Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba canım seninle aynı kilodayız . bende katılmak istiyorum gruba.benide alırsanız aranıza sevinirim

leylacım sanırım takımda bizden başka hesaplamaları tam olarak bilen yok onun çin yine sen ol canım
birileri çubukcuma diycem amna henüz dönmedi
cuma günleri boş oluyodun zaten dimi canım

cuma günleri öğleden sonra boşum Zeynep ablacım..bi aksilik olmadığı sürece girip yardımcı olmaya çalışacağım yerimseniben

merhaba canım seninle aynı kilodayız . bende katılmak istiyorum gruba.benide alırsanız aranıza sevinirim

hoş geldin aramıza a.s. Zeynep abla zaten söylemiş arkadaşına boş yer olduğunu...
kendini tanıtırsan,tanışır kaynaşırız yerimseniben inşallah birlikte kurtuluruz bu fazlalıklardan:Saruboceq:

akşam yemeği yemediimmm..kursa gittiğimde bi arkadaşım piko almış bana,reddedemedim yediimm :) eve gelincede 1 fincan cappucino içtim...

saol canım uğraşıyoruz işte ne yapalım
inşallah hep böyle devam ederim

mrb arkadaşlar eşim geldiği için onunla ilgilenmekten h.sonu giremedim nasılsınız neler yapıyosunuz
yeni arkadaşlar katılmış hoşgeldiniz
bugün sabah yrm simit
öğle 5yk bulgur pilavı
arada 1 dilim tiramisu
akşam 4 yk nohut yemeği 4 yk pilav
herkese iyi geceler görüşmek üzere

günaydın kızlarr

dün akşam işten çıkınca eşimle biraz yürüdük
eve gidincede eşimin döner sevdası için ona yoğurtlu köfte yaptım
bol tereyağlı ve salçalı soslu pideli
ama kendime hiç yağ koymadım sadece yoğurt ve çok az salçalı sos koydum (salçalı sosta yağ yoktu) ve kendime pidede koymadım
yarım dilim çavdarlı ekmek koydum 4 köfteyle onu yedim

bu sabahta 2 dilim uno lightla domates salatalık kk peynir 4 zeytinle kahvaltı yaptım

günaydın fıstıklar yeni gelen arkadaşımız varmış hoşgeldin
akşam yemek yemedim öglen yediklerimi dengelemek için sadece 1 portakal yarım elma yedim 1 saat spor yaptım kahvaltı da ise 1 pogaça yarım bardak süt 1 havuç

günaydın kızlar a.s.
uyandıktan sonra 2 lokma ekmek yiyip yürüyüşe çıktım,sonra egzersizlerimi yaptım...şimdi 1 elma yicem..bugün saat 1 den 8.30 a kadar kursum var..bi de bu hafta annemde kaldığım için sabah rahat girebildim yanii yerimseniben karnım çok acıktıııı,birazda yoğurt yiyeyim bariii :bbo:

Arkadaşlarrr merhabaaaaaaaaa nasılsınızz bakalımmmmmm
tekrardan kk ya girebildimmm sizlerii okuyabileceğimm içinn çokk mutluyummmmm
çubuğumm nedenn giremediğimii sizleree anlatmışş o yüzdenn tekrarr burdaa yazmakk istemiyorummmm

selam kızlar
sabah yarım açma ve ayran

öğlen eve gelince 1 kase yoğurt çorbası.

bugün akupunktur günüm geçen hafta salı 80.6kg dım bakalım bu hafta kaç çıkıcam.
yazarım sonucu

kızlar öğle yemeğim
2 dilim uno light ve 2 dilim kaşarla yapılmış yağsız tost + 1 bardak şeftali suyu cokacimcoook

ve soğan suyumuda içtimm

1 lt suyumda bittiiiii

selam kızlar
sabah yarım açma ve ayran

öğlen eve gelince 1 kase yoğurt çorbası.

bugün akupunktur günüm geçen hafta salı 80.6kg dım bakalım bu hafta kaç çıkıcam.
yazarım sonucu

hadi bakalım merakla bekliyoruz canım
inşallah güzel bir sonuç alırsın.....

mrb arkadaşlar nasılsınız neler yaptınız
ben yoğun bir günün ardından biraz önce eve geldim emremle ilgilendim bugün eşim gitti tekrar zor oluyo böyle
dün zeynep ablanın yazdıklarını okudum benim için biraz daha fazla paylaşımda bulunsa demişsin ablacığım haklısın aslında ama işte yoğun bi ortamda çalışıyorum sonra eve gel çocuk küçük bide nerdeyse 1.5 aydır kayınvalidemler bende sürekli pc başında olunca laf duyuyosun kusura bakmayın
ayrıca ben düşündüm eğer uygun olursa ben artık mezun olsam iyi olacak hem yer işgal etmem hemde daha fazla veremiyorum ne zamandıraynı kiloda sayıyorum olurmu zeynep ablacığım
görüşürüz

5. hafta bu hafta sadece 500 gr cık vermişim. neyapalım bunada şükür
başlangıç kilom (03.03.2009) 85.6 kg
1. hafta 10.03.2009 83.9 kg (1.7 kg gitti)
2. hafta 17.03.2009 82.4 kg (1.5kg toplamda 3.2kg gitti)
3. hafta 24.03.2009 81.6 kg (800 gr toplamda 4 kg gitti)
4. hafta 31.03.2009 80.6 kg (1kg toplamda 5kg gitti)
5.hafta 07.03.2009 80.1 kg (500 gr toplamda 5.5 kg gitti)
darısı haftaya
hedefim 55 kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…