Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim :)
Sabah: peynirli ceyrek yufka, sekersiz cay, yesillik.
Ogle: 1 cig kofte, 1 cay bardagi ayran, aysberg
Aksam: 1 kofte kadar kirmizi et, yarim dilim cavdar ekmegi, salata.
Ara ogun hic canim istemedi bugun artik cok acikirsam ufak seyler atarim agzima onun disinda aralarda cok sey yememeye karar verdim kafami cok mesgul ediyo bu atistirmaliklar filan ya :)
2,5 litre civarinda su ictim, 2 kupa yesil cay. Aksam da zumba yapmayi planliyorum ( ukalasey sende okuyunca cok canim cekti yuruyus yapmaktan sıkılmısım artik:))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Ay bugün nedense iyice yorgunluktanmıdır nedir mayıştım :KK1:
Ufak kuzuda yorulmuş olucak herhalde ki erkenden uyudu :KK1: inşallah bir iki saat sonra kalkıp gece geç saate kadar oturmaya kalkışmaz :KK1:

Hazır aklımdayken yediklerimide yazayım :KK34:

Sabah;
Uyanır uyanmaz lahana suyu 1 büyük bardak

1 omlet
1 domates
1 salatalık
1 KK beyaz peynir
1 dilim kaşar ( ufak )
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 şekersiz nescafe

Öğle;
3 parça tavuk pirzola
1 koca kase salata
3 yk yoğurt

ara;
1 fincan sıcak suya limon suyu

Akşam;
1 fincan şekersiz çay
1 domates
1 salatalık
1 kase yoğurt

ara; 4 petibör büskevit :KK1:

Gün içinde de 1.5 litre su içtim :KK34:

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60: ay çok güldüm sapıklar gibi demene :KK60: canım madem pişman oluyorsun yediklerinden buzdolabının üstüne şişko şey şimdi yemek yemeyi mi düşünüyorsun diye yazı as bakalım o zaman da yiyecek misin :KK1: ben kendimi tutabiliyorum da ondan sıkıntı çekmiyorum çok

Hahahah ama kimse yok ben israrla boyle kendimi parcaliyorum alintilar filan yapiyorum ya :KK60: aslinda ben onume bisey gelemse yemem de annem getiriyo ya hazirlamis bi de olumu gor filan diyo kiyamiyorum zaten accayip pisbogazim :KK43: detoks nasi gotti b arada ise yaradmii

Sabahtan beri temizlikle boğuştum durdum hatta en son ayağıma ufak bir sehpayı düşürünce temizlik bitti :KK1:
Bugünlük bukadar yeter :KK1: kalanınıda yarın yaparım dedim :KK34:
Yine dolaptan 2 koca çöp poşeti eşya ayıkladım :KK1: vermeye kıyamıyordum hep bir sürü şeyi ama baktım dolapta kuru kalabalık hemen hepsinden kurtuldum :KK34: bazılarını hiç giymemişim hatta etiketi üzerinde :KK1:

Eşim dükkanda ihtiyaç sahibi biri varmış ona götürecek onları :KK34:
Bari başkaları sebeplensin de boşu boşuna dolabı işgal etmesinler :KK34:

Çok sağ ol canım boynum biraz daha iyi :KK34: sıcak su torbası ve bengay iyi geldi :KK34: en azından şimdi az da olsa sağ sola üst bedenimi cevirmeden dönebiliyorum :KK1:
Sorma canım bizimkiler öyle böyle sakin değiller :KK1: aslında tabiki çok sinirlendiler o olaya ama annemler birazda Allaha havale edelim yeterli diyenlerden :KK34: hep diyorlardı hakkımızı asla helal etmiyoruz diye sonuçta babam o parayı biriktirmek için af edersin köpek gibi çalıştı :KK53:
Kp öldü ve gerçekten de babam hala diyor paradan öte sana yaşattıkları için hakkımı helal etmiyoruz diye :KK34:
Artık bazı şeyler öte dünyaya kaldı :26: keşke hiç yaşanmasaydıda gerek kalmasaydı ama işte insanlar bazen çok vicdansız ve Allah korkusundan yoksun olabiliyor :KK53:
Annemler inanılmaz düşkünler benim kızlarıma :KK34: inan bir gün seslerini duymasınlar hemen sorarlar niye sesleri çıkmıyor hastalarmı yoksa diye :26: burada olduklarında ise bir gün bile görmesinler ikinci gün hadi atlayın gelin diyorlar :KK1:

Evet Forum istanbulun oradaki ikeaya gittik :KK1: aslında bana yakın sayılır ve haftanın bir günü oradayım :KK1:
Bazen arkadaşlarla bile orada Bir iki kere buluşup kahve içmiştik :KK1: tabi uzun zamandır bir araya gelmedik :KK1: ( arkadşa dediğimde kaptanımız Ayşe :KK1: )

Oooo Zumbamı süper valla :KK76: sen yürüyüşten iyisini yapmışsın :KK1: Valla helal olsun :KK34: ben yataktan zor çıktım sabah ( eşimin zoruyla :KK1: )
Sorma canım bir sürü iş yaptım ama şükür çok çok az kaldı :KK34:
3 haftadan fazla oldu mobilyalarımı bekleyeli :KK53: 1 hafta zaten tadilatla geçti :KK34: sonrada temizlik falan derken 1 haftadırda koltuksuz minder üzerinde oturuyoruz salonda :KK1: artık totoşum düzleşti :KK1: ama şükür geliyorlar :KK34:
Valla mağazada çok beğendim ama rengini değişik istedim o yüzden banada süpriz gibi olucak :KK1: inşallah siner zaten sinmesede ses edemem yoksa herif beni oyar :KK1: eminmisin diye okadar sorduk hesabı :KK1:

Kpyi parcalamak istedim o kadar uyuz oldum var ya bi de dinimde imanimdayim abdestli geziyorum diyen insanlardanmis belli :/ hadi sen ailen bi kenara oglunu ne duruma dusurdugunu farketmiyo umarim siz simsi cok mutlusunuzdur ya g*t edersin onlari :KK60: torun sevilmez mi bu kadar nasi soguk olabilirki insan :O hadi yaa burdaki herkes istanbuldami oturuyo ne guzeeel :KK70: varya bugun hicbisey yapmak gelmedi icimden spor bile yapamadim boyle bi uyusukluk var :KK43:

Ara ogun hic canim istemedi bugun artik cok acikirsam ufak seyler atarim agzima onun disinda aralarda cok sey yememeye karar verdim kafami cok mesgul ediyo bu atistirmaliklar filan ya :)
2,5 litre civarinda su ictim, 2 kupa yesil cay. Aksam da zumba yapmayi planliyorum ( ukalasey sende okuyunca cok canim cekti yuruyus yapmaktan sıkılmısım artik:))

Kiz sn biraz daha az yersen zafiyet geciriceksin :KK60: cidden biraz ye canim ya yani ara ogun filan yap gucsuz dusucen cidden ders filan da calisiyosun :KK43:

Ya bu arasa haftasonu diye mi bu kadar sessiz ben hep offline girdim arasira da kimse bisey yazmiyo ya kizlar biraz hareketlenelim hadi bu hafta yeni bi baslangic olsun bize ilk 3e gireliiiim!!!
Kendimize hic yoktan yarim saat ayiralim sularimizi icelim ne kacamagi yapiyosak o kadar spor yapalim su tartida adam akilli eksileri gorelim ay cok gaza geldim ya
Dusunun yaza ne kaldi ki surda mart yarilandi nerdeyse 2.5-3 ay var catlasan ciddn biraz kendimize gelmemiz sart hicyoksa spora vakit ayiramiyosak su bogazimizi tutalim kendime sinirliyim aslinda o yuzden gaza geldim :KK70:
Aynaya baktigimizda halimizi begenmiyoruz iste yoksa burda isimiz ne yani en kucuk bi kacamagi yazarken utaniyorum :KK70: cidden zamanimiz yoksa ben bugun baya bi arastirdim 10 dakkalik yag yakici programlar var 10 dakkada 250 kalori attiran programa rasladim arkadasim tavsige etti buliyim onu adam gibi hepimiz gunde 10 dakka yapamicaz mi nolur gaza getirelim birbirimizi yaaa :KK43:
Ben suan gec olmasa spor yapxam o dereceee :KK70: neyse uzatmiyim bugunku menumu giriyim:
Sabah: yarim dilim tam bugday ekmegi peynirli omlet 1.25 yumurtadan :KK60: 2 sekersiz caay iki cay kasigi recel
Ara: orta sekerli turk kahvesi
Oglen: zeytinyagli enginar
Aksam: iki tabak kasar peynirli domates corbasi yarim dilim tam bugday ekmegi bi kaseyogurt
Ara: 4 ekler :KK43:( ama annemle 1 kilo aldigmiz ekler bitti sonunda yani :KK70:
Su:2 lt
Spor: 40 dakka bacak yapicaktim 10 dakkasinda annem alisverise gitmisti dondu biraktim aonra usendim :KK70:
Kizlar yarin butun gun dersim var sabah ugrayamazsam hepinize iyi haftala cidden dikkatedeliim:)))

selam kızlar kaç gündür çok yoğundum giremedim.cuma çok hastalandım.tansiyonum bi indi bi çıktı.beni mahfetti.he bu arada 1kg daha vermişim.doktor işi 17 sine ertelendi.listeyi ozaman vercem.ama bu gün fena kaçırdım.sabah1akıtma.1yumurta,peynir.öğlen fındık yedim.akşam.4köfte . ama ekmek çok yedim.utanıyorum valla.iyi ve bol kayıplı hafta olsun inşallah.tabi kayıptan başka şey anlamayın kilo kaybı.

Canim ne detoksu bu ve ne icin :) menu de guzel bence kahvalti bi degisik olmus :))

vücudumdaki ödemi atmak ve kilo vermemi kolaylaştırmak için canım çünkü vücudumdaki suları atarsam kilo vermeye başladığımda direkt yağlarımdan gider onun için detoks yapıyorum :KK1: öyle biraz tuhaf görünüyor ama kahvaltı lezzetliydi baya bi süre tok tuttu beni ben genelde kahvaltıdan sonra bişeyler yeme ihtiyacı hissediyordum dün hissetmedim

Hahahah ama kimse yok ben israrla boyle kendimi parcaliyorum alintilar filan yapiyorum ya :KK60: aslinda ben onume bisey gelemse yemem de annem getiriyo ya hazirlamis bi de olumu gor filan diyo kiyamiyorum zaten accayip pisbogazim :KK43: detoks nasi gotti b arada ise yaradmii

Kpyi parcalamak istedim o kadar uyuz oldum var ya bi de dinimde imanimdayim abdestli geziyorum diyen insanlardanmis belli :/ hadi sen ailen bi kenara oglunu ne duruma dusurdugunu farketmiyo umarim siz simsi cok mutlusunuzdur ya g*t edersin onlari :KK60: torun sevilmez mi bu kadar nasi soguk olabilirki insan :O hadi yaa burdaki herkes istanbuldami oturuyo ne guzeeel :KK70: varya bugun hicbisey yapmak gelmedi icimden spor bile yapamadim boyle bi uyusukluk var :KK43:

Kiz sn biraz daha az yersen zafiyet geciriceksin :KK60: cidden biraz ye canim ya yani ara ogun filan yap gucsuz dusucen cidden ders filan da calisiyosun :KK43:

:KK1: bende okuyunca çok güldüm canım 3 gün devam etmeyi düşünüyorum kendimi çok hafif hissediyorum işe yarıyor gibi :KK1: 3 gün sonunda tartılacağım daha sonra da diyet listemi uygulamaya başlayacağım . Şimdilik iyi gidiyorum kaçamak yapmazsam eğer(ki yapmayacam :KK1:) bu ay içerisinde 4-5 kilo vermeyi hedefledim

mesaj 15
günaydın kızlar =))) bugün çok mutluyum 56 kiloyla sabaha uyanmak süper bir duygu 3 gün boyunca protein diyeti uyguladım ve sonuç -2 kilo =)))
evet kizlar cuma günü ki listem
sabah 1 bardak nescafe ( yarım yağlı süt ile)
öğle yumurta salatası
akşam meyve salatası

mesaj 15
günaydın kızlar =))) bugün çok mutluyum 56 kiloyla sabaha uyanmak süper bir duygu 3 gün boyunca protein diyeti uyguladım ve sonuç -2 kilo =)))
evet kizlar cuma günü ki listem
sabah 1 bardak nescafe ( yarım yağlı süt ile)
öğle yumurta salatası
akşam meyve salatası
120 dakika spor ve 3 litre su

mesaj 16
cumartesi ki menüm
sabah 1 bardak nescafe
ara 1 bardak kayısı çayı
öğle tavuklu salata
akşam 1 yumurta, 1 dilim ekmek, domates, 1 kk beyaz peyniri

mesaj 17
sabah 1 nescafe( yarım bardak süt ile)
ara 1 kayısı çayı
öğle 1 kase yoğurt, nesfit, 1 meyve
ara 1 kayısı çayı
akşam 1 ton balığı, salata
3 litre su içildi, 120 dakika spor yapıldı

Ya bu arasa haftasonu diye mi bu kadar sessiz ben hep offline girdim arasira da kimse bisey yazmiyo ya kizlar biraz hareketlenelim hadi bu hafta yeni bi baslangic olsun bize ilk 3e gireliiiim!!!
Kendimize hic yoktan yarim saat ayiralim sularimizi icelim ne kacamagi yapiyosak o kadar spor yapalim su tartida adam akilli eksileri gorelim ay cok gaza geldim ya
Dusunun yaza ne kaldi ki surda mart yarilandi nerdeyse 2.5-3 ay var catlasan ciddn biraz kendimize gelmemiz sart hicyoksa spora vakit ayiramiyosak su bogazimizi tutalim kendime sinirliyim aslinda o yuzden gaza geldim :KK70:
Aynaya baktigimizda halimizi begenmiyoruz iste yoksa burda isimiz ne yani en kucuk bi kacamagi yazarken utaniyorum :KK70: cidden zamanimiz yoksa ben bugun baya bi arastirdim 10 dakkalik yag yakici programlar var 10 dakkada 250 kalori attiran programa rasladim arkadasim tavsige etti buliyim onu adam gibi hepimiz gunde 10 dakka yapamicaz mi nolur gaza getirelim birbirimizi yaaa :KK43:
Ben suan gec olmasa spor yapxam o dereceee :KK70: neyse uzatmiyim bugunku menumu giriyim:
Sabah: yarim dilim tam bugday ekmegi peynirli omlet 1.25 yumurtadan :KK60: 2 sekersiz caay iki cay kasigi recel
Aksam: iki tabak kasar peynirli domates corbasi yarim dilim tam bugday ekmegi bi kaseyogurt
Ara: 4 ekler :KK43:( ama annemle 1 kilo aldigmiz ekler bitti sonunda yani :KK70:
Spor: 40 dakka bacak yapicaktim 10 dakkasinda annem alisverise gitmisti dondu biraktim aonra usendim :KK70:
Kizlar yarin butun gun dersim var sabah ugrayamazsam hepinize iyi haftala cidden dikkatedeliim:)))

mesaj 18
tabiki bu son üç ayda vereceğiz bu kiloları benim son 6 kaldı yuppiiii çok sevinçliyim sonunda kilo vermeme direncim kırıldı:nazar: :nazar: :KK52: artık kimse beni bu saatten sonra tutamaz en az haftada 2 kilo gidecek öyle şartlandırdım kendimi bu cumaya kadar 55 kiloyu gözüme kestirdimmmmmm

Merhaba kızlar..Misafirleri gönderdim çok şükür.

Bu aralar biraz hasta ve keyıfsizim.Oğlumun yeme problemide üstüne gelince çok geriliyorum ve herşeyi yakıp yıkasım geliyor.
Allah sonumu hayır etsin :KK5:

dün yediklerim :

sabah:
-patatesli yumurta (1 porsiyon)
-1 dilim ekmek (beyaz)
-1 dilim tuzsuz peynir

ara :
-1 paket peynirli cheetos (250 kcal)

öğlen : yok

akşam : (16.00)
-3 tane fırın köfte ve 3 halka patates
-bol salata
-1 bardak ayran

ara : (20.00)
-yarım muz
-1 kivi

su : 1 lt
spor : dışarda dolaşma

Kızlar sizin rakamlara bakıp bakıp Allah Allah ben bu kadar az mı mesaj yazıyorum diyorum jeton köşeli sanırım bende biraz şimdi düştü toplam mesaj sayısıymış o cuma dan beri geriye dönüp saydım yanlış değilse 19 oldu:KK1::KK1:

neyse bugünkü menümü yazayım

sabah: 1 portakal, 1 kivi , 1 bardak tarçınlı soğuk süt , 2 ceviz

ara : 1 fincan kuşburnu

öğlen : mercimek çorbası , yarım domates salatalık , 5 kaşık yoğurt

ara :yok

akşam : 1 tabak tavuklu sebze yemeği , bol cacık

ara:1 fincan adaçayı

toplam su 2 litre spor 1 saat : zumba yaptım ve ip atladım ve bitki çayı içtim normal çay ve kahve yasaklamıştım bugün detoks yapıyorum diye

Gayet güzel bir gün olmuş ama ben bu kadar yesem aç kalırdım herhalde :)

mesaj 17
sabah 1 nescafe( yarım bardak süt ile)
ara 1 kayısı çayı
öğle 1 kase yoğurt, nesfit, 1 meyve
ara 1 kayısı çayı
akşam 1 ton balığı, salata
3 litre su içildi, 120 dakika spor yapıldı

Sizin menülere bakınca kendimi inanılmaz obur hissediyorum valla :KK36:
Hem gün boyu aç gezilmiş hem de spor yapılmış.Ben olsam bayılırdım herhalde :KK52:

Hmm fena görünmüyor :KK66:

Ay bugün nedense iyice yorgunluktanmıdır nedir mayıştım :KK1:
Ufak kuzuda yorulmuş olucak herhalde ki erkenden uyudu :KK1: inşallah bir iki saat sonra kalkıp gece geç saate kadar oturmaya kalkışmaz :KK1:

Hazır aklımdayken yediklerimide yazayım :KK34:

Sabah;
Uyanır uyanmaz lahana suyu 1 büyük bardak

1 omlet
1 domates
1 salatalık
1 KK beyaz peynir
1 dilim kaşar ( ufak )
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 şekersiz nescafe

Öğle;
3 parça tavuk pirzola
1 koca kase salata
3 yk yoğurt

ara;
1 fincan sıcak suya limon suyu

Akşam;
1 fincan şekersiz çay
1 domates
1 salatalık
1 kase yoğurt

ara; 4 petibör büskevit :KK1:

Gün içinde de 1.5 litre su içtim :KK34:

Çok güzel bir gün olmuş.Afiyet olsun

Ekler dışında gayet güzel geçmiş günü :KK66:
Haftasonu ailemle birlikte zaman geçiriyorum genelde,o yüzden takıma pek uğrayamıyorum.
Spor yapmayı çok istiyorum ama ufak bir oğlum var.O yatana kadar canım çıkıyor ve o uyuyunca afedersin kıçımı bile kaldırmak istemiyorum koltuktan :)))
Bu hafta ilk 3e girme hedefini destekliyorum.Ben kendi adıma cumaya kadar 71 kilo olmayı hedefliyorum ve başaracğıma inanıyorum.

X