Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi geceler canım ben çıkıyorum uyumam lazım malum sabah sözde yürüyüşe çıkacağım inşalllah : Bak bi plan daha yaptım ama inşallah çıkabilirim diyorum

Aslında sen şeker diyince yine jetonum düştü benim normalde her gün metformin içeren bir ilaçım vardı şekerimi düzenleyen ama bu ara yine salladım yatmadan onuda içeyim bari ( tatlı isteğini kesiyor oda ) hem bırakıp tekrar başlayınca bir iki gün bağırsaklar iyi çalışıyor evdeyken başlamam lazım ki dışarda sıkıntı yaratmasın

Son düzenleme:
İyi geceler canım ben çıkıyorum uyumam lazım malum sabah sözde yürüyüşe çıkacağım inşalllah : Bak bi plan daha yaptım ama inşallah çıkabilirim diyorum

İyi geceler canım
Allah rahatlık versin
İnşallah sabah çok dinç uyanır güzelce yürüyüşünü yaparsın bende yarın bütün gün temizlik yapmam lazım şükür salı mobilyalarım geliyormuş ( yenilerin bekliyordum ya ) bütün işlerim bitsin ki salı sabah hiç birşeyle uğraşmayayım

Son düzenleme:
Ay kizlar demin mutfaga gittim cavdar ekmegimden ne kadar kalmis ona gore tost yapim yarin diye bakiyorum annem geldi patatesli gozleme yapcam ondan yiceksin hic bakma diye ups yarin sinir krizleri beni bekliyor sanirim en iyisi uyuyayim da bi guc alayim hic uyanmasam da olur yaa

Off ozsutte o pastalari filan diziyolar ya cok sert ya boyle bacaklarimin civik krema gibi titredigini hissediyorum aynen oyle yaparsin kacamagini o gun ne yiyosan onun aisini sporla cikarirsiiin :*

Ayy allah kolaylik versin iki tane gorumce mi :O benim annemin cook yakin bi arkadasi var onun da catlik iki gorumcesi vardi sonunda kadincagiz 130 kiloya kadar cikti depresyona girdi ya cok kotu bu arada KP ve KVye acayip sasirdim adam resmen hortumlamis parayi senin icin ne kadar zordu kimbilir hic daha duzenin olmayan bi yerde hoop ikisinin arasinda kaliyosun annenle baban cok sakin cok iyiniyetlilermis ama benim babam su olayi yasasa KP nin olumu dunurunun elinden olurdu aa peki sey torunlari simartiyolar mi ananeleri dedesi gibi yoksa onlara da mi kati KV ya ne duygusuz insanlar var sinr oluyorum iste iyi yapmissiniz bugun vikmakla hava degisikligi olmustuur ya eger forum istanbulun ordaki ikeaya gittiyseniz ben annemlerle her gittigimde solugu iskendercide buluyorum cok fena ya kucuk kek kalibi mi cok seker ya ben de cocuk istiyorum bi an once annem de hep biraz fazla anacsin der zaten bu arada boynun nasill

Canim 22 gunde cok sikarsan hendini verirsin bisey digil ya :)) sen yine baya disiplinlisin erkek arkadasimla ben ilk zamanlarda zaten 15 yasindayim beni begenen begendi diyip iyice salmistim bi de daha kucugum ya o zamanki kafaya bak kendine cok yuklenme ama bi anda ( bu arada gun icinde kukurtlu sabunla yikarsan iyi gelir belki o yoksa bol suyla durula gecen sene ben de cok cikariyodum sivilce pilates mi bana cok sikici geliyo iste spora baslamadan plates deniyom demistim ebru salliyla kadin o kadar konusuyo ki konsantrasyonum dagaldi bi de daha komigi neyime guvendiysem en son 9 yasimsa babamin zoruyla haftada bir tenkse gidiyodum o hantal halimle onun 21 gunde yaglarinizdan kurtulun dvdsini yapmistim streche kadar esnemeyi de tabi pek bilmiyorum aman eksik kalsin diye yapmamistim 4 gun heryerim agridi o kadar ki okula taksiyle gittim geldim

Sacmalama ya yap bi kacamak daha aslinda sen cok zayifsin ya kiskandim sen klo al diye ugrasiyorum hahahah canim ye yarim ya cidden bisey olmaz off citi citir keske benim annem de uyanip yapsa be

Oo mobilyalar mi kolay gelsin gecmiste okudum bugun de daha salon hol filan hala havada mi biz de yaz basi eve tasindik olum gibiydi kolay gelsiin (

Survivori izledikten sonra cenem mi dustu ne kimse yok buralarda sapiklar gibi kendi kendime yazip cevapliyoruum neyse bugunku menuyu yazip gidiyim ben :
Sabah: yarim dilim tam bugday ekmegi iki tane sekersiz cay beyaz peynir( 2Kk) zeytin havuclu domatesli salatalikli salata annemle paylastiik
Ara: yarim portakal
Ara: orta sekerli turk kahvesi
Oglen: yesillikli piyaz (az) biraz beyaz peynir az yagli iki tane sekersi cay bi tane kepekli galeta iki cig kofte (
Ara: 1 bardak az yagli sut
Aksam: bi bardak ayran makarna (( izgara tavuk pirzola ya derisini cikarcaktim ama cok ozlemisim
Ara: saat 10da hemde 4 tane ekler ((( yiyip yiyip pisman oluyorum iste
Su:3 lt
Spor: 40 dakka baya saglam cardiolu bacak programi calsitiim:))
Opuyorum kizlar sizi iyi geceleer :))

İyi bir şey demişim o zaman işte tarçın da kesiyor tatlı yeme isteğini ama çok kullanım alanı yok sütlü tatlılarda , sahlep de güzel oluyor ama hepsi de kalori dolu onun için napıyoruz soğuk sütün içine katıp içiyoruz

canım günaydın uyandım uyanmasına da erkek kardeşimle çıkacaktım yürüyüşe bi uyandım evde kimse yok annem yürüyüş arkadaşımı çalmışş sinir olacaktım olmadım güne güzel başlayayım dedim zumba yapmaya karar verdim birazdan başlıyorum spor spordur sonuçta değil mi :44: Evet canım bayadır bekliyosun mobilyalarını inşallah çok içine siner sende temizlik yap yap biraz hareket yapmış olursun Ama zor işin canım Allah kolaylık versin

ay çok güldüm sapıklar gibi demene canım madem pişman oluyorsun yediklerinden buzdolabının üstüne şişko şey şimdi yemek yemeyi mi düşünüyorsun diye yazı as bakalım o zaman da yiyecek misin ben kendimi tutabiliyorum da ondan sıkıntı çekmiyorum çok

Hadi bakalım başladım bugün kendimi sıkmaya işe yarar umarım aslında spor salonuna kayıtlıyım ama gitmiyorum kızlar hoca çok zorluyor sakatlanıyorum sonra al başına belayı 4-5 gün hep yatıyorum onun için kendi kendime yapcam sporumu sonuçta bende pilates yapabiliyorum ipim var hulahop var mekik de çekerim akşamları da yürüyüş yaparsam tamamdır bence evet ya ebru şallı aralarda çok konuşuyor ben o konuşmaya başlayınca ileri sarıyodum

Kızlar detoks yapıyorum bugün akşam sonuna kadar dayanabilirsem akşam neler yaptığımdan bahsedeceğim

ayse ablacım yarısmaya dondum ama sımdıde net sorunum var eve yenı tasındım ve daha net sorununu halledemedım ya tekrar ızıne ayrılayım yada cumaları sadece bıldırım yapmakla olamayacak gıbı gelıyor menu paylasamıyorum hıc bısey yapamıyorum bole oluncada sucluluk hıssedıyorum tekrar ızınede ayrılmak ıstemıyrum kararsız kaldım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Sabahtan beri temizlikle boğuştum durdum hatta en son ayağıma ufak bir sehpayı düşürünce temizlik bitti
Bugünlük bukadar yeter kalanınıda yarın yaparım dedim
Yine dolaptan 2 koca çöp poşeti eşya ayıkladım vermeye kıyamıyordum hep bir sürü şeyi ama baktım dolapta kuru kalabalık hemen hepsinden kurtuldum bazılarını hiç giymemişim hatta etiketi üzerinde

Eşim dükkanda ihtiyaç sahibi biri varmış ona götürecek onları
Bari başkaları sebeplensin de boşu boşuna dolabı işgal etmesinler

Çok sağ ol canım boynum biraz daha iyi sıcak su torbası ve bengay iyi geldi en azından şimdi az da olsa sağ sola üst bedenimi cevirmeden dönebiliyorum
Sorma canım bizimkiler öyle böyle sakin değiller aslında tabiki çok sinirlendiler o olaya ama annemler birazda Allaha havale edelim yeterli diyenlerden hep diyorlardı hakkımızı asla helal etmiyoruz diye sonuçta babam o parayı biriktirmek için af edersin köpek gibi çalıştı
Kp öldü ve gerçekten de babam hala diyor paradan öte sana yaşattıkları için hakkımı helal etmiyoruz diye
Artık bazı şeyler öte dünyaya kaldı :26: keşke hiç yaşanmasaydıda gerek kalmasaydı ama işte insanlar bazen çok vicdansız ve Allah korkusundan yoksun olabiliyor
Annemler inanılmaz düşkünler benim kızlarıma inan bir gün seslerini duymasınlar hemen sorarlar niye sesleri çıkmıyor hastalarmı yoksa diye :26: burada olduklarında ise bir gün bile görmesinler ikinci gün hadi atlayın gelin diyorlar

Evet Forum istanbulun oradaki ikeaya gittik aslında bana yakın sayılır ve haftanın bir günü oradayım
Bazen arkadaşlarla bile orada Bir iki kere buluşup kahve içmiştik tabi uzun zamandır bir araya gelmedik ( arkadşa dediğimde kaptanımız Ayşe )

Oooo Zumbamı süper valla sen yürüyüşten iyisini yapmışsın Valla helal olsun ben yataktan zor çıktım sabah ( eşimin zoruyla )
Sorma canım bir sürü iş yaptım ama şükür çok çok az kaldı
3 haftadan fazla oldu mobilyalarımı bekleyeli 1 hafta zaten tadilatla geçti sonrada temizlik falan derken 1 haftadırda koltuksuz minder üzerinde oturuyoruz salonda artık totoşum düzleşti ama şükür geliyorlar
Valla mağazada çok beğendim ama rengini değişik istedim o yüzden banada süpriz gibi olucak inşallah siner zaten sinmesede ses edemem yoksa herif beni oyar eminmisin diye okadar sorduk hesabı

Son düzenleme:

baktım yürüyüş yapamıyorum dedim en iyisi zumba yapayım hiç acımıyorum kendime sabah erkenden kalktım yine şark köşesi yapmışsınız yani arada yerde oturmak iyi oluyor küçükken babaannemlerin evlerinde hep yer sofrası olurdu yerde oturulurdu özledim o günleri... Sen böyle söyleyince aklıma direkt o geldi . Evet canım inşallah istediğin gibi olur süpriz de olsa güle güle oturun inşallah şimdi tatlı yorgunluk oluyor o gelip bi de hoşuna gidince oh diyosun yani

baktım yürüyüş yapamıyorum dedim en iyisi zumba yapayım hiç acımıyorum kendime sabah erkenden kalktım yine şark köşesi yapmışsınız yani arada yerde oturmak iyi oluyor küçükken babaannemlerin evlerinde hep yer sofrası olurdu yerde oturulurdu özledim o günleri... Sen böyle söyleyince aklıma direkt o geldi . Evet canım inşallah istediğin gibi olur süpriz de olsa güle güle oturun inşallah şimdi tatlı yorgunluk oluyor o gelip bi de hoşuna gidince oh diyosun yani

Kızlar sizin rakamlara bakıp bakıp Allah Allah ben bu kadar az mı mesaj yazıyorum diyorum jeton köşeli sanırım bende biraz şimdi düştü toplam mesaj sayısıymış o cuma dan beri geriye dönüp saydım yanlış değilse 19 oldu

neyse bugünkü menümü yazayım

sabah: 1 portakal, 1 kivi , 1 bardak tarçınlı soğuk süt , 2 ceviz

ara : 1 fincan kuşburnu

öğlen : mercimek çorbası , yarım domates salatalık , 5 kaşık yoğurt

ara :yok

akşam : 1 tabak tavuklu sebze yemeği , bol cacık

ara:1 fincan adaçayı

toplam su 2 litre spor 1 saat : zumba yaptım ve ip atladım ve bitki çayı içtim normal çay ve kahve yasaklamıştım bugün detoks yapıyorum diye

Canim ne detoksu bu ve ne icin :) menu de guzel bence kahvalti bi degisik olmus :))

iyi akşamlar kızlar
nasılsınız dün misafirim vardı paylaşamadım mönümü
büğünden başlayım
sabah:2 dilim ekmek
biraz peynir
1 tatlı kaşığı bal ve kaymak
ögle :2 baget
3 kaşık pilav
ara:3 bisküvi
aksam :1 kase çorba7
spor 60dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…