Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın tatlım
gece yediklerine baktımda ekmek harici çok da zararlı şeyler değil ama tabi saatin geç olduğu gerçeğide var.
olsun moralini bozma bugün yeni bir başlangıç olsun hepimiz için
İyi dersler

Yeni bir başlangıç olsun bugün hepimiz için zararın neresinden dönersek kardır canım
Ama tabiki bir takımda oldğumuzu ve o takımın da yarışmada olduğunu hatırlamamız gerekiyor
Kendimize ve takım arkadaşlarımıza olan sormluluğumuzu hiçç unutmayalım

Saol tatlm insallah 2 aya kalmaz mezun olurum bence nasıl mezun olunuyor hedef kiloma ulaştm diyelim meraklandm valla
MEZUNİYET KARNESİNE HAK KAZANMA
Yeni üyenin hedef kilosu ilgili etap listesinde belirtilir. Bir üyenin mezun olabilmesi için; vermesi gereken toplam kilonun %80 ini vermesi şarttır.
Kaptan gerekli kontrolü yapar, koşulu sağlayan yarışmacının mezuniyet talebini ilgili etap listesinde belirtir.
Hedef kilosu belirtilmemiş yarışmacı karne alamaz. Her üyenin sadece bir kez karne alma hakkı vardır.

Böyle tatlım

Ben telefondan devam edemeye bilirim.
Ben cumaları sizi görmeye gelirim

Hatice sensiz olmaz mutlaka gel az da olsa gel bizi bırakmaaa

Merhaba kızlar nasilsiniz haftasonu hangi kaçamaklar yyaptınız

yaptık gülşencim kaçamak maçamak hepsi var c.tesi menümü yazmıştım pazarkini de yazayım da görün beni sürgüne yollayın

Dünkü Menüm:
Sabah: 1 haşlanmış yumurta, peynir, 1 üçgen (Muska) kıymalı börek, domates, salatalık, yeşillik, 2-3 lokma ballı kepekli ekmek, zeytin
Ara: Kuru erik 2-3 tane, hurma 5-6 tane
Öğlen-Akşam: 1 kepçe kıymalı şehriye çorba, 2 yemek kaşığı bulgur pilavı, 1 parça yağsız tavada kızarmış tavuk, 1 servis kaşıyığı yoğurtlu ıspanak, havuçlu lahanalı bol salata
Ara: 1 kestane, 3 kuru erik, 3 hurma.
1 kupa bitki çayı içtim, ayrıca bütün gün temizlik yaptım.

Aslında fena değil canm güzel bence menün afiyettt olsunn

Aslında fena değil canm güzel bence menün afiyettt olsunn

Selincim alışmış az yemeye vücut bunlar fazla geldi inan..ama arada metabolizmayı şaşırtın dedikleri için de biraz saldım..Aslında senin şu ayran detoksunu uygulamak istiyorum selincim..hani 4 kaşıkla başlayan nelerdi onlar?

1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepekekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır)domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adetsalatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbestsınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıklebaska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır
.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıklarıuzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi)

Sağol canım not alıcam hemen peki kaç gün sürecek 2 gün mü bir de kahve yok mu ya türk kahvesi bari olsun

Allah kabul etsin canım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Herkese hayırlı ve bol eksili bir hafta diliyorum

Maalesef nasıl bir bünyeye sahipsem iki gündür yine ne uyku düzenim kaldı ( istesemde uykum gelmiyor ve gece yatakta dönüp duruyorum ) tabi bu durumda sabah çok erkendende uyanamıyorum
Üstelik tartı bana yine nanik yapmaya başladı

Okadar dikkat ediyorum hesapta ama sanırım hem direnç hemde bozulan uyku düzenim beni maf ediyor
Bu hafta için netten birkaç günlük detoks gibi birşey yapacağım biliyorum gidecek olan su ama motivasyonum için bu şart yoksa canım sıkılacak ve yine havlu atmaya kalkışacağım diye korkuyorum

Şekersiz Türk kahvesiyle başladım bakalım Suyumuda limonlu içmeye karar verdim belki onunda bir faydası olur

Bu iş ya olacak ya olacak

Gezinirken buldum

Cidden çok güzel anlatılmış kaçamak yapma olayı
Şu beynimiz zaten tamamen kabullense sanırım hiç canımız kaçamak yapmak istemeyecek
Aslında ben yapmıyorumda hatta kendi kendime ulen bir de kaçamak yapsam ne olcağım diye çok düşünmüşlüğümde var ama neyse şu bünyeyi şaşırtmazsam banada banu demesinler

Sağ olasın canım ikisinide ayrı sayfa olarak açtım ve hemen okumaya başlıyorum
İnşallah bizleri hem motive eder hemde bir yerde bir hata varsa fark ederiz en azından

canım bu yediklerini hesapladım kabataslak 1600 kalori yani bir günde alınması gereken normal kalori ama bu gün içinde - durumu olmaz nötr olur.

Kizlar ya düğünde takilan bileşikleri bozduralim diyoruz yaptirdigimiz eve tasinmamiz şuan için zor görünüyor anca kira getirisi olur oda 400-500 TL gibi altin yukselmisken bozduralim dedik borç alacagimiza ama ya başka bi yere daha lazim olursa diye dusunmeden edemiyor borçlu kalmak istemiyorum ki daha duguunden kalan bi 7.500 TL borç var esimin enistesiyle abisine verelim dedik evi bitirince ödersiniz acelesi yok dediler ayy bilemedim kafam karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…