Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Vericeksiiin ayy canim umarim su kilolar bi an once gider de bi kiz dogrursun (bebek dicektim kiz yazmisim allah mi soyletti ne ) burayada bol bo. Fitograf koyarsin :*

bayılıyorum bu yeşil çaya

Yesil cayi bi sevemedim hep cayi sekerli icmeye alisiktim o zamanlar hc sevmezdim bi de tadi gitsin diye bi limon sikardim midem bulanirdi bakalim artik baslamam saart

Evet sen de haklisin hele hele ogle yemekleri yemekhaneler bi yerden sonra kabak tadi vermeye basliyo sen kacinci siniftasin? Sey activianin kahvati icin yogurtlari var ben bi ara onlari ogle yemegi icin yiyodum baya tok tutuyo arada oyle yiyebilirsin belki ogun atlamaktan iyidir ve sey elma filan en azidan cidden ogun atlama ya

Hoşgeldin canım. Sana bu gıcıklığı kim yapmışsa iyi yapmış. Bak ne güzel kamçılamış seni. İnadına zayıfla. Yanındayız...
Bu arada keşke benim eşim de beni uyarsa. 100 kg olsam sen böylede güzelsin der oturur. Halbuki müdahale etse daha kolay olurdu...

sanırım manen güzel oluyo bız kadınları ınat duyguu ılerletıyo

çok geçmiş olsun .allh şifanı verir inşşşş

eee hadi zayıflayalım o zaman tüm engellere ragmennnn

..VE ALEYKÜM SELAM.. SORUCAM HEP UNUTUYORUM SEN NEDEN LİSTEDE DEĞİLSİN BAKİİMMM

Şey kem küm şaka bir yana ama bir ara çok daralmıştımda sağ olsun Ayşem beni izinli yazdı en azından takıma zararım olmasın dedim devamlı artı görünce ama dünden beri karatay yapıyorum çokda rahatım o yüzden inşallah cuma günü yine listede olurum tabi sizlerede uygunsa

Sorma canım büyük biraz hot hot hiç müdanası yok valla ama ufaklık tam düzenine adamı ( öyle diyorum ben ) istediğini elde etmek için yapmayacağı yalakalık yok demin kahvaltısını bitirmediği halde bitirdim hadi ver dedi getir tabağını göreceğim diyince yok yok kalsın süpriz olsun sana diye meğer sadece yumurtasıyla az ceviz yemiş tabi sucunu bildiği için hemen şakasına yedim dedim anneciğim dedi sessizce odasına kaçtı dondurmanın lafı olmuyor artık suçlu ya hanım

Valla çok cadı bu ufaklık eşim bile hep diyor büyükten yana rahatım ama ufaklık benim anamı ağlatacak diye .1:

Canım bence istihareye erkek arkadaşın için bile olsa yatabilirisin sonuçta millet kocaya gitmeden evvel istihareye yatıyorlar
Kız benim görümcemi görücü usulü istemişler bir zamanlar istihareye yatmış ve hayır olarak görüp daha yeni tanıştığı adamla 3 ay sonra evlendi İlk okul mezunu bile değilken mühendisle evlendi hatun İstanbulda semt dışına çıkmazken şu anda dünyayı geziyor eşi desen üzerine titriyor
Paraya para bile demiyor o derece yani ve hep der istihare çok önemlidir belki daha evvel isteyenlerde de istihareye yatıp red kararı vermemiş olsaydım daha hayırlısına deng gelemezdim diye

Hadi benim herif için istihareye yatmak için çok geç kaldım hayır yada şer herifi aldık bir kere şaka bir yana çok şükür eşimden yana beni bazen dellendirsede memnunum o yüzden şu ameliyat işini Rabbime danışayım istedim ( sonuçta bu istihare Yaradandan yardım istemek gibi birşey )

Yesil cayi bi sevemedim hep cayi sekerli icmeye alisiktim o zamanlar hc sevmezdim bi de tadi gitsin diye bi limon sikardim midem bulanirdi bakalim artik baslamam saart

merhaba arkadaşlar.. merhaba takım kaptanı. benim bir sorum olacaktı.
2 kilo fazlam var ve vermek istiyorum. listeye dahil olmadan fahri olarak aranıza katılabilir miyim?

Kızlar. Listeye girdiğiniz zaman size mesajmı geliyo? Yoksa listelerin yayınlandığı bi sayfamı var. Kendimi embesil gibi hissettim. Çözemedim bu konuyu...
Bi de dün başladığım soğan çorbasından mı bilmiyorum bu gün merak içinde tartıya çıktım. 63.60 geldim. Hadi bakalım 2 günüm daha var. Ne olucak merak ediyorum.

ablam kızın çok tatlı ya

her cuma sabahtan takım kaptanları takımlistelerini açıklıyo deneme süresindeysen listede olmassın eger degilse zaten listede adın yazar cumalar takip etmen yeterli yaklaşık 3 hafta deneme süresi oluyo

her cuma sabahtan takım kaptanları takımlistelerini açıklıyo deneme süresindeysen listede olmassın eger degilse zaten listede adın yazar cumalar takip etmen yeterli yaklaşık 3 hafta deneme süresi oluyo

ayy ıkı saattır ben de bunu anlamaya çalışıyorum ben de faydalandım bu bılgıden

Bu gün itibariyle yogaya hafif tempolu bi giriş yapıcam inşallah. Beni ancaa yoga paklar.

Yoga deyince aklıma ne geldi bundan yıllar önce, güzel bir ortamda yoga hocası bir bayanla tanışmıştım..Yoga dersleri almaya karar verdim ve ilk ders için salonuna gittim bir hevesle.. İşte bi sürü şey anlattı vücuttaki 7 çakrayı açtığına dair falan filan

Sonra başladık hareketlere ve bana bu hareketler çok tanıdık geliyor diyorum ve devam edyorum, secde eder gibi bi hareket yapmaya başladı/başladık ve ben ilk 2. saniyesinde kalktım çünkü hareketleri nerden tanıdığımı bulmuştum o an ve utanmıştım bi an kendimden ve yaradandan..

Bildiğimiz ama kımakta ihmalkarlık yaptığımız namazın hareketleriydi yahuu.. Secde durumu ise tamamen bozdu beni dedim ben burda boş boş yere kapanıp secde edeceğime yaradanın huzurunda secde ederim hem hayr hem ibadet hem yükseliş yapar insan olurum dedim ve çıktım salondan ve o gün namaza başladım..

Sonraki hafta ne çıkardı rabbim karşıma.Okuduğum kitapta tesadüfen tabii çünkü kitabın alakası yok gibi namazla.. Namazın tümm çakralarımızı açtığını, vücutta açılmadık kemik, esnemeyen kas bırakmadığını okudum, çok duygulanıp çok ağlamıştım o an.Dedim Rabbim çok teşekkür ederim bana hediye gibi sunduğun bu bilgi için..
Üstelik tam teçhizatlı kılındığında eklem ağrısı diye bişii de kalmıyormuş vücutta.. Düşünsenize vücudumuzdaki eklem ağrıları eksik yapılan ibadetin uyarısı gibi.

Özetle kuzucum ben yoga yerine namazı tavsiye ederim

Hem sevgililer sevgilisi ile buluşuyorsun, hem tüm çakraların açılıyor, hem ruhun hafifliyor vs. vs. vs...

Tüm güzelliklerin başlangıç kapısı

Girmek isteyenler.. şu an öğle namazı vakti

Son düzenleme:

Ufak bi değişiklik tatlım

Deneme süremiz 2 hafta..

Tartı günümüz de perşembe sabahı olacak bundan sonra..

Perşembe sabahı herkes tartılıp buraya yazmayı unutmasın olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…