mazeretini belirttin zaten iki hafta izinlisin
yani izinler kaldırıldı sabit gösterilecen
bendede numaran silinmiş nasıl olmuşsa bi türlü arayamadım geçmiş olsun neyse dönünce tekrar verirsin numaranı

kızlar merhaba. kaptanım galiba ben 400 gram vermişim. eskiden aç karnına sabah 60 kilo çekiyordum, tok karnına 60.4 çekiyordum. şimdi tok karnına 60 çekiyorum. emin olmak için yarın sabah çıplak bir daha tartılıcam:) bu arada sabah kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği, 3 zeytin, haşlanmış 1 yumurta, çok az reçel, yarım domates ve küçük bir dilim peynir yedim. küçük bir bahçem var benim, onunla ilgilendim bugün, çapaladım falan, çok terledim spor oldu, ara öğün yapamadım o yüzden. sadece yarım kase yoğurt yedimo kadar. akşama misafiim var, mercimek çorbası pilav ve köfte yaptım ama ben sadece çorba ve 3 köfte yerim o kadar, bide ayran içerim. bu kadar:)
kaptanım nasıl gidiyorum? bu arada bişey sorucam 1 haftada kaç kilo veriyorsunuz genel olarak soruyorum. çünkü çok zor bir haftada kilo vermek bana öyle geldi. acaba aylık yarışmalar olsa daha iyi olmazmı?

aysimcim hep bakıyorum menülerine çok güzel gidiyorsun
haftada 400 gr hiçte fena sayılmaz
canım haftallık tartılıp takipte olmmak motivasyonu artırıyor
ve bizlerde baen iyi bazen hiç veremiyoruz ama böyle iyiaylık olması iyi olmaz bence çünkü her gramı görmüş oluyoruz böylece
senin bildirimini haftaya cuma alacaz inşallah tombikinkide öyle haftaya cumaya olacak inşalh
bu dönemni iyi değerlendin valla

Son düzenleme:
kızlar dün günde salata aptım kendime (yeşil salata) onu yedim bide küçük bi dilim ıspanaklı börek yedim okadar
gerçi az yemiş olmama rağmen protein almadığım için diyetim bozulmuş oldu
aşamda 6 tane sarma yarım kase oğurt yedim
saat 9 de yine sütümü içtim meyyvemde 1 portakaldı
yani dün normaldiyetim olmadı ama yinede dengeliydim
bu gün yapacam artık

kızlar dün günde salata aptım kendime (yeşil salata) onu yedim bide küçük bi dilim ıspanaklı börek yedim okadar
bu gün yapacam artık

olsun zeynep abla dengelersin sen bugün
bende dün akşam çok kaçırdım gibi
ama bugün dengeliycem artık

bu gün yapacam artık

misafirlikte bile bozmamışsın canım tebrik ederim

canım her sabah simit ayran yiyorsun,bence kahvaltını biraz çeşitlendir
kepekli ekmek,peynir zeytin salatalık falan ye biraz hem daha faydalı
haklısın canım
aslında benim diyet listesinde
kepek ekmek peynir domates salatalık var canım
emme işe erken geliyom önceden hazırlamak zor geliyo
birde herkezin yanında biraz garip oluyo soruyolar hep diyettemisin falan filan
yinede bundan sonra akşamdan hazırlıyım bari

merhabalar arkadaşlarım...

bende size katılmak isterim. nasıl bir sistem uyguluyorsunuz ne kadar zamanda biraz yardımcı olursanız çok sevinirim. hepinize çok kolay gelsinnn

hep soruyolar ve biz artık evet diyetteyim demekten utanır hale geliyoruz
ama yinede sağlığımız için başkalarını takmamak en doğrusu
her sabah simit yemekten sıkıldım doğru dürüst kahvaltı etmek istiyorum de
hiçbişey deme bazende ama kahvaltını mutlaka yap iyi yapılan ir kahvaltı her zaman artıdır bizim için
diyetisyenlerinde en az kısıtladıkları öğünümüzdür kahvaltı canım

haklısın canım
aslında benim diyet listesinde
kepek ekmek peynir domates salatalık var canım
emme işe erken geliyom önceden hazırlamak zor geliyo
birde herkezin yanında biraz garip oluyo soruyolar hep diyettemisin falan filan
yinede bundan sonra akşamdan hazırlıyım bari

canım kaçta gidiyorsun işe
bi yarım saat önceden uyansan çok rahat hazırlar yaparsın kahvaltını
ben öyle yapyorum mesela
ne olursa olsun kahvaltı yapmadan asla çıkmam
yada şeyde yapabilirsin
uno lightın sandviç ekmeği var kepekli
akşamdan hazırla onu domates salatalık peynir koy içine işyerine gelince çayla yersin

merhabalar arkadaşlarım...

bende size katılmak isterim. nasıl bir sistem uyguluyorsunuz ne kadar zamanda biraz yardımcı olursanız çok sevinirim. hepinize çok kolay gelsinnn

buyrun sizide deneme süresine alalım iki, arkadaşımız daha var denemedde gelecek hafta cuma gününe kadar denemedesimni paylaşımınızdan memnun kalırsak asil üye olursunuz kararı haftaya perşembe günü takımcak veririz
tabi bu arada sizde bizden memnun kalırsanız
yanlız paylaşımın iyi olması gerekiyor

buyrun sizide deneme süresine alalım iki, arkadaşımız daha var denemedde gelecek hafta cuma gününe kadar denemedesimni paylaşımınızdan memnun kalırsak asil üye olursunuz kararı haftaya perşembe günü takımcak veririz
tabi bu arada sizde bizden memnun kalırsanız
yanlız paylaşımın iyi olması gerekiyor

tamam teşekkür ederim :)

öncelik olarak hangi bilgileri vermem gerekiyor peki ..

X