Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Canim bence menu super :)) biraz daha fazla su olabilir sadece :))

Bence de ilk 3 e girmeliyiiizz artiiikk canlanalim kizlaaar :)) of of benim de bugun tum gun ders vardi allak bullak oldum valla haftaya da sinav var cok fenaaaa oo canim sekersiz cay iyidir candir boyle devam tebrikler :)) menu de guzel olmus bence zaten senin ve benim kacamaklar anne kaynakli yani bu fiks

Hmm ise yararsa soyle tamam mi canim umarim istedigin sonucu alirsin bu arada onceki mesajlarina cok cevap veremedim ama sen 22 gunde cok rahat o kilolari verirsin inaniyorum ben sana :) senin diyetisyen isi noldu bu arada?:) Bi de bu forumda tek sap benim sanirim vay anasini sayin seyircilleeerr

Canim menu guzel ama bence sabah sadece kahve cok saglikli degil yani hani kahve olcaksa da bence nescafe i ih :) ki sabah yedigini hayli hayli eritirsin her zaman icin soyle biraz peynir maydonoz belki biraz ceviz ya da tam bugday ekmegi filan olsa fena olnaz yani sonra gucsuz dusmeyesin diye soyluyorum :)

tatlım tadıda çok iyi eğer çikolata krizin gelirse mutlaka ondan al cidden çok güzel ama canın çektiğinde =)))

Benim de cikolata istegi tavan su siralar sekersiz seyler ariyodum su an aciip mutlu oldum bunu okuyunca yarin ilk isiimm onu almaaaaak

Eveet iyi aksamlar kizlaar gelelim benim menume su siralar dersler sinavlar malum gun icinde cok cevap atamiyorum hemen menumu paylasiyoruum :)
Sabah(7.00): cavdar ekmegine beyaz peynirli tost, zeytin, yesillik.
Ara(10.00):1 yulafli kepekli biskuvi
Ogle(13.00):1,5 kofte kadar tavuk snitzel, salata.
Ara(16.30): 1 elma
Aksam(18.00): 2 ck menemen, 2 lahana sarmasi, yogurt, 1 kepce mercimek corbasi.

TuRuNCu;34382945]Sizin menülere bakınca kendimi inanılmaz obur hissediyorum valla
Hem gün boyu aç gezilmiş hem de spor yapılmış.Ben olsam bayılırdım herhalde

tatlım valla aç kaldım ama sonuç mükemmel oldu ben iki haftadır hem diyet hem spor yapmama rağmen kilo veremedim son olarak protein diyeti yaptım ve sonuç çok güzel oldu bundan sonra normal diyetime devam edeceğim[/QUOTE]

Hmmm tamam canım durum şimdi anlaşıldı
Aaahh ahh birazda ben irademe sahip çıkabilsemm

Aleyküm selam ceco34.
Eşyaların çok güzel...Güle güle kullan...Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun

kızlar yaa çok utanıyorum kaçamak yaptım =(( 87 kalorilik çikolata yedim

Oooh afiyet olsun :))
1 orta boy elma ile hemen hemen aynı kaloride olan kaçamağa can kurban :)

Offfff o pko zıkkımından bende de var maalesef (
Sizlerde de oluyormu bilmiyorum ama mesela gece uyandığımda canım aşırı tatlı istiyor.Veya öğlen azcık şekerleme yapıp uyandığımda yine müthiş bir tatlı isteği ile uyanıyorum.Gün içerisinde de tatlıya karşı çok büyük savaş veriyorum.
Şuan misafirlerden kalan abur cuburlar dolapta duruyor ve ben kendimi cuma günü ödüllendirmek için o günün gelmesini iple çekiyorum

Valla tadelle firmasını arayıp tebrik etmek lazım :))
En kısa zamanda denemek istiyorum o çikolatayı

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Yine ben geldimmmmm
Ay akşam üzere nasıl mayıştıysam küçük kuzuyla birlikte yatıp uyumuşuz çok iyi geldi ama hala uyuyasım var bu seferde
Eşim resimleri görmüştü ama eşyaları görünce hele şükür dedi
Ne zamandır sehpada oturarak yemek yiyorduk bugün masada yiyince gerçekten dünya varmış dedim

Yarın artık biraz yatak odasından bazanın altına girecekleri ayıklayıp yerleştireceğim birde kızların odasını temizledimmi çarşamba gününü kendime ilan ettim kızkardeşimle dışarda ( ikeada ) kahvaltı edeceğiz ( çocuklarda oyun alanında oynarken biraz sohbet ederiz diye düşündük )
Öğleden sonrada uzun zamandır görüşemediğim arkadaşıma geçiceğim hem kızım kızlarıyla oynasın hemde evlerinde bir golden köpek var benim çocuklar bayılıyor ona onu sevsinler az dedim
Oraya gidince hiç anneeeee diye seslenmiyorlar çünkü köpekle ilgilenmekten kapışmaya fırsatları olmuyor

Canim bence menu super :)) biraz daha fazla su olabilir sadece :))

Çok sağ ol canım evet bu ara suyu yine zorla içiyorum ama biraz daha dikkatli olmaya çalışırım

Aleyküm selam ceco34.
Eşyaların çok güzel...Güle güle kullan...Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun

Aminnnnnn canım cümlemizin
İnşallah daha güzelleride sizlere nasip olur

Sorma canım yaaa inanılmaz savaş veriyorum bende bazen hani o an koliyle olsa oturup hiç acımadan yiyecek hale geliyorum ama şükür evde olmayınca yiyemiyorum
Bu ara yine ne alemde şekerim bilmiyorum ama iki gündür aşırı derece canım tatlı istiyor ve bütün gün uyukluyorum resmen bugün sonunda dayanamayıp yatıp uyudum

olur söylerim canım :) kilo verdim mi bilmiyorum çünkü cumaya kadar tartılmayacağım öyle bi karar aldım bu arada diyetisyene gittim yediklerimi falan yazmamı 2 hafta sonra kan tahlili yaptırıp tekrar gelmemi istedi 2 hafta boş hiçbişey yapmadan mı duracağım diye sinirlendim gitmiyorum canım diyetisyene doktorum programına bi bayan doktor glmişti onu izledim söyledikleri mantıklı geldi onun listesini uygulayacğım . Bugün kendime bol bol sebze aldım maketten inşallah veririm canım zamanım az kaldı sap mı yok canım yaa herkesin sevgilisi olcak diye bi kural yok kafa dengi birini bulamamışsındır şimdilik

Hazır aklımdayken bugünki menümüde yazayımda kaçayım benimki bugün nedense neşesiz geldi eve birazda onunla ilgileneyimde kıskanmasın

Sabah;
1 omlet
1 domates
1 salatalık
2 kk beyaz peynir
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 az şekerli türk kahvesi

Öğle;
1 kase yoğurt çorbası
1 kase salata

ara;
1 meyveli oralet ( şekersiz )

akşam;
1 tabak spagetti
1 kase yoğurt

ara; 1 ufak kase karışık kuru yemiş birşeyler atıştırmak isteyince en mahsum olanı buydu yoksa kesin çikolata yerdim ( eşim suikastçi gelirken getirmiş

Eğer benimki erken yatarsa damlarım yine olmazsa artık sabah görüşürüz
Kocaman öpüyorum yinede herkesi

menün çok güzel olmuş canım tebrik ederim bu arada eşyaların da çok güzel güle güle kullan canım bugün herkeste bir çikolata yeme isteği var sanırım bende de oldu çünkü

aslında aç bırakacak bir menü değil özellikle öğlen çok çok doydum hatta şiştim diyebilirm

Benim gözüm aç gözüm :))

menün çok güzel olmuş canım tebrik ederim bu arada eşyaların da çok güzel güle güle kullan canım bugün herkeste bir çikolata yeme isteği var sanırım bende de oldu çünkü

Pazartesi sendromu mu yaşıyoruz acaba bizde :))

kızlar hazır burdayken menümü de gireyim de büyük ihtimal çıkarım birazdann

sabah : 4 kaşık kuymak (mısır unu , peynir ve tereyağdan oluyoşuyor) 1 dilim kepek ekmeği , 5 tane zeytin , 1 açık şekersiz çay ( kızlar çay ve kahveyi şekersiz içiyorum ayrıca şekersiz diye belirtmeyeceğim artık haberiniz olsun )

ara : 1 şişe soda

öğle : 1 kase çorba, 1 kase yoğurt, 4 kaşık patlıcan yemeği (etsiz, biber ve domatesli )

ara : 3 kaşık makarna (bugün bi açlık vardı üzerimde )

akşam : balık , bol salata 2 dilim kepek ekmeği ( ekmeğimin dilimleri 1 avucumdan daha küçük yani 2 tanesi bir dilim ancak yapar )

spor : 75 düz mekik , 50 ters mekik su 1,5 litre

Hmm güzel görünüyor menü ama spagetti tabağı ne kadar büyüktü bilemiyorum
Afiyet olsun

Ben de bugünkü menümü yazıp kaçayım...
Hastayım,boğazım ve başım zonkluyor..

sabah :
-1 yumurta
-1 servis tabağı boyutunda ev yufkası

öğlen :
- 1 kase kuru meyveli müsli (2 yk müsli,6 badem,2 kuru kayısı,8 kuru üzüm ve yarım bardağı süt ile hazırlandı)

ara :
-1 yumurta

akşam :
-3 adet kuru patlıcan dolma
-salata

su : 2 lt
spor : yok

iyi akşamlar hanımlar
hepinize bol sporlu az kalorili bir akşam diliyorum,
bügünkü mönümm
sabah.:1 bardak süt
1 haslanmış yumurta
1 dilim ekmek
5 zeytin
ara:yeşil çay,
3 kayısı
ögle
kabak
lor peynirli salata
1 dilim ekmekü
ara:1 elma
yeşil çay
akşam
y fasulye
1 dilim ekmek
salata
2 kaşık pilav
suan:1 bardak süt kahveli
su 3 lt den biraz fazla
spor 80 dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…