Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ama karabuğday yenilesi dert değil töbe Estağfurullah nimet ama bu kadar kötü olur yahuuuu şuan gidip iki kaşık daha yeyip günü kapatcam misafirler niye yemiyosun yemek derlerse ikindi çok kaçrmşm ackmadm dicem offff yemeklerde harika oldu haaaaa sütlaci hiç sormaynnnnn mütiş azck tencerinin dibini sıyrdm da

Ben dün tok karnına aynı çıktım geçen haftaki tok karnımla. Menüm söyle yanlış birsey yaptıysam uyarin

sabah
5 zeytin
2 dilim çavdar ekmek
1 yumurta
domates

ara
13 badem

öğle
100 gr köfte
6 kaşık yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

ara
1 avuç kuru üzüm

akşam
4 kaşık patlıcan yemeği
1 kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim çavdar ekmek
1 bardak light kola

evet tatlım görümcem vermişti banada geçen sene pilavını yaptım bir kaşık aldım ve direkt çöpe boşaltmıştım tencereyi :)
içli köftenin hamurunda kullanıyoruz genellikle biz(köftelik bulgur olarak tabi :)) sen nasıl kullandın

Canmm ödem atıyormuş araştrdm günde 1 buçuk kilo giden bile olmuş ama tabi giden su bemde regl olduğum için ödem atsn dedim geceden sıcak suyla ıslattm sabah biraz kavurdum azck sonra gün boyu yedim toplam 10 12 kaşık yedim sanırım yoğurtla karıştrdm yoksa çekilmiyo bakalm inşallah değer de yarn eksi çıkarm:)

Bende menümü yazayım bari
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
10 zeytin
1.5 dilim beyaz ekmek

Ara
yarım avuç kavrulmamış yer fıstığı

Öğle tam bir fiyasko kvaldenin sohbeti vardı çay ikramı benim tüm günümü mahvetti şu körolasıca boğazda bir dursa ne var
3 tane sigara böreği
2dilim havuçlu tarçınlı kek

Ara
1 bardak Greyfurt suyu

Akşam yemeği düşünmüyorum lakin yersem kıymalı pırasa yemeği ve yoğurt olacak inşallah menüm

Menün çok güzel canm köfteni ekmekle mi yoğurdun :) ben köfte yapcam zaman kendiminkini ayırp ekmeksiz yoğuruyorum

yarın tartıldıktan sonra haber ver canım faydası olup olmadığına belki bende denerim

Tüm takımlara yazdım bizide es geçmiyim dedim
İyi akşamlar 8.takımcım
Ben 8. Takım kaptanıyım bir hatırlatmada bulunmak istiyorum şekerler
Editörümüz sevgili püsküütümüzle alakalı yeni kullanıcı adı seaBahAR
Forumun enleri seçiliyor bildiğiniz üzere dünde lady arkadaşımız hatırlatmıştı bizlere,
Takım listelerinde yarışan 100 üye var ama malesef baharıma verilen oy sayısı 43 demekki yarımızdan çoğumuz hala oy kullanmamışız
Herkesi oy kullanmaya davet ediyorum
Kocaman öpüldünüz canlarım

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...rili-kk-editoerue.774847/page-6#post-38110806

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Akşam yemeğimide yedim geldim
Çok şükür bugün günümü güzel kapattım

Ayran detoksu yapacaktım hesapta ama sonradan vazgeçtim daha doğrusu akşamlık evdekilere köfte falan yapacaktım canım çekince menüde değişiklik yaptım

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım bari

Öğlen 1 gibide 1 koca bardak ayran içtim

Çok şükür kendimi çok hafif hissediyorum ve akşamıda erken kapattım
Gelsin leptinler gitsin kilolar

Canım sen iki canlısın o yüzden boşver varsın arada yarım kalsın işler
Emin ol doğumdan sonra kendine ayıracak vaktim kalmayacak bu günlerin tadını çıkar iş nasılsa olur

Kızlar çok fena grip olmuşum burdum düştü düşecek akşama sporumu yapacak halim olur inşallah.

Canım çok geçmiş olsun
BOl bol limonlu suya ve ihlamura devam Umarım bir kaç güne toparlarsın

Çok güzel bir paylaşım olmuş canım Ellerin dert görmesin

eline sağlık canım kuzuya bol kg olsun annesine olmasın

ya kızlar tartıyla aranız nasıl? nasıl gidiyoruz cumaya doğru herkes eksi görebilecek mi şu sarı kartları kaldıralım yahu

Bugün kızkardeşimde tartıldım şükür cumaya nazaran bir 300 grda olsa eksik çıktım inşallah cumaya kadar biraz daha gideceğine inanıyorum ( hedefimi tuturacağıma eminimde fazlası giderse tam süper olur )

Canım aslında menün gayet güzel ama kahvaltıda Peynir yemiyormusun Birde artık kış geldi ya hani sebze yiyemiyorum diye düşünme; havuç, turp ve kırmızı lahana yada kırmızı biberde tüketebilirsin kahvaltıda hem C vitamini hemde daha tok tutar
Birde akşamları 1 dilimde olsa ekmek yememeyi dene tabi lightde olsa kola tüketme canım onlarda emin ol normal koladan daha fazla şeker katkısı var ( sakarin tarzı suni tatlandırıcılar şekerden daha fazla zarar verir )

İnşallah cuma günü sende eksi görürsün canım

Canım hadi sigara böreğini yedin bari keki tek dilimde bıraksaydın
Birde Greyfurtun kendisini yersen daha zararsız sonuçta posalı tüketilen meyve faydali işlem gördüğü an maalesef hiç bir faydası yok

Akşam yemeğinde de mutlaka azda olsa birşeyler ye ki metabolizman düzenini şaşırmasın
İnşallah sende cuma gününe kadar az da olsa eksi görürsünde bir sonraki hafta eminim çok daha dikkatli davranacaksın

Ben o 43 kişiden biriyim

zaten hic bisey yapamadim canm elektrikler yoktu canimda istemiyordu aksam yemeğini zor hazirladim :)

Bu arada yine yemek yarismasina katilicam bakalim yenilmeye doymuyorum :))

zaten hic bisey yapamadim canm elektrikler yoktu canimda istemiyordu aksam yemeğini zor hazirladim :)

Bu arada yine yemek yarismasina katilicam bakalim yenilmeye doymuyorum :))

Bende gelince yatak odasına girişecektim kızla ama baktım o yorgun ben yorgun yarına bıraktım
Geceden salonu iyice toparlayıp tozumuda alır yatarım ( malum cadı bütün her yere oyuncaklarını saçıyor ve toplasamda yarım saat sonra yine aynı bari o yatınca toparlarım diye düşündüm )
Sabah kız okuldan gelene kadarda siler süpürürüm salonu birazda yatak odasındaki işleri kolaylarım sonrasında bir tek ütüler kalıyor onlarıda yarın hallederim ki cumaya iş kalmasın hazırlıklarımı ona göre başlıyayım

Bu arada kızlar geçenlerde çamaşır makinem kafayı yedi demiştim ya bugün nasılsa bozuk bir bızıklıyayım dedim ( kendi kendine programın yarısında hata veriyordu ) ve sorunun ne olduğunu buldum

Küçük cimcimenin kayıp olan çorabı pervaneye sıkışmış o yüzden makine belli bir zamandan sonra kendini korumak adına anında kapatıyormuş tabi çorap çoraplıktan çıkmış

Valla nasıl sevindiğimi anlatamam hani evde altın bulsaydım bukadar sevinmezdim
Eşime daha müjdeyi vermedim hemen düzelince banyo paspası, küçük kızın uyku setini sırayla attım makinaya bir postada renkli yıkadım çamaşır sepeti en azından kapansın diye malum kaç gündür yıkıyamayınca birikmişti
Artık Cuma günü Tüllerimide bir sudan geçiririm odanın havası değişsin

Ay kendime inanamıyorum birden içimdeki Ayşe Teyze çıktı

hahaha ah bu coraplar nerelere gırıyor bende esımın bazı coraplarının teklerını bulamıyorum bakalım nerelerden cıkıcak cok merak edıyorum ya ayrı ayrı yıkanıyorlar yada bılmıyorum ne durumdalar

Sorma o teklerin bağımsızlıkları beni deli ediyor
Makineye atıyorum hepsini sonradan bir bakıyorum bazılarının teki yok hatta eşim diyor yahu çamaşır filesi al ufak onunla at yada sütyenler için yokmu filen diyor ( direk makineye atıyorum onlarıda )
Hatta inatla sakladığım tekler var her çamaşırdan sonra oturup bakıyorum teki bu kez çıkmışmı sepetin dibindemi kalmıştı diye sonuçta oturup sayacak halim yok eşim bazen söyleniyor at şu tek kalanları artık diye ama yok inat ettim bir kere onlar eşleşecek

Sorma canim bende ayri ayri yikiyorum ama yikanmis ve eşleri bulamadiklarimi Küçük bi fermuarli hurca koyuyorum artik eslestikce atiyorum çekmeceye başka cozum bulamadim eşime bugün sordum nerde bu coraplarin teki diye gülüyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…