Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aynen canim ya spor yapsan bi turku saclar yaglancak bi terleme filan yapmasan da aynaya bakinca hayal kirikligi hergun de dus alinmaz ki onceki mesajlardan brinde sormustun ben de universtedetim ilk seem daha tekstil muhendisligine basladim itüde sen nerdesiin
haydi hanımlar spora

Hosgeldin caniim ne zamandir gormuyodum nasi gidiyo? Valla hayranim enerjine ben malak gibi yatiyorum koltukta

hoşbulduk cancazımmmiyi gidiyo valla nasıl olsun enerjik olmam lazım ama 1 degil 2 degil 10 degil 30 kilo fazlam var
ne yaparsam yapayım vercem mecbur böle yaşanmaz.ve bebegim olsun istiyorum düşünsene 100 kiloyum gebe kaldım 20 kilo aldım 120 kilo hayal edemiyotrumm........eşim de iştemiyo erkekler çok önem veriyo dış görünüşe falan falan işteeeee

bugunkü mönümmm​

sabah:bol maydonoz dereotu
az peynir
8- 10 zeytin biraz ceviz
ara yeşil çay
ögle:yeşil fasulye
salata
ara.1 elma yesil çay
bitter çok az
akşam:mercimekli salata
yogurt
ara:yeşil çay biraz çeviz su +3 li
spor 80 dk

Son düzenleme:

Aü tıptayım. Yilmayalim ama bence sporsuz diyet bana cok uzak geliyor. Beslenmemi bir duzene soksam mukemmel olacak.. ama ders temposuyla cok ogun atliyorum.Bakalim bunyem ne zaman intikamini alacak.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı akşamlar kızlar
çok şükür ilk iş günü bitti bende eve geldim mercimeklli salata mı yedim sporumu yapacagım
30 dk tae bo 1.5 saat koşmayı düşünüyorum:44::44:ins yapabilirim

Sporunu yapabildin inşallah. Ne güzel sporunu düzgün yapabiliyosun. Nasıl imrendim anlatamam. Temposuz yürüyüşe bile bazen sağlığım yetmiyo. Mesela bu gün. Trabzon sisli puslu. Bende ağrılar tavan yaptı. Hatta kuzum kreşten gelince onu uyutayım derken kendim de uyumuş kalmışım. Şimdi uyandım. Baktım karnım kazınıyo, saati boşverip soğan çorbamı içtim. Bi dünya göbekle oturuyom şimdi

Güzelim bu tae bo zevkli bi spormu, hiç duymamıştım. Du bi araştırayım onu. Gerçi yogaya bile gözüm kesmiyo bu aralar yaa... bakma benimki sadece merak...

Bu günkü menüm

Sabah: 2 portakal,
6 çilek

Öğle: 1 tabak soğan çorbası,
1 armut
1 kahve fincanı sütlü menengiç kahvesi

Ara: 2 cici bebe bisküvisi

Akşam: 2 portakal
1 tabak soğan çorbası

Su: 2 litre
Spor: Yok

Sayfada çok paylaşımda bulunduğu için gruptan atılan varmı . Böyle giderse ben ilk olucam gibi geliyo...

Bu günkü menüm

Sabah: 2 dilim ekmrk arası peynir
Öğle: 1kase ezpgeln çorbası,
Biraz marul
1 kase yoğurt
3köfte mantar ve patlıcan

Ara: Yok

Akşam: 1 tabak ezogelin çorbası

Gece: 2bardak papatya çayı
Su: 4lt
Spor: Yok bol temizlik var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın...evet yapabildim cogunu.. aman bende çoluk yok öocuk yok ablam işten eve gidiyorummeşim vardiyeli çalışıyo gece 12 de geliyo çok çok yemekler yapmıyom o yüzden vakit bana kalıyo yoksa sizin gibi olsam nasıl yaparım çok zorrr

tae bo çok zevkli ben çok seviyorum hep ayakta yapılıyo billy blanks diye arama yaparsan rahat olur you tube da bir sürü videosu var ama suan kapalı dailmation da 2 tane var .boks ile fitness karışımı bişey ama sıkılmadan yaptığın tek spor acayip stres atılıyo

akşam geç saatte yemekten uzak duralım şekercim
günaydın hanımlarr
Nasılsınız

günaydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…