Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Menü
Kalkınca
ılık su
süt

kahvaltı
2 ceviz
2 light üçgen peynir
2 dilim köy ekmeği
domates salatalık
3 zeytin

ara
1 mandalina
10 badem

öğle
1 yumurta
2 dilim çavdar ekmek
salata

ara
1 mandalina

akşam
1 kase kıyma
3 dilim ekmek

ara
2 ceviz
süt

şu 1 lt
1 soda
6 kupa çay
akşam 3 dilim fazla değilmi?

akşam 3 dilim fazla değilmi?
3 dilim bence de biraz fazla olmuş akşam için :110::110:

leslie ne olaki?
Leslie walk at home canım yani evde yürüyüş. Leslie kadının ismi çok sevimli sempatik birisi. 3, 4, 5 mil şeklinde youtube da videoları var dışarı çıkıp yürüyemeyenler için evde süper ötesi bir spor..youtube a gir yaz görürsün çok da eğlenceli..:KK70::KK70:

Günaydın Kızlaaaar sıcack sabah kahvesi içiyorum:KK50:

Günaydın canım..ben de severim sabahları sütlü neskafe içmeyi ama işyerinde zor oluyor.
Ben bu arada dünkü menümü yazayım..
Sabah: Kepekli ekmeğe tost, sütlü neskafeli mistik çay, bir dilim dukan kek
Öğle: Yarım lavaşa tavuk dürüm ayran
Ara: Türk kahvesi
Akşam: Haşlanmış tavuk budu, birazcık et, cacık.
25 dk. koşubandında yürüdüm 2 km falan ediyor, 2 litre su, 3 kupa yeşilçay

Günaydın canım..ben de severim sabahları sütlü neskafe içmeyi ama işyerinde zor oluyor.
Ben bu arada dünkü menümü yazayım..
Sabah: Kepekli ekmeğe tost, sütlü neskafeli mistik çay, bir dilim dukan kek
Öğle: Yarım lavaşa tavuk dürüm ayran
Ara: Türk kahvesi
Akşam: Haşlanmış tavuk budu, birazcık et, cacık.
25 dk. koşubandında yürüdüm 2 km falan ediyor, 2 litre su, 3 kupa yeşilçay

Menü çok güzel canm afiyet olsun bu arada ben hedefi biraz fazla tutmuşum ama yakaladm gibi 1 kilo 300 gram hedefim ayy kızlar bugünde 200 gram giderse bu iş tamamdr ama yakalayamıcam diye çok çabaladm :KK66:

Menü çok güzel canm afiyet olsun bu arada ben hedefi biraz fazla tutmuşum ama yakaladm gibi 1 kilo 300 gram hedefim ayy kızlar bugünde 200 gram giderse bu iş tamamdr ama yakalayamıcam diye çok çabaladm :KK66:

Teşekkür ederim canım evet inşallah hedefini tutturursun ben de dün spor yaptım bugün de yapacağım koşu bandımın yerini güzelce ayarladım. Ama ben dünkü terlemeye eksi görmem lazımdı göremedim tartıda su mu tuttu naptı vücudum canım sıkıldı tartı günü de yaklaşıyor yanii.

Teşekkür ederim canım evet inşallah hedefini tutturursun ben de dün spor yaptım bugün de yapacağım koşu bandımın yerini güzelce ayarladım. Ama ben dünkü terlemeye eksi görmem lazımdı göremedim tartıda su mu tuttu naptı vücudum canım sıkıldı tartı günü de yaklaşıyor yanii.

Su tutmuş olabilr canm bende hafta başı 600 gram fazla çıkmştm ertesi güne indi boll su içtim inşallah yarına inmiş olur emeklerimizin karşılığını alırz

Kızlar kahvaltımı yapcam birazdan da sizinle bişey paylaşmak istedim ekmeği sevenler için ben dilim ekmek alıyorum çavdar ekmeği ve o ekmeği boyuna ikiye ayıriyorum yani kesiyorum ve normalde iki dilim ekmek sanki 4 dilim gibi oluyo gözüm doyuyor :KK58:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese Bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK68:
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere hayırlı olarak nasip etsin inşallah...Aminnnnnnn

Malum yarın Cuma :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bakalım nasıl bir bildirim yapacağım :KK48:

Gece kuşum deliksiz uyudu şükür :KK66: şu ana kadarda hiç öksürmedi ama hala bacaklarım ağrıyor diyor ve zorla yürüyor o_O bir kaç kere vicks sürdüm dün hani belki biraz rahatlatır kaslarındaki ağrıyı alır diye ama bu sabahta Anneciğim hani geçecekti bu bacaklarımdaki ağrılar hala yürüyemiyorum rahat dedi o_O
Neyse bunada şükür eminim bir iki güne iyice düzelir :KK66:

Hanimın iştahsızlığı hala devam ediyor hatta sabah sırf gaz vermek için ikimizinde kahvaltı tabağını yan yana koydum İGye koyabilirsin diye resmini çektim ( Teknoloji delisi kızım bayılıyor İGde resim paylaşmaya :KK70: )
Resmi paylaştı ama tabağın yarısını yemedi bile :KK53: bir ara yumurta istedi ( baştan yemem demişti sırf kendime yapmıştım ) hadiii kalktım onada yaptım iki çatal aldı bıraktı :KK67:

Neyse artık akşama kadar zorla kandırıp birşeyler yediriririm :KK66: olmadı birazdan çorba yaparım belki onu içer bir ümit :KK64:

:KK60: ha gayret ben sana inanıyorum yarın o hedefini kesin bulacağına inanıyorum :KK15:
Bende şimdilik hedefime ulaşmış görünüyorum :KK66: inşallah daha güzel bir farkla bildirimimi yapacağım yarın
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

fazlasını buzluğa da atarsın canım ben de kendi ekmeğimi kendim yapıyorum tam buğday unu buğday kepeği yulaf kepeği alıyorum hepsini karıştırıyorum göz kararı mayalayıp fırında pişiriyorum bölüp bölüp buzluğa koyuyorum ihtiyacım oldukça çıkarıp yiyorum

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese Bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK68:
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere hayırlı olarak nasip etsin inşallah...Aminnnnnnn

Malum yarın Cuma :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bakalım nasıl bir bildirim yapacağım :KK48:

Gece kuşum deliksiz uyudu şükür :KK66: şu ana kadarda hiç öksürmedi ama hala bacaklarım ağrıyor diyor ve zorla yürüyor o_O bir kaç kere vicks sürdüm dün hani belki biraz rahatlatır kaslarındaki ağrıyı alır diye ama bu sabahta Anneciğim hani geçecekti bu bacaklarımdaki ağrılar hala yürüyemiyorum rahat dedi o_O
Neyse bunada şükür eminim bir iki güne iyice düzelir :KK66:

Hanimın iştahsızlığı hala devam ediyor hatta sabah sırf gaz vermek için ikimizinde kahvaltı tabağını yan yana koydum İGye koyabilirsin diye resmini çektim ( Teknoloji delisi kızım bayılıyor İGde resim paylaşmaya :KK70: )
Resmi paylaştı ama tabağın yarısını yemedi bile :KK53: bir ara yumurta istedi ( baştan yemem demişti sırf kendime yapmıştım ) hadiii kalktım onada yaptım iki çatal aldı bıraktı :KK67:

Neyse artık akşama kadar zorla kandırıp birşeyler yediriririm :KK66: olmadı birazdan çorba yaparım belki onu içer bir ümit :KK64:

:KK60: ha gayret ben sana inanıyorum yarın o hedefini kesin bulacağına inanıyorum :KK15:
Bende şimdilik hedefime ulaşmış görünüyorum :KK66: inşallah daha güzel bir farkla bildirimimi yapacağım yarın
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

A.s canmmm kızınn iyi olmasına çok sevindim inßallah bi kaç güne daha da iyi olcaktr cumaya çok heycanlıyım bakalm ne sonuçlar çıkacak :) :KK66:

X