Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

4.cü mesajım

Helalllll

Gerçekten harika bir sonuç
Darısı bizlerinde başına inşallah....Aminnnnnnn

Rabbim banada nasip etsin inşallah o rakamları görmeyi İnan böyle örnekleri gördükçe daha bir azimle devam etmek istiyorum

Bak sabah eşim kız iğnesini oldu diye bakkaldan ne istiyorsan alayım demişti. Kız kendine kek almış ( aslında bana kalsa aldırmazdım ama evde yapsam daha çok yenecekti o yüzden bir kerelik ses etmedim ) hatta eşim banada almış ve inan nasıl alıştıysam o tür şeylerden uzak kalmayı minicik bir lokma koparıp ağzıma attım ( nasılsa ağzımın tadı yok diye ) ve hiç sevk almadım bıraktım aynen öyle öğlende artık büyük kız yer ( zaten ufak bir dilim ama yinede yemek istemedim )

Ay çok güzel fikir yağ fırçasıyla da sürülebilir heralde dimi

çok güzel menü poğaçaları senmi aptın?

Ben yaptım canım

Maşallah 66 kg vermiş görünüyor 2 yılda tam bir azim örneği, peki hangi diyeti yapmış arkadaşın canım.

Ben haşimato tiroidit hastasıyım. 1 yıldır ilaç kullanıyorum. Hasta olmadan önce azıcık dikkat etsem hemen eksileri görüyordum. Ama şu an tam bir duraklamadayım. Zor gidiyor zaten ve sık sık duraklamaya giriyorum. Ne kadar dikkat etsemde 70 in altına düşemedim.

şuan küçüğün gazıyla uğraşıyorum. yıl içinde eminim değişiklikler olmuştur ama menüsünü düzenli paylaşırdı. o kadar uzun süreyi tarayabileceğimi sanmıyorum

şuan küçüğün gazıyla uğraşıyorum. yıl içinde eminim değişiklikler olmuştur ama menüsünü düzenli paylaşırdı. o kadar uzun süreyi tarayabileceğimi sanmıyorum
canım normal menemenlik yapıyoruz ya konserve onun içine patlıcanları minik miinik doğrayıp ocakta pişirdim gayet güzel oldu tavsiye edilir.senin ki de iyi filir patlıcanları doğrayıp yağa batırıyorsun değil mi

ne güzel canım ya yemek istemiyorsun öyle şeyleri. ama benim canım o kadar çok istiyo ki abur cuburu çünkü eşim her akşam mutlaka yer.evde eksik olmaz.öyle şeylerin göz önünde bulunmaması lazım ama elden ne gelir anlayışlı bir herifim yokki.

Gunaydin kizlar topige gelipte gecmisin birikmiş olmasine güzel bi kaçimiz kuralları şimdiden uygulamaya baslamis ne güzel ben simdi sinava gidiyorum ne olur dua edin bana
slm kızlar akşama kadar idare etmiştim tam bu saatte kızım mısır patlatmamı istedi:) küçük bir kase yedim klorisi yüksekmidir
ahh cnm keşke yemeseydin saat 9 dan sonra mide kendini sindirime kapatiyor ve dediklerimiz direk kilo oluyor

Greyfurttan birsey olmaz hatta yağ yakıcı diyorlar ananas gibi ama cocostar olmamış cısssss:)
greyfurtu sirf onun için yemistim canim ama masadakini girmeseydim iyi olacaktir

18.11.14 msj sayısı
Ceco34: 10
Berkuras:4
yst38:11
adayaren38: 4
moni:
benben : 7
melekkız_
morpapatyam : 2
askrhpozitif:19
sln71:6
ozdenozden:1
eline saglik cnm

5ci mesajım

Sabır canım eminim 6li rakamlarıda göreceksin
Duraklamalarımızıda hayırlısıyla atlatıp daha aşağıları göreceğiz

Yok Allah için eşim ben izin vermediğim sürece asla almaz öyle şeyler hatta geçen gün kız hiç birşey yemeyince çubuk kraker alayım bari biraz atıştırır belki dedi ve inan 2 - 3 paket aldı ki sabahtan akşama kadar ancak 1 paketini yedi cadı diğerleri duruyor ama ne benim nede kuzumun umuru değil

Ka
Karnıyarık için alacalı soyup iç koyacağım yeri bıçakla yarıp pişiriyorum.
Kare kare kesip yağlı kağıda diziyorum. Üstüne kızmalı yada parça etli sos. Üstüne yağa batırılmış kare doğranmış patlıcan ver fırına afiyet olsun

6.cı mesajım

Gayet lezzetli görünüyor
Benimde evde patlıcanım var akşamlık bende zeytinyağlı yaparım diye düşünüyorum ama en kısa zamanda bunuda deneyeceğim
Ellerine sağlık

Gayet güzel bir menü bence heleki mantara bayılırım bende
Dolapta benimde mantarım olacaktı bozulmadan sotelerim bende onu canım hiç yemek yemek istemiyor ama mecbur evdekilere artık yine yemek yapmam şart ( 3 gündür eşim birşeyler yapıyordu, ben ancak çorba yapmıştım dün zoraki tabi daha fazla eşime bırakırsam hiç toparlanamam yattıkça insanın yatası geliyor )

canım hiççç kalori hesabıyla uğraşma kilo fazlan azmış madem dukan express yap 1 ayda ideal kilona ulaşırsın.dukan da kalori hesabı yok izinli gıdalardan istediğin kadar yiyorsun.gr la değil yani

3. Mesajm
bende seviyorum mantarı canm hem tadı güzel hem protein hemde kalorisi düşük daha ne olsun :) demi yaniiiii bu arada sanada geçmiş olsun canmm biran önce iyleş:)

canım hiççç kalori hesabıyla uğraşma kilo fazlan azmış madem dukan express yap 1 ayda ideal kilona ulaşırsın.dukan da kalori hesabı yok izinli gıdalardan istediğin kadar yiyorsun.gr la değil yani
4.mesajm
Evet kilo fazlam pek yok canm.ama daha zor gidiyo azaldkça 13 14 kilo verdim artk az gidiyo ama dkan bi arştırıcam canmm saol:)

sigara ve türk kahvesi keyfi yapıyorum haydi kızlar buyurun..

Ohhh afiyet olsun
Bende komşu ablam birazdan gelince yaparım kahve keyfimi
Haber verdi birazdan uğrarım diye bende o arada bari hava makinesine bağlıyayım kendimi dedim ( kızı bağlamıştım öncesinde zaten )
Baya rahatlatıyor üstelik temiz havayı görünce bağırsaklarda çalışmaya başladı

Bu arada canım ya kusura bakma hafta başı çocuklara oyuncakları ayarlar yollarım dedim ama inan hiç halim olmadı oyuncakları ayıklayıp yıkamak için
İyileşir iyileşmez ama halledeceğim Allahın izniyle gönderince haber veririm nasılsa sana

3. Mesajm
bende seviyorum mantarı canm hem tadı güzel hem protein hemde kalorisi düşük daha ne olsun :) demi yaniiiii bu arada sanada geçmiş olsun canmm biran önce iyleş:)

Çok sağ ol canım
İlaçlara başlayınca anında daha bir rahatladım tabi havamakinesinin etkisi bence daha büyük

selam kızlar sınavdan geldım sımdı eve
nasıl gectıgını bende anlamadım kagıdı doldurdum ama hıc emın degılım cogu arkadasta emın olmadan yapmıs hep hocanın sorularını anlamakta cok gucluk cektım valla
bu arada mesaj saymaya ben cuma gunu baslayacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…