Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız sen niye öyle cozuttun birde dişine rağmen allah seni netmesin :sinirli:
Sorma agzim da 40 -50 derece anca açılıyordu zor oldu yemek:KK45: , sanirim stresle nasil mucadele edecegimi bilmiyirum:KK23:

Screenshot_20240925-125652_WhatsApp.jpg

Ay ne güzel biz dün akşam harmandalı da oynadık ❤️

Elleme yisin bolca yisin :oops::KK53:

Ev ahalisinin hepsinin kiloya ihtiyacı var birde sağolsunlar yaşayacak kadar yerler 🙄
Tavuklu türlü de yiyeceksin di mi lenam 😋
Sen dün menü verdin mi 🤔
Ayy yok vermedim unuttum :KK35: neyi kaçta yediğimi de unuttum 🙈 Bugünden itibaren düzenli yazarım söz 😘

Gunaydin:KK25:

Teşekkür ederim😊 , seninki de operasyon sonrasi odemdir. Ben 30 saatlik aclik 1 gun sivi gidaya ragmen ertesi gun ayni kilodaydim. En azindan stres bile odem yapiyor

3 gunde 1 , 30 gunde 10 kilo gibi degil. Yeni başladım hem de onceki hafta kilo aldim onlarin etkisi diyelim. Baslayali 3 hafta oldu al ver derkrn totalde 3 kilom gitti bu guzeln:KK76:

Cumartesi gidecekti bu kilo. Sabah tartildim ,hatta bakleyip bir daha tartildim 100 g gitti. Sonra bagirsaklar calissin diye kocaman sirkeli su kshve bir daha su derken epey sivi tuketip qyiptir söylemesi bagirsaklar calisti :KK23:kiloma baktim ayni. Cok su içmişim :KK70:biraz daha bekliyim biraz daha ac susuz kalip wc ye gideyim demedim, gerek de yoktu eninde sonunda tartiya yansitacakti. Sali yansıdı 😊

Tesekkur ederim💙💙💙

Evet evet onemli olan diyete sadik kalmak . Cunartesi sonucu goruruz zaten 💖

Evvet cunartesiye 1.5 kg civari bile gidebilir sen yeter ki dikkat et:KK66:

Cok guzel menu 👌
Yuruyus var mi?

Guzel menu 2si 1 aradayi gormuyorum:KK47:
Spor halk oyunu cok iyi , 5 yil once ben de zayiflamak icin halkoyularina gitmistim, sonra korona ile ara verdik ve bitti

Kahvaltida kasar diliminin arasina kuflu peynir mi koyuyorsun bu o mu demek ? Ozel bir liste mi takip ediyorsun ? Degisik bir liste. Keto diyet + bulgur gibi. Burada bulgur miktari verecegin kiloyu ve odemi belirler. Sen kendini bilirsin , yedigin bu miktar bulgur ile kilo verebiliyorsan bir sey demeyeyim cunku ozenli bir menu. Son 2 gune bulgur yerine baska birsey koysak ne guzel ne guzel olar:KK19:

Hic yemek yok ki burada neyi yorumliyim diyecektim ki 4 kaşık nohutlu sebzeyi gördüm 😅
Diger ogunler yok gibi ama var :confused::KK19:

Ben begendim guzel bir menu olmus. Bal da erken saatte ve baska kacamak yok zaten 👌💖

Ben seni tutuyorum :rolleyes:bu şekilde yersrn hep , en cok sen kilo verirsin:KK66:

Guzel bir menu👌 nasil oldun iyi misin?

Ben cocuklara okullar acilinca immunol surup aliyirum vitamin destegi. Ikizler icin. Yaza kadar ikisi toplamda 2-3 şişe bitiriyor . Ara ara veriyirum. Öho dediklerinde veriyorum. Anaaa bogazim ağrıyor dediklerinde veriyorum bir sure:rolleyes: yani ilk mudahtle gibi bir sey oluyor. Ufak hastaliklar bu sekilde başlamadan bitiyor. Daha da agirsa sarimsak yutturuyoum, boğaz agrisiysa artmadan gargara yaptiriyorum. Burun tikaniyorsa okaliptus yagi damlatiyorum yakalarina derken geciyor kış. Kucukluklerinde cok antibiyotik kullandik. 2016da yilin ilk 5 ayinda ikizler ve ben 13 kutu antibiyotik kullandigimizi gorunce dedim baslicam hastanesine de antibiyotigine., alternatif tedavilere yöneldim. Ve cok daha kolay geciyor hastaliklari

Sayilarda degisiklik olmustu ama seni geri aldim mavi takimdasin💙

Sopali ayran nedir 😅 guzel bir menu 👌

Guzel menu 💙 biber yemegi nasil sütü mü

Kacan ipin ucunu iyi bilirim🥲

Guzel menu , tost da cok degilmis tabi erken olsa daha iyi olurdu

Yulaf unu deyip gecme normal undan farki cok farkli degil. 1 krep yeterdi. Ben de bugun pankek yapacaktim duramam yerim diye yapmadim

Gunaydinlaar herkese:KK200::KK37::KK3:

Misafire ve piknige gore kontrollu yemissin. Bugune sebze +yoğurtlu menu yapip yagli seylere de dikkat etmeye calisirsan harika olur👌
İmmunol hatirlattigin iyi oldu canm yakında ihtiyacımiz olmadı unutmuşum 🙂 bu gün alayım anlaşıldı bu sene takviyesiz zor geçecek gardimizi alalım.. vitaminli propolisli sprey kullanıyorum çocuklara ama yetersiz geliyor sanırım

Evet canım
Az önce kalktım, bu aralar sanki yatağa yapışıyorum, üstüme ağırlık koyuyorlar kalkma diye
Az önce de yazdim, şu içme saatlerim, içememe sebeplerim var
Senelerdir çaya, kahveye şeker atmıyorum 🥰
Öyle çok halsizlik varsa bi kan değerlerine baktır canım b12 değerin düşmüştür belki. Bi geçmişe gidip bakayım sebebine😊

X