Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

** 8. TAKIM 359. ETAP **

Nice15 ( 62,4 /// % ) izine ayrıldı
burukcay (63,5 / 63,5 / 0 /% 0 )kilosu sabit
sismanvemutsuz ( 96,7/ 96,7 / 0 / % 0)kilosu sabit
efsax ( 84/ 83,9 / 0,1 /% 0,12)
fezaela (94,2/ / / %) izne ayrıldı
seval1349( 86,6 // / %) bildirimde bulunmadı
hatioz(65,5 / 63,1 / 2,4 / % 3,66 )
zygomatic ( 57,4 / / / %) izne ayrıldı
ameliaa ( 69,7/ 68,1 / 0,53 / % 0,76) ​yenı uye kılosu 3'e bolundu hedefı: 55

8. TAKIM ORTALAMASI : 0.50%

Son düzenleme:
Cok haklisin abla 3 gundur aglamaktan gozlerim sisti hala da yapamiyorum.. Sanirim eylule kadar bejlicem cunku terapiste gidicek param yok ama cidden cok aci cekiyorum abla konuyu ayrilmaya getirince bile o uzulucek diye vazgeciyorum

hayatım devlet hastanelerinde hem psikiatristler var hem de klinik psikologları. yani bedava. bence hiç bekleme git. o güzel gözlerine yazık. senin onu düşündüğün kadar o da seni düşünseydi böyle ağlıyor olmazdın. demekki dengelerde bi yanlışlık var.

Günaydınlar, ben 3. takım üyesiyim; bu hafta hedefim olan 62,5'a ulaşamadım 63'te kaldım,sadece 300 gr verebildim, kendimi ifşa etmeye geldim..
Daha güzel kilo verebilecekken veremedim; hepsi benim yüzümden oldu, güzel spor yaptım ama güzel de yedim; dün 1 dilim tiramisu yedim daha önce de baldır, tuzdur ufak da olsa kaçamaklarım oldu; zararım kendimeydi. Takımımdan özür diliyorumm. Telafi edeceğimm.

Herkese güzel yarışmalar, bol eksili tartılar dilerim

kız ne tatlısın... Ne kadar içine oturmuş böyle... Üzülme, önümüzdeki hafta daha fazla verirsin. Kaçamak yapılmayan diyet olurmu hiç... Zaten bu gazla sen bu hafta 2 kilo verirsin...

GÜNAYDIN FISTIKLAR!!!

Herkesler nerdee..... uyuyomusunuz tembeller. kalkın hadi. erken kalkan yol alır, hem de daha çok kilo verir....

Bu sabah neler yedim- gerçi benimki rutine bağlanmış gibi oldu ama... ne edeyim canım bunları çekiyo :26:

sabah aç karna limon sarmısak küründen 1 küçük çay bardağı
1 büyük su bardağı alkali su

Kahvaltı: 1,5 dilim ekmek
2 kaşık tahin pekmez
3 siyah zeytin
1 kibrit kutusu keçi peyniri
1 bütün yumurta

hemen peşinden omega 3 tablet 2 adet ve magnezyum sandoz 1 adet

kız ne tatlısın... Ne kadar içine oturmuş böyle... Üzülme, önümüzdeki hafta daha fazla verirsin. Kaçamak yapılmayan diyet olurmu hiç... Zaten bu gazla sen bu hafta 2 kilo verirsin...

Ay tesekkur ederm :) insallah da oyle olurr zor giden kilolardayim ama basaracagimmm :)) basarilar dilerimm

Ay tesekkur ederm :) insallah da oyle olurr zor giden kilolardayim ama basaracagimmm :)) basarilar dilerimm

teşekkürler canım. ben de sana başarılar dilerim. hatta kız biz ikimiz bu hafta için yarışalım. bende bu hafta 63 üm. önümüzdeki haftaya koyduğum hedef 60 kg. olur yada olmaz. hedefim bu. yarışalım mı?

bu arada kaç yaşındasın. çoluk çocuk varmı? gençsen ve doğum yapmamışsan benden 1 adım öndesin demektir. kilo vermen daha kolay olur. Ben 41 yaşındayım. 3 çocuğum var. hadi yarışalım

Masallahin var o zman ben henuz 24 yasinda nisanliyim :) 60 miiii benm icn imkansiz :)) yarisma tarafi pek degilm beceremiyorm :)) ama takip ederm kilonu )

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Ay şükür kavuşturana

Kaç gündür aklım hep burada ama ya evde olmuyorum yada koşturuyorum
Alt tarafı amcaoğlu evleniyor ( eşimin ) ama hepimizde bir paniktir gidiyor birde yoğunluğum bana yetmiyormuş gibi dayanamadım bu akşam için dün eşimin bütün kuzenlerini aradım bize davet ettim
İkisi zaten bu akşam bize gelmeyi düşünüyorlarmış hazır üniversiteden fırsat bulupta gelmişken ki onların için canımı veririm okadar çok seviyorum eşimin yeğenlerini
Yenge hazır gelmişken diğerlerinide çağırıp sizde toplansakmı çaya dedikleri an hadi olsun dedim
Eşimin halası hatta kız bir sürü işin var, anana git gel yapıyorsun, temizlikle uğraşıyorsun, düğün evine yardım etmeye çalışıyorsun daha ne iş çıkartıyorsun başına dedi Dedim Yengemin ( eşimin amca hanımı ) tahtında gözüm var
Oda sağ olsun senelerdir oğlunun arkadaşlarını olsun akraba gençleri olsun sık sık evinde ağırlar ve hiç bir kere bile ay yoruldum bıktım şunlardan demez aksine zevk alır evinin dolup taşmasından
Bende bayılırım akrabalar bir arada olsun hem evlatlarımda kuzenleriyle samimi olsun sıkı bağ oluştursun ki Allah geçinden versin yarın öbür gün bizlere birşey olursa onlara manevi destek olucak, başları sıkıştığında ( yine Allah göstermesin ) onların danışabileceği birileri olsun hayatlarında

Sağ olsun eşim ben çayın yanına hazır birşeyler alırım gelirken dedi ama ben yine dayanamayıp en azından salata tarzı birşey yaparımd iye düşünüyorum
Aslında bugün birde saçımı boyatmaya kuaföre gideceğim öğlende
Dün bir sürü işim vardı ama kandil münasebetiyle sabahtan bir çıktık ( annemlere kahvaltıya ) akşam eşimin anannesine geçtik ( hazır gitmişken ananne istededi diye onun yattığı odanın eşyalarının yerini değiştirdik ) ordanda eşimin amcasına geçtik yemeğe ve geç saate kadar oturduk
Gece eve geldikten sonrada bir yarım saat dinlenip direk işe giriştim ve gece 2ye kadar evle uğraştım ki bugün kuaförde rahat olayım
Bir tek yerleri süpürüp silme ve banyoyu bir ovma kaldı
Eeee bu fırsatı kaçırırmıyım hemen damladım

Bu arada babam bugünlerde bizi iyice gaza getirmek için ulen kilo verene ne istiyorsa alacağım deme gafletinde bulundu Kızkardeşim beğendiği 200 liralik bir küpe varmış onu isterim o zaman diye atladı bende tabi dalga geçiyorum kız 200 lira için totomu bile kaldırmam ben diye
Benim büyük cadıya 1000 liralık Laptob sözü vermişlerdi zaten daha evvelden tabi baktılar benim kız tınlamıyor onada başladılar hadi bak fiyatı arttıralım hangi laptobu istiyorsan onu alacağız falan diye bizim cadıda fırsat o fırsat 2000 liralık bir laptob beğeniyorum onu alacağınıza söz verirseniz hemen başlıyorum dikkat etmeye dedi
Çakal sülalede bir değilki teyze yeğen anında adını koydular
Babamda canım bana soruyor kızım sen ne istiyorsun söyle valla alacağım yeterki kilo ver diye bende dur bir iki gün düşüneyim ama değecek birşey olması lazım dedim
Kardeşimde nasıl takılıyor bana ulen asıl çakal sensin biz anında söyledik sen düşünüp en iyisini mi seçeceksin diye

Uzun lafın kısası pazartesi itbaren ( pazar nikah olduğu için ) spor ve sağlıklı beslenmeyle bu sefer en ufak bir kaçamak yapmadan ve yeterli su içerek kilo vereceğime kesin inanıyorum RAbbim bana ve bu yola baş koymuş herkese güç kuvvet versin ....Aminnnnnnnnnn
Ne olur benim için dua edin.... ucunda hediye olmasından dolayı değil sadece artık çok daha dinç ve sağlıklı olabilmem için

Anam bir kaç gün uğramadım ama gelir gelmez geldiğimide belli ettim
SEviyorum sizleri yüreği güzel insanlar

Kesinlikle haklısın gerçekten böylelerine benim bile ( ki kavga etmeyi bile beçeremem ) neler geçiyor içimden
İnan aklım çıkıyor büyük kız 5 dakika bile geç kalsa ama tabi bunaltmamak için ona belli etmiyorum
İkinci bir emre kadar bütün faliyetlerini bile kontrollü yapma kararı aldık yani sinemaya diyorsa arkadaşlarıylada olsa ben götüreceğim, salonun önünde oturup bekleyeceğim sonra herkesi evine bırakıp döneceğiz
Baştan hık mık yaptı ama sonra tamam nasılsa seni arkadaşlarımda seviyor dedi birde iyiliği için olduğunu bildiğinden ses etmedi

Vallla bu ay regl olmadım ayın başında olmam gerekiyordu hesapta ama yukkkk
Eşimde tam sülümanı izlerken onun muhabbeti olunca lenn şehzademi geliyor yoksa diye dalga geçiyor spiral var sonuçta biliyor tabi benim büyük kız anında tepki verdi bir tane yetmiyormuş gibi ikinci kardeşi çıkarmayın başıma istemiyorum diye heee olsa eminim hepimizden fazla sever ama açıkcası RAbbim özlemini çekene versin ilk önce benim daha çoooooooooook kilo vermem lazım o yüzden biraz zor o iş

Noktasından virgülüne kadar katılıyorum ve altına imzamıda atarım
Gerçekten çok çok güzel özetlemişsin
İnşallah Burukçayda doğru kararı verir ve ömrünün sonuna kadar hep mutlu ve huzurlu olur ....Aminnnnnnnnnnnn

Resimlere anında baktım bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Gerçekten çok hoş çıkmışsın zaten yaşın fazla değil ama inan daha da ufak gösteriyorsun
Bende şu kilolardan kurtulayımda daha çıtır göstereyim şimdi kendim aynaya bakınca pek yaşımı göstermiyormuşum gibi gelsede sonuçta kilo insanı daha yaşlı gösteriyor ister istemez

Masallahin var o zman ben henuz 24 yasinda nisanliyim :) 60 miiii benm icn imkansiz :)) yarisma tarafi pek degilm beceremiyorm :)) ama takip ederm kilonu )

muhtemelen ben de 60 ı zor görürüm. kendi kendime gaz veriyorum Bu arada Allah tamamına erdirsin. Allah rahat bi düğün temposu geçirtsin... nasıl denir bilemedim, böyle yazdım

Hoşgeldin canım. Yine güzel güzel döktürmüşün. Senin yazılarını okuduğumda iyi de olsa, kötü de olsa içim açılıyo valla. Bu arada senin ne iyi bi baban varmış öyle. Ne güzel teşvik ediyo sizi. Benim eşim bile oralı değil. Ben senin her halini beğeniyorum filan diyo ama yalan tabi... kilo alınca kıskançlık durumu hafifliyo ondan diye düşünüyodum yok bu sefer totoşum ortaya çıkıyomuş, niye daha dikkatli giyinmiyomuşum. sanki sokakta bi benim totoş var tövbe tövbe... Şeytan diyo al bi çift şöyle en kırmızısından platform ayakkabı, giy bi süper mini, üsttende askılı badi... full makyaj, git dükkana baskın yap. Sokakta millet ne bulursa giymiş dolanıyo. bizimkine mutlu etmek mümkün değil. sürekli arkamdan bluzlarımı çekiştirir -sanki çekince boy atıyolarmış gibi - yakamı çeneme çeker. eli üstümde... offffff bazen feci şeytana uyasım geliyo. yaaa gram da dekolte giymem. giysem aklı yerinden çıkar... kırmızı görmüş boğaya döner heralde... abooovvvv beni öldürebilir bile.. düşünmesi bile çok feci...
Aman yaaa... yine otomatiğe bağladım. nerden nereye geldim. her neyse canım sen babacığından hediyeyi kapmış bil. Kız benim şu alkali diyeti on numara gidiyo. 16 yılın bağırsak tembelliği diyete başladığım gün sona erdi. inanamıyorum. çok mutluyum. haftada 2 kere şey edebildiğimde havalara uçan ben günde iki kere yemeklerden sonra... süper yaa. ben bu diyete yanlış hatırlamıyosam cumartesi başladım. cumartesi tartıldığımda 68 i görmüştüm tartıda. üstelik kalori hesabı yapıyodum. tamam kaçamaklarım oluyodu da, kilo almamam gerekirdi. neyse hayatım. bu diyete başladım. ertesi gün tartıda 67yi, sonraki gün 66 yı, daha sonra 65 i, sonra 64 ü, sonra 63 ü gördüm. mucize gibi bişey. kendimi dinç hissediyorum. spor yapmıyorum. bu sabah 62.800 ü gördüm tartıda. cildim parlamaya başladı. kesinlikle tavsiye ediyorum. ben verebiliyosam herkes verir gibi geliyo. çünkü acayip bi direnç başlamıştı bende.

Burukçay a çok üzülüyorum ben. yazık gül gibi kız. zeka desen ayrı, güzellik desen maşallahı var, boy pos yerinde... gel gelelim çatmış bi rahatsıza... yaşı çok küçük ve büyük kararlar almaya korkuyo. yaşadıklarıda onu duygusal açıdan çok zayıflatmış, o yüzden ayrılma kararı verme yükünü kaldıracak gibi değil. o yüzden birilerinden destek alıp bi an evvel noktayı koyup bu çocuktan kurtulmalı. bizler yaşımız gereği yaşadık gördük, tecrübe ettik. o yüzden dışarıdan ilerisini daha rahat görebiliriz. ama o garibim bunu görebilecek durumda değil. çok iyi anlıyorum onu, mutlaka düzelir umuduna sarılıyo. ama düzelmez.... asla düzelmez. insanoğlu 7 sinde neyse 70 indede odur. bunu inşallah zamanında farkeder ve hayatına yeni bi yön verir.

Resimlerime yaptığın güzelll yorumlar için teşekkürler canım. yaşımı senin gibi ben de göstermiyorum. genelde 28-30 filan derler. buna o kadar alıştım ki, çok normalmiş gibi geliyo. yanlız kesinlikle haklısın, kilo daha yaşlı gösteriyo. geçen gün şu Ayşegül Çoruhlu nasıl bi kadın diye merak ettim, nette videosunu seyrettim. Ay kadın taş gibi duruyo. fiziği, güzelliği yerinde. genç kız gibi bişey, üstelik 45 yaşında. onu görünce kendimden utandım... o yüzden kesinlikle kilo vericem, sıkılaşıcam, sağlıklı olmak için elimden geleni yapıcam inşallahhhhh......

Gunaydin kizlar gune bugun bas agrisiyla basladim

4 gün acayip başağrısı çektim bende. sanırım regl olduğumdandı. arada bu gözü körolmayasıca halam geldiğinde böyle baş ağrıları tutar, migrenim tetiklenir. direndim ilaç almadım. şükür 2 gündür ağrım yok. sanırım bu gün de halam beni terkedecek. kandili de öyle elim böğrümde geçirdim bu yüzden. niyeyse her kandil illa halama rastlar. bu da Allah'ın bi hikmeti heralde. Eğer halanın gelmesi yakın filansa ondan olabilir. ya da havalardan da... ama baş ağrısı çekilmiyo. gerçi hiç bi ağrı çekilmiyo... şimdiden geçmiş olsun canım.

Bu hafta iyi vermişsin ama maşallahh
Çok teşekkür ederm amin inşallah

yaptığım bütün diyetleri terkedip alkali beslenmeye başladım. ve kendim de çok şaşkınım. aslında 5 günde 5 kilo verdim ben. ama geçen hafta kilo bildiriminden sonra 2 günde acayip bi şişmiştim. 65.50 den 68 e çıkmıştım bi anda. 68 den bu kiloya indim. çok iyi hissediyorum kendimi. o kadar iyi hissediyorum ki, kilosu olan olmayan böyle beslense ne güzel olur diyesim geliyo :26:

cogunlukla benımde ole olurdu hep ,uzun suredır dun ılk defa ıbadetlerımı yerıne getırdım , Kuranı kerim okumak falan cok huzur verdi ,gecede peygamber efendımıze salavat getıre getıre uyumuşum :26: benım bugun gelmesı lazım halamında henüz gelmedı canm , bu sefer karın ağrım yokta goguslerımın ucu sızlıyor bıde bas ağrısı var hafiften ama hafıfte olsa rahatsız dıyor saol canım benım

olursan rahatlarsın. Allah dünkü ibadetlerini kabul etsin canım.

Canım sen söyleyince aklıma geldi bende bir ara ucundan az da olsa alkali olayını denemiştim ve hakikaten o dönem güzel kilo vermiştim
Şöyleki ben suya karbonat atarak içiyordum ama kekremsi bir tat damakta bırakıyor diye sonradan vazgeçmiştim
Sen sanırım hazır damla kullanıyorsun onun suda tadı değişiyormu acaba :44: olmazsa bende eczaneden alayım kendime ilk fırsatta
Peki su haricinde alkalide neye dikkat etmek gerekiyor ( ben sırf su olayını yapmıştım )

Valla daha ödülüme karar veremedim ama şimdi kızımda niyetlenince ona güzel örnek olmam lazım
Ufak cadının aklı gidiyor karnı çıkacak diye geçenlerde eşimle baş başa kalmak için anneme postaladığımızda ben doktora gidiceğim diye kandırmıştım cadıyı anneme sormuş neden annem doktora gitti diye annemde o anda karnı ağrıyor ondan diyince tabi benim memeğimide yedi o yüzden karnı ağrımıştır demiş sıpa bana bile bu ara diyor anne senin karnın çok olmuş ben çok memek yemiyceğım karnım çıkar yoksa diye

Eşim 40 yaşında ama inan baya bir beyazları var ben kilo veripte daha ufak gösterince kesin benimkide krize girer
Giyim kuşam bakımından eşimde aynı hayır birde acık giyinsem içim yanmayacak
Geçenlerde bir elbise aldım kendime üst kısmı tamamen tül uzun kollu etek boyuda dizlerimin çok altında ama tabi biraz dar geldi az kilo verince giyerim diye düşünüyordum ki adam üzerime giyince bu çok fazla dekolte ev içinde giyeceksen giy ama dışarı olmaz diye tutturdu
Ev içinde de o elbisede giyilmez diye geri vermeye karar verdim baştan alırken zaten satışıcıya dedim bak olmazsa getiririm geri diye ( pazarda 10 liraya adamda kabin yok diye tamam abla dedi )
O an bile kendime çok kızdım :26: Geçen sene bu zamanlar ne güzel 96ya kadar düşmüştüm nasıl becerdiğimi bile anlamadım geri geldi bütün kilolar ama o kiloda olsaydım o elbise şahane olurdu tabi yine dekolte sorun olurdu o ayrı
Neyse artık güzel güzel kilolar vereyimde daha güzelini nasılsa bulurum

Tatlım, alkaliyle ilgili okuyup anladıklarımı üşenmeyip dün tek tek yazdım. ben bi incele derim. karbonatlı suyu ben de içemedim. evde ya limon yada greyfurt damlattığım suyu ya da bi sürahi suya limon, greyfurt dilimleri ve çubuk tarçın koyup birazda limon suyu sıkıp onu içiyorum. dışarıda su içtiğimde ya da çay kahve içtiğim zaman onlara alkali damlatıyorum. suyun tadını değiştirmiyo. sadece yumuşatıyo. yer altından çıkan doğal sulara benziyo suyun tadı dersem daha doğru olur.

senin kızın da döbişini yerim ben. benim berenimin eridi kurudu gitti. yemiyo içmiyo, canımı alıyo benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…