Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

TuRuNCu;34382945]Sizin menülere bakınca kendimi inanılmaz obur hissediyorum valla
Hem gün boyu aç gezilmiş hem de spor yapılmış.Ben olsam bayılırdım herhalde
[/QUOTE]

tatlım valla aç kaldım ama sonuç mükemmel oldu ben iki haftadır hem diyet hem spor yapmama rağmen kilo veremedim son olarak protein diyeti yaptım ve sonuç çok güzel oldu bundan sonra normal diyetime devam edeceğim

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim
Sabah mobilyacıların telefonuyla uyandım eşyalar mağazaya gelince hemen gönderdiler sağ olsun ve acaba nasıl olucak diye merak eden ben bayıldımmmmm eşyalara
Mağazada alırken köşe ufak gibi gelmişti bana hatta sonradan ay keşke daha büyük birşey alsaymışım diye düşündüm ama gelince hiçte ufak olmadığını gördüm
Komşu ablamda gelip gördü ve kesinlike çok beğendi
Bakalım yüklemeyi becerebilirsem buraya sizlerinde fikrini almak isterim

Eki Görüntüle 1016041

Eki Görüntüle 1016042

Eki Görüntüle 1016043

Eki Görüntüle 1016044

Hele şükür oldu sonunda
Bir saattir uğraşıyordum ama sonunda facee yükleyip ordan diğer bilgisayara geçip yapabildim

Valla bende eskiden hepsini parçalamak istiyordum ama işte olmayınca olmuyor KP zaten diğer tarafta hesap verecek KVdesen zaten bana göre hava Eşim bile farkında 4 - 5 senedir Anne demediğimin hatta eskiden kızyordu ama artık oda ses etmiyor çünkü seneler sonrada olsa oda kimin ne olduğunu anladı şükür

Bugün havadanmıdır nedir bende de var bir yorgunluk belkide kaç günün yorgunluğudur ama canım birşey yapmak bile istemiyor Zorlada olsa salonu bitirdim artık yarın kendime tatil ilan ediyorum sonra beni bekleyen dağ gibi ütüler var

Çok çok geçmiş olsun Umarım şu anda iyisindir

Son düzenleme:
Resimler neden açık görnümüyor acaba neyse tıklayınca görünüyordur inşallah

kızlar yaa çok utanıyorum kaçamak yaptım =(( 87 kalorilik çikolata yedim

Kız okadarcık kaloriye kaçamak mı diyorsun ben eve almıyorum yoksa oturur kesin bir paketi yemeden bırakamam maalesef pkolu ve insülin direnci olanlarda bu varmış ( geçenlerde TVde bir doktor söyledi ) eğer bir paket çikolatadan sadece 1 sırayı yiyip paketi bırakamıyorsanız insülin direnci olabilirsiniz demişti Beyin paket bitmeden rahat vermezmiş :26: hakikatende öyle evde çiko olduğu zamanlarda hep bitmeden bırakmazdım şimdi tek çare almamak benim için
Şu an olsaydı kesin affetmezdim iyiki yok

Sende üzülme okadarcıkdan birşey olmaz akşama kadar fazlasını yakarsın nasılsa

Son düzenleme:

sağoll fıstığım benim neyse artık bir yarım saat spor fazla yapacağım... bu arada bende pcoluyum o yüzden bir çare buldum haftada sadece bir gün tadelle nin şekersiz çikolatası çıkmış sadece 1 pakette 87 kalori var böylece hem paketti bitiriyom psikolojik olarak rahatlıyorum hemde kalorisi diğer çikolatalara göre az =)9

Süpermiş o çikolata o zaman dediğin gibi hem fazla tüketip psikolojik olarak rahatlıyorsun hemde en hafif kaçamak bence
Şu kellogsun meyveli barları bile 68 kalori falan üstelik hem ufacık hemde insanı kesmiyor

Süpermiş o çikolata o zaman dediğin gibi hem fazla tüketip psikolojik olarak rahatlıyorsun hemde en hafif kaçamak bence
Şu kellogsun meyveli barları bile 68 kalori falan üstelik hem ufacık hemde insanı kesmiyor

tatlım tadıda çok iyi eğer çikolata krizin gelirse mutlaka ondan al cidden çok güzel ama canın çektiğinde =)))

selam kızlar ben geldim ya sabah işlerim vardı işe geç geldim nasılsınız bakalım
hafta sonları kaçamak oldumu???

çok teşekkürler iyiyim şükür.sporumu yaptım geldim.süper iyi geldi

canım sen naptın ya maşallahın var tebrik ediyorum önünde saygıyla eğiliyorum

dünkü menüm
sabah 2 dilim ekmek yumurta patates kızartması çay reçel

akşam:1 tabak patates yemeği,1 tabak sarma, 1 bardak ayran

araatlamış mısır

spor:30 dak. dans ettim mezdeke oynadım

su:3 litre

kızlar ben çıkıyorum sizlere iyi akşamlar
akşama misafirim var koşturacağım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…