Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

su zayıflama hikayeni hala anlatmadımmm ama
:84::84::84:

kusura bakma canım, yoğunluktan gözümden kaçmıştır:13:
Anlatıcak bişii yok aslında, bildiğimiz şeyler, uzun vadeye dayanan sağlıklı, sporlu uzun bi dönem yalnız son zamanlarda fazla rehavet yaptım ama silkinme zamanı geldi.. şu senin spora bayıldım akşam denicem.. Bende youtube açıldı umarım evde de açılır..

Yeme ölçüm

sabah:kral
öğle:memur
akşam: çook fakir

vee spor...

Kızlar unutmadan menülerinize ek olarak kitap da eklermisiniz..

Menü bildirimi+spor+su+kitap

44 dk olnla başla sonra dozu aartrırsın

hımmm bende de açıldı inş evde de açılır

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Etrafımda devamlı beni anlamıyorsun anne diye söylenen bir minik cadıyla kafamı toplayıp buraya yazmaya çalışıyorum
Rüyasında görmüş gibi kalktığından beri dondurma istiyorum diye ağlıyor vermeyincede sinirlenip beni anlamıyorsun işte diyip duruyor
Babası akşam almış gördü yemekten sonra veririz dedik ama uyuya kaldı nasıl bir inatsa uyandığından beri onu tutturdu
Neyse kahvaltı ederse veririm artık biraz

Bende sabahtan beri az onu düzelt az bunu düzelt derken daha kahvaltı bile edemedim
Yumurtalarımı haşlayana kadar sizlere bakayım dedim

Canim senin istihare (yanlis mi yazdim emin olamadim ama) nooldu sabahtan beri merak ediyorum anca girdim

Canım 2.ci gece bitti ama birşey göremedim henüz 7 gece tamamlamak gerekiyormuş eğer yine 7ci günün sonunda rüya görülmezse o işle ilgili iyi yada kötü nasıl hissediyorsam o şekilde yormam gerekiyormuş
Bakalım belki bu gece bir rüya görürüm kız uyuyamıyorum resmen acaba nasıl bir rüya göreceğim diye düşünmekten

merhaba geldim ben de cok şükürr...
uzun uzun okumalardan sonra cesaretımı toplayıp..

Aramıza hoşgeldin
İnşallah birlike çok güzel kilolar vereceğiz

aleyküm selammm inşaallahh

Günaydın kızlar....

Allah sana da çoluklu çocuklu tatlı zorluklar yaşatsın inşallah.

Tatlım. Dün tea boxu epey araştırdım. Tam benlikmiş. Bundan 6 ay önce olsaydı on numara yapardım. Ama şimdi imkansız. Hareketler belime çok zarar verir...

akşam geç saatte yemekten uzak duralım şekercim

günaydın canım

Kesinlikle haklısın güzelim. Yediğim çok bişey de değildi ama gecenin bi vaktine kadar ne uyku tuttu, ne huzur buldum. Sabah ezanına kadar kitap okudum... Bi daha yemek saatini kaçırmam.

Hazır yazıyoken kahvaltımı da yazayım
Bi bardak keten tohumu ıslatılmış suyumu aç karnına içtim.
1 portakal, 1 elma ve 2 çay (şekersiz)

44 dk olnla başla sonra dozu aartrırsın

hımmm bende de açıldı inş evde de açılır
sABIRSIZLIKLA EVE GİDİP YAPMAYI BEKLİYORUMM
hoşbuldumm
sabah 1 saat plates ve de 20 dakıka yürüyüşle karşınızdayım
3 gundur dıkkat edıyorum dedım artık bı adını koyalım da vazgeçmimm..
ADINI KOYDUNN BİLEE.. HADİ KENDİNİ TANIT BİRAZ, ŞU ANKİ KİLONU DA YAZ ŞEKERCİK
..VE ALEYKÜM SELAM.. SORUCAM HEP UNUTUYORUM SEN NEDEN LİSTEDE DEĞİLSİN BAKİİMMM
Günaydın kızlar....

Allah sana da çoluklu çocuklu tatlı zorluklar yaşatsın inşallah.
AMİİİNNN
Tatlım. Dün tea boxu epey araştırdım. Tam benlikmiş. Bundan 6 ay önce olsaydı on numara yapardım. Ama şimdi imkansız. Hareketler belime çok zarar verir...

AAA O ZAMAN SEN DAHA HAFİF BİŞİİLER YAP TATLIM..

hayırdır:44: belinde ne sıkıntı var

Hayatım. Ben ilk hamileliğimde 17 yaşındaydım. Tabi kemikler tam gelişmemiş. Bebişte maşaallah 4 kiloydu. Belimde fıtıklaşma oldu. Yıllar içinde ağır yükler kaldırmak, stress vs derken ilerledi gitti. Yıllardır egzersizlerle ayakta duruyodum. İki sene önce iş kurdum. Çok yorucu ve tempolu bi iş bizim yaptığımız. Derken erkek işine koş, kendi işine koş, bankası, alacaklısı, vereceklisi.... Kendime aşırı yüklendim. Şimdi hem merkezde ilerlemiş bel fıtığı (sağlı,sollu), kemik çökmesi, kemik fıtığı ve bel kayması.... Hepsi birden ve bi anda nüksetti. Fizik tedavi gördüm, hiç bir işe yaramadı. Özel masaja gittim. Belim haricinde tüm kaslarım pamuk gibi oldu. Rahatladım ama bel ağrıma bi etkisi olmadı. Doktorun önerdiği ameliyat çok riskli. Fıtık ameliyatı gibi değil. Şimdi teeyyyy Trabzon'dan Adana'ya proloterapiye gidiyorum. İlk seansımı 15 gün önce yaptırdım. 2. seans için önümüzdeki pazartesi günü Adana'ya gidicem. Şimdiden korkusu çöktü üstüme. Tekrar o iğneler... offffff offffffff

28 yaşimdaım
kılo 92
bır oğluşum var
ew hanımıyımmm

ınşallllaahhh güzel şeyler olacak
zayıf olup burnuma yemek dayayıp kendısı yemeyip bır de bana akıl vermesıne sınır oldugumm bı dengesız sayesınde dengelı beslenmeye karar verdım... ve sızlerleyımm..

AMİİİNNN

AAA O ZAMAN SEN DAHA HAFİF BİŞİİLER YAP TATLIM..[/QUOTE]

Bu gün itibariyle yogaya hafif tempolu bi giriş yapıcam inşallah. Beni ancaa yoga paklar.

canım çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…