Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

4.cü mesajım

Merhaba kızlar :KK3:
Bendeniz Ceco34, 8.ci takımda kilo verme çabasında olan biriyim :KK66:
Maalesef bu hafta belirlediğim hedefime sabit kalarak ulaşamadım o_O
Bu hafta Kilo verememim sebepleri maalesef çok fazla yoğunluk yüzünden stres yapmış olmam ( stresli olduğum zamanlar maalesef tartı inatlaşıyor benimle ) tabi birde bir başka sebebi suyu yeterince içmememdi o_O
Hatamın farkındayım ve sizlerinde huzurunuzda takımımdan özür diliyor ve şu andan itibaren çok daha dikkatli davranıp hedefimi tutturmak adına elimden geleni yapacağıma dair söz veriyorum :KK52:

Herkesin sağlıklı şekilde zayıflayıp hedefine ulaşmasını diliyorum :KK68:

hayırlı geceler şekerlerim:KK3:
gece gece güldürdünüz beni Allah yağlarınızı eritsin iyimi 38 beden olasınız inşallahhh:KK48:

moni moni ablam bugün maşallah kural yağmuruna tuttun :) ilk mazeret benden gelsin o zaman 3 hafta sonra finaller var.Derslere bilgisayardan çalışıyorum yalnız ders aralarında bakıyorum sayfaya Yoksa zaten derslerim ağır çok bölmek istemiyorum.Şuanda bile hem derslere bakmaya çalışıyorum Pepe eşliğinde:rolleyes: hem çocuğu ayağımda sallıyorum hem mamasını yediriyorum hem de buraya yazıyorum:confused::confused::confused:
yok şekercim bunlar var olan kurallarımızın işlenecek hali:KK56:
tüm krallar yürürlükte olduğu için her hafta bu listeleri göreceksiniz:KK69:
ee sizde kilolarınızı verin de cezalarla muhatap olmayın dimi ama ya:cool:

Ben 106 olursam süper olacak
kız zaten 106 dın ayy bayılacağım galiba:rolleyes:
Sus sus sınavlar kötü geçti acısını bizden çıkarıyorsun
ahaha :KK70:dimiiii:KK53::KK71:
Valla ne yapacagimi şaşırdım menulerimi yazıyorum görüyorsunuz abes birsey yok iki haftadır diyetisyen gidiyorum onun verdiği menüyü uyguluyor um yinede gitmiyo kkadın dedi zaten insülin direncin var ilaca badlsmsmuz lazım diye ama 26 sini bekliyorum ilaç kullanirsam sonuçlar doğru çıkmaz eğer kilo veremezsem napayım şaşırdım kaldım
oy oy canım benim:KK60:
stresden de gitmiyor olabilir :KK64:çok takıntı yapma listene uyduğun sürece bir anda bir kaç kilo bile gider emin ol .sabırla bekle bitanem:KK66:acaba 3 günlük protein diyetimi yapsan:KK58:benim kilo durunca arada uyguluyordum güzel sonuçlar almıştım du bakim bulayımda yazarım birazdan:KK66:

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Gezenti Ceco geldiiiiiiiiiii :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Anam sabah malum geç uyanmıştım, eşimle kız kahvaltı hazırlardılar ( ben kuzenin yatağını toplarken ) ve hepbirlikte geç kahvaltısı yaptık :KK66:
Öğleden sonra kendimizi bir dışarı attık daha yeni geldik :KK48:
Arkadaşlarla önce Metro diye bir yere gittik ( market alışverişi yaptık ev için ) sonrada hadi bir yerlerde yemek yiyelim dediler. Tabi benim canıma minnet sonuçta grevdeyim :KK48:
Önce Belediyenin Haliç tesislerine gidelim dedik ama maşallah orasıda bir kalabalıktı ki arabayla otoparkına bile giremedik değil lobide masa beklemek :KK48:
ARkadaş bizim gittiğimiz bir yere götürelim sizi Ocak başı tarzı hem mangal keyfi yaparız dedi :KK66: Anam gittiğimiz yer hesapta İstanbul içinde ama yarım saatten fazla yol sürdü :KK57: gittiğimiz yer kendin pişir kendin ye tarzı bir yerdi ve gördüğümde acıkcası içimden ulen bu ne dedim :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hiç tarzım olmayan bir yer ( he lükse düşkün değilim ama gittiğimiz yer gerçekten çok salaş bir yerdi :KK57: )
Bir sürü büyük masa ve her masanın başında büyük dablumbazlı mangallar vardı :KK53: tabi onlarda yarım yamalak çalışınca baya bir duman ve koku vardı içeride ( bazı yerlerde görmüştüm ama tabi sistem daha sağlıklı çalışıyordu o gördüğüm yerlerde :KK66: )
Arkadaş hatrına tabi asla belli etmedim ama eşimle göz göze geldiğimizde anlatı pek hoşlanmadığımı :KK48:
İlkten baya bir öksürdüm ama sonra alıştım sanırım :KK48:
Aslında korkum kuzumun fena olmasıydı ama eşşek evlat evde geberik geberik öksürüp öğürdü bir gece evvel ama inanın orada bir kere bile öksürmedi :KK48::KK48::KK48::KK48:

İki katlı yerdi hatta alt kattan canın ne istiyorsa eti seçip alıyorsun ( ödeme anında yapılıyor :KK48: ) üst kattada 20 lira karşılığında mangal başı yapıyorsun :KK48: tabi et fiyatları biraz daha yüksek kasaplara nazaran :KK53: hatta eşim sonradan dedi hani helal hoş olsun ama daha az paraya çok çok daha rahat ve düzgün bir yerde bir yemek yerdik diye :KK48: Neyse insan arkadaş hatrına çiğ tavuk yer sonuçta :KK60:

BOl bol sohbet ettik ve Proteinin dibine vurdum :KK70:
Aslında bir yandan iyi oldu çünkü bugün nereden aklıma düştüyse Patates kızarması düştü ve eğer başka bir lokantaya gitseydik kesin yiyecektim :KK22: Artık sizlerin dualarımı tuttu bilemiyeceğim ama iyiki nasip olmadı :KK66:
Bol bol Protein ( tavuk, köfte ve mantar ) birde köz biber ve Çoban Salata yedim şükür :kk77:
Canan Teyzem görse gözleri yaşarırdı :KK70::KK70::KK70::KK70:

Kızlarrrrrrrrrrrr harikasınız :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: hepinizi tek tek tebrik ediyorum :KK74:

Benide yolsanız yeridir :KK57: Cidden stres + suyu ihmal etmem buna birazd sebep oldu birde 2 gündür kabızlık yaşıyorum maalesef ama inşallah bir sonraki hafta yine eksi çıkarım diye ümit ediyorum :KK66:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Kuralları baştan her şekilde kabul ettiğime göre birazdanda tek tek topikleri dolaşıp kendimi ifşaa edeceğim :KK33: sonuçta hedefime ulaşamadım ve çok şükür zarrım olmadı ama faydamda olmadı maalesef :KK67: cezam neyse çekerim :KK60:

Canım bu hafta tutturamadım ama inşallah bu hafta 113ü göreceğime inanıyorum :KK66: Gerekirse damacanayı dibime alacağım ama o su içilecek :KK66:

:KK52::KK52::KK52::KK52: Kesinlikle en azından 5 mesaj yazacağıma söz veriyorum :KK66:
Yanlız şöyle bir şey var :KK48: Benim mesajlarım genelde hep Roman oluyor ama yinede 5den aşağı yazmayacağım :KK66: he olurda bi tane eksik olursada mesajlarımın uzunluğu dikkate alınırsa sevinirim :KK22: he elimden geleni yapacağım o ayrı :KK66:

Canım valla helal olsun okadar iş güç arasında ders yapamaya da çalışıyorsun :KK60:
İnşallah çok güzel dereceler alır mezun olduğunuda müjdelersin :KK66:

Canım keşke hiç canımız çekmese ama işte bazen herhalde bir yerde bir hata yapıyoruzda o yüzden canımız çekiyor sanırım tatlı birşeyler :KK53:
Bende bugün Patates Kızartasına niyeti bozdum ama şükür nasip olmadı :KK70::KK70::KK70: iyikide olmadı çünkü bir anlık bir istekti ve 1 saat sonra unuttum gitti :KK66: he o 1 saat içinde benim gidelim dediğim yerden dönmeseydik yoğunluk yüzünden kesinlikle yemiştim onu :KK67: ama şükür nasip olmadı :KK74:
aleyküm selam canımcım:KK60:
kız sen mesaj sayısından muafsın:KK56:senin romanlarına :nazar::nazar::nazar:az diyip numaralandır dersem taş olurum taş :rolleyes:tövbe yarabbim:KK70::KK70::KK70:

2.ci mesajım

Kızlarrrrrrrrr birazdan kendimi ifşaa etmeye gidiyorum :KK67: Sadece Cuma yarışmasındaki takımları dolaşıyorum dimi :KK64:( tabi önce bir nasıl ifşaa edeceğimi güzel bir şekilde düşünüp yazayımda )
Evet banuşum sen fazladan kapanmış takımlarada yazmışsın:KK48::KK48::KK48:
Kaptanım vazgeçtim ay sonuna kadar izne ayrılıyorum ama burda olurum yine menumu yazarim
Gülşencim ayrılma canım bence buradan kopmak kilo verememek demek belkide insülin direncin vardır ama inşallah çıkmaz.ben eminim o direnen kilolar bi anda gitcek:KK56:Tatlım cezalar kurallar bizim için sakın şevkini kırmasın bilakis daha bi azim versin:KK60:

Kızlar üç günlük kilo direnci kıran protein listesi yazıyorum size.bu lîstelerden bi kaç tane var buldukça eklerim.

uc gun

sabah

1 s.b. süt

1 yumurta

60 gr peynir (60 gram demek br avucici kadar demek )

salata

ara

1 çay b. süt

1 meyve

öğle

90 gr et/peynir de olabilir

salata

1/2 kase yoğurt

ara

1 meyve

akşam

60 gr et/peynir de olabilir

salata

1/2 kase yoğurt

gece

1 s.b. süt

bir meyve

ekmek veya turevi kesinlikle yasak

domates salatalık serbest

sekersiz ve splendali çay ve bitki çayı serbest

[QUOT, post: 38186850, member: 280674"]İnşallah kuzu bir an önce iyileşirde gerek kalmaz doktora :KK66:[/QUOTE
Gece 2 de yattu tekrar 4 de uyandi surekki oksurdu dayanamadim babasina sabah doktora gotur dedim AAklım onda kalacak işte çalışan annelerin sıkıntısı da bu .

Cokk geçmiş olsun canmm allah şifa versin yavruna biran önce ilerlemeden iylessin inşallah amiiiiiinnn

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Gezenti Ceco geldiiiiiiiiiii :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Anam sabah malum geç uyanmıştım, eşimle kız kahvaltı hazırlardılar ( ben kuzenin yatağını toplarken ) ve hepbirlikte geç kahvaltısı yaptık :KK66:
Öğleden sonra kendimizi bir dışarı attık daha yeni geldik :KK48:
Arkadaşlarla önce Metro diye bir yere gittik ( market alışverişi yaptık ev için ) sonrada hadi bir yerlerde yemek yiyelim dediler. Tabi benim canıma minnet sonuçta grevdeyim :KK48:
Önce Belediyenin Haliç tesislerine gidelim dedik ama maşallah orasıda bir kalabalıktı ki arabayla otoparkına bile giremedik değil lobide masa beklemek :KK48:
ARkadaş bizim gittiğimiz bir yere götürelim sizi Ocak başı tarzı hem mangal keyfi yaparız dedi :KK66: Anam gittiğimiz yer hesapta İstanbul içinde ama yarım saatten fazla yol sürdü :KK57: gittiğimiz yer kendin pişir kendin ye tarzı bir yerdi ve gördüğümde acıkcası içimden ulen bu ne dedim :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hiç tarzım olmayan bir yer ( he lükse düşkün değilim ama gittiğimiz yer gerçekten çok salaş bir yerdi :KK57: )
Bir sürü büyük masa ve her masanın başında büyük dablumbazlı mangallar vardı :KK53: tabi onlarda yarım yamalak çalışınca baya bir duman ve koku vardı içeride ( bazı yerlerde görmüştüm ama tabi sistem daha sağlıklı çalışıyordu o gördüğüm yerlerde :KK66: )
Arkadaş hatrına tabi asla belli etmedim ama eşimle göz göze geldiğimizde anlatı pek hoşlanmadığımı :KK48:
İlkten baya bir öksürdüm ama sonra alıştım sanırım :KK48:
Aslında korkum kuzumun fena olmasıydı ama eşşek evlat evde geberik geberik öksürüp öğürdü bir gece evvel ama inanın orada bir kere bile öksürmedi :KK48::KK48::KK48::KK48:

İki katlı yerdi hatta alt kattan canın ne istiyorsa eti seçip alıyorsun ( ödeme anında yapılıyor :KK48: ) üst kattada 20 lira karşılığında mangal başı yapıyorsun :KK48: tabi et fiyatları biraz daha yüksek kasaplara nazaran :KK53: hatta eşim sonradan dedi hani helal hoş olsun ama daha az paraya çok çok daha rahat ve düzgün bir yerde bir yemek yerdik diye :KK48: Neyse insan arkadaş hatrına çiğ tavuk yer sonuçta :KK60:

BOl bol sohbet ettik ve Proteinin dibine vurdum :KK70:
Aslında bir yandan iyi oldu çünkü bugün nereden aklıma düştüyse Patates kızarması düştü ve eğer başka bir lokantaya gitseydik kesin yiyecektim :KK22: Artık sizlerin dualarımı tuttu bilemiyeceğim ama iyiki nasip olmadı :KK66:
Bol bol Protein ( tavuk, köfte ve mantar ) birde köz biber ve Çoban Salata yedim şükür :kk77:
Canan Teyzem görse gözleri yaşarırdı :KK70::KK70::KK70::KK70:

Kızlarrrrrrrrrrrr harikasınız :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: hepinizi tek tek tebrik ediyorum :KK74:

Benide yolsanız yeridir :KK57: Cidden stres + suyu ihmal etmem buna birazd sebep oldu birde 2 gündür kabızlık yaşıyorum maalesef ama inşallah bir sonraki hafta yine eksi çıkarım diye ümit ediyorum :KK66:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Kuralları baştan her şekilde kabul ettiğime göre birazdanda tek tek topikleri dolaşıp kendimi ifşaa edeceğim :KK33: sonuçta hedefime ulaşamadım ve çok şükür zarrım olmadı ama faydamda olmadı maalesef :KK67: cezam neyse çekerim :KK60:

Canım bu hafta tutturamadım ama inşallah bu hafta 113ü göreceğime inanıyorum :KK66: Gerekirse damacanayı dibime alacağım ama o su içilecek :KK66:

:KK52::KK52::KK52::KK52: Kesinlikle en azından 5 mesaj yazacağıma söz veriyorum :KK66:
Yanlız şöyle bir şey var :KK48: Benim mesajlarım genelde hep Roman oluyor ama yinede 5den aşağı yazmayacağım :KK66: he olurda bi tane eksik olursada mesajlarımın uzunluğu dikkate alınırsa sevinirim :KK22: he elimden geleni yapacağım o ayrı :KK66:

Canım valla helal olsun okadar iş güç arasında ders yapamaya da çalışıyorsun :KK60:
İnşallah çok güzel dereceler alır mezun olduğunuda müjdelersin :KK66:

Canım keşke hiç canımız çekmese ama işte bazen herhalde bir yerde bir hata yapıyoruzda o yüzden canımız çekiyor sanırım tatlı birşeyler :KK53:
Bende bugün Patates Kızartasına niyeti bozdum ama şükür nasip olmadı :KK70::KK70::KK70: iyikide olmadı çünkü bir anlık bir istekti ve 1 saat sonra unuttum gitti :KK66: he o 1 saat içinde benim gidelim dediğim yerden dönmeseydik yoğunluk yüzünden kesinlikle yemiştim onu :KK67: ama şükür nasip olmadı :KK74:

Ne güzel gezmissin canm başta memnun olmasanda:KK22: iyi olmuş oraya gittiğiniz protein candr ben bi tek et olduğunda düşünmeden doyana kadar yiyorum ve hiç artı olarak dönmüyor bide bayılrm tabi ete:KK48:
bu arada kızlar ben içtiğim su şişesinin içine kabuk tarçın atıyorum ve tatlı isteğini bastırıyor ve suyun tadı da çok güzel oluyor:KK39:

moni moni ablam bugün maşallah kural yağmuruna tuttun :) ilk mazeret benden gelsin o zaman 3 hafta sonra finaller var.Derslere bilgisayardan çalışıyorum yalnız ders aralarında bakıyorum sayfaya Yoksa zaten derslerim ağır çok bölmek istemiyorum.Şuanda bile hem derslere bakmaya çalışıyorum Pepe eşliğinde:rolleyes: hem çocuğu ayağımda sallıyorum hem mamasını yediriyorum hem de buraya yazıyorum:confused::confused::confused:

Maşallah canmmmm:nazar: işte ders çalışmanın bahanesi yok diye buna denir:KK15:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ay gece biraz geç yatınca sabah zor uyandım ( gecede artık 1 haftanın stresindenmidir nedir bölük pörcük uyudum hep )
Baş ağrısıyla ve kendimi davul gibi hissederek uyandım ve kendime gelmek için hemen kendime şekersiz bir Türk kahvesi yaptım :KK66: hem başımın ağrısı geçsin hemde metabolizmam çalışsın :KK66:

Koca su bardağımıda aldım yanıma bir yandan size bakayım dedim sonrada anında kahvaltı hazırlayacağım kendime :KK66: Bu hafta çok dikkat etmem lazım ki vucut direnmeye başlamasın :KK66:

Kahvaltıdan sonrada hemen ip atlama olayıma dönüyorum ( malum bu hafta hiç yapmadım )
Birde dün aklıma geldi valla benim şu 1 haftadır yaptığım hareketi başkası yapsaydı kesin 2 kg verirdi ( ki bende en azından 1 kg gider diye umuyordum ) ama gram oynamadı :KK57: cidden stres bana yaramıyor buna karar verdim o yüzden hem dikkat edeceğim hemde tartıyı unutacağım :63: cuma hepimize süpriz olur :KK48:

Merhaba kızlar.Bugün sabah eşimin dayısının kahvaltıya çağırmasıyla uyandık.Hazırlanıp geçtik hemen, kahvaltı kahve faslından sonra eşime alışveriş yapmak için optimuma gittik.Giderken hazırlıklı gittim, çantama mandalina doldurdum :) yoksa eşim pizza yiyelim diye tuturacaktı diyetimden dolayı yemek yemeyi düşünmedik .O kadar mağazadan sonra lcden aldık 2 pantolon.Çok ısrar etmesine rağmen cici almadım kendime :)
Akşam gedikten sonra dünden soslayıp hazırladığım hamsileri kızarttım, eşimde bu arada salata yaptı(ayıptır söylemesi benden güzel yapmış:KK53:) bulaşıktan sonra baktım pantolonu denemiş yanıma geldi bende çıkar bide ben deneyim dedim sana olmaz aşkım rezil olma dedi, tabi ben dururmuyum denedim daha doğrusu deneyemedim totomdan çıkmadı yukarıya:confused:
Söz verdim 16 martta ideal kiloma düşeceğim diye.Şimdide aşkımın hazırladığı çayı içiyorum
Menümüde yazıyım
KAHVALTI
sucuklu yumurta
2 kaşık acılı sos
7 siyah zeytin
1 parça peynir
2 tatlı kaşığı kadar tereyağlı bal
2 dilim ekmek

ÖĞLE
3 mandalina
çeyrek simit

AKŞAM
Hamsi tava(biraz fazla kaçırdım)
zeytinyağlı salata
5 tane yaprak sarma,

yaklaşık 1350 kalori etti birazcık fazla oldu ama en az 3 4 saat mağaza mağaza gezdik ayaklarıma karasular indi diyebilirim :) yakmışımdır kaloriler heralde

2 litre kadarda su

Güzel menün canım bravo hamsi bana hep eksi getirir:KK39::KK39:

8.TAKIM 391. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
moni........................> 101,5 kg <...................................>101,2
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
benben.....................> 69,2 kg <...................................>68,5 hedefimi yazdım monicim
melekkız_................> 64,8kg <...................................>64.3
sln71 ........................> 57,8kg <...................................>

askrhpozitif.............> 78,9kg <...................................>

newlife35........................> 61,8kg <..........................................>

aynı canım.benimki doğuma bağlı gelişiyor

Doğuma bağlı derken canım neyi kastettin, benim tiroit de ikinci doğumdan sonra oldu da

Daha iyi canim cold mix aldımserum fizyolojik sıktı m burnu açıldı iki kere ballı limonlu şu iki kere de ıhlamur icirdim suan iyi hala uyumadi ama birkaç gün böyle deneyeceğim geçmese doktora götüreceğim çünkü ilaç kullanmak istemiyorum artık

Aynen devam et canım öksürmesi onun için daha iyi mikropları öksürerek atacak sakın öksürüğü kesici şurup vs. kullanma öksürüğü atamadığı için asıl o zaman ciğerlere iner mikrop..

4.cü mesajım

Merhaba kızlar :KK3:
Bendeniz Ceco34, 8.ci takımda kilo verme çabasında olan biriyim :KK66:
Maalesef bu hafta belirlediğim hedefime sabit kalarak ulaşamadım o_O
Bu hafta Kilo verememim sebepleri maalesef çok fazla yoğunluk yüzünden stres yapmış olmam ( stresli olduğum zamanlar maalesef tartı inatlaşıyor benimle ) tabi birde bir başka sebebi suyu yeterince içmememdi o_O
Hatamın farkındayım ve sizlerinde huzurunuzda takımımdan özür diliyor ve şu andan itibaren çok daha dikkatli davranıp hedefimi tutturmak adına elimden geleni yapacağıma dair söz veriyorum :KK52:

Herkesin sağlıklı şekilde zayıflayıp hedefine ulaşmasını diliyorum :KK68:

Banucum süper yaa

Kızlar üç günlük kilo direnci kıran protein listesi yazıyorum size.bu lîstelerden bi kaç tane var buldukça eklerim.

uc gun

sabah

1 s.b. süt

1 yumurta

60 gr peynir (60 gram demek br avucici kadar demek )

salata

ara

1 çay b. süt

1 meyve

öğle

90 gr et/peynir de olabilir

salata

1/2 kase yoğurt

ara

1 meyve

akşam

60 gr et/peynir de olabilir

salata

1/2 kase yoğurt

gece

1 s.b. süt

bir meyve

ekmek veya turevi kesinlikle yasak

domates salatalık serbest

sekersiz ve splendali çay ve bitki çayı serbest

Güzelmiş arada deneriz monicim ben şu detoksları da denemek istiyorum ayran detoksu karabuğday gibi:KK66::KK66:

Günaydın Kızlaaaar yeni bir haftaya başladk :) Inşallah güzel bir hafta geçiririz takımca güzel kilolar veririz :KK19:

bu arada benim hedefim 57.0 :KK70:

Günaydın canım ben de 68,5 hedef koydum aslında daha fazlası da olur da riske girmeyim dedim fazlası zaten kar:KK66::KK66::KK66:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ay gece biraz geç yatınca sabah zor uyandım ( gecede artık 1 haftanın stresindenmidir nedir bölük pörcük uyudum hep )
Baş ağrısıyla ve kendimi davul gibi hissederek uyandım ve kendime gelmek için hemen kendime şekersiz bir Türk kahvesi yaptım :KK66: hem başımın ağrısı geçsin hemde metabolizmam çalışsın :KK66:

Koca su bardağımıda aldım yanıma bir yandan size bakayım dedim sonrada anında kahvaltı hazırlayacağım kendime :KK66: Bu hafta çok dikkat etmem lazım ki vucut direnmeye başlamasın :KK66:

Kahvaltıdan sonrada hemen ip atlama olayıma dönüyorum ( malum bu hafta hiç yapmadım )
Birde dün aklıma geldi valla benim şu 1 haftadır yaptığım hareketi başkası yapsaydı kesin 2 kg verirdi ( ki bende en azından 1 kg gider diye umuyordum ) ama gram oynamadı :KK57: cidden stres bana yaramıyor buna karar verdim o yüzden hem dikkat edeceğim hemde tartıyı unutacağım :63: cuma hepimize süpriz olur :KK48:
A.S. stres bana da yaramaz sıkıntı ettikçe tartı oynamıyordu şükür gitmeye başladılar

aleyküm selam canımcım:KK60:
kız sen mesaj sayısından muafsın:KK56:senin romanlarına :nazar::nazar::nazar:az diyip numaralandır dersem taş olurum taş :rolleyes:tövbe yarabbim:KK70::KK70::KK70:

Evet banuşum sen fazladan kapanmış takımlarada yazmışsın:KK48::KK48::KK48:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Kız birde gece gece 11ci takımı aradım durdum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kapandı o sanırım çünkü ara ara bulamadım onu :KK70::KK70::KK70:

Baştan her takıma girerken hep son sayfaya gelip öyle yapıştırıyordum yazımı sonrada ulen yapıştır gitsin ne son sayfaya gidiyorsun dedim ama bu seferde kapanmışlarada yazmışım :KK70::KK70::KK70::KK70:
Neyse sonradan gelen olursa oralarada görsünler :KK48: aaa bir ceco varmış da kilo verememiş tüüüüüü desinler :KK70:

Gece 2 de yattu tekrar 4 de uyandi surekki oksurdu dayanamadim babasina sabah doktora gotur dedim AAklım onda kalacak işte çalışan annelerin sıkıntısı da bu .

Umarım sadece kuru öksürüktür :KK66:
Ne yapacaksın kuzum sonuçta çalışınca mecbur öyle oluyor diğer taraftada bir sürü öğrenci senin onları eğitmelerini bekliyor :KK16: Rabbim şifalar versin kuzuya:KK68: Aminnnnnnnnn

Ne güzel gezmissin canm başta memnun olmasanda:KK22: iyi olmuş oraya gittiğiniz protein candr ben bi tek et olduğunda düşünmeden doyana kadar yiyorum ve hiç artı olarak dönmüyor bide bayılrm tabi ete:KK48:
bu arada kızlar ben içtiğim su şişesinin içine kabuk tarçın atıyorum ve tatlı isteğini bastırıyor ve suyun tadı da çok güzel oluyor:KK39:

Valla proteinin dibine vurdum ama normalde 6 en geç 7de yerken dün 8i geçiyordu ve yatarken hafif bir açlık hissetmeden yatınca rahatsız etti sanırım ki baş ağrısıyla uyandım o_O
Bende suyumu hiç eksik etmeyeceğim yanımdan hatta özellikle en büyük bardağımı aldım ki yeterli su içmiş olayım diye :KK66:

Günaydın canım ben de 68,5 hedef koydum aslında daha fazlası da olur da riske girmeyim dedim fazlası zaten kar:KK66::KK66::KK66:

A.S. stres bana da yaramaz sıkıntı ettikçe tartı oynamıyordu şükür gitmeye başladılar

Evet canmm bende belki daha fazla veririm ama riske girmek istemedim :KK66: :KK66: bide ben bu hafta cumaya kadar tartılmıcam süpriz olsun :) tabi dayanabilirsem:KK48:

kızlar 2 tane sarı kartım var ne yapayım sizce bu haftada veremezsem diskalifiye oluyorum insülin ilacına da tahlil olmadan başlamak istemiyorum o da aralık 26 da.en iyisi izne ayrılıp aralıgın sonunda döneyim yada gaza gelip vereyim dicem ama vucudum gerçekten çok direniyo oofff napıcamı şaşırdım bi akıl verin ya hu :)

kızlar 2 tane sarı kartım var ne yapayım sizce bu haftada veremezsem diskalifiye oluyorum insülin ilacına da tahlil olmadan başlamak istemiyorum o da aralık 26 da.en iyisi izne ayrılıp aralıgın sonunda döneyim yada gaza gelip vereyim dicem ama vucudum gerçekten çok direniyo oofff napıcamı şaşırdım bi akıl verin ya hu :)

Canım valla şimdi ne desem bilemedim :KK64:
Aslında bu hafta kendini sıksan ( hedefide çok düşük tutsan ) çok azda olsa gider gibime geliyor :KK64:
Bende bu hafta bol su içeceğim onun haricindede sabahları aç karnına türk kahvesi ( cidden iyi geldi ve zaten metabolizmayı hızlandırıyormuş ) birde yatmadan evvel sıcak suya elmasirkesi eklemeyi düşünüyorum ( İnternette yazılana göre toksinlerin atılmasına yardımcı oluyormuş tabi gün içinde de sağlıklı ve abartmadan beslenme şartıyla )
İnşallah faydasınıda görürüm :KK68:

Biraz evvel kızkardeşim aradı :KK66:

Bugün bizim buranın Sosyete Pazarı var hatta Annem sabah sabah gitmiş bile :KK48:
Öğlende kızkardeşimle birlikte tekrar gidecekmiş :KK48: banada ille gel dedi :KK66:
Baştan hava serin birde okadar yolu yürüyebilirmiyim diye düşündüm ama sonra bana spor olur diye düşünerek tamam çok yorulursamda bir yerde oturup az dinlenirim nasılsa dedim :KK66:

Tabi bakalım anam bir pazardan gelsinde eğer birşey yok havada çok soğuk derse o zaman belki ancak Anneme kahve içmeye giderim :KK66: inşallah hava çokda soğuk değildir de çıkıp spor yapmış olurum ( baya mesafe var bizim evden pazara :KK48: )

Gülşencim ben de ilaca hemen başlamaman gerektiğini düşünüyorum ama diyetisyenin illaki başla diyorsa fakülteye gittiğinde hocaya bunu belirtirsin. Tahlillerini ona göre değerlendirir. İzinli olsan diyorum ama ay sonuna da daha çok var..istersen ilaca başla tahlillerin ona göre değerlendirilsin bence..

çok geçmiş olsun kuzucuğuna gülşencim:KK15:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Kız birde gece gece 11ci takımı aradım durdum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kapandı o sanırım çünkü ara ara bulamadım onu :KK70::KK70::KK70:

Baştan her takıma girerken hep son sayfaya gelip öyle yapıştırıyordum yazımı sonrada ulen yapıştır gitsin ne son sayfaya gidiyorsun dedim ama bu seferde kapanmışlarada yazmışım :KK70::KK70::KK70::KK70:
Neyse sonradan gelen olursa oralarada görsünler :KK48: aaa bir ceco varmış da kilo verememiş tüüüüüü desinler :KK70:
ayyy Allah seni 38 beden etsin hemiiiii:KK70::KK70::KK70:artık size böyle dua etcem:KK39::KK39:
tatlım izne ayrılma az sıksan kendini 100 gram bile versen bu hafta kabulüm :KK39:
bol bol su iç 2 litreyi geçmeyi çalış ekmeği kessen bu hafta süper kilo gideceğine eminim.birde meyvelerin yanında mutlaka bir kaşık yoğurt veya bir çay bardağı süt iç,insülin direncin varsa eğer fayda eder:KK56:ayrıca sonuçların çıkmadan da ilaca başlama doktor bana verdiğinde rahat kilo verecek sin demişti bağırsakların çalışacak ishal de olacaksın dedi,ama bende tık yok ne ishali bağırsaklarım guruldamadı bile:KK48:

X