Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

süpersin zeynep abla çok iyi ve kesinlikle sana katılıyorum ''NERDE HAREKET ORDA BEREKET'
sabah kahfaltım;domates,salatalık,az lor peynir.
şimdi bide nescafe 2 si birarada içiyorum ama midemi çok kötü bulandırdı onuda yarım bırakıcam

afiyet olsun canım nasılsın annen nasıl oldu

afiyet olsun canım nasılsın annen nasıl oldu

sağol canım iyi işte ama yerinde durup dinlenmiyor ki.bakalım serap sonuç inşallah temiz gelir.bende pazartesileri işe gitmeyi hiç sevmem ama napalım şekerim ekmek parası pazartesi bitti sayılır canım benim azıcık bişiy kaldı :1hug:

canımm abllacığımm ne demekkkk helal olsunn tabikideeeee

biz iyiyiz edacım sen nasılsın
düzene sokabildin mi diyeti

öğle yemeğim 2 kufte 2 kepçe çorba 4 kaşık sebze yemeği salata
ara 1 avuç leblebi kuruüzüm

Ankara'da olan üyelerimiz veya tanıdıklarına ulaşabilecek olanlar lütfen yardıma ihtiyacımız var....

9 Yaşında bir minik meleğimiz dün geceden itibaren hayata yaşam destek ünitesiyle tutunuyor ve bu yavrumuzun çok ama çok acil olarak kana ihtiyacı var... Kan ve trombosit bağışı yapabilecekler lütfen yardımlarınızı esirgemeyin......Lütfen iki linkede bakınız sormak istedikleriniz için bana ulaşabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/yardim-melekleri/257825-acil-kan-gerekiyor-0rh-ankara.html

Kuyu taş ve deli.... çıkartana hediye... IV. - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

biz iyiyiz edacım sen nasılsın
düzene sokabildin mi diyeti

öğle yemeğim 2 kufte 2 kepçe çorba 4 kaşık sebze yemeği salata
ara 1 avuç leblebi kuruüzüm

zeynepcimm elimdenn geldiğinceee az yemeye çalışıyorummmmm ama cumartesidennn sonraaa burdaa daha sık olacağımm veee yediklerimede dahadaa dikkat edeceğimmm malummm günlerr azalıyorrr aşkımınn yanınaaa geldiğimm gibi gitmeliyimmmm

yürüyüşleredeeee yinee başlayacağımm ozamannn

Kızlar aradım ama çocuğu makinaya baglamışlar artık kan kabul etmiyorlarmış allah yardımcıları olsun çok üzüldüm inan kendi canım gibi hissettim

inşallah edacım yine fit olursun sen
enn kısaa zamandaa inşallahh zeynepcimmm

cumartesinin gelmesini sabırsızllıkaa bekliyorummmm diyetimee başlamak içinnn

cumartessiii başlıyacamm dedimm ya kendimceeee illa ogünn başlamayıı bekliyorummm

kızkardeşimdee ogünn okulunaa yozgataa dönüyorr ,gideceğii içinn üzülüyorumm ama

o gittiktenn sonraa başlıyayımm diyorumm
Kızlar aradım ama çocuğu makinaya baglamışlar artık kan kabul etmiyorlarmış allah yardımcıları olsun çok üzüldüm inan kendi canım gibi hissettim

seninn kanınn tutuyormuyduuuuu

iyi akşamlar takımcımm
dün o kadar uğraştım ama giremedim kk ya sunucu bulunamıyor dedi deli etti beni
bugünde 5 gibi geldim kurstan kuruyan çamaşırları aldım makinedeki leri astım ve bi posta daha yıkanıyor daha bi ton ütü var beni bekleyen
neysee
bugün yediklerime gelince ;
kahvaltıda light ekmekten peynirli tost
ara bir ad.elma
öğlen çeyrek döner
az öncede bir ad kurukayısı ve nescafe içtim
akşama ıspanak yemeyi düşünüyorum kurstan çıkınca yolumu uzattım ve 30 dk yürüdüm
sizler nasılsınız bi geçmişi okuyayım

slm kızlar ya dünden sonra işe gelmek ne kadar zor geldi pazartesileri zor geçiyo
canım benimya banada çok zor gelirdi helede cumartesi izin yapmamışsam...

maşallah zeynep abla
bende sabah uyanınca 50 kere zıplıyorum ve mekik çekiyorum 3 gündür bakalım işe yarayacak inşallahh ...

hımm selcencim desene benim 150 mekiğim kaldı hadi yapayım hemen :)
artık 30 dk nın 10 dk sını stepper a ayırıp geri kalanında da dansederim:)

zeynep abla bende cumartesi günü kuru kayısı aldım ama görümcemlerde unutmuşum bugünde kurstan gelirken uğradım markete şu doğal olanlarından varya rengi koyu onlardan aldım sabahları yerim artık
birde püsküüt bana akşamları son ara öğünde bir bardak sütün yanında iki kayısı yememi önerdi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…