Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ülem yazacak bişi bulamayınca böylemi oluyor..sizene kız iyi geçer kötü geçer..sanki bugün tozuttuğumu biliyosunuzda gıcığına iyi geçmesini diliyosunuz gibi..

siz yediğiniz yemediğiniz şeyerden bahsedin bakim..henüz yemediğim kötü şeyleri yemekten vazgeçiim..zira bu saate kadar yeterince tozuttum

merhaba arkadaşlarrr
hayırlı pazarlar hepinize
bugün 10 gibi kalktım kahvaltıda peynir, 2 ad. zeytin, 1 dilim kek yedim. ıhlamur içtim bide
öğle yemeği yemedim henüz arkadaşlarla dışarı çıkacağız ama gitmeden önce yerim diye düşünüyorum böylelikle fazla kaçırmamış olurum:)

ülem yazacak bişi bulamayınca böylemi oluyor..sizene kız iyi geçer kötü geçer..sanki bugün tozuttuğumu biliyosunuzda gıcığına iyi geçmesini diliyosunuz gibi..

siz yediğiniz yemediğiniz şeyerden bahsedin bakim..henüz yemediğim kötü şeyleri yemekten vazgeçiim..zira bu saate kadar yeterince tozuttum

akrep nasılsın canım benim a.s. 3 kilocukmu kaldı vermen gerekeeeenn:1shok:yoksaaa bu hedefe ulaşınca daha aşağıyamı çekeceksin?maşallah sana hiç pes etmedin :nazar:

mrb kızlar a.s. bugün geç kalktık yerimseniben kahvaltım 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,domates,biber...öğlen yemeği yok banaaaa..arada 1 elma yerim belki..şimdi tramisu yapıyorum akşam için..kekimi hazırladım soğusunda ıslatıp muhallebisini dökcem..akşama ince 1 dilim yerim heralde :S

mrb kızlar a.s. bugün geç kalktık yerimseniben kahvaltım 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,domates,biber...öğlen yemeği yok banaaaa..arada 1 elma yerim belki..şimdi tramisu yapıyorum akşam için..kekimi hazırladım soğusunda ıslatıp muhallebisini dökcem..akşama ince 1 dilim yerim heralde :S

Leyloşş :eek: ben de gelebilir miyim tiramisu yemeyeee :eek: bak hazır ikimiz de izmirdeyken diyorumm :eek: :eek:

mrb kızlar dönebildim çok şükür aranıza 1haftadır okadar yoğundum ki koşturduk hep babamlarıda gönderdim cumartesi günü içim buruk o yüzden gurbet çok zor ya hayırlısı bakalım napalım bugün sabah az peynir ve oğlumun patatesli yumurtasından yedim az
öğle 1 dilim tiramisu yedim akşamada bilmiyorum daha
leylacım şu tiramisunun tarifini verde bizde yapalım ben hazır kekle yapıyorum bide seninkini deneyim ama hafif bi pasta

Leyloşş :eek: ben de gelebilir miyim tiramisu yemeyeee :eek: bak hazır ikimiz de izmirdeyken diyorumm :eek: :eek:

aaaa gel tabi hayatım yaaaa :1hug: gerçekten bugün olmasa bile bigün beklerim seni olur mu yerimseniben Burcuda gelirse hepberaber buluşuruz:sm_cool:

mrb kızlar dönebildim çok şükür aranıza 1haftadır okadar yoğundum ki koşturduk hep babamlarıda gönderdim cumartesi günü içim buruk o yüzden gurbet çok zor ya hayırlısı bakalım napalım bugün sabah az peynir ve oğlumun patatesli yumurtasından yedim az
leylacım şu tiramisunun tarifini verde bizde yapalım ben hazır kekle yapıyorum bide seninkini deneyim ama hafif bi pasta

canım ben de kedi dili bisküviyle yapıyordum ama dün gece rüyama girdi kendim kek hazırlayıp yapmıştımkaydirigubbakcemile3ben de öyle yaptım...çok güzel görünüyoyerimseniben resmini çekip koyabilirsem koyarım..keki için 4 yumurta,1 sb şeker,1 sb un,2 tatlı kaşığı kakao,1 er paket vanilin ve kabartma tozunu karıştırıp kelepçeli kek kalıpları var ya onda pişirdim 140 derecede...sonra 1 yk çözülebilir kahve,2 yk şekeri yarım bardak kadar sıcak su da erittim sonra bu karışıma 1 sb kadarda süt ekledim..muhallebisini hazırlamaya başladım...1,5 lt süte 3 yumurta sarısı(aklarını kenara ayırdım)1-1,5 sb kadar şeker,4 yk un,1 pk vanilin katıp koyulaşısıya kadar pişirdim..ocaktan alıp başka bi kaba boşalttım..hafif ılındıktan sonra içine 1 kutu labne peynir kattım mikserle güzelce çırptım..sonra kenara ayırdığımız yumurta akları vardı ya onları kar gibi olasıya kadar çırpıp kremanın içine karıştırdım..kremayı buzdolabına koydum biraz soğuttum.pasta kekini 3 e böldüm..her katını kahveli karışımla ıslattım..kremadan srdüm.en son katını kalan kremayla bezeyip üzerini kakaoyla süsledim.şimdi dolapta bekliyocokacimcoook

Ellerine sağlık Leylacım, eminim mükemmel olmuştur mmm..

Ben onun kolay versiyonunu yapıyorum. Vanilyalı pudingi 2 bardak sütle pişiriyorum, oldukça yoğun oluyo.. Ilınınca da labnesini katıyorum. Genelde kedi dili kullanmakla beraber bulamadığım zamanlarda hazır kakaolu kekle yapıyorum.

Bayağı kolay ve diğeri kadar da güzel oluyo..

Kahvaltıdan sonrasını da yazayım:

Ara: Kuru kayısı
Öğle: 1 tane milföy böreği, 1 ayva
Ara: 1 portakal..

Canım o kadar tatlı istiyor ki gidip gelip kayısı yiyorum valla.. 300 gram filan yedim yani :eek:klava:

Hoş geldin canım, Allah kavuştursun a.s. Ayrıca afiyet olsun yerimseniben

ooof of canımı çektirdiniz cokacimcoook

ara öğün : 2 kaşık irmik helvası

Akşam yemeğim : 1 kase tarhana çorbası, bol bol haşlanmış brokoli ve 3 yaprak sarma

Afferim kız iki günde attın fazlalıkları :dance:

Benim boğazım durmadı 1 cocostar, 3-4 tane de çizi yedim.. Akşam yemeğim bu oldu.. Kayısıyı o kadar çok yemişim ki zaten patlayacak gibiydim iyice fena oldum.. Bari işe yarasa :roflol:

kızlar nivea body cd.sini yapıyordum zaten, başka bir cd.sini daha buldum. yarın inşallah onu da indireceğim. o daha sıkıymış ve hareketler daha ağırmış. umarım bu cd. daha etkili olur, olması lazım, olacak :roflol:

günaydınlaaar...
herkese günaydın
güzel mutlu huzurlu birgün ve hafta diliyorum
bugün annem ve kardeşim gelceeeeek çok mutluyuum çok sevindiriğiiiimmm

X