Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Kuzum şükür uyuyor şu anda :KK66:
Size yazdığım son mesajdan sonra çocuk çok kötü oldu :KK61: bacaklarım diye ağlayıp durdu ve bir baktım baldırları taş gibi :KK57: aklım gidiyordu resmen o_O
Ne yaptıysam bacaklarının üzerine basmadı hatta tuvalete bile gideceği zaman ben taşıdım ve devamlı ağlayıp durdu etinden et kopuyormuş gibi :KK57::KK57::KK57:
Babasını arattı bana ve okadar çok canı yanarak ağladı ki eşim dayanamadı çok eskiden götürdüğümüz doktora götürdük o_O diğer doktorun yaptığı tahlili ve röntgenide götürdüm ve oda netteki doktorla aynı şeyi söyledi o_O daha evvel kullandığımız antibiyotik ağır gelmiş o yüzden çocuk kusma ve ishale maruz kalmış o_O
İlaçları kestiğimizi söyleyince iyi yapmışsınız dedi :KK66:

Şu anda sadece ateş düşürücü kullanıyoruz ( yine ateşlenmeler başladı diye ) birde evin içinde fazla kalın giydirmeyin, odayı iyice havalandırın falan dedi :KK68:
Keşke baştan o doktora götürseymişiz dedi eşim ama cidden artık doktordan tiksindim o_O

Bacaklarındaki ağrılarda o içtiği ilaçların ağır griple birlikte etkisiymiş ama iki güne geçer birşey kullanmaya gerek yok dedi :KK66:
Dönüşte oykalyptus yağı aldık eczaneden ve eve gelir gelmez biraz yastığına damlattım :KK66:
Baştan çok pis kokuyor falan dedi ama onun kokusuyla rahatladı ve uyudu tekrar :KK68:

Kendi tshirtümede az birşey damlattım ve cidden beynime kadar nefesimin açıldığını hissettim :KK48:
Hepinize önerileriniz ve dualarınız için Allah razı olsun cidden çok iyi oldu :KK66:

Şimdi iki gün sonra tekrar bir getir göğsünü dinleyelim ne olur ne olmaz dedi ama başka hiç birşeye gerek yok diye de üstüne basa basa belirtti :KK70:

Canım kuzunun toparlandığını çok sevindim ama kardeşinin ikizlerine de çok üzüldüm. İstersen ikizlerin durumunu yine kadir hocaya sor benim söylediklerimi duyacaksın ondan. Saçma sapan ilaçlar yüzünden çocuklar mahvoluyor. Basit bir gribi teşhis edemeyen doktorlar önce antibiyotik, sonra iğne, sonra astım ilaçları, en son alerji ilaçları, sonra geniz ameliyatı ve bademcik ameliyatları, kulağa tüpler vs. vs. vs. devam ediyor. O küçücük bünyeler nasıl kaldıracak nasıl alıyorlar bu vebali bilemiyorum. Kardeşinle konuş en yakın zamanda o doktorlarından kaçsınlar. Bakın benim dediklerimi araştırın arkadaşlar süreç hep böyle işliyor çocuk doktorlarında. Ben uyandım yıllardır evime ilaç girmiyor çocuklarım elbette hasta oluyor ama 1 haftada ilaçsız limon balla iyileştiriyorum hatta bazen ona bile gerek kalmıyor.

Cidden Allah razı olsun canım inan çok rahatladım ve hemen kızkardeşimi arayıp herşeyi anlattım hatta mailide okudum ona :KK66: Oda şok geçirdi ve cidden oda haklı olduğuna emin oldu :KK66:
Bundan sonra çok daha dikkatli olacağını ve doktorunu değiştireceğini söyledi ( tabi sadece çok çok acil durumlarda bizim bugün gittiğimiz doktora danışacağını söyledi :KK66: )
İnan çocuklarına kilo aldıramadığı için çok üzülüyor ama oda diyor okadar antibiyotiği bende içmiş olsaydım kesin onlar gibi içim kururdu diye :KK57:

Banumm canım doğru adrestesin bitanem dışarıdan zaten tavsiye etmem çok çok iyi tanımadığınızdan bu tür ürünleri almanızı.eşimi arayıp söyledim yarın hazırlıcak( şu an işyerinde değilmiş dükkana uğramadan eve geçerim dedi yoksa bugün hazırlatacaktım) kargoya verir cuma günü elinde olur yada ben dışarı çıkarsam yarın bırakırım bi yere dicemde bu ara evde ders çalışmakla meşgulüm pek çıkamıyorum haftaya sınavlarım var diye.
İnşallah kuzumuza şifa olur da bir an önce iyileşir yavrucak ah canım ya bi düzelemediniz bbol bol oku banucum kendinizi rabbim tez zamanda şifa versin inşallah aminn

Hay Allah razı olsun Ayşem valla rahatlattın beni :KK68:
Sen eski evinde olmuş olsaydın Cuma günü Duygu Hastanesine kızı kontrole götürdüğümde senle bir yerde buluşalım iki dakika derdim ama hem uzaksın artık hemde derslerin var :KK66:
Yarın telefonla görüşürüz ayarlarız nasıl senden alacağımı :KK60:
Yeminle çok sevindim Rabbim gönlüne göre versin yüreği güzel arkadaşım benim :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Ne demek canım Allah senden de razı olsun faydam dokunduysa ne mutlu bana. Ama bazı gripler çok ağır geçer. Daha doğrusu grip virüsleri çok genç virüsler olduğundan çabucak yenilermiş kendini o yüzden bir den çok grip geçiririz. yani kızamığı bir kere geçiririz biter ama grip öyle değil bir çok çeşidi var. Kimisi eklemleri ağrıtır kızındaki gibi, kimisi ateş yapar, kimi şiddetli burun akıntısı ve tıkanıklık...

Size yazdığım son mesajdan sonra çocuk çok kötü oldu :KK61: bacaklarım diye ağlayıp durdu ve bir baktım baldırları taş gibi :KK57: aklım gidiyordu resmen o_O
Ne yaptıysam bacaklarının üzerine basmadı hatta tuvalete bile gideceği zaman ben taşıdım ve devamlı ağlayıp durdu etinden et kopuyormuş gibi :KK57::KK57::KK57:
Babasını arattı bana ve okadar çok canı yanarak ağladı ki eşim dayanamadı çok eskiden götürdüğümüz doktora götürdük o_O diğer doktorun yaptığı tahlili ve röntgenide götürdüm ve oda netteki doktorla aynı şeyi söyledi o_O daha evvel kullandığımız antibiyotik ağır gelmiş o yüzden çocuk kusma ve ishale maruz kalmış o_O

Şu anda sadece ateş düşürücü kullanıyoruz ( yine ateşlenmeler başladı diye ) birde evin içinde fazla kalın giydirmeyin, odayı iyice havalandırın falan dedi :KK68:
Keşke baştan o doktora götürseymişiz dedi eşim ama cidden artık doktordan tiksindim o_O

Bacaklarındaki ağrılarda o içtiği ilaçların ağır griple birlikte etkisiymiş ama iki güne geçer birşey kullanmaya gerek yok dedi :KK66:
Dönüşte oykalyptus yağı aldık eczaneden ve eve gelir gelmez biraz yastığına damlattım :KK66:
Baştan çok pis kokuyor falan dedi ama onun kokusuyla rahatladı ve uyudu tekrar :KK68:

Kendi tshirtümede az birşey damlattım ve cidden beynime kadar nefesimin açıldığını hissettim :KK48:
Hepinize önerileriniz ve dualarınız için Allah razı olsun cidden çok iyi oldu :KK66:

Şimdi iki gün sonra tekrar bir getir göğsünü dinleyelim ne olur ne olmaz dedi ama başka hiç birşeye gerek yok diye de üstüne basa basa belirtti :KK70:

Cidden Allah razı olsun canım inan çok rahatladım ve hemen kızkardeşimi arayıp herşeyi anlattım hatta mailide okudum ona :KK66: Oda şok geçirdi ve cidden oda haklı olduğuna emin oldu :KK66:
Bundan sonra çok daha dikkatli olacağını ve doktorunu değiştireceğini söyledi ( tabi sadece çok çok acil durumlarda bizim bugün gittiğimiz doktora danışacağını söyledi :KK66: )
İnan çocuklarına kilo aldıramadığı için çok üzülüyor ama oda diyor okadar antibiyotiği bende içmiş olsaydım kesin onlar gibi içim kururdu diye :KK57:

Sen eski evinde olmuş olsaydın Cuma günü Duygu Hastanesine kızı kontrole götürdüğümde senle bir yerde buluşalım iki dakika derdim ama hem uzaksın artık hemde derslerin var :KK66:
Yeminle çok sevindim Rabbim gönlüne göre versin yüreği güzel arkadaşım benim :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:
ah kuzum benım kıyamam ılaclarla hastalıgı dahada agırlasmıs kıyamam ben ona canım benım rabbım tez eldn sıfasını versın ınsallahh kıyamam ben cımcımeye:KK60:

Dünkü menüm
Sabah: Çökelekli yumurta, zeytin, peynir, iki dilim tahıllı ekmek, bir dilim dukan kek
Öğle: Haşlama tavuk, yoğurt, 1 dilim dukan kek
Akşam: 5 veya 6 kaşık bulgur pilavı, salata, ayran.
Ara: 1 dilim dukan kek, 2 lokma yer elması.
2 fincan yeşilçay, 2 litreye yakın su..

Kizlar ben bugün bebisi hic hissetmedim nerdeyse normal mi bu :KK43:

Canım panik yapma kuzucukta arada uyuyor olabilir :KK66:
Aynı şeyi ben büyük kızda yaptım :KK48: ama ne panik yapmıştım :KK48: ağlaya ağlaya doktora koşturmuştum eşimle ve doktor bana yahu kuzu uyuyor işte biraz keyifci bir kız demişti ve hakikaten kızım hala keyifci :KK70::KK70::KK70::KK70:
Yastık gördüğü an kafayı koyacak yer arar çoğu zaman :KK48:

Eminim senin kuzuda biraz yorgun düşmüştür belkide havaların soğmasıyla uyumayı tercih etmiştir :KK66:
Sabret eminim kendini belli eder o birazdan :KK66:

çok geçmiş olsun gördüğün göreceğin bu olsun canım
büyük kızın sınavı nasıl geçti. yarında var demi?

Canım panik yapma kuzucukta arada uyuyor olabilir :KK66:
Aynı şeyi ben büyük kızda yaptım :KK48: ama ne panik yapmıştım :KK48: ağlaya ağlaya doktora koşturmuştum eşimle ve doktor bana yahu kuzu uyuyor işte biraz keyifci bir kız demişti ve hakikaten kızım hala keyifci :KK70::KK70::KK70::KK70:
Yastık gördüğü an kafayı koyacak yer arar çoğu zaman :KK48:

Eminim senin kuzuda biraz yorgun düşmüştür belkide havaların soğmasıyla uyumayı tercih etmiştir :KK66:
Sabret eminim kendini belli eder o birazdan :KK66:
ne bıleyım canım ya normalde acayıp hareketlıydı hemen kendını hıssettırıyor yanı sımdı hıc bı tepkı olmayınca korkuyorum acıkcası sırf hareketlensın dıye cıkolata bıle yedım bana mısın demedı ınsallah bellı eder ya aklıma takıldı kuzumm

bu arada kuzunun sınav nasılmıs canm

ne bıleyım canım ya normalde acayıp hareketlıydı hemen kendını hıssettırıyor yanı sımdı hıc bı tepkı olmayınca korkuyorum acıkcası sırf hareketlensın dıye cıkolata bıle yedım bana mısın demedı ınsallah bellı eder ya aklıma takıldı kuzumm

bu arada kuzunun sınav nasılmıs canm
ben gece yarısı eşimle birlikte azmı dürtükledim bebeği :)
rahat bırakın dercesine bir tekme sonra yine ses yok :)

uyuyor olabilir yada hissetmeyeceğin şekilde hareket ediyordur. yemekten sonra dinle. böyle aklına takıntı olduğu zaman şekerli bişeyler ye. bende çokta ağlamıştım bebek hareket etmedi diye
yedım canım bı cıkolata ama yok hala gercı normalde karnım sert oluyordu suan oyle degıl onunda etkısı olabılırmıkı canım :KK43:

çok geçmiş olsun gördüğün göreceğin bu olsun canım
büyük kızın sınavı nasıl geçti. yarında var demi?

Matematikten zaten pek umutlu değildi girerken ama fena geçmedi diyor :KK66:
Normalde hep panik yapardı ama bu kez nedense çok rahattım diyor ve diğer derslerde çok iyi geçti diyor tabi sonuçu alınca anlıyacağız iyimi kötümü diye :KK66:

Yarında varmış sınavı; ingilizce, inkilap ve fenden :KK66:
Hala harıl harıl odasında tekrar yapıyor ama ingilizceden çok rahat çünkü dersleride çok severek yapıyordu zaten :KK66:
İnşallah diğer üçüde güzel geçer yarında güzel bir sonuç alırız :KK66:

Normalde hep panik yapardı ama bu kez nedense çok rahattım diyor ve diğer derslerde çok iyi geçti diyor tabi sonuçu alınca anlıyacağız iyimi kötümü diye :KK66:

Hala harıl harıl odasında tekrar yapıyor ama ingilizceden çok rahat çünkü dersleride çok severek yapıyordu zaten :KK66:

Insallah guzel gecer canim sinavi cok deneniyor cocuklarimiz allah emeklerini bosa cikarmasin

İyi akşamlar kızlaaar bugünkü yediklerimi yazim hemen
SABAH : 1 haşlanmış yumurta
31gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1 buçuk dilim çavdar ekmeği
1 yemek kaşığı reçel
362 kalori
ÖĞLE YEMEĞİ : 1 küçük elma
yarm armut
50ml sütle kahve
132 kalori
ARA : 6 fındık 53 kalori
AKŞAM YEMEĞİ:
5 kaşık kıyma
1 buçuk dilim çavdar ekmeği
şekersiz çay
454 kalori
Toplamda bugün 1001 kalori aldım :)
2 litre su
spor 30 dk stepper 1er kiloluk su şişeleriyle 100 mekik 20 kere bacak haraketi :)

xqm80n.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/en-tarz-uye-yarismasi-sokak-modasi.772653/

Matematikten 1 soru yanlış olabilirmiş

X