Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar biliyo musunuz biz 6 kardeşiz ve 5imiz kız en büyüğümüz 26 en küçüğümüz 12 yaşında ve hepsi zayıf dilediklerince yayip içiçerler ama hep zayıflar hatta en büyük ablam yeni doğum yaptı sayılr 8 aylk kızı var boyu benden en az 7 8 cm uzun ve 54 55 kilo çok zayf bi kilo sorunu yaşayan benim kilo almaya çok müsaitim ve biraz fazla kaçırsam hemen kilo alıyorum :KK43: kadeerrrrr

Gunaydin kizlar
Son sinavimi vermeye gidiyorum inşallah sonrasindada esimim yanina gidicem uzun bi İstanbul yolcugu beni bekliyor

Bu arada hedefimi tutturamadim bu sabah tartildigimda 77,9 u gördüm yarina kadar 400 gr gitmez herhalde
bebişi sordum kız oynaştımı
kipirdadi canm gece uyutmadi beni sipa cok sukur

Kızlar biliyo musunuz biz 6 kardeşiz ve 5imiz kız en büyüğümüz 26 en küçüğümüz 12 yaşında ve hepsi zayıf dilediklerince yayip içiçerler ama hep zayıflar hatta en büyük ablam yeni doğum yaptı sayılr 8 aylk kızı var boyu benden en az 7 8 cm uzun ve 54 55 kilo çok zayf bi kilo sorunu yaşayan benim kilo almaya çok müsaitim ve biraz fazla kaçırsam hemen kilo alıyorum :KK43: kadeerrrrr
canim aslında seninda fazlan yok ama tabi kilo almaya musait olunca daha dikkatli olmak gerekiyor ablanlar rahat yerken sen dikkat etmek zorunda olan sinir bozuyor en kucugunuz mu erkek canm

canim aslında seninda fazlan yok ama tabi kilo almaya musait olunca daha dikkatli olmak gerekiyor ablanlar rahat yerken sen dikkat etmek zorunda olan sinir bozuyor en kucugunuz mu erkek canm

Evet canm en küçüğümüz erkek bide o biraz tombik 11 yaşnda aslında kilom fazlaydı canm 165 boyundaym ve 75 kiloydum eğer vermek için uğraşmasam daha da çıkardm azmettim verdim buraya kadar ama vermek sorun değil de geri almak olmasa mesela 57 kiloya kadar inmiştim ben ve ablamla annemlerde buluştuk 1 hafta kaldk ve o bir hafta ve sonrasnda da biraz daha dikkat etmemek bana artı 4 kiloya sebep oldu :KK43: napim artk bende hep dikkat ederek yaşıcam :KK66: herkes kilo bakımdan şanslı olamıyor malesef

Eeee yanlış olunca nasıl hesaplanacak o :KK64: Üniversite sınavındaki gibi iptal olma olasılığı yoktur sanırım dimi :KK64:
canim onun haricinde bi hesaplama yaparlar merak etme bizim ulkemizd ne zaman yanlis soru cikmadiki bide aylarca hazirliyorlar uzman kisilerama ne çare

Menü
Kalkınca
ılık su
süt

kahvaltı
2 ceviz
2 light üçgen peynir
2 dilim köy ekmeği
domates salatalık
3 zeytin

ara
1 mandalina
10 badem

öğle
1 yumurta
2 dilim çavdar ekmek
salata

ara
1 mandalina

akşam
1 kase kıyma
3 dilim ekmek

ara
2 ceviz
süt

şu 1 lt
1 soda
6 kupa çay
Canim memnun çok fazla ekmek icermiyormu gerçi endokroloji uzmanina gittiğimde oda diyetistyene yönlendirmişti gittim ama hic uygulamadim o listede vardi 7 dilim ekmek ama 20 gr her bir dilim olması lazim dukandan cikip bu kadar karbonhidratlar yükleme olursa vucudun direnmesi çok normal proteine aliskindi birden karbonhidrat bombardimanina maruz kaldi
bugünde 1400kal aldım. ve 30dk lesli 2 lt su çok zorladı beni lesli niye ola?
dün zumba yaptım bu kadar zorlamadı
Maşallah cnm benim leslie bütün kas gruplarini calistirdigi için yorulman çok normal
Günaydın Kızlaaaar sıcack sabah kahvesi içiyorum:KK50:
Gunaydin canm
Günaydın canım..ben de severim sabahları sütlü neskafe içmeyi ama işyerinde zor oluyor.
Ben bu arada dünkü menümü yazayım..
Sabah: Kepekli ekmeğe tost, sütlü neskafeli mistik çay, bir dilim dukan kek
Öğle: Yarım lavaşa tavuk dürüm ayran
Ara: Türk kahvesi
Akşam: Haşlanmış tavuk budu, birazcık et, cacık.
25 dk. koşubandında yürüdüm 2 km falan ediyor, 2 litre su, 3 kupa yeşilçay
Menun çok güzel canm masallah
Kızlar kahvaltımı yapcam birazdan da sizinle bişey paylaşmak istedim ekmeği sevenler için ben dilim ekmek alıyorum çavdar ekmeği ve o ekmeği boyuna ikiye ayıriyorum yani kesiyorum ve normalde iki dilim ekmek sanki 4 dilim gibi oluyo gözüm doyuyor :KK58:
bi dilim ekmek bildiğim kadariyla 20-25 gram olmaliymjs canm

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese Bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK68:
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere hayırlı olarak nasip etsin inşallah...Aminnnnnnn

Malum yarın Cuma :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bakalım nasıl bir bildirim yapacağım :KK48:

Gece kuşum deliksiz uyudu şükür :KK66: şu ana kadarda hiç öksürmedi ama hala bacaklarım ağrıyor diyor ve zorla yürüyor o_O bir kaç kere vicks sürdüm dün hani belki biraz rahatlatır kaslarındaki ağrıyı alır diye ama bu sabahta Anneciğim hani geçecekti bu bacaklarımdaki ağrılar hala yürüyemiyorum rahat dedi o_O
Neyse bunada şükür eminim bir iki güne iyice düzelir :KK66:

Hanimın iştahsızlığı hala devam ediyor hatta sabah sırf gaz vermek için ikimizinde kahvaltı tabağını yan yana koydum İGye koyabilirsin diye resmini çektim ( Teknoloji delisi kızım bayılıyor İGde resim paylaşmaya :KK70: )
Resmi paylaştı ama tabağın yarısını yemedi bile :KK53: bir ara yumurta istedi ( baştan yemem demişti sırf kendime yapmıştım ) hadiii kalktım onada yaptım iki çatal aldı bıraktı :KK67:

Neyse artık akşama kadar zorla kandırıp birşeyler yediriririm :KK66: olmadı birazdan çorba yaparım belki onu içer bir ümit :KK64:

:KK60: ha gayret ben sana inanıyorum yarın o hedefini kesin bulacağına inanıyorum :KK15:
Bende şimdilik hedefime ulaşmış görünüyorum :KK66: inşallah daha güzel bir farkla bildirimimi yapacağım yarın
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
canim kuzuya çok sevindim inşallah bacak agrilarida geçer bi an önce minigimin

Bizim ailede herkes biraz balık etindedir ve kilo almaya eylim var ama koca sülalede en kilolu olan benim ( birde en ufak teyzem çok kilolu ama o bile hesapta benden daha az çıkıyormuş tartıda )
Bazen bakıyorum en kilolulara ve kendi kendime yahu ben bundan damı kiloluyum diyorum o_O
Artık insan nasıl bir psikolojiye giriyorsa hep kendimi başkalarıyla kıyaslıyorum :KK57: sokakta bile bazen kilolu birini görünce eşime bazen dayanamayıp aşkım ben bu bayan kadar varmıyım diyorum ( nedense kendimi dahamı az görüyorum yada bazen abartıyormuyum nedir anlamıyorum ) çoğu zaman eşim ya Allah aşkına kendini bu kadar kilolu görme diyor ama tabi tartıda rakam ortada :oops:

Eşimin yengesi de çok kilolu hatta kadın resmen yuvarlak desem yeridir :KK53:
Bir ara onunla kilo mevzusu olduğunda ben kilomu itiraf ettiğimde ( ozamanlar 120 kgdum daha 124.5 kgyu görmemiştim :KK67: ) kadın aaaa kızım ya çok gençsin bukadar kilo iyi değil acil zayıfla falan demiştide acıkcası sinir olmuştum ve sohbet esnasında eee yenge sen kaç kilosun demiştimde kadın 91 kgyum dediğinde de yuh ulen bukadar yalan olur ancak diye düşünmüştüm o_O
Aynı gece hatta okadar sinirlerim bozulmuştu ki eşime ağlayarak yahu yengen böyle böyle dedi hesapta kendi 91 kgmuş işte ondan bile kiloluymuşum diye bunalıma girmiştim resmen :KK57::KK57: eşimde aşkım saçmalama yengem yalan söylemiştir o hayatta 91 kg değil üstelik görmüyormusun kadın senden daha iri ve resmen karnı ve midesi bir olmuş, sırf göğüsleri bile kesin 30 kg geliyordur falan diye benim moralimi düzeltmeye çalışmıştı ama cidden sonradan yengesiyle bir ara diyetisyene gitmeye kalkıştığımızda 91 kg çektiğini kendi listesinde görünce şok geçirdim o_Oo_O
Halada herkes der sen daha zayıf gösteriyorsun diye ama gerçekler acıda olsa ortada :KK67:

Biz biraz şansızız kilo konusunda ama inanıyorum bizde yaza fıstıklar kadrosuna gireceğiz ve o kilolu diyenlere çok güzel cevap vermiş olacağız yeni hallerimizle :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Ben hep diyorum en azından vucudum orantılı ( yengesine kıyasla :63: ) ve kilo verdiğimde her yerimden aynı orantıda gidiyor :KK70::KK70::KK70: o konuda kızkardeşim şansız çünkü o kilo aldığında direk popişten alıyor ve bir ara baya bir kilo aldığında GÜLAZER gibi dolanıyordu ve ne spor yaparsa yapsın o popiş kaç kilo verirse versin hem beline ve üst bedenine oranla daha büyük:KK48: hatta hep der sen aslında daha şanslısın diye :KK48: varsa her yerde var yoksa her yerde yok oluyor :KK48:

Evet canm en küçüğümüz erkek bide o biraz tombik 11 yaşnda aslında kilom fazlaydı canm 165 boyundaym ve 75 kiloydum eğer vermek için uğraşmasam daha da çıkardm azmettim verdim buraya kadar ama vermek sorun değil de geri almak olmasa mesela 57 kiloya kadar inmiştim ben ve ablamla annemlerde buluştuk 1 hafta kaldk ve o bir hafta ve sonrasnda da biraz daha dikkat etmemek bana artı 4 kiloya sebep oldu :KK43: napim artk bende hep dikkat ederek yaşıcam :KK66: herkes kilo bakımdan şanslı olamıyor malesef
bende cok fazla kılo almaya musaıtımdır canm annemın yanına gıttımmı kılo almıs seklde donerım hep artık mecbur dıkkat edıcez napalım :)

Bizim ailede herkes biraz balık etindedir ve kilo almaya eylim var ama koca sülalede en kilolu olan benim ( birde en ufak teyzem çok kilolu ama o bile hesapta benden daha az çıkıyormuş tartıda )
Bazen bakıyorum en kilolulara ve kendi kendime yahu ben bundan damı kiloluyum diyorum o_O
Artık insan nasıl bir psikolojiye giriyorsa hep kendimi başkalarıyla kıyaslıyorum :KK57: sokakta bile bazen kilolu birini görünce eşime bazen dayanamayıp aşkım ben bu bayan kadar varmıyım diyorum ( nedense kendimi dahamı az görüyorum yada bazen abartıyormuyum nedir anlamıyorum ) çoğu zaman eşim ya Allah aşkına kendini bu kadar kilolu görme diyor ama tabi tartıda rakam ortada :oops:

Eşimin yengesi de çok kilolu hatta kadın resmen yuvarlak desem yeridir :KK53:
Bir ara onunla kilo mevzusu olduğunda ben kilomu itiraf ettiğimde ( ozamanlar 120 kgdum daha 124.5 kgyu görmemiştim :KK67: ) kadın aaaa kızım ya çok gençsin bukadar kilo iyi değil acil zayıfla falan demiştide acıkcası sinir olmuştum ve sohbet esnasında eee yenge sen kaç kilosun demiştimde kadın 91 kgyum dediğinde de yuh ulen bukadar yalan olur ancak diye düşünmüştüm o_O
Aynı gece hatta okadar sinirlerim bozulmuştu ki eşime ağlayarak yahu yengen böyle böyle dedi hesapta kendi 91 kgmuş işte ondan bile kiloluymuşum diye bunalıma girmiştim resmen :KK57::KK57: eşimde aşkım saçmalama yengem yalan söylemiştir o hayatta 91 kg değil üstelik görmüyormusun kadın senden daha iri ve resmen karnı ve midesi bir olmuş, sırf göğüsleri bile kesin 30 kg geliyordur falan diye benim moralimi düzeltmeye çalışmıştı ama cidden sonradan yengesiyle bir ara diyetisyene gitmeye kalkıştığımızda 91 kg çektiğini kendi listesinde görünce şok geçirdim o_Oo_O
Halada herkes der sen daha zayıf gösteriyorsun diye ama gerçekler acıda olsa ortada :KK67:

Biz biraz şansızız kilo konusunda ama inanıyorum bizde yaza fıstıklar kadrosuna gireceğiz ve o kilolu diyenlere çok güzel cevap vermiş olacağız yeni hallerimizle :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Ben hep diyorum en azından vucudum orantılı ( yengesine kıyasla :63: ) ve kilo verdiğimde her yerimden aynı orantıda gidiyor :KK70::KK70::KK70: o konuda kızkardeşim şansız çünkü o kilo asldığında direk popişten alıyor ve bir ara baya bir kilo aldığında GÜLAZER gibi dolanıyordu ve ne spor yaparsa yapsın o popiş kaç kilo verirse versin hem beline ve üst bedenine oranla daha büyük:KK48: hatta hep der sen aslında daha şanslısın diye :KK48: varsa her yerde var yoksa her yerde yok oluyor :KK48:
canım benım yengenın boyu senden kısaysa kılosu az olsada cok gorunur bak benım annem yazık 70 kılo ama boyu 155 ve suan benden kılolu gorunuyor onunda ustu benden ıncedır goguslerı kucuktur kalca ve gobegı var benımde tam tersı popom gobegım yok ust kısmım kalın bende o duruma cok sınır oluyor pantolanda gıydıgım bedenle gomlekte gıydıgm beden aynı olmaz hıc goguslerım sagolsun :KK70:

Menü çok güzel canm afiyet olsun bu arada ben hedefi biraz fazla tutmuşum ama yakaladm gibi 1 kilo 300 gram hedefim ayy kızlar bugünde 200 gram giderse bu iş tamamdr ama yakalayamıcam diye çok çabaladm :KK66:
Akşam türlü vardı onu hesaplayamadım :KK43:

ağlayasım var bugün,okuldan eve hemen gidesim var.dilayı anneme bırakıp evde yatana kadar sigara içesim var.sigara içerken ağlamak.yaşadıklarıma değil bu kez ölenlere,ölümlülere..
herkes ölecek biliyorum,ama ölmesin kimse.annem babam ölsem kardeşlerim eşim ve canım kızım.bende ölmeyim bensiz ne yaparlar onlar.
hayat çok kısa.üzülmek için çok kısa.

babamın amcaoğlunun ölüm haberini verdi ablam biraz önce.daha 56 yaşında oğlu askerde kızı boşandı geldi.diğer kızı gurbet ellerde.hayatının son 3 yılında kanserle savaştı.ve biraz önce öldü.çok içli dışlı değildik ama tanıyordum işte onu ailesini biliyordum.onların hallerini düşünemiyorum.

kimbilir ailemden birini kaybetsem nasıl olurum.hayat çok kısa.

ağlayasım var bugün,okuldan eve hemen gidesim var.dilayı anneme bırakıp evde yatana kadar sigara içesim var.sigara içerken ağlamak.yaşadıklarıma değil bu kez ölenlere,ölümlülere..
herkes ölecek biliyorum,ama ölmesin kimse.annem babam ölsem kardeşlerim eşim ve canım kızım.bende ölmeyim bensiz ne yaparlar onlar.

babamın amcaoğlunun ölüm haberini verdi ablam biraz önce.daha 56 yaşında oğlu askerde kızı boşandı geldi.diğer kızı gurbet ellerde.hayatının son 3 yılında kanserle savaştı.ve biraz önce öldü.çok içli dışlı değildik ama tanıyordum işte onu ailesini biliyordum.onların hallerini düşünemiyorum.

basin sağolsun canim takdir Allahin gunahlarini affetsin rabbim mekanicennet olsun inşallah
Ölümde doğumda biz insanlar için canm dayanmak çok zor bazen bende dusunuyorumda hep dua ediyorum Rabbim acilarini gösterme diye simdi bile gözlerim doldu Rabbim kimseye dayanamayacagi aci yasatmasin sevdikleriyle sinamasin insallah

Başınız saolsun canm çok zor ölüm kalanlara çok zor boll sabr versin allah bi kaç ay önce eşimin dayısınn kız8 vefat etti ve tek kızlarydi mahvoldular çok üzüldüler o günden beri sık sık gidiyoruz yanlz bırakmıyoruz çook zor yaşayan bilir Allah yaşatmasnn kalanlara hayrlı uzun ömür versin Rabbim

X