Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlaaarrr

ooh oh ne güzel kaynatmışsınız haftasonu
Billurcum hoşgeldin tatlım aramıza

ben c.tesi günü sabah 1 simitle kahvaltı yaptmıştım
saat 5 tede 1 gözleme yedim sonrada bişey yemedim
pazar günüde saah 2 dilim ekmekle kahvaltı yaptım klasik
sonra 2 tane kandil simidi yedim akşamda yarım kase çorba 1 kaşıkta ıspanak kavurması yedim o kadar

Merhaba kızlar..

biri beni özelden davet etti ama ismini unuttum :)

takımda yer varsa gelebilirim..

kilo hikayem çok uzundur benim :) son olarak 71 le hamile kaldım şimdi kızım 16 aylık.. ben 2 aydır diyetteım ve 71 kiloya yıne geri dönebildim..

bu kilo kilit noktam burdan aşağı düşemiyorum..nitekim gecen hafta 1 kilo verdim ama bu hafta verememişim..

aslında şöle 10 kilo daha vermem lazım ama bakalım.. yavaş yavaş ilerliyroum ben..

takıma alındım mı :)

eğer takıma alındıysam yediklerimi yazayım :eek:

2 zeytin+1 kk beyaz beynir+1 dilim kepek ekmeği+çay..

kepek ekmeğimin dğer dilimini yemedim ara öğün diye tuketirim acıkırsam yerimseniben

herkese günaydın hayırlı güzel ve çabuk geçecek huzurlu bir hafta diliyorum hepimize,
nasılız bakem fıstıklar...

eğer takıma alındıysam yediklerimi yazayım :eek:

2 zeytin+1 kk beyaz beynir+1 dilim kepek ekmeği+çay..

kepek ekmeğimin dğer dilimini yemedim ara öğün diye tuketirim acıkırsam yerimseniben

canım aslında geç kaldın doldurduk kontenjanı
ama sen başka yerdede yer bulamazsan bize yazmaya devam et
hem deneme süren dolmuş olur bu arada bu aralar boşalma olabilir alırız o zaman seni

slm bacular..
2 gun ugramadım, takım dolmus walla yaa!
eda abla nası attırmıs kendını, anlamadım kı?
yaa bence baska bı kayıtla yıne gelsın aramıza, alınganlıgın geregı yok!
bu arada esra ve bıllur da hosgelmısler!

bıllur a da soleyeceklerım olucak bu arada, gormus gecırmıs bı ablası olarak!kaydirigubbakcemile3
bebem bılıyorum cok zor ama, bak nası olsa baslamıssın dr kontrolunde zayıflamaya!
sakın bırakma tamam mı?
okuldu, unıversıteydı derken, ben senın yaslarında, senın kılolarında, annemın sozunu dınlemeyıp, sonra nası olsa zayıflarım demıstım!

ama 80 kıloyu vermekle, sımdı kı 100 kusurlu kıloları vermek aynı olmuyor malesef!
o yuzden gram gram versen de, hıc veremesende yılma!
sadece duzenlı ve saglıklı beslenmeye baslamıs olman bıle cok buyuk bır adım, elbet yasınında avantajıyla hepımızden once toparlayacaksın sen kendını!

aynı yaslarda aynı donemlerden gecmıs bırı olarak, bıseyler soyleyeyım dedım!
hepımızle beraber, sana da kolay gelsın canım...

ben hafta sonu ne yedıgımı yazamıyorum malesef, kendımı kaybetmısım!:KK43:
ama bu sabahtan ıtıbaren toparladım yıne, gerı donuyorum normal duzenıme..

sabah kahvaltısı olarak bı bardak sut ve 2 mınık kıvı yıcem,
sonra evı supurcem ve sonra da 1 .5 km yuruyup, derse gıdıcem...

merhaba.ben bu takıma katıldığım için çok mutluyum.kilo vermek müthiş bir sabır ve irade gerektiriyor.insanı rahatlatan tek şey yalnız olmadığını bilmek oluyor.ben de yalnız olmadığımı düşündükçe daha çok rahatlıyorum ve kendime daha rahat hakim olabiliyorum.inşallah yaza herkes hedefine ulaşmış bir şekilde giriş yapar.Bugün şöyle beslendim:

sabahki menümü annem yazmıştı, ara öğün : 1 adet k. galeta ve 1 elma
öğlen: 2 kepçe yeşil mercimekli erişte çorbası,4 kaşık ıspanak yemeği,1 bardak yoğurt, 2dilim ekmek
ara : 4 tane diyet bisküvi
akşam: 1 kase aynı çorbadan ,1 porsiyon ızgara balık, 4 kaşık ıspanak yemeği,1 dilim ekmek,bol salata
ara: 1 bardak y. yağlı süt ve 1 adet portaal.
su: 2 litre
ayrıca 100 dk yürüdüm.

herkese iyi geceler.beni kabul ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.a.s.:dance:

canım hoşgeldin aramıza sen zaten bayagı bi yol almışsın umarım en kısa zamanda hedefine ulaşırsın

günaydın fıstıklar yogun bi hafta sonu geçirdim misafirlerim vardı kaldılar felan tabi abartmadan onlara eşlik ettim.sabah sirkeli suyumu içtim yarım bardak süt ,1 havuç yedim işe gelince de yeşil çay ve çubuk kraker yedim bu hafta çok sıkı tutmak lazım geçen hafta bayagı bi boşlamıştım çünkü

günaydın 9. takımın güzel bayanlarıŞeniz güzel ve sağlıklı bir hafta diliyorum
zeynepciğim billur sabah 7:30 da evden çıkıyor akşam 16:30 a evde oluyor. malum tipik lise programı. akşam gün boyu payaşımları kendisi yazar.şimdilik daha henüz acemi ve şaşkın. benim çabalarımla ikna oldu. hem takıma faydası olur hemde kendisi daha çok gaza gelirkaydirigubbakcemile3

slm bacular..
2 gun ugramadım, takım dolmus walla yaa!
eda abla nası attırmıs kendını, anlamadım kı?
yaa bence baska bı kayıtla yıne gelsın aramıza, alınganlıgın geregı yok!
bu arada esra ve bıllur da hosgelmısler!

bıllur a da soleyeceklerım olucak bu arada, gormus gecırmıs bı ablası olarak!kaydirigubbakcemile3
bebem bılıyorum cok zor ama, bak nası olsa baslamıssın dr kontrolunde zayıflamaya!
sakın bırakma tamam mı?
okuldu, unıversıteydı derken, ben senın yaslarında, senın kılolarında, annemın sozunu dınlemeyıp, sonra nası olsa zayıflarım demıstım!

ama 80 kıloyu vermekle, sımdı kı 100 kusurlu kıloları vermek aynı olmuyor malesef!
o yuzden gram gram versen de, hıc veremesende yılma!
sadece duzenlı ve saglıklı beslenmeye baslamıs olman bıle cok buyuk bır adım, elbet yasınında avantajıyla hepımızden once toparlayacaksın sen kendını!

aynı yaslarda aynı donemlerden gecmıs bırı olarak, bıseyler soyleyeyım dedım!
hepımızle beraber, sana da kolay gelsın canım...

teşekkür ederiz canım, bende bu durumun farkına vardığım için diyetisyene götürdüm ve başladık. öncesinde kendisi istemedi durumun farkına varamadı ama büyüdükçe bilinçlendi. inşallah kızımda 4-5 ay sonra doktorumuzun dediğ gibi fıstık gibi bir genç kız olacak
canım hoşgeldin aramıza sen zaten bayagı bi yol almışsın umarım en kısa zamanda hedefine ulaşırsın

teşekkür ederiz canım:1hug:

teşekkürler çubuğum ,billur şimdi takımdakileri tanımaya çalışıyor. senin ismin çok hoşuna gitti. bende çubuk kraker olmak istiyorum diyorkaydirigubbakcemile3

ayy tatlım benim
bende o amaçla seçmiştim nikimi çubuk kraker olmak için :))
ama olamadım bi türlü
inşallah Billur olur ben inanıyorum kaydirigubbakcemile5

Öldüğm yorgunluktaaaaan
hala bitiremem temizliği
canım çıktı valla ama iy kalori yakmışımdır
bi dakka mola verdim pc odasını temizlerken bi bakıym size dedim
neysem kaçıyorum ben yine devam

ha unutmaan nilgün ablacım billurcumuz ne zaman isterse o zaman yazsın
eminim bize çooook öenek olacaktır onun azmi

merhaba arkadaşlarr
yoğun bir hafta sonundan sonra geldim yine:)
cumarteside pazarda misafirlerim vardı ve elimi hiç süremedim pc ye . bugünde kurstaydım malum eve yeni geldim ama öyle yorgunumkii temizlik ve yemek yapmam gerek ama gözümde büyüyor resmen :KK43:
sizler nasılsınız ?
bi geçmişi okuyayım ama öncesinde bugünki menümü yazayım
kahvaltıdan önce ılık limonlu ve normal su ve 2 kayısı
kahvaltıda 1 kase müsli yeşil çay
öğlen çay ve çokoprens
ikindi bir dilim börek
akşama ne yerim bilmiyorum eşimin anneannesine gideceğiz

mrb arkadaşlar biraz yoğun bi gün geçirdim
sabah çeyrek simit domates peynir
öğle 1 dilim tiramisu
arada 1 tane bitter gofret
akşamda 6 tane lahana sarması
kızlar ben su içemiyorum ya napıcam bilmiyorum
görüşürüz

Fıstıklaaaar nasılsınız bakalım??

Ne zamandır okuyorum okuyorum ama yazmak kısmet olmadı =) Hem özleyin beni biraz dedim :roflol:

Billurcuğum hoş gelmişsin takıma.. Tebrik ederim canım seni, bu yola adım attığın için. Nilgün ablacığımın kızısın ne de olsa :asigim:

Esracım sen de yeniden hoş geldin a.s. Hayırlı olsun tayin işiniz de..

Leyloşuuumm gerilerde bir yerde lafı geçmiş benim stajın.. Valla mülakat için aradılar bayağı ama hep derste yakaladıkları için bi türlü açıp da konuşamadım.. Yarın arayacağım bakalım..

merhaba kızlar ,benim kız ilkgünden tembellik yaptı iş başa düştü:roflol: hadi kızım yaz diyorum anne şimdi dersim var diyerek zamanı geçirdi ,biraz öncede uykusu geldi ve yattı. bende onun raporunu vermeye geldim

sabah : 2dilim k. ekmek,5 adet zeytin,1 kk peynir,1 bardak süt
ara: 1 adet k. galeta,1 adet elma
öğlen : 4 dilim k. ekmeği ile 3 köfte büyüklüğünde ton balığı hazırlanmış sandviç,içi bol salatalı (malesef okulda olduğu için diyetisyenimiz evde hazırlanmış yiyecekleri tavsiye etti)
ara: 1 adet k. galeta,1 adet portakal
akşam: 2 kepçe brokoli çorbası,4 kaşık yoğurtlu kabak yemeği,2 kaşık pilav,2 dilim ekmek, bol salata
ara: 1 badak süt ,1 armut
ve 100 dk hızlı tempo yürüyüş.
çok iyi gidiyor benim güzel kızım. diyetisyenimizde çok memnun :nazar: bu arada haftada 1 gün 1 kaçamak hakkı var. sütlü tatlı olarak kullanacak.

X