Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kızlar sınavdan geldım sımdı eve
nasıl gectıgını bende anlamadım kagıdı doldurdum ama hıc emın degılım cogu arkadasta emın olmadan yapmıs hep hocanın sorularını anlamakta cok gucluk cektım valla
bu arada mesaj saymaya ben cuma gunu baslayacagım :KK22:
dürttüm silkelenelim diye ... :)

2. Mesajm
Günaydın Kızlaaaar KAHVALTIMM :
15 büyük kültür mantarı yağsz sote yaptm
1 buçuk dilim çavdar ekmeği
15 gr süzme peynir
2 yeşil zeytin
1siyah zeytin
1dilim salam
yarım dilim kaşar
2 bardak şekersiz çay
311 kaloriiiii:)

5. Mesajmı terler icinde yazıyorum 45 dk stepper yaptm şimdi duşa :) görüşürüz kızlar
gayet guzel olmus kahvaltın canım peynırde suzme yada kasar yerıne baska peynır tercıh edebılırsın suzme peynır dıger peynırlere gore kalorı olarak daha dusuk hem daha az yag ıcerıyor ama dıger peynırler kadar magnezyum ıcermıyor o yuzden ya dıger besınlerden magnezyum alımın cogaltmalısın gercı sen bılerek mı kasarda tuketıyorsun bılmıyorum ama kasarda yagda magnezyumda dger peynırlere gore daha yuksek ama yag oranı cok fazla oldugu ıcın sakıncalı onların yerıne tek bı peynır tuketırsen daha faydalı olur sanırım :KK68:sporunuda yapmıssın ohhh supersınn:KK49:
5.MESAJIM
menümü yazayım kızlar akşamkini de yarın yazarım

sabah
2 yumurta çok az yağ ile tavada
light peynir kk kadar
5 zeytin
2 dilim köy ekmeği

ara
türk kahvesi

öğle
3 tane tavuk but tavada yağsız
1 tabak yoğurt

kuzum lıght urunlerı tuketmemeye bak dıgerlerıne gore daha cok ıslem gorduklerı ıcın saglıklı bulunmuyor :KK68: turk kahvesınıde sabah kahvaltı oncesıde tuketırsen:KK49:metabolızman tavan yapar daha hızlı calısmaya baslıyor bızzat denedım:KK52:

sayarken yoruluyor insan :)
6.mesajm
Canm ben sadece yediklerimi yazıyorum programvar telimde o hesaplıyor çoğu kişi sıkıcı buluyor eşimde bazen yeter artk bıkmadn mı diyor hayrrrrr bıkmadm diyorum:KK48: 14 kilo verdim bu yöntemle 8 kilo kaldı haa gayret bitecekkk insallah saya saya:KK19:

Son düzenleme:
gayet guzel olmus kahvaltın canım peynırde suzme yada kasar yerıne baska peynır tercıh edebılırsın suzme peynır dıger peynırlere gore kalorı olarak daha dusuk hem daha az yag ıcerıyor ama dıger peynırler kadar magnezyum ıcermıyor o yuzden ya dıger besınlerden magnezyum alımın cogaltmalısın gercı sen bılerek mı kasarda tuketıyorsun bılmıyorum ama kasarda yagda magnezyumda dger peynırlere gore daha yuksek ama yag oranı cok fazla oldugu ıcın sakıncalı onların yerıne tek bı peynır tuketırsen daha faydalı olur sanırım :KK68:sporunuda yapmıssın ohhh supersınn:KK49:

kuzum lıght urunlerı tuketmemeye bak dıgerlerıne gore daha cok ıslem gorduklerı ıcın saglıklı bulunmuyor :KK68: turk kahvesınıde sabah kahvaltı oncesıde tuketırsen:KK49:metabolızman tavan yapar daha hızlı calısmaya baslıyor bızzat denedım:KK52:
7.mesajm
Saol canm bilgiler için malesef kaşar ve salamsz yapamıyorum cokkk seviyorum kalorili olduğu için sadece yarm dilim yiyorum ama süzme peynirim bitsin normal beyaz peynirle yer değistircem tatlm :)

Saol canm bilgiler için malesef kaşar ve salamsz yapamıyorum cokkk seviyorum kalorili olduğu için sadece yarm dilim yiyorum ama süzme peynirim bitsin normal beyaz peynirle yer değistircem tatlm :)
:KK60:rıca ederım canm kasar yemege devam edıceksen suzme peynırıne devam et o zaman canm :KK48:cunku dıger peynırınde yagı fazla olur suzmeyle kasarı dengelemıs olursun :-)

canım kaç kiloyla hamile kaldığını öğrenebilir miyim ben 55 ile hamile kalmıştım geçen sene diyetisyene gittiğimde bana asla 55 e düşemezsin düşersen de kaslardan gider demişti.niye olduğunu anlamadım.zaten dukanın da testini yaptığımda bana 57 kilo ol diyo.

canım kaç kiloyla hamile kaldığını öğrenebilir miyim ben 55 ile hamile kalmıştım geçen sene diyetisyene gittiğimde bana asla 55 e düşemezsin düşersen de kaslardan gider demişti.niye olduğunu anlamadım.zaten dukanın da testini yaptığımda bana 57 kilo ol diyo.
8.mesajm
Canm ben hamile kalmadan önce diyetle sanırım 63 kilodan düşmüştüm 51 kiloya kadar ama o zamn sağlksz bi diyet yaptm çokkk az yeyip verdim saçlarm döküldü ve görüntm sağlklı durmuyordu sonra kendi isteğimle 58 kiloya çıktm ve o kiloylada hamile kaldm ve 84 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 72 kiloydum ve 3 kilo daha aldım 75 le tekrar diyete başladm şimdi 53e düşmek istiyorum eğer diyeti bıraknca tekrar kilo alrsam 55 ekadar müsade vercem kendime baktm 55 oluyorum hemen dikkatt :)

canım sen örgün eğitimde mi okuyorsun fen ve teknolojının açıköğretimi yok galiba.ee doğum yapınca sınavlara falan nasıl gireceksin.hergün okula gidiyo musun devamlılık mecburi mi
orgun okuyorum canım , doguma kadar gıdıcem dogumdan sonra toparlanana kadar rapor alıcam zaten 4 hafta devamsızlık hakkım var zaten sonrasındada annem gelecek yanıma canım o sekılde bıtırmeye calısıcam ama tabı sınavlara derslere ne kadar calısabılırım bılmıyorum

7ci mesajım :KK70:

5. Mesajmı terler icinde yazıyorum 45 dk stepper yaptm şimdi duşa :) görüşürüz kızlar

Ohhhh harikasın valla :nazar::nazar::nazar::nazar:
Gitsin kilolar gelsin eksiler :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bende iyileşip ufak ufak sporuma başlarsam tam süper olucak inşallah :KK70::KK70::KK70::KK70:

selam kızlar sınavdan geldım sımdı eve
nasıl gectıgını bende anlamadım kagıdı doldurdum ama hıc emın degılım cogu arkadasta emın olmadan yapmıs hep hocanın sorularını anlamakta cok gucluk cektım valla
bu arada mesaj saymaya ben cuma gunu baslayacagım :KK22:

İnşallah güzel bir netice alırsın bu sınavındada canım :KK66:

8.ci mesajım :KK70:

dukanı yaptım bana 60 olamazsın dıyor 67,2 olabılırmısım 6 hafta da oyle dıyor 67 kıloda ben hala zayıf gorunmem kı :KK70:

yok kız bence kesinlikle çok güzel görünürsün 67de olsan :KK66:

Bu dukan testi değilde seneler önce bir diyetisyene gittiğimde benim ideal kilomun 47 olduğunu söyledi :KK70: ki o dönem 85 - 90 civarıydım sanırım hatta kadınada dedim yahu beni ikiye bölsen yine okadar olamam ben diye :KK70:
Seneler sonra başka bir doktora gittiğimde boyuma göre benim 80 bile olmam yeterliymiş :KK70: dedim bana seneler önce bir diyetisyen 47 demişti siz baya bir insaflısınız diye :KK70: adam nasıl gülüyor yahu herşeyin bir oluru var sonuçta 2 çocuk doğurmuş bir insana 47 desem bana uzalı görmüş gibi bakar dedi :KK70::KK70::KK70:

Valla cidden şu anda 98i bile görsem ( 3lü hanelerden iki tık aşağısı :KK48: ) inan çok mutlu olacağım ama inanıyorum daha aşağılarını bile görebileceğim :KK66:
Belki 2 seneyi bulacak ama neticede olacakkk bu işşşş :KK68:

Bazen eşime diyorum büyük kız evlendiğinde incecik biri olursam sanırım çok güzel bir abiye giyerim ve damata anam kaynanam sapıtmış diyecek diyorum nasıl gülüyor aşkım sen zayıflada istersen straplez giy diye :KK70::KK70::KK70: tabi ben kendime yakıştıramam o ayrı ama söylemesi bile hoşuma gidiyor :KK68::KK68::KK68::KK68:

8.ci mesajım :KK70:

yok kız bence kesinlikle çok güzel görünürsün 67de olsan :KK66:

Bu dukan testi değilde seneler önce bir diyetisyene gittiğimde benim ideal kilomun 47 olduğunu söyledi :KK70: ki o dönem 85 - 90 civarıydım sanırım hatta kadınada dedim yahu beni ikiye bölsen yine okadar olamam ben diye :KK70:
Seneler sonra başka bir doktora gittiğimde boyuma göre benim 80 bile olmam yeterliymiş :KK70: dedim bana seneler önce bir diyetisyen 47 demişti siz baya bir insaflısınız diye :KK70: adam nasıl gülüyor yahu herşeyin bir oluru var sonuçta 2 çocuk doğurmuş bir insana 47 desem bana uzalı görmüş gibi bakar dedi :KK70::KK70::KK70:

Valla cidden şu anda 98i bile görsem ( 3lü hanelerden iki tık aşağısı :KK48: ) inan çok mutlu olacağım ama inanıyorum daha aşağılarını bile görebileceğim :KK66:
Belki 2 seneyi bulacak ama neticede olacakkk bu işşşş :KK68:

Bazen eşime diyorum büyük kız evlendiğinde incecik biri olursam sanırım çok güzel bir abiye giyerim ve damata anam kaynanam sapıtmış diyecek diyorum nasıl gülüyor aşkım sen zayıflada istersen straplez giy diye :KK70::KK70::KK70: tabi ben kendime yakıştıramam o ayrı ama söylemesi bile hoşuma gidiyor :KK68::KK68::KK68::KK68:
daha once 65 ken normal gorunuyordum canm kemık yapısından kaynaklı sanırım :KK48:kız neymıs o doktorun derdı 47 olacan dıye boyun kac kı senın o kadar demıs bu manyak doktor:KK70:kız ben omrumle 5 lı rakamları gormedım bırak 4 lerıı:KK70:gorursun canm az kaldı 2 lı rakamlara ınsallah sonrasında yavas yavas fıstık gıbı olucaz ınss:KK49:kızının dugununde neler neler gıyersın kımbılır :KK15: ınsanın eslerden duyması dahada hosuna gıdıyor gecen benım adam:oops: dıyokı sen zayıfladıkca daha seksı olmaya basladın dıye :-)dedım ovuyonmu yerıyonmu anlamadım:KK22:demek dedım onceden oyle bulmuyordun falan dıye yazık herıf agzına actıgına pısman oldu:KK70::KK70:

X