Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kayınvaldeme gittim geldim.
Sabah 3 zeytin yumurta yedim. 1 çb süt
Öğlen ikramlıkları yedim.
Akşamada yoğurt tamam
Ya benim tartılmam çok sıkıntı emzirmeden tartılamıyorum. Bugün düne göre +300 fazla ne oldum yaa

Selam kızlar iyi akşamlar bu günkü menümm
SABAH : 1 haşlanmış yumurta
15 gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1 buçuk dilim kepekli ekmek
1 dilim salam
yarım dilim kaşar
1 salatalık
yarım büyük domates
346 kalori

ARA: 1 kare çekme helva
1 küçük havuç
1 küçük elma
50 ml süt le kahve
195 kalori
ARA:10 fındık
1 ceviz
50 ml sütle şekersiz kahve
181 kalori
AKŞAM : 1 küçük but ve kalça
2 kaşık yoğurt
çeyrek bardak light kola
300 kalori
Toplamda bugün 1022 kalori aldım; )
2 litre su şimdilik
spor yok

Menumu de yazıcam ama kücük oğlum rahat bırakmıyor yarim yamalak olabilir
Sabah. 1 simit Sucuklu yumurta peynir zeytin bol yeşillik domates salatalık
Öğlen 3-4 kuru erik 2-3 kuru kayısı 1 büyük bardak süt
Aksam. 2 küçük lahmacun ayran azıcık yeşillik

7/12/2014 itibari ile sarı kartlar

benben

389. Etap =>kilosu sabit => 1.sarı kart
390. Etap => kilo verdi => sarı kartı silindi

berkuras

389. Etap =>kilosu sabit => 1.sarı kart
390. Etap => izinli =>----------

adayaren38

389. Etap =>kilosu sabit => 1..sarı kart
390. Etap =>kilosu sabit => 2..sarı kart

ceco34
390. Etap =>kilosu sabit => 1.sarı kart

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...
kuralı gereği:

adayaren38
389. Etap =>kilosu sabit => 1..sarı kart
390. Etap =>kilosu sabit => 2..sarı kart

adayaren38 >>>391.etap yani bu hafta mutlaka kilo vermek durumundadır,sabit de kalamaz...

Merhaba kızlar.Bugün sabah eşimin dayısının kahvaltıya çağırmasıyla uyandık.Hazırlanıp geçtik hemen, kahvaltı kahve faslından sonra eşime alışveriş yapmak için optimuma gittik.Giderken hazırlıklı gittim, çantama mandalina doldurdum :) yoksa eşim pizza yiyelim diye tuturacaktı diyetimden dolayı yemek yemeyi düşünmedik .O kadar mağazadan sonra lcden aldık 2 pantolon.Çok ısrar etmesine rağmen cici almadım kendime :)
Akşam gedikten sonra dünden soslayıp hazırladığım hamsileri kızarttım, eşimde bu arada salata yaptı(ayıptır söylemesi benden güzel yapmış:KK53:) bulaşıktan sonra baktım pantolonu denemiş yanıma geldi bende çıkar bide ben deneyim dedim sana olmaz aşkım rezil olma dedi, tabi ben dururmuyum denedim daha doğrusu deneyemedim totomdan çıkmadı yukarıya:confused:
Söz verdim 16 martta ideal kiloma düşeceğim diye.Şimdide aşkımın hazırladığı çayı içiyorum
Menümüde yazıyım
KAHVALTI
sucuklu yumurta
2 kaşık acılı sos
7 siyah zeytin
1 parça peynir
2 tatlı kaşığı kadar tereyağlı bal
2 dilim ekmek

ÖĞLE
3 mandalina
çeyrek simit

AKŞAM
Hamsi tava(biraz fazla kaçırdım)
zeytinyağlı salata
5 tane yaprak sarma,

yaklaşık 1350 kalori etti birazcık fazla oldu ama en az 3 4 saat mağaza mağaza gezdik ayaklarıma karasular indi diyebilirim :) yakmışımdır kaloriler heralde

2 litre kadarda su

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen/sabit kalan üye/ üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

kuralı gereği;
ceco34( 113,5/ 113,5/0 /% 0)kilosu sabit

adayaren38 (70,8 /70,8 /0 /%0 )kilosu sabit

diğer takımları tek tek dolaşıp,pişmanlıklarını belirteceklerdir:KK4:
aynı mesajı kopyalıyıp yapıştırsınlar tüm takımlara.aynı şekilde mesaj bizim takımdada yazılacak:KK56:

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLERE ULAŞMA
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5>101,5:nazar::KK36:
benben.....................> 70,4 <...................................>70,0>69,2:nazar::KK68:
melekkız_................> 65,1kg <...................................>64,8>64,8:nazar::KK68:
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3>57,8:nazar::KK68:

Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>113,0>113,5:KK62::KK4:
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3>70,8:KK62::KK4:

yst38.......................> 106,0 kg <...................................>105,8>izinliydi:KK56::KK64:

:anneadayı::nazar:hamiş üye:nazar::anneadayı:
askrhpozitif.............> 78,9kg <...................................>:anneadayı::emir_bebek::nazar:

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLERE ULAŞMA
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5>101,5:nazar::KK36:
benben.....................> 70,4 <...................................>70,0>69,2:nazar::KK68:
melekkız_................> 65,1kg <...................................>64,8>64,8:nazar::KK68:
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3>57,8:nazar::KK68:

Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>113,0>113,5:KK62::KK4:
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3>70,8:KK62::KK4:
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>105,8>izinliydi:KK56::KK64:

:anneadayı::nazar:hamiş üye:nazar::anneadayı:
askrhpozitif.............> 78,9kg <...................................>:anneadayı::emir_bebek::nazar:

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

Son düzenleme:
8.TAKIM 391. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
moni........................> 101,5 kg <...................................>101,2
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>

yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
benben.....................> 69,2 kg <...................................>
melekkız_................> 64,8kg <...................................>
sln71 ........................> 57,8kg <...................................>
askrhpozitif.............> 78,9kg <...................................>

newlife35........................> 61,8kg <..........................................>

* Her üye haftada en az 30 mesaj yazmak zorundadır(cuma sabahından,perşembe gecesine kadar)Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!özel durumlar kaptanın insifiyatinde...!

kuralı gereği:
kızlar ''ben yeterli mesaj zaten yazıyorum'' diyorsanız numaralandırmanıza gerek yok ama yaptığım kontrollerde mesajların sayısını az bulursam direk ceza uygulamasını devreye koyarım ve kırmızı kartla diskalifiye olursunuz:KK56:

canlarım her şey bizim kilo verebilmemiz için:KK19::KK15:

X