Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben dün tok karnına aynı çıktım geçen haftaki tok karnımla. Menüm söyle yanlış birsey yaptıysam uyarin

sabah
5 zeytin
2 dilim çavdar ekmek
1 yumurta
domates

ara
13 badem

öğle
100 gr köfte
6 kaşık yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

ara
1 avuç kuru üzüm

akşam
4 kaşık patlıcan yemeği
1 kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim çavdar ekmek
1 bardak light kola

Güzel menu canım ama nacizane ben de banu gibi düşünüyorum akşamlari ekmeği kesinlikle kesmen konusunda.

Ben de menümü yazayım
Sabah.bir dilim tam buğday ekmeğine az kasarla tost peynir zeytin bir kurabiye
Oglen. Firinda tavuk but bir tane, 3 kaşık yoğurtlu ıspanak
Ara. Şekersiz turk kahve si
Aksam. 1, 5 kase kella paça çorbası
Ara. 6-7 sari leblebi
Spor yapamadim ama corbaciya kadar yürüdük ve geldik geri 2 litre su 1 bardak yesilcay

Bende can sıkıntısından yatak odamada giriştim :KK70::KK70::KK70::KK70:

Eşim dışarda KKdada sohbet fazla olmayınca bende bari onuda aradan çıkartayım dedim :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bir tek ütülerim kaldı yarına birde salonu süpürüp silmem ondan sonra misafirler gelebilir :KK48::KK48::KK48::KK48: tabi Cumartesiye daha var ama çok rahat yetiştireceğim için baya rahatladım :KK70::KK70::KK70:

Mis gibi oldu her yer :KK70::KK70::KK70::KK70:
Birde pislenmeseydi süper olurdu :KK48: parfümlerimden tutun rujlarıma kadar hepsinin tek tek tozunuda aldım :KK48: amma çok ıncık çıncığım varmış birde hiç eşyam yok diyordum :KK48:

Dolanıyorum başk bölümleri keşfe çıktım sanki çok vaktim varmış gibi:KK45:ders çalışmıcam ya :KK53:
He bide seabaharım vi dalda daha adaymış onada oy lütfen şekerciklerim:KK19:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/en-yardimsever-kk-moderatoerue.774846/

Hemen oyumu kullandım canım ama çok az oy almış yaa :KK64:
İnşallah en çok oyu seabaharımız alır :KK70::KK70::KK70:

Sorma canim bende ayri ayri yikiyorum ama yikanmis ve eşleri bulamadiklarimi Küçük bi fermuarli hurca koyuyorum artik eslestikce atiyorum çekmeceye başka cozum bulamadim eşime bugün sordum nerde bu coraplarin teki diye gülüyor bana

Valla 2 koca poşet olmuş benimkiler :KK48: şimdi salona aldım onları eşleştireceğim bulamadıklarımıda atacağım artık :63: okadar çok çorap varki yeterde artar nasılsa :KK48:

Bu arada tarifimide ekledim :)) çok acemiyce oldu ama elden gelen bu :))

Nereye eklediğinide link olarak paylaşta bizde oyumuzu kullanalım :KK68:

Bu arada puskuutum aradaki farki 1 e indirmiş :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
İnşallah birinci olur :KK36:

Neyse kızlar bana müsaade :KK3::KK3::KK3::KK3:

Geç oldu birde çoraplarımı eşleştireceğim daha :KK48: ondan sonra cumburlop yatağa atacağım kendimi ki yarın sabah yine erken kalkabileyim :KK70::KK70::KK70::KK70:

Hepinize hayırlı geceler diliyorum :KK15::KK15::KK15::KK15:
Allaha emanet olun
İnşallah yarın yine görüşürüz :KK60:

Hemen oyumu kullandım canım ama çok az oy almış yaa :KK64:
İnşallah en çok oyu seabaharımız alır :KK70::KK70::KK70:

Valla 2 koca poşet olmuş benimkiler :KK48: şimdi salona aldım onları eşleştireceğim bulamadıklarımıda atacağım artık :63: okadar çok çorap varki yeterde artar nasılsa :KK48:

Nereye eklediğinide link olarak paylaşta bizde oyumuzu kullanalım :KK68:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
İnşallah birinci olur :KK36:
Eslemeyenler duruyor öyle valla benimde aynen bi dünya corabi var Allahtan
Canim yukarda yarismalar kategorisinde yemek yarsimalari var orada daha simdilik tarifi ekledimde oylamaya daha var canm

Kızlar nette tesadüf gördüm SGK dan borç çıkıyormuş ve bu ay affa girmiş ödenirse baya indirim oluyormuş.herkesi tek tek sorgulatın ben baktım büyük oğluma 2000 tl borç göründü yarın sgk dan sorucaz hangi dönemler diye askerlik ve öğrencilikteki dönemlerse direk borç siliniyormuş eğer değilse affıyla indirimli ödemek zorunluluğu varmış.
Sgk borç sorgulamaya girin diğer ödemeleri seçin sonrasında sgk borç seçin.

sabah tartıldım hiç bir fark yok Allah kahretsin.diyetisyenin dediğine aynen uydum neden gitmiyo 100 gr bile.cok canım sıkıldı.nasıl derse gireceğim bilemiyorum.umutlarım tükeniyor hep böyle kalıcakmışım gibi geliyo

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür bugünde erkenden uyanabildim ve yediyi az geçiyordu kahvaltımı hazırlamaya başlamıştım bile
:KK70::KK70::KK70::KK70:
Dün gece artık gün içinde nasıl kendimi zorladıysam yorgunluktan uykuya dalmam bile zor oldu ama yinede çalalar saatimi duymuşum şükür :KK66:
Kaç gündür temizlikle boğuşunca ödüm kopuyor ev dağılacak diye :KK48: eşim sabah yataktan çıkar çıkmaz hemen yatağımı bile düzeltip örttüm :KK48: ( her gün yapabilsem bu kadar iş çıkmayacakda ruhumda var rahatlık :KK48: )

Bu arada eskiden yatak odasının aynasına kullanmadığım bir göz kalemiyle arada birşeyler yazardık eşimle :KK68:
Tam en son Aynalının üzerindeki parfümleri tek tek temizlediğimde o geldi aklıma ve yeni temizlediğim aynaya ''SANA İLK GÜNKİ GİBİ AŞIĞIM'' yazdım :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bakalım eşim fark edecekmi derken adam fark etmiş ve o tek cümle üzerine nasıl aşka geldiyse gözünü üzerimden alamadı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: kendi isteğiyle çoraları eşlemeye bile yardım etti :KK70::KK70::KK70::KK70:

Cidden arada da olsa üzerinden senelerde geçse erkeklerde şımarmak istiyor sanırım :KK48: en azından ufak bir hatırlatmayla kendilerine geliyorlar :KK48:

Kızlar nette tesadüf gördüm SGK dan borç çıkıyormuş ve bu ay affa girmiş ödenirse baya indirim oluyormuş.herkesi tek tek sorgulatın ben baktım büyük oğluma 2000 tl borç göründü yarın sgk dan sorucaz hangi dönemler diye askerlik ve öğrencilikteki dönemlerse direk borç siliniyormuş eğer değilse affıyla indirimli ödemek zorunluluğu varmış.
Sgk borç sorgulamaya girin diğer ödemeleri seçin sonrasında sgk borç seçin.

Anaaaaa kızzzzzzzz iyiki söyledin bir bakayım banada borç falan çıkmasın ( benim borçum bana yeter :KK70: )
İnşallah çıkmaz yoksa birde onunla uğraş o_O

gunaydın kızlar umarım keyıfler ıyıdır.ınanın sızlerle olmayı çok ıstıyorum.ama işten nete gırebıldığım ıçın herzaman yazamıyorum.
gecen cuma 75 oaln kılom bugun 75.2 ydı
çok moralımm bozuk
yarında diyetisyen gunum.1 ayda 2,5 kılo anca verebıldım
ahh bu hafta sonları benı yaktı

gunaydın kızlar umarım keyıfler ıyıdır.ınanın sızlerle olmayı çok ıstıyorum.ama işten nete gırebıldığım ıçın herzaman yazamıyorum.
gecen cuma 75 oaln kılom bugun 75.2 ydı
çok moralımm bozuk
yarında diyetisyen gunum.1 ayda 2,5 kılo anca verebıldım
ahh bu hafta sonları benı yaktı

Canım hiç moralini bozma alt tarafı 200 gr :KK66: oda Allah bilir ödemdir ve belki daha aşağılarıda görürsün yarın :KK68:
Varsın ayda 2.5 - 3 kg gitsin önemli olan zaten yavaş ve sağlıklı birşekilde kilo vermek :KK66: hiç giden fazlasıyla geri gelir nasılsa :KK66:

Yahu kızlarrrrrrrrrrr nerelerdesiniz :KK43:

Bİrazdan ütülerime girişeyimde onlarda bitsin kafam dinç olsun :KK66:
Tüllerimide makineye atayımda ütülerim bitene kadar onlarda yıkansın :KK66:

Ay dün eşimede edim bana kalsa daha savsaklardım nasılsa vakit var diye ama KKdaki kızlar olmayınca sohbet edemiyorum can sıkıntısından erkenden işleri bitirdim diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Çatlak karıcığım benim can sıkıntısından iş yapıyorsun demekki kızlar olsa yapmayacaksın diye :KK70::KK70:heee diyorum birde utanmadan :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben buralardayım canımda okuyup kaçıyorum hep yazmıyorum:KK55:

Bende şimdi ütülere girişeceğim yoksa oturmakla iş bitmez :KK48:
Hep gözümde büyütüyorum ama girişince en fazla 2 saatimi alıyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Öğleden sonra Annem gelicek sağ olsun senin işin var ben pazarlığını yapar getiririm kuzuyla çıkma daha yeni iyileşti dedi :KK68: o gelene kadar bitirmiş olayımda sonra tutturur sen yoruldun birak birazda ben ütünü yapayım diye :KK48: kadın ev işi görmesin nasıl bir ruh haliyse hemen sen bırak ben yaparım moduna giriyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Geçenlerde ben gittiğimde kaş göz arasında almış ayakkabılarımın üzerlerini yıkamış ( beyaz ayakkabı vardı ayağımda oda tozlanmış dışarda :KK53: ) Babam hatta diyor ulen bu kadını siz niye yoruyorsunuz çamaşırlarında lekeyi çıkaramayan benim hatuna geliyor diye :KK48: dedim o bizim ailenin Ayşe Teyzesi ( Tek fark çamaşırsuyu yerine Tursil kullanır her şeye :KK70: ) Bir gün bizide çitileyecek diye korkuyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Gunaydin kizlar
Dun eşime is yerine götürmesi için pirasali peynirli börek yapmistim pirasalari güzelce yikadim halbuki içinden tas cikmis rezil oldum ya :KK43:

Günaydın canım :KK3:

Üzülme be güzelim kazayla insanlar ölüyor :KK66: hem o ıspanaklı börek olmasın pırasanın bir yerinde taş kalma ihtimali çok zor :KK48: Taş eşine deng geldiyse sorun yok çaktırmasaymış ama başkasınada deng geldiyse can sağlığı bir dahakine bir su fazla yıkarsın olur biter :KK60: üzme tatlı canını :KK60:

X