Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bende su aksam yemeklerını ayarlayamıyorum bı ya hep 9 a gelırken yıyorum normalde 7 den sonraya bıramak ıstemıyorum ama olmuyor

bende su aksam yemeklerını ayarlayamıyorum bı ya hep 9 a gelırken yıyorum normalde 7 den sonraya bıramak ıstemıyorum ama olmuyor

canim erken yemeye calisirsan bi yerden sonra guzel aliskanlik yapiyo gec hic yiyemiyosun mesela bizim bugun misafirden dolayi gec yedik cok rahatsiz etti vlla gerci bn bugun utanmadan aksam yemegi de yedim bunca seyin ustune de hadi hayirlisi:)

canim erken yemeye calisirsan bi yerden sonra guzel aliskanlik yapiyo gec hic yiyemiyosun mesela bizim bugun misafirden dolayi gec yedik cok rahatsiz etti vlla gerci bn bugun utanmadan aksam yemegi de yedim bunca seyin ustune de hadi hayirlisi:)

su ıctıgım ıcın acıkmıyorum bıde saat 3 ten sonra spor yapıorum hal ole oluncada yemek yeme ıslemım gece kalıyor ayarlıcam ınsallah , benımde annemlere gıttımde yada nısanlımın yanına gorumcemlere falan gıttıgımde falan cok sapıtıyorum , her gıdısım bana zarar oluyor ,sırf gezmem yuzunden 7lı rakamlara ınemıyorumm

Kizlar bugun bi hadisle karsilastim aksam yemegi ile ilgili sizle de paylasmak istedim :) Peygamber Efendimiz(sav) buyurdular ki: "Aksam yemegini birakmayiniz. 1 avuc hurma ile de olsa aksam yiyiniz. Cunku aksam yemeginin terki insana erken ihtiyarlik getirir."

Dogru spor olunca gece kaliyo oyle:)) ah o gezmeler insani cok yoldan cikariyo:))

daha once duymamıstım, cok ılgıncmıs nedenını merak ettım sımdı :26:

aynen canım ya dugunede az kaldı , hersey bunaltıyor artık, ev arıyoruz beyaz esya mobılya alıncak vs vs.. okul bı yandan kılolar baslı basına dert zaten , stresten bı hal ıcındeyım ,

dugun ne zamana canim? sen nerde okuyodun canim bitmek uzere mi okulun? stresten uzak kalmaya bak canim kilo vermeni de cook etkiler gerci su anki durumunda biraz zor gibi gorunebilir ama insallah guzel hayirli icine sinen bi ev karsina cikar dugunun de cok cok guzel olur bu gunlerdeki stresini coktaaan unutup esinle muutlu mesut yasarsinn..:)

21-22 hazıranda canm nasıp olursa, ben manısa demırcıdeyım okulum bı senesı daha var canm ıstanbulda esımın evı var ama ısıne cok uzak ıse yakın ev arayıncada kıralar cok pahalı ,pahalılıktanda gectım verdıgımız paraya degse ıcım acımayacak hep derdım ıstanbulda yasamayacaksın oraya sadece gezmek ıcın gıdeceksın dıye ama buyuk konusmusum sımdı ıstanbula gelın gıdıyorum , ınsallah canm ya bızım durumlar karma karısık aslında o yuzdende cok bunalıyorum , esım bı yandan kpps ye hazırlanıyor dugunden 2 hafta sonra sınava gırecek , agustosta atamalar olursa ve atanırsan 2 ay ıcın kıraya cıkmıs olucaz , eger olurda atanamazsa arnavutkoydekı evımızdekı eksıklerı tamamlayıp oraya gecıcez , sımdı dusunuyorum mobılyaları alsammı almasammı yada hadı aldm dıyelım kıradakı eve goremı kendı evıme goremı , anlıcam bosa koysam dolmuyor doluya koysam bosalmıyor
aynen ben de tesadufen gordum bana da ilginc geldi:) gerci yeme icme ile ilgili hadisleri uygulasak bile gayet verilir bence ya:)
haklısın cnm onları uygulasak zaten boyle kılo problerımız olmaz:26:

oh ne guzel hemen ramazana girivermeden hayirlisiyla :)) onu ben de hep yapiyorum ya hem istanbulu denizi cok seviyorum malum bi ankarali olarak denize hasret ama diyorum sadece gezmeye giderim diye iste nasip:) arnavutkoyde de kalmistim bi kere canimiz ciktiydi taksime filan gelene kadar:) eminim oyledir yani burda bile baska yerde olsa 5 para etmeyecek evler mekandan dolayi ne kiralarda:) cidden cikmazda olmus durumjn biraz :/ Allah hakkinizda her seyin eeenn hayirlisini versin canim :)

Aynen canım. Bende senin gibi diyordum ama nasip. Iste. Rabbim hayirlisini versin insalllah herseyde vardir bi hayir deyip razi olmak. Artik bizde butcemize gore durulabilcek bi ev buluruz herhalde

Aynen canım. Bende senin gibi diyordum ama nasip. Iste. Rabbim hayirlisini versin insalllah herseyde vardir bi hayir deyip razi olmak. Artik bizde butcemize gore durulabilcek bi ev buluruz herhalde

Bulursunuz insallah canim nasibinizde varsa eger Allah onu oyle kolay ve oyle guzel karsiniza cikarir ki bu sıkıntıları hic yasamamis gibi hissedersin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…