Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

geçmiş olsun canım dikkat et kendine hava geçişleri malum hastalık akıyor.. menü güzel canım :) afiyet olsun

güzel ve sağlıklı bir gün olmuş su çok çok güzel özellikle de tebrik ederim

Kizlar ya hastayim atesim 38-39larda heryerim agriyo o yuzden bugun menuyu yazip cikicam kusura bakmayin
Sabah: bi bardak sut
Oglen: 1 kepce corba 5-6 catal makarna
Ara:2.5 tane altinbasak odun biskuvilerden biraz yagsiz beyaz peynir bi sekersiz cay
Aksam: kiymali karnibahar bi kase yogurt
Ara:yarim muz yarim portakal yarim elma
Su:2.5 lt
Spor:yok (
Umarim bi an once iyilesirim de baslarim spora ya hava buuuzzz gibiydi bugun sikintidan butun gun en bastan lost izlemeye basladim

canım sen naptın ya maşallahın var tebrik ediyorum önünde saygıyla eğiliyorum

canım hepimizde irade var aslında sadece daha çok istemiyoruz ondan oluyor ama bu sefer kararlıyız yaza fit olarak gidereceğiz valla canım dün akşam saat 10 da eve geldik ev arkadaşımla dışardaydık ve kız çikolataları götürdü tatlıları götürdü hamburger yedi bana da ısrar etti ama söz verdiğim için kararlı olduğumu görünce vazgeçti inanın kızlar bu form çok etkili oluyo birilerine karşı sorumlu olmak süper bir duygu birilerine hesap vermek yanlış yapmaktan kurtarıyo bizi

ah canım valla bende normalde kahvaltımı yapıyorum yada nesfit yiyorum ama iki günlük diyetti o çokta etkili oldu kilo vermem durmuştu normalde kahvaltı yapmadan hayatta işe gelmem =))

günaydınnnnn tatlımmm nasılsın nasıl gidiyo ya inanmıyacaksın ama tartıda eksileri görünce çok mutlu oluyorum geçen haftadan daha mutluyummmm
çok iyi canım ya sagolasın mutlu olduguna sevindimmmmm .insan gerçekten çabaladığı şeyin sonuca ulasması çok güzel
ben ne yazık ki ben eksi göremdim çok fazla regl olcam herhalde

çok iyi canım ya sagolasın mutlu olduguna sevindimmmmm .insan gerçekten çabaladığı şeyin sonuca ulasması çok güzel
ben ne yazık ki ben eksi göremdim çok fazla regl olcam herhalde

tatlım 1 hafta sonrada ben olacağım ama diyetini sakın bırakma yoksa çok kilo alıyorsun reglinin sonuna kadar çok fazla kilo alıyorsun daha doğrusu su topluyorsun tatlı krizi yaşarsan söylediğim çikolatadan al

diyeti ve sporu bırakmıyorum çünkü ben çok sık diyet yapıp bıraktığım için vucudum biraz direnç oluşturdu bu motivasyonla inat edecem çünkü bıraktım mı bi daha başlayaymam allah izin verirse 3 ay sonra gebe kalmayı düşünüyorum inadım inat !!!!

Offfff o pko zıkkımından bende de var maalesef (
Sizlerde de oluyormu bilmiyorum ama mesela gece uyandığımda canım aşırı tatlı istiyor.Veya öğlen azcık şekerleme yapıp uyandığımda yine müthiş bir tatlı isteği ile uyanıyorum.Gün içerisinde de tatlıya karşı çok büyük savaş veriyorum.
Şuan misafirlerden kalan abur cuburlar dolapta duruyor ve ben kendimi cuma günü ödüllendirmek için o günün gelmesini iple çekiyorum

ah canım nasıl olmaz sabah ilk uyandığımda buzdolabını açıp içinde tatlı birşeyler var mı diye bakmak olurdu birde kistlerden dolayı 3 yıl doğum kontrol hapları kullandım anlatılmaz bir kilo ve kıllanma oldu kilolarım özellikle karın ve yanlarda olurdu ya insan tuttamıyor kendini ama doktorum kilo verince iyileşeceğimi söyleyince tamam dedim artık yeter çok istesemde yemedım =)) ah çikolatayla ayrılık dönemim oldu çok özledim market raflarında görüyordum o kısa zamanda bile beni bırakma diye yalvarıyordu resmen

Valla tadelle firmasını arayıp tebrik etmek lazım :))
En kısa zamanda denemek istiyorum o çikolatayı
[/QUOTE]

hahaha evet bende üstün başarılarından dolayı tebrik ettim bile daha büyük ve kalorisi az çikolata üretsinler diyede tembih ettim hıhıhı

inşallah canım umarım kısa zamanda çocuğunu kucağına alırsın tatlım benim ama hamile kalırsan müjdeyide verirsin bizlere değil mi

günaydın bayanlar
bugün güne pek de hoş başlamadım ama toparlayacağım:26:

kızlar dünkü menüm
sabah 1 bardak nescafe (yarım yağlı süt ile)
1 kase nesfit (yarım yağlı süt ile
öğle 1 yümurta
1 dilim beyaz peynir
1 dilim kepek ekmeği
ara 1 nescafe, 1 bardak kayısı çayı,1 çikolata 87 kalori
akşam hiç birşey (çikolata yediğim için)
ay kızlar dün çok zor dayandım ev arkadaşım bir sürü şey yedi ama tek lokma sürmedim ağzıma =) kendimle gurur duyuyorum dün çok yorgun olduğum için 45 dakika spor yaptım eve zaten 10 da geldik 3 litre suyumu içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…