Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

8.TAKIM 391. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
moni........................> 101,5 kg <...................................>101,2
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
benben.....................> 69,2 kg <...................................>
melekkız_................> 64,8kg <...................................>64.3
sln71 ........................> 57,8kg <...................................>
askrhpozitif.............> 78,9kg <...................................>
newlife35........................> 61,8kg <..........................................>

moni ablam bugün maşallah kural yağmuruna tuttun :) ilk mazeret benden gelsin o zaman 3 hafta sonra finaller var.Derslere bilgisayardan çalışıyorum yalnız ders aralarında bakıyorum sayfaya Yoksa zaten derslerim ağır çok bölmek istemiyorum.Şuanda bile hem derslere bakmaya çalışıyorum Pepe eşliğinde hem çocuğu ayağımda sallıyorum hem mamasını yediriyorum hem de buraya yazıyorum

Gülşenden önce ben itiraz edeceğim gerekiyorsa ay sonuna kadar listeye alınmasın. Ayın 26da dr kontrolü varmış. Diyetisyen eşliğinde yapılıyor bizim gibi yanlız değil

Tebrikler kızlar. Yaa ben ne yapıcam. Tatlı şeylere dayanamıyorum. Tüp mide kesmez beni. Benim direk dudaklarımı dikmeleri gerekiyor

bende çok seviyorum özellikle sütlü tatlıları ama artık istisna durumlar haricinde yapmıyorum ve evde bulundurmuyorum ama tabi sizin durumlar biraz farklı emziriyorsunuz, ben emzirirken hamilelik öncesi kiloma kadar(61) düşmüştüm emzirmeyi bırakıp birde tiroit çıkınca tekrar yükseldi kilo maalesef

Ben 106 olursam süper olacak

Sus sus sınavlar kötü geçti acısını bizden çıkarıyorsun

Troid var canım. İlaç kullanıyorum. Tatlı deyince gözüm dönüyor resmen

yyapacağımı : 38184952 .!.:
Gülşenden önce ben itiraz edeceğim gerekiyorsa ay sonuna kadar listeye alınmasın. Ayın 26da dr kontrolü varmış. Diyetisyen eşliğinde yapılıyor bizim gibi yanlız değil
Valla ne yapacagimi şaşırdım menulerimi yazıyorum görüyorsunuz abes birsey yok iki haftadır diyetisyen gidiyorum onun verdiği menüyü uyguluyor um yinede gitmiyo kkadın dedi zaten insülin direncin var ilaca badlsmsmuz lazım diye ama 26 sini bekliyorum ilaç kullanirsam sonuçlar doğru çıkmaz eğer kilo veremezsem napayım şaşırdım kaldım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Gezenti Ceco geldiiiiiiiiiii

Anam sabah malum geç uyanmıştım, eşimle kız kahvaltı hazırlardılar ( ben kuzenin yatağını toplarken ) ve hepbirlikte geç kahvaltısı yaptık
Öğleden sonra kendimizi bir dışarı attık daha yeni geldik
Arkadaşlarla önce Metro diye bir yere gittik ( market alışverişi yaptık ev için ) sonrada hadi bir yerlerde yemek yiyelim dediler. Tabi benim canıma minnet sonuçta grevdeyim
Önce Belediyenin Haliç tesislerine gidelim dedik ama maşallah orasıda bir kalabalıktı ki arabayla otoparkına bile giremedik değil lobide masa beklemek
ARkadaş bizim gittiğimiz bir yere götürelim sizi Ocak başı tarzı hem mangal keyfi yaparız dedi Anam gittiğimiz yer hesapta İstanbul içinde ama yarım saatten fazla yol sürdü gittiğimiz yer kendin pişir kendin ye tarzı bir yerdi ve gördüğümde acıkcası içimden ulen bu ne dedim
Hiç tarzım olmayan bir yer ( he lükse düşkün değilim ama gittiğimiz yer gerçekten çok salaş bir yerdi )
Bir sürü büyük masa ve her masanın başında büyük dablumbazlı mangallar vardı tabi onlarda yarım yamalak çalışınca baya bir duman ve koku vardı içeride ( bazı yerlerde görmüştüm ama tabi sistem daha sağlıklı çalışıyordu o gördüğüm yerlerde )
Arkadaş hatrına tabi asla belli etmedim ama eşimle göz göze geldiğimizde anlatı pek hoşlanmadığımı
İlkten baya bir öksürdüm ama sonra alıştım sanırım
Aslında korkum kuzumun fena olmasıydı ama eşşek evlat evde geberik geberik öksürüp öğürdü bir gece evvel ama inanın orada bir kere bile öksürmedi

İki katlı yerdi hatta alt kattan canın ne istiyorsa eti seçip alıyorsun ( ödeme anında yapılıyor ) üst kattada 20 lira karşılığında mangal başı yapıyorsun tabi et fiyatları biraz daha yüksek kasaplara nazaran hatta eşim sonradan dedi hani helal hoş olsun ama daha az paraya çok çok daha rahat ve düzgün bir yerde bir yemek yerdik diye Neyse insan arkadaş hatrına çiğ tavuk yer sonuçta

BOl bol sohbet ettik ve Proteinin dibine vurdum
Aslında bir yandan iyi oldu çünkü bugün nereden aklıma düştüyse Patates kızarması düştü ve eğer başka bir lokantaya gitseydik kesin yiyecektim Artık sizlerin dualarımı tuttu bilemiyeceğim ama iyiki nasip olmadı
Bol bol Protein ( tavuk, köfte ve mantar ) birde köz biber ve Çoban Salata yedim şükür
Canan Teyzem görse gözleri yaşarırdı

390.ETAP DERECELERİ

1.sln71 % 2,03
2.benben %1,170
3.melekkız_% 0,46
4.moni % 0,29

ceco34 %0
adayaren38 %0

Kızlarrrrrrrrrrrr harikasınız
hepinizi tek tek tebrik ediyorum

Benide yolsanız yeridir Cidden stres + suyu ihmal etmem buna birazd sebep oldu birde 2 gündür kabızlık yaşıyorum maalesef ama inşallah bir sonraki hafta yine eksi çıkarım diye ümit ediyorum

Kuralları baştan her şekilde kabul ettiğime göre birazdanda tek tek topikleri dolaşıp kendimi ifşaa edeceğim sonuçta hedefime ulaşamadım ve çok şükür zarrım olmadı ama faydamda olmadı maalesef cezam neyse çekerim

Canım bu hafta tutturamadım ama inşallah bu hafta 113ü göreceğime inanıyorum Gerekirse damacanayı dibime alacağım ama o su içilecek

Kesinlikle en azından 5 mesaj yazacağıma söz veriyorum
Yanlız şöyle bir şey var Benim mesajlarım genelde hep Roman oluyor ama yinede 5den aşağı yazmayacağım he olurda bi tane eksik olursada mesajlarımın uzunluğu dikkate alınırsa sevinirim he elimden geleni yapacağım o ayrı

Canım valla helal olsun okadar iş güç arasında ders yapamaya da çalışıyorsun
İnşallah çok güzel dereceler alır mezun olduğunuda müjdelersin

Tebrikler kızlar. Yaa ben ne yapıcam. Tatlı şeylere dayanamıyorum. Tüp mide kesmez beni. Benim direk dudaklarımı dikmeleri gerekiyor

Canım keşke hiç canımız çekmese ama işte bazen herhalde bir yerde bir hata yapıyoruzda o yüzden canımız çekiyor sanırım tatlı birşeyler
Bende bugün Patates Kızartasına niyeti bozdum ama şükür nasip olmadı iyikide olmadı çünkü bir anlık bir istekti ve 1 saat sonra unuttum gitti he o 1 saat içinde benim gidelim dediğim yerden dönmeseydik yoğunluk yüzünden kesinlikle yemiştim onu ama şükür nasip olmadı

kızın nasıl oldu canım

2.ci mesajım

Kızlarrrrrrrrr birazdan kendimi ifşaa etmeye gidiyorum Sadece Cuma yarışmasındaki takımları dolaşıyorum dimi ( tabi önce bir nasıl ifşaa edeceğimi güzel bir şekilde düşünüp yazayımda )

ayy beykoza gitseydiniz yada pierlotiye yada dragosa yada çamlıcaya yada .....
istanbulu özlemişim yaaa. saray burnunda çay iç birgün benim için...

ycanım post: 38186675 .!.:
kızın nasıl oldu canım
Daha iyi canim cold mix aldımserum fizyolojik sıktı m burnu açıldı iki kere ballı limonlu şu iki kere de ıhlamur icirdim suan iyi hala uyumadi ama birkaç gün böyle deneyeceğim geçmese doktora götüreceğim çünkü ilaç kullanmak istemiyorum artık

İnşallah kuzu bir an önce iyileşirde gerek kalmaz doktora

coldmixe dikkat et. ben damla sayısını birazz kaçırdım odada durulmaz hale geldi. hemen çarşafları filan topladım başka odaya aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…