Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bende katildim araniza kizlar :KK16: Ben 1.60 boyundayim 60 kiloyum. Bi kac sene once 30 kilo vermistim simdi son 10 kilom kaldi. 50 kilo olmak istiyorum umarim basaririm. Tartilma gunu persembe sanirim. Persembeye kadar 59 olmam lazim :)

Yoga deyince aklıma ne geldi :KK9: bundan yıllar önce, güzel bir ortamda yoga hocası bir bayanla tanışmıştım..Yoga dersleri almaya karar verdim ve ilk ders için salonuna gittim bir hevesle.. İşte bi sürü şey anlattı vücuttaki 7 çakrayı açtığına dair falan filan :KK24:

Sonra başladık hareketlere ve bana bu hareketler çok tanıdık geliyor diyorum ve devam edyorum, secde eder gibi bi hareket yapmaya başladı/başladık ve ben ilk 2. saniyesinde kalktım çünkü hareketleri nerden tanıdığımı bulmuştum o an :KK28: ve utanmıştım bi an kendimden :KK17: ve yaradandan..

Bildiğimiz ama kımakta ihmalkarlık yaptığımız namazın hareketleriydi yahuu.. Secde durumu ise tamamen bozdu beni dedim ben burda boş boş yere kapanıp secde edeceğime yaradanın huzurunda secde ederim hem hayr hem ibadet hem yükseliş yapar insan olurum dedim ve çıktım salondan ve o gün namaza başladım..

Sonraki hafta ne çıkardı rabbim karşıma.Okuduğum kitapta tesadüfen tabii çünkü kitabın alakası yok gibi namazla.. Namazın tümm çakralarımızı açtığını, vücutta açılmadık kemik, esnemeyen kas bırakmadığını okudum, çok duygulanıp çok ağlamıştım o an.Dedim Rabbim çok teşekkür ederim bana hediye gibi sunduğun bu bilgi için..
Üstelik tam teçhizatlı kılındığında eklem ağrısı diye bişii de kalmıyormuş vücutta.. Düşünsenize vücudumuzdaki eklem ağrıları eksik yapılan ibadetin uyarısı gibi.

Özetle kuzucum ben yoga yerine namazı tavsiye ederim :KK16:

Hem sevgililer sevgilisi ile buluşuyorsun, hem tüm çakraların açılıyor, hem ruhun hafifliyor vs. vs. vs...

Tüm güzelliklerin başlangıç kapısı :KK42:

Girmek isteyenler.. şu an öğle namazı vakti :KK16::KK16::KK16:

Hayatım. Ben zaten namaz kılmaya başladım. Ve aynen senin tecrübe ettiğin gibi yoga yapmaya ilk başladığımda direk namaz geldi aklıma. Yaparkenki sukunet, iç dünyana dönmen, vicdan ya da ruhunu dinlemen.... Bunların hepsi bizim baş tacımız namazda yaşadığımız şeyler. Yoga yaparken mantalite güneşe aya tapmak olarak algılanıyor. Aslında alaakası yok. Açık açık Allah'tan bedenin ve ruhun için şifa istiyorsun. Ben niyetin neyse akibetin o olur lafına çok inanırım. Niyet önemli. Allah izin verdiği müddetçe hem namazımı kılarım, hem yogamı yaparım.

dualarımız seninle:116:
Allah razı olsun canım.
her cuma sabahtan takım kaptanları takımlistelerini açıklıyo deneme süresindeysen listede olmassın eger degilse zaten listede adın yazar cumalar takip etmen yeterli yaklaşık 3 hafta deneme süresi oluyo:KK42:
Bilgi verdiğin için sağol. Kaç gündür ben bu listeleri nereden bulucam diye düşünüyodum.

Ufak bi değişiklik tatlım :KK34:

Deneme süremiz 2 hafta..

Tartı günümüz de perşembe sabahı olacak bundan sonra..

Perşembe sabahı herkes tartılıp buraya yazmayı unutmasın olurmu :KK16:
Oleyyyy :21: Bir hafta gitti sayılır. Öbür hafta da Adana'da olucam. Sonra kim tutar beni :KK52:

Bi haldur huldur geçtim mutfağa. Çok şükür ev halkının yemeklerini yaptım. Çamaşırları kurutma makinesine, bulaşıklarıda hadi elimde halledeyim dedim. Derken bu saat oldu. Üşenmezsem bi de pazara gitmeyi planlıyorum ama hava yine çok kötü. Sisten göz gözü görmüyo.

Senin cadıyla barıştığınızda benim için öp onu. Benim cadı şu anda kreşte. Bi anda burnumda tüttü...

Küs kalmak mümkün değilki cadıyla :KK1:
Edepsiz cadı okadar çok mimiklerini kullanıyor ki ne yaparsa yapsın kızamıyoruz :KK1: ablası hatta hep bizi o konuda eleştirir ben yapsam kesin kızardınız diye :KK1: ama aslında kendide ne kadar kızarsa kızsın kardeşine kıyamıyor :KK16:

ablam kızın çok tatlı ya

Sorma canım sülalenin içinde başka onun gibi yok o yüzden herkes çok düşkün ona :KK1:
Eşimin halaları haftada bir görmedikleri an hemen arıyorlar kuşumuzu özledik atlayın gelin yada biz geliyorz diye :KK1:

benim sorum arada kaynadı....:KK14:

Kaynamaz merak etme :KK34: Biz aramıza gelen herkesi büyük bir mutlulukla karşılıyoruz :KK34:
İnşallah sende bizlerle birlikte o kalan bir kaç kilonuda verirsin ...:KK71:

Bende katildim araniza kizlar :KK16: Ben 1.60 boyundayim 60 kiloyum. Bi kac sene once 30 kilo vermistim simdi son 10 kilom kaldi. 50 kilo olmak istiyorum umarim basaririm. Tartilma gunu persembe sanirim. Persembeye kadar 59 olmam lazim :)

SEnde aramıza hoşgeldin :KK3:
İnşallah birlikte çok güzel kilolar veririz :KK34:

Küs kalmak mümkün değilki cadıyla :KK1:
Edepsiz cadı okadar çok mimiklerini kullanıyor ki ne yaparsa yapsın kızamıyoruz :KK1: ablası hatta hep bizi o konuda eleştirir ben yapsam kesin kızardınız diye :KK1: ama aslında kendide ne kadar kızarsa kızsın kardeşine kıyamıyor :KK16:

Bizimkinin ablasıda öyle. Bazen ufaklık onu zıvanadan çıkarıyo. Gerçi o da zıvanadan çıkmaya müsait ya neyse... Mimikleri sorma. Benimkide aynı. Suratını şekilden şekile sokuyo. Bazen onun yüzüne bakım Allah'ın yarattıklarının güzelliğini çok derinlerimde hissediyorum. Allah onlarla sınamasın bizi.

yeni gelen arkadaşlarımız hoşgeldiniz çok memnun oldum
umarım hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız

Bizimkinin ablasıda öyle. Bazen ufaklık onu zıvanadan çıkarıyo. Gerçi o da zıvanadan çıkmaya müsait ya neyse... Mimikleri sorma. Benimkide aynı. Suratını şekilden şekile sokuyo. Bazen onun yüzüne bakım Allah'ın yarattıklarının güzelliğini çok derinlerimde hissediyorum. Allah onlarla sınamasın bizi.

Sanırım ikincilerin hepsi daha bir çilveli oluyor :KK1:
Bizim ablamızda öyle hatta bazen çok kızdığında heh Rus Askeri moduna girdin diyorum :KK1:
İkiside sanki ayrı iki dünya :KK1:
Aminnn canım Rabbim kimseyi Evladıyla sınamasın dediğin gibi :KK34: Rabbim tüm özlemini çekenlerede en kısa zamanda o duyguyu nasip eder inşallah...aminnnn

Ben birde isimlerinde karakterleri çok etkilediğine inanıyorum :KK34:
Bütün tanıdığım arkadaşlarımı düşündüğümde aynı isimde olanların karakterleride benziyor :KK1:

Sanırım ikincilerin hepsi daha bir çilveli oluyor :KK1:
Bizim ablamızda öyle hatta bazen çok kızdığında heh Rus Askeri moduna girdin diyorum :KK1:
İkiside sanki ayrı iki dünya :KK1:
Aminnn canım Rabbim kimseyi Evladıyla sınamasın dediğin gibi :KK34: Rabbim tüm özlemini çekenlerede en kısa zamanda o duyguyu nasip eder inşallah...aminnnn

Ben birde isimlerinde karakterleri çok etkilediğine inanıyorum :KK34:
Bütün tanıdığım arkadaşlarımı düşündüğümde aynı isimde olanların karakterleride benziyor :KK1:

Gerçekten de Rabbim tüm dileyenlere evlat nasip etsin. Aminnnn....
İsimler konusunda aynı fikirdeyiz. Kesinlikle ismin anlamı çok önemli. Kişi karakterinde taşıyo. Benim öyle çok analizlerim vardır. Ayşeler şöyle olur Fatmalar böyle olur gibi. Yaşadıkça bu tecrübede birikiyo. Hamilelere isim verme konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ederim. Kimsede olmasın benim bebişimin adı diye öyle antin kuntin isimler koymasınlar. :KK51:

amannnnnnnnnnnnnn:KK53::KK53: benim haberi yok:44::44::44: değişti mi nden:KK53:
Canım benim iş yoğunluğum oldukça fazla, e burda da takım sayım 3 :KK54: ben birde sorumluluğuma fazlasıyla düşkünüm, cuma olası engellerden uzak olmak için perşembeden aliim ben kiloları içim rahat olsun..
Birde her hafta bi kişi liste nöbetçisi olucak ve herkesler listeye kilosunu hesaplayarak eklicek arkadaşlar..
Takımda bizler giremediğimizde herkes liste yapabilecek durumda olmalı ki liste ortalarda kalıp takım cezaya düşmesin..
Bu hafta liste nöbet sırası takımın ilk kişisi kimse o :13:
benim sorum arada kaynadı....:KK14:
Ne sormuştunki canım :KK34:
Hayatım. Ben zaten namaz kılmaya başladım. Ve aynen senin tecrübe ettiğin gibi yoga yapmaya ilk başladığımda direk namaz geldi aklıma. Yaparkenki sukunet, iç dünyana dönmen, vicdan ya da ruhunu dinlemen.... Bunların hepsi bizim baş tacımız namazda yaşadığımız şeyler. Yoga yaparken mantalite güneşe aya tapmak olarak algılanıyor. Aslında alaakası yok. Açık açık Allah'tan bedenin ve ruhun için şifa istiyorsun. Ben niyetin neyse akibetin o olur lafına çok inanırım. Niyet önemli. Allah izin verdiği müddetçe hem namazımı kılarım, hem yogamı yaparım.
whouuuuuu harikasın canikom :13::13::13:
Allah razı olsun canım.

Bilgi verdiğin için sağol. Kaç gündür ben bu listeleri nereden bulucam diye düşünüyodum.

Oleyyyy :21: Bir hafta gitti sayılır. Öbür hafta da Adana'da olucam. Sonra kim tutar beni :KK52:

Bi haldur huldur geçtim mutfağa. Çok şükür ev halkının yemeklerini yaptım. Çamaşırları kurutma makinesine, bulaşıklarıda hadi elimde halledeyim dedim. Derken bu saat oldu. Üşenmezsem bi de pazara gitmeyi planlıyorum ama hava yine çok kötü. Sisten göz gözü görmüyo.
Burda da öğleden bu yana grileşti hava :KK31:
akşam olsada spor yapsak:KK9::KK9::KK9::KK9:
Kesinlikleee :KK52::KK52::KK8::KK8:

whouuuuuu harikasın canikom :13::13::13:

Burda da öğleden bu yana grileşti hava :KK31:

Şu anda acayip yağmur yağıyo. Benim ağrılar tavan yaptı. Yogaymış, pazarmış hak götüre...

Kızlar ben yeni bi konu açtım. İlginizi çekermi bilmiyorum. Doğal sabun yapımı diye arama motorunda aratıp bi baksanıza. Ayrıca albüm olarak ta ekledim. Sağlıklı beslenmek kadar önemli bence bu konu. Sadece sabun değil tabi her türlü doğal şeyi paylaşmaya çalışalım. İçten dıştan ışıldayalım. Güzel olmazmı...

kusura bakma canım, yoğunluktan gözümden kaçmıştır:13:
Anlatıcak bişii yok aslında, bildiğimiz şeyler, uzun vadeye dayanan sağlıklı, sporlu uzun bi dönem yalnız son zamanlarda fazla rehavet yaptım ama silkinme zamanı geldi.. şu senin spora bayıldım akşam denicem.. Bende youtube açıldı umarım evde de açılır..

Yeme ölçüm

sabah:kral
öğle:memur
akşam: çook fakir

vee spor...

Kızlar unutmadan menülerinize ek olarak kitap da eklermisiniz..

Menü bildirimi+spor+su+kitap

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ya bende youtube niye açılmıyo. Öyle parsel parselmi açıyolar. Açılınca tüm Türkiye bi anda giremiyomu... Sistemi ne bunun yaaaaa:KK36:

X