Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın arkadaşlar ,güzel bir pazar günü diliyoruma.s.

zeynepciğim ,billur un kilo durumunu yazayım canım. şu anda yeni olduğu için henüz alışma aşamasında.

kilo: 80.8kg
boy:1.56 cm

sabah kahvaltısını biraz önce yapti. 1 bardak süt,1 yumurta,2 dilim k. ekmek,5 adet zeytin

eee sendemi leylacım
hadi bu hafta temizlik haftası ilan edelim artıkın
bide salı kalabalı misafirim var yaaa uuuuf yardımcı alacam sanırım
ama hiç hoşlanmıyorum evimi başkalarına didikletmekten de başka çaresi yok gibi tek başıma halledemiycem
sahi senin yarışma noldu

valla sabah kalk sporunu yap,sonra kursa git,kurstan sonra anneye derken eve bidaha gece giriyorumkaydirigubbakcemile3
yarışmada bişey olamadım:1rolleyes:birisi bi pasta yapmış Zeynep abla,uzunca bi dikdörtgen...üzeri şeker hamuruyla kaplanmış..renkler beyaz ve kırmızı..bi de nevruz bayramınız kutlu olsun diye yazmış..tabiki o oldu 1.
2. 3. de baklava oldu...

valla sabah kalk sporunu yap,sonra kursa git,kurstan sonra anneye derken eve bidaha gece giriyorumkaydirigubbakcemile3
yarışmada bişey olamadım:1rolleyes:birisi bi pasta yapmış Zeynep abla,uzunca bi dikdörtgen...üzeri şeker hamuruyla kaplanmış..renkler beyaz ve kırmızı..bi de nevruz bayramınız kutlu olsun diye yazmış..tabiki o oldu 1.
2. 3. de baklava oldu...

vay anam va y insanlar belerle uğraşıyor
olsun sen kendi mutfağının birincisisin

mrb arkadaşlar nasılsınız neler yapıyosunuz aranızda yoktum bir süredir ama döndüm artıkın takında uygunsa tabii kabul ederseniz beni
tayinim çıkmıştı ev taşıcaktım filan derken rabbim büyük ummadığımız anda özelde öğretmen olarak çalışan 10 yıldır atanmayan eşimin tayini çıktı hemde benim bulunduğum yere 80km uzaklıktaki bi ilçeye çok şükür bende benim tayini durdurdum ama eşim çok mutlu tabii bende doğuyada gidebilirdi hem 10 yıl sonra çıkan bi tayin işte böle
sizler napıyosunuz nasılsınız
zeynep ablacığım eğer takım müsaitse ben tekrar katılmak istiyorum öpüyorum hepinizi görüşmek üzere

vay anam va y insanlar belerle uğraşıyor
olsun sen kendi mutfağının birincisisin

ya sorma yaaa..sonuçta halk eğitimin yarışmasıydı..1. de çeyrek altın alıcaktı..diyom bunlar çeyrek altından fazla masraf yapmışlarkaydirigubbakcemile3neysebenneyaptımkibi arkadaşımız bacağından ameliyat oldu,ona geçmiş olsuna gidicez şimdi..damar tıkanıklığı vardıda bacağında..bütün rahatsızlıklar küçük yaşlara indi..arkadaşımızda daha 27 yaşında..

mrb arkadaşlar nasılsınız neler yapıyosunuz aranızda yoktum bir süredir ama döndüm artıkın takında uygunsa tabii kabul ederseniz beni
tayinim çıkmıştı ev taşıcaktım filan derken rabbim büyük ummadığımız anda özelde öğretmen olarak çalışan 10 yıldır atanmayan eşimin tayini çıktı hemde benim bulunduğum yere 80km uzaklıktaki bi ilçeye çok şükür bende benim tayini durdurdum ama eşim çok mutlu tabii bende doğuyada gidebilirdi hem 10 yıl sonra çıkan bi tayin işte böle
sizler napıyosunuz nasılsınız
zeynep ablacığım eğer takım müsaitse ben tekrar katılmak istiyorum öpüyorum hepinizi görüşmek üzere

hoş geldin esracım yine devam inşallah
tabibiki yerin duruyor hala
tayin işinize sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah

sağol hacerimmma.s.

Esracım çok sevindim,hayırlısı olsun inşallaha.s.

teşekkür ederim hepinize ayyyyyy 5 tepsi puaça yaptım 2 si eve 3ü hastaneye yoruldum sırtım ağrıdı valla neyse görüşürüz arkadaşlar iyi akşamlar

benide aranıza alırmısınz:eek: şu kilolarımdan tek başıma kurtulamıyorum inş sizlerinde yardımıyla bu sefer olucakhihoyyyt
yazın 55kiloydum ve zayıflamaya çalışıyordum aradan 8ay geçti ve ben hala zayıflamaya çalışıyorum .. bu zaman zarfında bırakın kilo vermeyi tam 4kilo almışım:1no2: artk giydiyim hiç bişeyi kendime yakıştıramıyorum bazen aglama krizleri geliyo:nazar: belki çok abartıyo olabilirim ama kendimden zayıfları görünce inanın çok utanıyom şu pis bogazımı tutamadıgım içinÇok üzgünüm çoook ama artk kesin kararlıyımm bende yaza kadar incecik hatun olucam... :sm_cool:

merhaba.ben bu takıma katıldığım için çok mutluyum.kilo vermek müthiş bir sabır ve irade gerektiriyor.insanı rahatlatan tek şey yalnız olmadığını bilmek oluyor.ben de yalnız olmadığımı düşündükçe daha çok rahatlıyorum ve kendime daha rahat hakim olabiliyorum.inşallah yaza herkes hedefine ulaşmış bir şekilde giriş yapar.Bugün şöyle beslendim:

sabahki menümü annem yazmıştı, ara öğün : 1 adet k. galeta ve 1 elma
öğlen: 2 kepçe yeşil mercimekli erişte çorbası,4 kaşık ıspanak yemeği,1 bardak yoğurt, 2dilim ekmek
ara : 4 tane diyet bisküvi
akşam: 1 kase aynı çorbadan ,1 porsiyon ızgara balık, 4 kaşık ıspanak yemeği,1 dilim ekmek,bol salata
ara: 1 bardak y. yağlı süt ve 1 adet portaal.
su: 2 litre
ayrıca 100 dk yürüdüm.

herkese iyi geceler.beni kabul ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.a.s.:dance:

Son düzenleme:
benide aranıza alırmısınz:eek: şu kilolarımdan tek başıma kurtulamıyorum inş sizlerinde yardımıyla bu sefer olucakhihoyyyt
yazın 55kiloydum ve zayıflamaya çalışıyordum aradan 8ay geçti ve ben hala zayıflamaya çalışıyorum .. bu zaman zarfında bırakın kilo vermeyi tam 4kilo almışım:1no2: artk giydiyim hiç bişeyi kendime yakıştıramıyorum bazen aglama krizleri geliyo:nazar: belki çok abartıyo olabilirim ama kendimden zayıfları görünce inanın çok utanıyom şu pis bogazımı tutamadıgım içinÇok üzgünüm çoook ama artk kesin kararlıyımm bende yaza kadar incecik hatun olucam... :sm_cool:

takım kontenjanımız maalesef doldu başka ihtiyacı olan takımlar mutlaka ilgilenecektir

merhaba.ben bu takıma katıldığım için çok mutluyum.kilo vermek müthiş bir sabır ve irade gerektiriyor.insanı rahatlatan tek şey yalnız olmadığını bilmek oluyor.ben de yalnız olmadığımı düşündükçe daha çok rahatlıyorum ve kendime daha rahat hakim olabiliyorum.inşallah yaza herkes hedefine ulaşmış bir şekilde giriş yapar.Bugün şöyle beslendim:

sabahki menümü annem yazmıştı, ara öğün : 1 adet k. galeta ve 1 elma
öğlen: 2 kepçe yeşil mercimekli erişte çorbası,4 kaşık ıspanak yemeği,1 bardak yoğurt, 2dilim ekmek
ara : 4 tane diyet bisküvi
akşam: 1 kase aynı çorbadan ,1 porsiyon ızgara balık, 4 kaşık ıspanak yemeği,1 dilim ekmek,bol salata
ara: 1 bardak y. yağlı süt ve 1 adet portaal.
su: 2 litre
ayrıca 100 dk yürüdüm.

herkese iyi geceler.beni kabul ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.a.s.:dance:

aramızda olduğun için bizde çok memnunuz canım
gerçekten bu iş yanlız olmuyor mutlaka destek olmak ve almak gerekiyor
inşallah hep beraber sıkıntımızdan kurtulacağız

çok iyi beslenmişsin canım aynen devam

menüm
sabah klasik kahvaltım
ara 2 tane çiğkufte
öğle 1 kase çorba
akşam 3 köfte 4 kaşık kısır 1 bardak ayran
ay kızlar bu ara müthiş bulgurcu oldum çıktım valla
her yemekte kısırdı çiğ köfteydi acıydı yemek istiyor canım

yarın uğrayamayabilirim güzeller
çok işim var çoooook

işe girişmeden bi günaydın deyim takımcıma
mutlu güzel bir hafta diliyorum
inşallah en güzel dileğiniz kabul olur bu hafta

Merhaba kızlar..

biri beni özelden davet etti ama ismini unuttum :)

takımda yer varsa gelebilirim..

kilo hikayem çok uzundur benim :) son olarak 71 le hamile kaldım şimdi kızım 16 aylık.. ben 2 aydır diyetteım ve 71 kiloya yıne geri dönebildim..

bu kilo kilit noktam burdan aşağı düşemiyorum..nitekim gecen hafta 1 kilo verdim ama bu hafta verememişim..

aslında şöle 10 kilo daha vermem lazım ama bakalım.. yavaş yavaş ilerliyroum ben..

takıma alındım mı :)

X