Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydııııınnnnnnn ben resmen yoğnlktan kilo bıldırımı nı unttttum
geçmi bilmiyorum yazıiimmm gene de 85.8

bır sru hareket yoğnluk neden bole azzz bılemıyorumm
motıvasyonumu dusuruyo bu tartı

Sızdemı gırdınız canım ıddıaya benım 48 gunum ve vermem gerek 13,600 gramım var günlük 285 gram vermem lazım , bıraz ımkansız gıbı gorunuyor
bu arada bu alkalı damlalarını cok fazla kullanmayın fazlasıyla zararlı lımon greyfurt gıbı bunlarla alkalı yapın suları
bu damlalar ıcınde potasyum hıdroksıt varmış dun bende damlanın ıcındekılere baktımda bu potasyum hıdroksıt kımyasal alanda kullanılıyor , temızlık malzemelerınde falan o yüzden ıyı bısey yapayım derken kendınıze zararı olur bıde
senın güzel kılolar verıcene ınanıyorum canm benm sendekı hareketın yarısı bende olsa hıc bu kadar endıselenmeyecem ama bıldıgın gunum oturmakla gecıyor ısleneyım dıyorum ev 1 oda 1 mutfak dışarı çıkayım dıyorum koy gıbı bıyer yapacak bısey yok , bazen evın ıcınde ordan oraya yuruyorum bıde sunu farkettım gecen yaz bende salona gıtmıstım spor salonlarındakı egzersızler kılo verdırıyor ama beslenme cok onemlıymıs onu anladım dıger turlu verım almak cok zor:26:

günaydın canım bu gıdısle bana yaklasıcaksın canm maşallah cok güzel kılo verıyorsun:13:

Son düzenleme:

Canım gece misafirlerim gittikten sonra en ufak ayrıntısına kadar inceleyeceğim inşallah
Allah razı olsun okadar emek vermişsin bende elimden geldiğince uymaya çalışacağım nasılsa karatayada yakın bir şey
İnşallah kilolardan kurtulmaya başlarımda çok daha güzel sporlar yaparım şimdilik epileptik bisikletimi ufak ufak kullanayım diyorum

kızlar bu arada ıstanbulda uskudarda ev arıyoruz varmı oralarda oturan ya kac gundur evlere bakıyoruz ama kutu gıbı yerlere dünyanın parasını soluyorlar gırıs katları ve bodrum katları bıde ustelık , mutfaklarda 4-5 dolap var ,banyoları desen ınsanın ıcı almıyor, sımdı bıde onun stresı başladı bende daha ev tutulcak eşyalar alıncak evın temızlıgı yerlestırmesı , elbıse ve gelınlık provaları benım fınallerım ve daha bı suru sey bu kadar kısa zamanda nasıl yetısecek bunlar bılmıyorm

** 8. TAKIM 359. ETAP **

Nice15 ( 62,4 /// % ) izine ayrıldı
burukcay (63,5 / 63,5 / 0 /% 0 )kilosu sabit
sismanvemutsuz ( 96,7/96,7 /0/ %0 )kilosu sabit
efsax ( 84/ 83,9 / 0,1 /% 0,12 )
fezaela (94,2/ / / %) izine ayrıldı
seval1349( 86,6 /85,8 / 0,8 / % 0, 92 ) gec bıldırım
hatioz(65,5 / 63,1 / 2,4 / % 3,66 )
zygomatic ( 57,4 / / / %) izine ayrıldı
ameliaa ( 69,7/ 68,1 / 0,53 / % 0,76) ​yenı uye kılosu 3'e bolundu hedefı: 55

8. TAKIM ORTALAMASI : % 0,68

**2. TAKIM 359. ETAP **

akrep33 ( 66,5 / 67 / -0.5 / -0.75%)
Seldom ( 78,4 / 78.1 / 0.3 / 0.38%)
hedef52 ( 65,0 / 64.5 / 0.5 / 0.77%)
selennnnn ( 60 / 60 / 0 / 0%) sabit
Siyahbeyaz0066( 70,0 / 70,4 / -0,4 / -0,29%)kilosu ikiye bölündü
Ambuyanbu ( 73,4 /74,1 /-0,7/-0,95 %)
uhs ( 67,4/ 66.9 / 0.5 / 0.37%) kilosu ikiye bölündü
nazperver( 57,9 /57.2 /0.7 / 0.60%) kilosu ikiye bölündü
ozgekrd ( 83,8 / 83,8 / 0 / 0.0% ) Sabit
fatmabol( 81,4 / 81.1/ 0.3/ 0.18%) kilosu ikiye bölündü
citlenbikbesyo( 59,3 / 58.9 / 0.4/ 0.34%) kilosu ikiye bölündü
Elif_merve( 63,8 /63.8 /0/ 0%)

2. TAKIM ORTALAMASI: 0,05 %

** 8. TAKIM 359. ETAP **

Nice15 ( 62,4 /// % ) izine ayrıldı
burukcay (63,5 / 63,5 / 0 /% 0 )kilosu sabit
sismanvemutsuz ( 96,7/96,7 /0/ %0 )kilosu sabit
efsax ( 84/ 83,9 / 0,1 /% 0,12 )
fezaela (94,2/ / / %) izine ayrıldı
seval1349( 86,6 /85,8 / 0,8 / % 0, 92 ) gec bıldırım
hatioz(65,5 / 63,1 / 2,4 / % 3,66 )
zygomatic ( 57,4 / / / %) izine ayrıldı
ameliaa ( 69,7/ 68,1 / 0,53 / % 0,76) ​yenı uye kılosu 3'e bolundu hedefı: 55

8. TAKIM ORTALAMASI : % 0,68

**14. TAKIM 359. ETAP**

anathema8( 80 / 79.1 / 0.9/ 0.88%)
makbule007( 62.1 / 61,0 / 1,1 / 1,77%)
BLUEmoon2009( 72,5 / 69,9/ 2,6 / 3.58%)
Sozen( 90,6 /89,6 /1,0/ 1,10%)
Ceren06( 64 / 62 / 2/ 3,12%)
Slimsigara(61,4 / 59,6 / 1,8/ 2,94% )

14. TAKIM ORTALAMASI: 2.23%

14. takım resmen fark atmış... maşallah diyelim. darısı bizim başımıza...

Selam kizlar bunyem ve bagsiklik sistemim yaptigim stresten zayif dustu cok hadtayim kafami kaldirxak halim yok atesim 39 derecede gidip geliyo gecmisi bile okuyamadim bogazim sa cok agriyo ara ara ugricam ve en gec mayis sonunda adam akilli sporuma geri donucem soz veriyorum size

gecmıs olsun canım bır an once ıyılesırsın ınsallah

GÜNCEL KİLO :83,6

Sabah kalkar kalmaz ;
1 bardak soğuk su
1 bardak sıcak su
1 bardak adaçayı

Kahvaltı ;
domates
kırmızı bıber
5 zeytın
süzme peynır
1 dılım tam buğday unlu ekmek

Ara ;
3 kuru kayısı

SPOR ;
35 dk p90x ile bacak &sırt çalışıldı

Spor sonrası ;
1 bardak acaılı form plus
1 tane muz

SPOR;
35 dk Plates abdomınal karın

Spor sonrası ;
1 kuru kayısı

Akşam ;
1 haşlanmış yumurtadan yapılmış baharatlı ,sarımsaklı yoğurtlu borana
domates,
kırmızı bıber
5 zeytın

Su ; 2-3 lıtre

Kizlar bugunlerde psikolojik olarak inanilmaz kotuyum ya ruhum daraliyo boyle oyle icim sıkılıyo ki burayi surekli okuyorum ama ne cevap yazabiliyorum ne de ben bi sey paylasiyorum daraliyorum bildiginiz. İnanilmaz bi yeme bozuklugu basladi bende. Geceleri yemekten dolayi rahatsiz ve pisman uyuyorum cogu zaman sabah kalktigimda diyorum tamam bugun kendime hakim olcam diyorum hafif bi kahvalti oh mis her sey iyi gidiyo derken agzimi yemege bi kere surdukten sonra ardi arkasi kesilmiyo rahatsizlik duyana kadar zevk almasam bile yiyorum ama safi ivir zivir sonra kilo alcam diye yemekten kisiyorum tabi doymuyorum midem bulaniyo pismanlik uzuntu kendine hakim olamama :'( netten baktim biraz galiba asiri yeme bozuklugu filan bas gosterdi bende. Yedikten sonra sisince diyorum tamam bu sondu diye sonra amaan zayif kalsan nolcak kilo alsan nolcak cevrende bundan cekinecegin kimse de yok ye gitsin sanki diye huoop tekrar.. Tam bi kisir dongudeyim ve napacaimi bilemez haldeyim.hani oyle ufak kacamak da degil benim yediklerimi normal insan yiyemez yaa. aynada kendimi inceliyorum sonra yok suram mi sisti ki yok aldim mi ki diye.

BEBİŞim aynı dert benden var diyet yapamıyorumspor yapammıyorum kocaman çukulatalar yiyesim geliyor o kadar kötüyüm ki dudaklarım uçukladı çıkmazlardayım foruma bile giremiyorummmm allah sonumuzu hayr etsin bilmem ama bunun bi hastalık olduğunu düşünüyorum

Ben de oyle dusunuyorum canim yaa senin yiyesin geliyomus sadece ben acimiyorum yiyorum yerken de hic aklima gelmiyo o deli gibi spor yapip vermeye calistigim gunler, emeklerim.. ( ben de regl olamiyorum 2 aydir :'(

55 kiloyum canim yani ordan simariklik yapiyomusum gibi gelebilir ama ben artik isin kilo kisminda degilim kafamin surekli yemek yememek kilo vs olmasindan biktim saglikli dusunemiyorum valla

cancazım ben 168 cm 96 kiloyum 110 kiloları bile gördüm 35-40 kilo verdimm hayatim bununla geçti6-7 tane diyetisyene gittiim su an bi diyetisyenlik okumuş gibi hissediyorummm artık saglıklı düşünemiyorum çünkü eşim sürekli baskı yapıyo(oda haklı) anlıyacan umutsuz vakayım..
şimdi sana gelelim evet takıntı yapmışşın dört dörtlük degilsindir bilmiyorum ama iyi bi fiziki görünüşün vardır eminim haline sükret beterin beteri var mesala bennn suan o kadar biçimsizim ki 3xl kıyafet olmuyor yaz geldi ama senin böle bı sıkıntın yok kendine gel hayatını yaşa sen 55 kiloyken böleysen ben ne yapayım yani atayım kendimi brak diyeti falan herşeyi bi köşeye at akışına bırak sadece saglıklı beslen haftanın 3 günüde yürüyüş yap biraz sıkılaşmış olursun kendine diyet doışında bi meşkale bul olur mu topla kendini canımmm kızdırma benii

Tamam canim haklisin zaten benim su an diyet yapayim aman kilom var simarikligi yapmiyorum sadece bi sekilde cevremde cok konusup dertlesebilcegim kimse yok boyle buyuk bi bosluktayim ve sanirim kendimi yemekle teselli ediyorum kontrolumu kaybettim icime oturan okuz hic kalkmiyo sen de umudunu kaybetme canim ya nolur bakma simdiki manyakligima benim ben de zaman zaman direne direne direnci kira kira sabirla geldim valla bu kiloya sen de gayet guzel beslenen enerjik bi insandin yani moralini bozma bencee

benimde yok valla canımm forumu çok seviyorummm hiç kimse biribirini tanımıyo ama yardım etmeye çalışıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…