Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar menüyü yazayim

sabah
25 gr light peynir
2 ceviz
5 ceviz
2 dilim ekmek

ara
1 elma
10 badem

OGLE
100 gr et
2 dilim ekmek
1 kase yogurt

ara
bir avuc incir erik üzüm kurusu

Aksam
1 kase mercimek çorbası
4 yk patlıcan yemegi
2 dilim ekmek

aea
elma
süt

Su simdilik 1 lt

1.ci mesajım
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr
Hele şükür gelebildim
Malum haftasonu akraba günü bende diye temizlik operasyonum başladı
Salonda kaldırılması gereken fazlalıkları kaldırıp topladıktan sonra direk mutfağa attım kendimi
Anam fayanslarımı uzun zamandır silememiştim ve dolaplara girişmişken onlarıda aradan çıkartayım dedim
Meğer ne kadar pislenmiş fayanslarım
Geçen Alışverişe gittiğimizde Çamaşır katkılı Domestos aldım ( yeni çıkmış sprey şeklinde )
Evlendiğimden beri her tür deterjanı denedim ama bunun kadar etkilisini görmedim En yukardan sıktıkca resmen sarı sular aktı normalde elimin erdiği yerleri hep siliyorum zaten ama o şekilde bile olsa acayip etkili oldu ve hiç ovmaya gerek kalmadan yemek kirlerinden arındırdım mutfağımı

Tabi incik çıncık çok olunca bu saate kadar uğraştım
Sadece iki dolap kaldı ama artık kötü oldum ve hazır biraz kendime gelmek için oturunca dayanamadım size bakayım dedim

1.ci mesajım
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr
Hele şükür gelebildim
Malum haftasonu akraba günü bende diye temizlik operasyonum başladı
Salonda kaldırılması gereken fazlalıkları kaldırıp topladıktan sonra direk mutfağa attım kendimi
Anam fayanslarımı uzun zamandır silememiştim ve dolaplara girişmişken onlarıda aradan çıkartayım dedim
Meğer ne kadar pislenmiş fayanslarım
Geçen Alışverişe gittiğimizde Çamaşır katkılı Domestos aldım ( yeni çıkmış sprey şeklinde )
Evlendiğimden beri her tür deterjanı denedim ama bunun kadar etkilisini görmedim En yukardan sıktıkca resmen sarı sular aktı normalde elimin erdiği yerleri hep siliyorum zaten ama o şekilde bile olsa acayip etkili oldu ve hiç ovmaya gerek kalmadan yemek kirlerinden arındırdım mutfağımı

Tabi incik çıncık çok olunca bu saate kadar uğraştım
Sadece iki dolap kaldı ama artık kötü oldum ve hazır biraz kendime gelmek için oturunca dayanamadım size bakayım dedim

Oohhhh missss olmuş ellerine saglk canmmm :)

3.cü mesajım

Ulennnn bu nasıl alıntı böyle

Yazdım ama hep kimin altınsını yaptıysam onunkinin içine girdi istesemde altına yapamadım
Kızlar artık size zahmet yazıları genişleticeksiniz devamını yani benim okuduğumu görebilmeniz için

4.cü mesajım

Sağolasın canım şimdide hemen akşamlık Ispanağımı pişireyim ( arada onuda kaç su yıkadım )
Birde kızlar çorba istediler onuda yapayım sağ olsunlar Ispanağı ağızlarına sürmüyorlar

5.ci mesajım

Kızlarrrrrrrr alıntı olayını çözdüm galiba
Alıntıyı yazı alınına yerleştirmeden evvel bira kaç sıra boş bırakıyoruz Entere basıp sonrada alıntıyı o araya bir yere yerleştiriyoruz ancak o zaman pembe alanın dışına yazabiliyoruz ve yazılarımız karışmayacak

Tabi mecbur her alıntı tek tek yapılacak öbür türlü olmuyor

5.ci mesajım

Kızlarrrrrrrr alıntı olayını çözdüm galiba
Alıntıyı yazı alınına yerleştirmeden evvel bira kaç sıra boş bırakıyoruz Entere basıp sonrada alıntıyı o araya bir yere yerleştiriyoruz ancak o zaman pembe alanın dışına yazabiliyoruz ve yazılarımız karışmayacak

Tabi mecbur her alıntı tek tek yapılacak öbür türlü olmuyor
Ayy olmuyorki öylede ne gicik biseyy

Mutfağım bitti ama bende bittim

Anam erkekler emekli olacakları günleri sayıyor ama biz kadınların emekliliği ancak mezarda

Bari karşılığında maaş alsam içim yanmayacak en azından maaş gününü sayarak iş yapardım.

İyi akşamlar güzeller :)
Nasılsınız bakalım
Dün abimin tatlısı dolayısıyla giremedim.Bugünde temizlik yaptım ve yeni bitti sayılır.Kızlar inanın buraya yazamadığım gün kendime hakim olamıyorum.Dışardan takip etmekle üye olup bir iki mesaj yazmak çok farklıymış resmen evimde kamera varmış gibi oluyorum tabi bu iki günü saymazsak yarında çitörtme diye bişey olacak annemgilde sabahtan ordayım pastalar börekler inşallah çok kaçırmam Bu hafta biraz sıkıntılı geçtiği için hedefimi minimum tutuyorum 300 gram diyelim.Bu arada eşim geldi Görüşürüz kızlar :)

Menümubyazayim degerlendirin kizlar
Sabah.omlet peynir zeytin kepekli ekmek
Oglen. Bir tabak etli nohut yarim kaseyogurt bir dilim ekmek
Akşam. Firin tavuk iki parca iki kaşık yoğurtlu ispanak turşu azicik

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>113,0
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>105,8
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5
benben.....................> 70,4 <...................................>70,0
melekkız_................> 65,1kg <...................................>64,8
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................>

Son düzenleme:
77,5 olsun ama kafam karistim Tartu konusunda

Neyse kızlar bana müsaade

Artık gözlerim kapanıyor bilgisayar başında oturmaktan
Az koltuğa uzanıp herifle iki laklak yapayım sonra doğru yatağa atacağım kendimi

Size hoş sohbetler ve hayırlı geceler
Allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…