Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hadi jalecim olcak inşallah bu sefer
aşam yemeğim öfteli sebze yemeği 4 kaşık pilav salata yoğurt
daha sonra ara öğün olarak 2 meyvem var bide yarım barda<k süt var ama gednelde içemiyorum onu

süpersiniz kızlar!!! bide bişiy rica etsem herkes bugün yaptığı mekiği ve hareketleri yazabilirmi???yanlış anlayın kızlar beni sadece kontrol açısından söylüyorum :)

ben bugün öğlen;4 tanecikkk ama sadece 4 tanecik etsiz çiğköfte,bissürü yeşillik.
akşam;1kaşık pilav,3 kaşık bezelye.
şimdide sporumu yapıcam cancanlar

zeynepcım ben bugunden ıtıbaren 110 kılo ıle baslıyorum yarısmaya ok bebem?kaydirigubbakcemile
cuma gunu de ılk kılo bıldırımımı yaparım ısllh..

bu arada benım mayısa kadar en az 80 kılo olmam lazım, o yuzden bıraz saglıksız seyler yapabılırım tamam mı?
yanı saglıksızdan kastım lahana corbasıyla bı hafta gecırmek, ya da sadece meyve ıle bı hafta gecırmek falan!
hem grubun bırıncılıgını kurtarırım bu sayede, hem de kendımı!hihoyyyt

neyse.
bugunden ıtıbaren lahana corbası dıyetıne basladım ben, haberınız olaa..
sabah bı kupa, oğle bı kupa corba ıctım..
aksam lahanayı mıdem kaldırmayacak, bı elma ve bı portakalla gunu tamamlamayı dusunuyorum..

dersten gelırken otobusten yarı yolda ındım ve yarım saat tempolu yurumus oldum..
bu arada yatmadan once 200-300 tane mekık cekıcem ısllh..kaydirigubbakcemile2

Kuşummm her şey iyi hoş da.. Mayısa kadar 30 kilo :1shok: 7-8 hafta var.. Her hafta 3,5-4 kilo vermek demek bu :bbo:

Bu arada şimdi aklıma geldi de bir ara nurkelebek arkadaşımızla İsveç diyeti yapmıştınız kaydirigubbakcemile5

Anammm herkes kendini spora vurmuş.. Böyle cezaya can kurban, incecik olacaksınızzzzz :dance:

ya bucucum bana kalsa hafta da 5 kılo bılem verırım de, sonucta bı yerde kendını kasıp benımle ınatlasacak bunye!kötükedihüso
o zamana kadar verıdıgım kar dusuncesıyle, abartabıldıgım kadar abartıcam walla!kaydirigubbakcemile2

bu arada tek basıma bı turlu cesaret edemıyorum ben o ısvec seysıne yaa!
nurkelebek saolsun, beraber yapmıstık o zaman da!

ama dıyetle beraber bı hafta da 5 kılo falan vermıstım ben o zaman!
13 gun yapabılseydım olacakları dusunemıyorum bılee!:1shok:

bak aklıma getırdıgın ıyı oldu, bakalım su lahana dıyetınden sonra kendımde ısvec dıyetı yapacak motıvasyonu olusturabılecek mıyım?hihoyyythihoyyythihoyyyt

sen verdın tabıı kıloları, ohhh rahatsınnn!
darısı basıma wallaa!kaydirigubbakcemile5

iyi akşamlar kızlar nasılsınıza.s.
kurstan 8 gibi geldim,40 dk önce falan kk ya tam giirrdiiimmm elektrikler gittii..neyseki uzun sürmedi..
Zeynep alıştık biz senin sağlıksız beslenmelerine yerimseniben ben de güne lahana çorbası diyetiyle başlıyorum ama devam ettiremiyorum =D
bugün yediklerim;
sabah:1 kupa lahana çorbası..
öğlen:1 kupa lahana çorbası..
oğlumun puf şekerlerinden 4 taneeee =D 1 tane köfte,1 dilim kepekli ekmek,1 bardak ayran..akşam 1 tane elma..eve geldiğimde 2 bardak kadar daha ayran içtim..nedense bi diyete başlayayım dediğimde elime yüzüme bulaştırıyom kafamçokkarıştı

ole deme bacım, saglıklı beslendım bole oldum!
saglıksız beslenınce 3-5 kılo verebılıyorum hıc olmazsa!kaydirigubbakcemile3

bu arada senın lahana corbası dıyetınde bı deısıkmıs!
aksam sekerler falan!:roflol::roflol::roflol:

bı de leylos var yaa, senın dıyetın seklını deıstır!
sabah ve ogle abartmadan ne yıyosan yee!
5 ten sonra sadece lahana corbasıyla ıdare et!

hafta da bı kılo gıtmezse bende bu ısı bılmıyorum!:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ya aynen valla..bi diyet listesine uymaya çalıştığımda her şey gözümde büyüyo,üstüme üstüme geliyo ye beni ye ye diye:roflol:
sen nasılsın bakalım,ben seni çok özledim biliyon dimi:çok üzgünüm:msjda attım cvp gelmedi,profilinede yazdım girdiğinde görürsün diyeeee:dilcikar:

benımkılerde pesımden kosuyo benı ye benı ye dıyee, kımsenın uzulmesıne dayanamam, bende yıyom hepsını!kaydirigubbakcemile3

bu arada napım dadlumm yaaa, bı deısık hallerdeyım!
profılımdekı msj ını gecen hafta gordum de, msj ını hıc hatırlamıyorum bıtanem yaa!
kı almıs olsam, kesın cevap yazardım, o kadar dana deılımdır yanııı!fisfisfis

bu arada sana doyum olmaz leylosum, ama ben kacayım yavas yavas...
yarın cok ısım var, yatayım barı erkenden!

bu arada bende senı cok osledım, kıskanc falansın ama cok sevıyorum kız ben senııı!:)
sonra gorusuruz bıdenem, ıyı geceler..

benneyaptımkiii olsun napalım,artık aramızdasın yerimsenibenen büyük aşklar kavgayla başlar biz senle kavga etmiştik masuscuktan,herkeste inanmıştıııkaydirigubbakcemile3

ben de seni seviyorum bidenem :asigim: hadi ii geceler sana,allaha emanet ol a.s.
ben de kaçar yavaş yavaş..daha mutfağı toparlıcam..

Ayy yavrucuklarım çok tatlısınız yaaa :asigim:

Leyloşum seni hepimiz özlüyoruz.. Kurs-1, Kurs-2, Kurs-3 + ev işleri + Alperenimiz derken paylaşılamayan kadın oldun kuşuuummm Seniz

Bu arada mezun olmak çok kötü bişeymiş yaaa.. Boşluğa düştüm şimdi de iyi mi :roflol:

hoş geldin sefa getirdin zeynepcim
ya sen yine sağlıklı bişeyler yapsan
hastalanırsan üzülürüz valla
gerçi alerji yoksa lahana diyeti bazen öneriliyoda ondan sonra kenndini çok yorma be canım
ama yinede wsen kendini daha iyi tanırsın tabi

kız bana ne önerecen bi türlü veremiyorum diyetisyen şimdi yani beslenme tablosu hazırladı başkalarına zayıflama diyeti olara uyguluyormuş bana ise düzenleme diyeti tabi vermiyorum hatta kilo alıyorum bile
dr bile güldü halime valla

oy kıyamam ben ben burcumaaa
kız o içindeki bşluk verdiğin kilolar olmasın kaydirigubbakcemile3
aman doldurmaya çalışma doldurmak istiyorsan yine ben şilşkoyum aslındade bizim aramızda ol yeter

günaaydın demeden yine lafa girdim valla
neysem gününz aydın kloriniz azcık olsun bu gün inşallah
kalkınca yine kayısı kürümü yaptım 40 ip atladım mekiğimi çektim
sabah kahvaltım birdilim ekmeğe diyet krem peynir sürdüm yedim 2 zeytin yarımda yumurta
diyetisyenim görünce yine uymamışşsın diycek valla
iyide anacım onun listesinde kahvaltıdaa 2 dilim ekmek 5 zeytin 2 ceviz 2 kk peynir var sabah sabah yenmiyo diyıorum yiycen diyo illa bende masaya koydum artanları öğleye kadar idip gelip atıştırırım artık gerçi çokta bişi kalmaı ama

kızlar ya şu yazılarımızın altında çıkan şeyler ne işe yarıyor bileniniz varmı baktım ama bişi anlamadım valla fisfisfis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…