Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar
Ben izinli olarak ayrılmaya karar verdim dun bir tartıldım cumdan beri 1 kılo artmış nerdeyse motivasyonum düştü
Sizi girip okumaya çalışıyorum ama fazla da katılım gösteremiyorum sizi de aşağı çekmemeli için listeden bir sure çıkayım diyorum gene okur takip ederim sizi su ara iş güç ev psikolojim de pek iyi değil diyete kanalize olamıyorum
Tamamen kipmamalı için okurum gene sizi öpüyorum beni affedin:KK43:

Günaydın Kızlar dün akşam hiç giremedim kusura bakmayın ben telefondan giriyorum ve onun da şarjı bozuldu şarj hep bitikdi yazamadm hiç sabaha kadar şarja koydum da öyle dolmuş şarjı bugün eşim yedek bi şarj aleti getircek ama bugün bu şarj bitmesin diye az gircem haberiniz olsun ama sizi okurum hep ve 5 mesajı da doldururum kızlar :KK15:

2. Mesajm
bu arada dünkü menüm
KAHVALTIMM : 1 haşlanmış yumurta
20gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1dilim salam
yarım dilim kaşar
1 tatlı kaşığı reçel
1 buçuk dilim kepekli ekmek
50 ml sütle şekersiz kahve
şekersiz çay
373 kalori

ÖĞLE: 1 küçük elma
2 kaşık yoğurt
1 tabak bulgur pilavı 6 7 kaşık kadar
395 kalori

ARA:50 ml sütle şekersiz kahve
1 ceviz
61 kalori

AKŞAM: 1 çiğ köfte dürüm
1 bardak ayran
300 kalori

Toplam 1128 kalori

2 litre su
30dk stepper 1er kiloluk su şişeleriyle:KK66:

3. mesajm
kızlar bişey sorcam bem kulladğm doğum kontrol iğnesi yüzünden 8 aydr falan regl olmuyordum çok şükür bugün oldum ama çok ödem yaparda hedefimi tutturamazsam çünkü bi 8 ayn acısnı çıkarr o şişkinlik olur diye düşünüyorum çünkü şuan 59.2 kilo gözüküyorum ve görüyosunuz ki diyet ve spora devam ediyorum napıyorsunuz bu gibi regl dönemlerinde

2. Mesajm
bu arada dünkü menüm
KAHVALTIMM : 1 haşlanmış yumurta
20gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1dilim salam
yarım dilim kaşar
1 tatlı kaşığı reçel
1 buçuk dilim kepekli ekmek
50 ml sütle şekersiz kahve
şekersiz çay
373 kalori

ÖĞLE: 1 küçük elma
2 kaşık yoğurt
1 tabak bulgur pilavı 6 7 kaşık kadar
395 kalori

ARA:50 ml sütle şekersiz kahve
1 ceviz
61 kalori

AKŞAM: 1 çiğ köfte dürüm
1 bardak ayran
300 kalori

Toplam 1128 kalori

2 litre su
30dk stepper 1er kiloluk su şişeleriyle:KK66:

Günaydın canım harika bir menü menülerini nasıl oluşturuyorsun bir listen var mı yoksa kendin mi ayarlıyorsun evde pişen yemeği göre :KK54::KK54::KK9::KK9:

Günaydın canım harika bir menü menülerini nasıl oluşturuyorsun bir listen var mı yoksa kendin mi ayarlıyorsun evde pişen yemeği göre :KK54::KK54::KK9::KK9:

Saol canmmm listem yok evde ne varsa ona göre ayarlıyorum ama genellikle sağlklı beslenmeye çalışıyorum; )

3. mesajm
kızlar bişey sorcam bem kulladğm doğum kontrol iğnesi yüzünden 8 aydr falan regl olmuyordum çok şükür bugün oldum ama çok ödem yaparda hedefimi tutturamazsam çünkü bi 8 ayn acısnı çıkarr o şişkinlik olur diye düşünüyorum çünkü şuan 59.2 kilo gözüküyorum ve görüyosunuz ki diyet ve spora devam ediyorum napıyorsunuz bu gibi regl dönemlerinde

Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok ben ria kullanıyorum ve düzenli regl oluyorum. İğneler bu kadar erteliyor mu regli bilmiyordum..

Günaydın herkese ,
Grubun eski üyelerindenim çok uzun zamandır fırsat bulamıyordum ne diyete ne de burada paylaşım yapmaya hem sağlık sorunlarım hemde iş yoğunluğum yüzünden. Bir haftadır diyete ve gruba geri dönmeye karar vermiştim sabah tartıda 62.3 ü görünce bir an önce başlamam gerektiğine karar verdim tabi sizlerde uygun görürseniz.

Öncelikle kas rahatsızlığımdan dolayı kortizonlu ilaç tedavisi gördüğümden çok kötü günler geçirdim geçen haftayla birlikte on beş gün kalkamadım yerimden. Kortizon kullandıgım için tuz ve tatlı yasak ve kullandığım ilacın cok fazla yan etkilerini görüyorum psikolojımde baya bozuldu birde ustune kg artışını görünce iyice sinirlerim ayyuka çıktı gerçi beklenen bir durum ilaçta kg artışı ama ben 58 e kadar düşünce bu durum beni alt üst etti.

Dediğim gibi eğer sizlerde uygun görürseniz listeye dahil olmak istiyorum. Hem kg ları atmak hemde yüzümde oluşan ödemi atmak için elimden geleni ve fazlasını yapmak istiyorum tabiki sizinde desteğinizle...

Günaydın herkese ,
Grubun eski üyelerindenim çok uzun zamandır fırsat bulamıyordum ne diyete ne de burada paylaşım yapmaya hem sağlık sorunlarım hemde iş yoğunluğum yüzünden. Bir haftadır diyete ve gruba geri dönmeye karar vermiştim sabah tartıda 62.3 ü görünce bir an önce başlamam gerektiğine karar verdim tabi sizlerde uygun görürseniz.

Öncelikle kas rahatsızlığımdan dolayı kortizonlu ilaç tedavisi gördüğümden çok kötü günler geçirdim geçen haftayla birlikte on beş gün kalkamadım yerimden. Kortizon kullandıgım için tuz ve tatlı yasak ve kullandığım ilacın cok fazla yan etkilerini görüyorum psikolojımde baya bozuldu birde ustune kg artışını görünce iyice sinirlerim ayyuka çıktı gerçi beklenen bir durum ilaçta kg artışı ama ben 58 e kadar düşünce bu durum beni alt üst etti.

Dediğim gibi eğer sizlerde uygun görürseniz listeye dahil olmak istiyorum. Hem kg ları atmak hemde yüzümde oluşan ödemi atmak için elimden geleni ve fazlasını yapmak istiyorum tabiki sizinde desteğinizle...

Günaydın tekrar hoşgeldiniz o zaman aramıza

Günaydın herkese ,

hoşgeldin canım kendimi tanıtayım ben ismim gülşen 28 yaşında bir çocuk annesiyıim öğretmenim kayseride yaşıyorum.71 kiloyum hedefim 55

Selam kızlar
Ben izinli olarak ayrılmaya karar verdim dun bir tartıldım cumdan beri 1 kılo artmış nerdeyse motivasyonum düştü
Sizi girip okumaya çalışıyorum ama fazla da katılım gösteremiyorum sizi de aşağı çekmemeli için listeden bir sure çıkayım diyorum gene okur takip ederim sizi su ara iş güç ev psikolojim de pek iyi değil diyete kanalize olamıyorum
Canım kararına saygı duyabilirşz anca.takımdn ayrı kaldığında kilo almayasın sonra bunu da bir düşün derim.
Günaydın herkese ,

canım hoşgeldin,çok çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin.
Tabiiki tekrar bizimlesin.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Anam bu ara havalardanmıdır nedir erkende yatsam kafam kalkmıyor ( birazda yorgunluktan )
deli oldum sabah ne güzel erkenden kalkıyordum artık kalkamıyorum diye o_O

Bugün eşim işe gitmedi :KK53: grip adamıda yamulttu
Temizlik operasyonum devam ediyor :p Banyoyu bugün aradan çıkartacağım :KK66:
Yarında yatak odasını elden geçirince bir tek salon kalacak ( büyük kız nasılsa kendi odasını halledecek )

gıcıklık değilmi ıspanaklı çorba yap

:KK48::KK48::KK48: Valla açlıktan öleceklerini bilseler kesinlikle yemezler :KK48::KK48::KK48:

yarın yolcuyum biraz ihmalkar olabilirim görüşürüz

Şimdiden sana hayırlı yolculuklar canım :KK3:
İnşallah çok çok güzel vakit geçirip enerji toplayıp aramıza dönersin :KK66:

Selam kızlar

Canım yine sen bilirsin ama hani şöyle iki günlük bir detoks yapsan motivasyonun yerine gelebilir tartıda eksiyi görünce :KK66:

Günaydın herkese ,

Aramıza hoşgeldin tekrar :KK3::KK3::KK3::KK3:
Birlikte çok güzel kilolar veririz inşallah ....Aminnnn

günaydın millet
haftanın ortasına geldik bugünle birlikte 3 gün var tartıya cıkmamıza.inşallah herkes hedefini tutturur.ya artık kaç haftadır aynıyım vermek istiyorum.

Canım ben yarın ve öbür gün Ayran detoksu yapmayı düşünüyorum :KK66: İstersen sende yap hem metabolizman hızlanır hemde motive olursun :KK68:

Hayırlı sabahlar kızlar
Of of ders çalışmam lazım uyuşuk uyuşuk duryorum içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor nedense.

Mesaj sayısı için eğer dersenizki ben beş mesajdn fazla yazıyorm zaten diye numaralandırmanıza gerek olmaz ama saydığımda eksik görürsemde saçınızı çekerim ona göre:)

Hayırlı sabahlar kızlar
Of of ders çalışmam lazım uyuşuk uyuşuk duryorum içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor nedense.

Mesaj sayısı için eğer dersenizki ben beş mesajdn fazla yazıyorm zaten diye numaralandırmanıza gerek olmaz ama saydığımda eksik görürsemde saçınızı çekerim ona göre:)

Canm ben hedefimi 58.3 dedim ama bugün regl oldum hemde 8 aydan beri olmuyordum ya çok ödem olurda kilo veremezsem :KK43: çünkü şuan 200 gr fazla çıkıyorum cuma günkü kilomdan :KK43:

X