Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Canım biz diyeti bırakıp paso kaçamak yapmıyoruz. Her hafta 1 kg da vermemiz mümkün değil. Ancak 100 kg üzeri arkadaşlar belki verebilir. Dalga geçme anlamında söyledilerse ayıp etmişler..duraklamalar herkesin başına gelibilir zira..

Ben ilkinde 18 kgikincinde 30 kg dan fazla aldım. 30 kesin de fazlasını bilmiyorum çünkü sinirlendim tartıya çıkmadım.. ikinciden sonra tiroit miras kaldı işte. Ama doğum kilolarının hepsini verdim, şu an hamile kaldığım kilodayım Allaha çok şükür..ama fazlasını istiyorum tabi..
Canım senin boyun kaç

Ayşemmmmmmmmmmm canım eşin hani bal falan satıyordu ya :KK64:
Doğal Propolis, Arısütü ve Balla karışım yaparsan kuzuna iyi gelir dedi bir arkadaş 80lerde :KK66:
Tam Arıcı yada o tip doğal ürünler satan birini tanımıyorum ki derken sen geldin aklıma :KK48:

Acaba sizde varmı yoksa bulabileceğimiz bir tanıdığın varmı :KK64:
İnan artık ne yapacağımı şaşırdım yeterki kuzum iyileşsin :KK57:
Banumm canım doğru adrestesin bitanem dışarıdan zaten tavsiye etmem çok çok iyi tanımadığınızdan bu tür ürünleri almanızı.eşimi arayıp söyledim yarın hazırlıcak( şu an işyerinde değilmiş dükkana uğramadan eve geçerim dedi yoksa bugün hazırlatacaktım) kargoya verir cuma günü elinde olur yada ben dışarı çıkarsam yarın bırakırım bi yere dicemde bu ara evde ders çalışmakla meşgulüm pek çıkamıyorum haftaya sınavlarım var diye.
İnşallah kuzumuza şifa olur da bir an önce iyileşir yavrucak ah canım ya bi düzelemediniz bbol bol oku banucum kendinizi rabbim tez zamanda şifa versin inşallah aminn

X