Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar yoğun bir gün geçirdim bende iş yerinde
Menü olarak baya dikkat ettim ama benim korkum akşam çalıştığım için yetiştiremiyorum yemeği annemde yiyorum ve kaçırıyorum istemeden ama dikkat edicem bakalım inşallah

benimde girişmem lazım ütüye ve kışlıklara ama bi türlü o gücü ve vakti bulamıyorum malesef kendimde

az bi kismini yarina biraktim bakalim yarin kaldigim yerden devam insallah

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam kendimi bir sokağa attım daha yeni gelebildim ancak
Geberdim ama yorgunluktan
TAbi Banyo Temizliği yalan oldu artık biraz dinlenip girişirim yarına kalırsa çok fazla iş kalır üstelik detoks yapmayı düşünüyorum ve öyle olunca ağır kokulu iş yapamam iyice halsiz kalırım diye

Sağ olsun eşim inat etti gelmedi bizimle ve ilk gittiğim marketin önünde yarım saat park yeri bekledim ( uyuz geleydi o arabada beklerken alışveriş işi hallolmuştu )
Çoğu şeyi ya pahalı yada yok diye alamayınca ikinci bir markete gitmek zorunda kaldım ( keşke baştan direk Real'e gitseydim en azından bir kerette hepsini alırdım ve bu kadar trafikle boğuşmazdım )
Bir sürü şeyde alınca ( malum cumarteside misafirim var onun alıışverişide çıksın aradan dedim ) kollarım koptu onları eve taşıyana kadar

Kizlar yukarıdaki link acilmiyor nedense mesaji alintilayayim bari :)

41.ci olmuşum
95 kişiden iyi sayılır yine ama inşallah bir dahakine daha üst sıralarda yer alırım

Canım kuzuyu bakan kişi gündüz mümkün olduğu kadar enerji sarf ettirecek etkinlikler yapsın hatta hava güzelse dışarı çıkarsın biraz birde sabahları erken kaldırmaya bakın kuzuyu emin ol o zaman erkenden iflas bağrağını çeker ve akşam kocacığınla bayram edersiniz

Sen kendine biraz vakit ayır hatta şöyle güzel bir çamaşır falan al
İnan sen duşunu alıp güzelce giyindiğinde enerjik olduğunda köşe minderi kocanda yerinden kalkacaktır ulen hatuna ne oluyor diye Şöyle güzel parfümler sıkın git eşinin dibine az sırnaş ve sonra emin ol gerisi gelir
Sonuçta hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz zaman zaman ve ben baktım rahatsız oluyorum bu durumdan hemen Afrodit Banu Alkan pozlarına giriyorum
Adamcağız kapıda karşılayıp öptükten sonra mutfağa gittiğimde hemen peşimden gelir Aşkım sende bir haller var hayırdır diye Bende hiççç der sadece sırıtırım
Aklına karpuz kabuğunu sokunca bütün akşam gözümün içine bakar kızlar uyusa hesabı

Bak arada kızını Annene bırakabiliyorsan bir geceliğinede olsa bırak ve sadece size özel bir sofra hazırla
En seksi kıyafetlerini giy nasılsa kimse göremeycek eşinden hariç ona her fırsatta onu özlediğini ve sevdiğini söyle ve ne olursa olsun canınızı sıkacak hiç bir mevzuyu açma sadece anın tadını çıkarın

Bu arada birde gündüzde olsa hiç insanın içini şişirecek şarkılar dinleme emin ol o bile insanın psikolojisini etkiliyor aç müzik dinlediğinde oynak birşeyler iş yaparken bile hem hareket hemde emin ol kendini çok daha canlı hissedeceksindir ( tecrübeyle sabit damar takılınca batsın bu dünya moduna giriyorum her defasında ama hızlı parçalar dinleyince sibel Can ve Afrodit karşımı parmak uçlarında yaylana yaylana dolanıyorum ortada tüm çilvelerimle )

CAn çıkar huy çıkmaz boşver güzelim canını sıkmaya deymez
Keşke dayıda sana direk verseydi parayı sonuçta oradayken KVne vermesi saçma geldi bana
Yada keşke o an sen yüzsüzlük yapıp ay KVciğim sen uğraşma ver bana ben alırım bileğine göre bir künye hem hatıra kalır dayımızdan deseydin o an mecbur verecekti oda parayı sana

RAbbim böylelerini bildiği gibi yapsın

Bakıp bende birazdan oy veririm

Kızlar eve geldim kızım da ben gelmeden hemen önce uyumuş banyomu yaptım şimdi kahvemi içeceği aksama da iyice enerjik olcam kızlar ölü gibi kanepede uzanmış bakalım ne olacak

Hadi bakalım görelim seni şu adamın başını bir döndürde etrafında pervane olsun

Gülşencim banum birazdan derdine derman olur gelsinde :)
Benim arkadaşım aşk doktoru gibim vardır onda orjinal fikirler

Yaptım oldu
Ölüyü bir tek diriltemeyiz
Tübe tübe

Haklısın düşünmedim değil ama kıloalırsam da size zarar vereceğim listede yeralmam okurum yazabildiniz kadar da yazarım diyorum akşamları yememeye çalışacağım ya da az yemeye abarttım gercekten bu ara

Selaammmm kızlaaarrrr oyumu seabahara verdim :)

Akşam dışarı çıktk erzak alışverişi yaptk 1 saat yürüdük gezdik markette bugün spora vaktim olmamaştı iyi oldu :)

Bugünkü Menüm
KAHVALTIMM : 2 kaşık az yağlı kıyma
15gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1dilim kepekli ekmek
şekersiz çay
şekersiz 50 ml sütle kahve

ÖĞLE : 1 büyük armut
2 kaşık tam yağlı yoğurt

ARA : 20 fındık
1 ceviz
50 ml sütle şekersiz kahve

AKŞAM : 1 tabak etli nohut suyunu yyemedim 10 kaşık
2 kaşık tam yağlı yoğurt
biraz kuru soğan
Toplam 992 kalori

1 buçuk litre su şimdilik :)
spor yok ama dışarı çıktk orda yürümüş oldum

Kızlarr koşun püsküütüme oy vermeye
Link yukarda oy kullanmayan kalmasın
Yeni nicki bildiğiniz üzre seBahAR

Bende verdim oyumu

Amanııın ben yokum çeneniz düşmüş. Neyse yediklerimin önemi yok 2 saatten fazla yüzdüm.
Çooook güzel yüzmek çok mutluyum otel kötü ama

valla yazan olsa dahada düşecek cenem ama yine sakin sayılır her yer
Boşver canım sonuçta otele ancak yatmaya gidersiniz Ohhhh ne güzel 2 saat yüzmüşsün bol bol motive olup aramıza geri dön

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…