Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dün o kadar çok yedim ki buray yazmaya utanıyorum ama yazayımda beni kınayın bidaha yemeyeyim o kadar:KK14:

sabah:1,5 dilim tost beyaz ekmekle,çay reçel,

öğle:1 dilim tost, 1 lavaş,1 bazlamanın yarısı,peynir, çay,

akşam:1 tabak salçalı makarna

ara:patlamış mısır

2 litre su,
spor:15 dak yürüyüş
:KK50::KK50:çok abarttım malesef kızlar bile bile yedim haftaya 62 plmam lazım hemde daha cuma oladan 62 yi görnmem lazım
çünkü hedef koydum kendime 1 nisanda 59 olmam gerekiyor:26:
valla bebişim böle yersen hedefin ben olacammm :)))))))))))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Sabah karga kahvaltısını etmeden kalıp halinde uyandım :KK1:
Dün parkta rüzgarı yiyince zaten boynum tutulmuştum ama eşime kremle ovdurunca sabaha geçer sanmıştım hatta erkenden yattım :KK1: fakat sabah bir uyandım dünden beterim resmen üst bölgem kalıp halinde :KK1:
Şimdilik evdekiler uyuyor diye bende kendimi buraya attım :KK1: artık eşim uyanınca biraz fönü tutup rahatlatır inşallah yoksa haftasonu kalıp olarak kalırım :KK1:

Kesinlikle haklısın KVye anne deme konusunda :KK19:
Hiç emek vermemiş hatta gerçekte sevip sevmediğinide bilmediğin birine Anne demek bana şu anda çok saçma geliyor. Geçmişte eşimle nişanlandığımız andan itibaren eşimin annesine Anneciğim derdim :KK35: bana baştan yakın davranırdı ve ben saftirik beni sevdiği için sanırdım meğer eşimin tepkisinden öyle davranırmış hatta aklınca beni yola getirmeye çalışıyormuş :KK33:
Sırf eşim istedi diye kapanmıştım ( meğer ailesi şart koşmuş istemeye bile gitmeyiz kapanmazsa diye :KK33: ) ama o bile yetmemişti KV ve KPye. Neymiş 5 vakit namaz kılmıyormuşum, bir yere giderken onlardan ayrı izin istemiyormuşum, bir şey alacağım zaman onlara danışmıyormuşum falan diye bir sürü arıza çıkardılar :KK47::KK47::KK47: Hep sabrettim ama baktım en son küçük kızıma hamileyken düşük tehlikem olduğu halde hepsi bir oldu beni suçlayıp durdular yok ben öyleymişim yok ben şöylemiyim bir çay bile önlerine koymamışım falan diye ( ki külliyen yalan )
Kapanmışken açıldım nasılsa yaranamıyorum ve bunu yapacaksam sırf Allah rızası için olmalı diye :KK34: üzerine hamile kalıncada iyice kudurdu KV çünkü o dönem çok güzel aramızı açmıştı eşimle ve biz ciddi ciddi boşanmanın eşiğine gelmiştik :KK35: kadın resmen bayram ediyordu o dönem :KK1:
Eşimle tekrar denemeye karar verip barışınca ( tabi benim şartlarımı kabul etmesi şartıyla :KK1: ) üsteine birde 2ci çocuğu isteyince hatun fenalıklar geçirdi :KK60: ne gerek varmış bir çocuğa daha bir tane yetermiş :KK1:
O dönem eşimle barıştıktan sonra bir kere bile değil Anneciğim demek Anne bile demedim kadına :KK19: aslada demem sonuçta ne emek vermiş nede gerçekten sevmiş beni ( resmen yüzüme söyledi o dönem seni baştan beri istemiyordum, oğlum ne yaptıysan artık seni almak zorunda kaldı (almanyalı olunca direk mercimek fırına verildi sanıyor herhalde :KK60: ) ve bir sürü hakaret daha :KK1:
Artık zorla konuşuyorum ve eğer ona birşey söylemem gerekiyorsada göz göze gelmeyi bekleyip söylüyorum sırf Anne kelimesini söylememek için :KK1:

Bu arada kızım için verilen taktiğe çok teşekkür ederim :KK34: Annen çok haklı benim kızımda kendinden biraz büyük kuzenini çok beğenir ve onun giydiği şeyleri çok yakıştırır :KK34: hatta daha geçen gün dedi anne Gözde ablamın hırkası çok güzelmiş aslında öyle birşey alırsan giyerim diye :KK1: bakalım onada erkek arkadaşının babası hediye etmiş ama belki nerede bulabileceğimizi biliyordur :KK1:
Ben geçen alışverişte istediği kırmızı spor ayakkabılara karşılık bir kaç birşey aldırdım :KK1: söz verdi amcaoğlunun nikahında hoş giyinecek ( tabi ayakkabı sevdasına :KK1: ) ay başında alırım demiştim ama sevinsin diye 15 gün sonra alacağım :KK34:
Bakalım anneninde taktiğini kullanırsam belki biraz daha düzene girer :KK1:
Bende iyice kokoş gezsin demiyorum zaten ama azda olsa insan içine çıkarken düzgün giyinsin istiyorum :KK34: hani dediğin gibi kot üzerine bir gömlek tamamdır :34. bakalım belki ilerde birilerinden hoşlanırsa ona hoş görünmek için değişir fikri :KK1:

selam bende aynı durumdayım suan seni okuyunca sunu anladım demekki hepsi aynı benim henüz çocuğum yok kayınvalıden geciçi kalıyor evde ama tam bir fitne ne yap<cagım bilmiyorum eşimle ara ara tartışıyoruz yeni evlyim o kadınla degil konuşmak nefes alıdığını bile duymak istemiyorummmm

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Sabah karga kahvaltısını etmeden kalıp halinde uyandım :KK1:
Dün parkta rüzgarı yiyince zaten boynum tutulmuştum ama eşime kremle ovdurunca sabaha geçer sanmıştım hatta erkenden yattım :KK1: fakat sabah bir uyandım dünden beterim resmen üst bölgem kalıp halinde :KK1:
Şimdilik evdekiler uyuyor diye bende kendimi buraya attım :KK1: artık eşim uyanınca biraz fönü tutup rahatlatır inşallah yoksa haftasonu kalıp olarak kalırım :KK1:

Kesinlikle haklısın KVye anne deme konusunda :KK19:
Hiç emek vermemiş hatta gerçekte sevip sevmediğinide bilmediğin birine Anne demek bana şu anda çok saçma geliyor. Geçmişte eşimle nişanlandığımız andan itibaren eşimin annesine Anneciğim derdim :KK35: bana baştan yakın davranırdı ve ben saftirik beni sevdiği için sanırdım meğer eşimin tepkisinden öyle davranırmış hatta aklınca beni yola getirmeye çalışıyormuş :KK33:
Sırf eşim istedi diye kapanmıştım ( meğer ailesi şart koşmuş istemeye bile gitmeyiz kapanmazsa diye :KK33: ) ama o bile yetmemişti KV ve KPye. Neymiş 5 vakit namaz kılmıyormuşum, bir yere giderken onlardan ayrı izin istemiyormuşum, bir şey alacağım zaman onlara danışmıyormuşum falan diye bir sürü arıza çıkardılar :KK47::KK47::KK47: Hep sabrettim ama baktım en son küçük kızıma hamileyken düşük tehlikem olduğu halde hepsi bir oldu beni suçlayıp durdular yok ben öyleymişim yok ben şöylemiyim bir çay bile önlerine koymamışım falan diye ( ki külliyen yalan )
Kapanmışken açıldım nasılsa yaranamıyorum ve bunu yapacaksam sırf Allah rızası için olmalı diye :KK34: üzerine hamile kalıncada iyice kudurdu KV çünkü o dönem çok güzel aramızı açmıştı eşimle ve biz ciddi ciddi boşanmanın eşiğine gelmiştik :KK35: kadın resmen bayram ediyordu o dönem :KK1:
Eşimle tekrar denemeye karar verip barışınca ( tabi benim şartlarımı kabul etmesi şartıyla :KK1: ) üsteine birde 2ci çocuğu isteyince hatun fenalıklar geçirdi :KK60: ne gerek varmış bir çocuğa daha bir tane yetermiş :KK1:
O dönem eşimle barıştıktan sonra bir kere bile değil Anneciğim demek Anne bile demedim kadına :KK19: aslada demem sonuçta ne emek vermiş nede gerçekten sevmiş beni ( resmen yüzüme söyledi o dönem seni baştan beri istemiyordum, oğlum ne yaptıysan artık seni almak zorunda kaldı (almanyalı olunca direk mercimek fırına verildi sanıyor herhalde :KK60: ) ve bir sürü hakaret daha :KK1:
Artık zorla konuşuyorum ve eğer ona birşey söylemem gerekiyorsada göz göze gelmeyi bekleyip söylüyorum sırf Anne kelimesini söylememek için :KK1:

Bu arada kızım için verilen taktiğe çok teşekkür ederim :KK34: Annen çok haklı benim kızımda kendinden biraz büyük kuzenini çok beğenir ve onun giydiği şeyleri çok yakıştırır :KK34: hatta daha geçen gün dedi anne Gözde ablamın hırkası çok güzelmiş aslında öyle birşey alırsan giyerim diye :KK1: bakalım onada erkek arkadaşının babası hediye etmiş ama belki nerede bulabileceğimizi biliyordur :KK1:
Ben geçen alışverişte istediği kırmızı spor ayakkabılara karşılık bir kaç birşey aldırdım :KK1: söz verdi amcaoğlunun nikahında hoş giyinecek ( tabi ayakkabı sevdasına :KK1: ) ay başında alırım demiştim ama sevinsin diye 15 gün sonra alacağım :KK34:
Bakalım anneninde taktiğini kullanırsam belki biraz daha düzene girer :KK1:
Bende iyice kokoş gezsin demiyorum zaten ama azda olsa insan içine çıkarken düzgün giyinsin istiyorum :KK34: hani dediğin gibi kot üzerine bir gömlek tamamdır :34. bakalım belki ilerde birilerinden hoşlanırsa ona hoş görünmek için değişir fikri :KK1:

Sinir oluyorum boyle anlayissiz annelere daha ben gerci pek bisey yasamadim bekar oldugumdan ama :KK70: cevremde ornek cok sanki kendisi cekmemis zamaninda kayinvalidem hadi onu gectim (tabiki senin esin icin demiyorum ama ) oglu sanki bulunmaz hint kumasi bi kivanc tatlitug bi cagatay ulusoy sanki herkes onun pesindeymis de anca sartla seni kabul ediyolar neymis kafani kapicakmissin ne kadar komik bi tutum bazi turbanlilar var hallerini siz goruyosunuzdur ben kendi istegiyle iman icin kapananlari demiyorum zorla baskiyla olmaz ki iyi yapiyosun deme anlamaz zaten en azindan KPden kurtulmussun :KK70: tobe tobe adamin olumune sevindim gibi oldu ama :KK70: gorumcem var demistin yanlis hatirlaniyosam oevlenince ona boyle bisey yapilsa helak eder kendini bi de torunu var bunlarin acisi cikar ya eminiiim umarim cikar (bu arada niye bu kadar gaza geldim sinirlendim bilmiyorum ama :KK70:)
Bu arada buyuk kiz icin belki gozde ablasiyla bi kere alisverise ciksa o yonlendirse de olabilir belki hi hani onu begeniyosa :KK66: allah kolaylik versin ya hem kv hem iki cadiyla :KK70: bu arada gecmis olsuuun kiyamam ya spor ugruna :KK70: boynuna bengay diye bi krem var onu surup esine ovdurup yunlu bisey baglasana iki uc saate gecer :))

Gunaydinn kizlar bugunluk planimi giricem cunku gun icinde hic giremem arkadaslarla geccek gunum umarim kendime hakim olurum sirf bunun icin guzel bi kahvalti yaptim :))
sabah: 2 3 mantar, yarim dilim cavdar ekmegi, peynir, 1 cay kasigi bal.
Cok protein oldu kahvalti bi de aksama balik var bugun biraz pr. agirlikli oldu hadi bakalim arkadaslari da bi kahve ile gecirdim mi mis olur :) iyi haftasonlari diliyorum herkesee :)

Sende bu irade varken kahveyi bile zorla icirirler ya :KK70: bosveeer protein karbonhidrattan iyidir :KK66:)

selam bende aynı durumdayım suan seni okuyunca sunu anladım demekki hepsi aynı benim henüz çocuğum yok kayınvalıden geciçi kalıyor evde ama tam bir fitne ne yap<cagım bilmiyorum eşimle ara ara tartışıyoruz yeni evlyim o kadınla degil konuşmak nefes alıdığını bile duymak istemiyorummmm

Valla asil sana kolay gelsin canim ayni evde sabir tasi olsa catlar

Of burukcay kacamak kacamak dedin al sana kacamak :)) kizlarla bi bulustuk aneem hepsi aciz demez mi pizza mi iskender mi kumpir mi diyolar yaa oluyorum vicdandan sonra bi sekilde beraber izgara tavuk salata yedik hahah :)) kacamak olarak kucuk bi kap dondurma yidim :))

Of burukcay kacamak kacamak dedin al sana kacamak :)) kizlarla bi bulustuk aneem hepsi aciz demez mi pizza mi iskender mi kumpir mi diyolar yaa oluyorum vicdandan sonra bi sekilde beraber izgara tavuk salata yedik hahah :)) kacamak olarak kucuk bi kap dondurma yidim :))

Yazik kizim ya kizlara kendine benzetmissin :KK70: ama sende bu irade olduktan sonra ohoo asla yemezsin kucucuk bi dondurmadan nolurki mesela pinkberry :))) kacamak diyince ben de cikolatali tatliya filan mi yumuldu dedim :KK70:

Yazik kizim ya kizlara kendine benzetmissin :KK70: ama sende bu irade olduktan sonra ohoo asla yemezsin kucucuk bi dondurmadan nolurki mesela pinkberry :))) kacamak diyince ben de cikolatali tatliya filan mi yumuldu dedim :KK70:
Masallah deee o irade zorlaniyooo :KK70: ahah valla bilincaltlarina isledim yani telepati yoluyla resmen dusunceleriyle oynadim yoksa once pizza sonra pasta kahve derken tam bi bilanco olacakti:KK70:

Masallah deee o irade zorlaniyooo :KK70: ahah valla bilincaltlarina isledim yani telepati yoluyla resmen dusunceleriyle oynadim yoksa once pizza sonra pasta kahve derken tam bi bilanco olacakti:KK70:

Masallaaah :nazar: ben boyle bi kacamak yapmak istedigim zaman gecen sene cekilen bi fotografim var boyle resmen tencere gibiyim :KK70: kotumu zor kapamisim yuzum heidiye benziyo sismis sismis :KK70: o aklima geliyo deger mi diyorum o halime donmeye eger cidden deger hakkettim diyosam yiyorum yoksa iih :KK70: varya ayrica pizza filan ozledim ya off :KK43:

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim :)
Sabah: 2 3 mantar, yarim dilim cavdar ekmegi, peynir, 1 cay kasigi bal.
Ogle: izgara tavuk, salata, kucuk kase dondurma.
Aksam: salata

Masallaaah :nazar: ben boyle bi kacamak yapmak istedigim zaman gecen sene cekilen bi fotografim var boyle resmen tencere gibiyim :KK70: kotumu zor kapamisim yuzum heidiye benziyo sismis sismis :KK70: o aklima geliyo deger mi diyorum o halime donmeye eger cidden deger hakkettim diyosam yiyorum yoksa iih :KK70: varya ayrica pizza filan ozledim ya off :KK43:

Ya bugun bi gittik iste insanlar oyle cok hamburgere patatese pizzaya gomulmus ki zerre canim cekmedi dedim yazik yani:) sadece ozsut un onunden gecerken fena oldum hahah :KK70: benim zaafim tatliya zaten ya bugun dondurmayi yerken dusundum yani allahim ben yazin napicam diye allahtan yuzmek gibi amacim var burda bi yer var kaydolucam insallah yazin haftada 3 gun fitness+yuzme. En azindan kacamak yapabilirim rahatca :KK70:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Gezenti ceco geldiiiiiiiii hanımmmmmmm :KK1:
Öğlende bir attık kendimizi dışarı daha yeni geldim sayılır :KK1:
Eşim ve çocuklarla önce bir İKeaya gittik ( küçük kuşum top havuzunda oynarken bir güzel mağazayı gezdik ve tam çıkarken küçük kuzuma indirim reyonunda ufak bir merdaneyle iki kek kalıbı buldum :KK1: hepsi 4 lira :KK1: hemen aldım tabi çünkü öbür türlü oyun hamurunun merdanesini kullanıp hamuru maf ediyor :KK1: ) Nadirende olsa birşeyler yaparsak onada ayrı merdane olsunda beni rahat bıraksın dedim :KK1:
TAbi inanılmaz sevindi teşekkür üzerine teşekkür ettti :KK1:
Ordan hemen yanındaki KOçtaşa gittik salona güzel bir saat beğenmiştik onu almak için ama kalmamış :KK1: ama yinede boş çıkmadık :KK1: kendime şu ufak kokulu mumlardan aldım birde prizlerimiz baya bir yıpranmıştı yeni priz aldık :KK34:

Tam eve geçecektik küçük kuzum ben acıktım ille yemek yiyelim dedi bizde başka bir alışveriş merkezine geçip orada ailece güzel ve sağlıklı bir yemek yedik :KK34: üstünede bir güzel kahvelerimizi içtik :KK1:
Aslında yemek yeme niyetim yoktu ama benimki ulen yinemi yemek diye tuturuyorsunuz batıracaksınız beni diyince ona inat hadi yemeğe gidiyoruz dedim :KK60: sen öküzlük yaptığın sürece sana acımayacağım artık dedim :KK60: tabi acıkmasaydık demezdim de :KK1: olsun bilmesede olur :KK1:
Yemekten sonrada baya bir mağazalara girip çıkarken yediklerimide eritmişimdir kesin :KK34: tabi 5de yediğimiz içinde akşam yemeği erken oldu ve bu saatten sonra ancak yeşil çay ve su içerim :KK34:

canım geçmiş olsun ama bence doktora git iğne yapar rahtalarsın canım ya masajla bile olmuyor bazen sen baya rüzgar almışsın çünkü
canım ya kv mevzunu okudum ya neler var inanamıyorum allahkolaylık versin oğlumun yuvası yıkılacak diye hiç üzülmüyor kalbi kötü demekki
çoçuklar ortada kalır diye aklıa gelmyor netseki eşin iyi biriymiş seni deçok sevyormuş ki :KK1:
yuvanızın huzuru daim olsun canım :KK16:

Yok maalesef hatun bugün boşanacağız desek bayram ilan edecek :KK60: ama yüzünede dedim sırf seni mutlu etmemek için boşamayacağım oğlunu diye :KK60: eşimde iyi yapmışsın demişti hatta :KK1:
Kadın kendim çektim diyor ama eşimin Rahmetli babannesi gerçekten çok şekerdi :KK34: sadece saygısızlığa tahammülü yoktu oda bizimkinde gani :KK1:

Çok sağ ol canım iyi dileklerin için :KK54:
RAbbim herkesin yuvasının huzurunu daim etsin :KK34: Aminnn

RAbbim yardımcın olsun canım :KK71:
Sakın eşinle tartışmaya bile girme :KK20: İnan o hatayı ben ilk seneler çok yaptım ve sonuç olarak ağlayan taraf hep ben oluyordum :KK34:
Evlendiğimde 52 kgdum ve inan sırf stresten ve depresyondan bu kilolara kadar çıktım ve fark bile etmedim :KK25:
Eşime bile hep diyorum şu anki aklım olsaydı herşeyi çok farklı yapardım :KK34:
Eskiden KVnin en ufak lafını eşime söylerdim ağlayarak bana böyle dedi şöyle dedi artık asla konuşmam falan diye ve neticede haklıyken bile defalarca eşim bizi barıştırma bahanesiyle benim özür dilememi istedi :KK47:
Sonunda bende eşime şikayetten vazgeçtim :KK34: senin bir derdinmi var dediğinde yok ne derdim olsun derdim ama tabi anlardı yine birşey olduğunu :KK34: Eşime devamlı annen tabiki büyüğümüz başımızın üzerinde yeri var ama bende bir ananın evladıyım ve ailem beni sizlere emanet etti diye hep eşimi yüreğinden vurdum :KK1: asla annesine sen nasıl böyle dersin diyebilecek biri olmadığı için beni savunmasını ümit etmekten vazgeçtim ve eşimede senin annenle aramızda kalmanı istemiyorum ama bundan sonra beni rahatsız eden birşey olursa saygımı bozmadan fikrimi söylemek istiyorum dedim :KK34: eşimde tamam dedi ve o günden sonra bana şakayla karışık lafmı sokuyor anında cevabını yapıştırıyorum :KK1: tabi gülümseyerek ve kızamıyor bile çünkü eşime şikayet etse eşimde eee sende şunu demişsin der diye şikayet edemiyor :KK1:

Ne olursa olsun eşinle huzurunu kaçırma :KK34:
İlk seneler çok önemli evlilikte :KK34: ve ne olursa olsun ona sırf ona olan aşkından annesine karşı sabırlı davrandığını hissettir :KK34: Evet belki bir müddet daha kadın fitne yapacaktır ama eminim zamanla ya eşin müdahale edecektir yada KVn ona cevap vermediğini gördükçe belki vazgeçecektir :KK34:
Benimki maalesef anlamayan çinstendi ve ben artık careyi Anne demeyi keserek ve gerektiğinde acıkca fikrimi söyleyerek onu uzak tutmayı son çare olarak buldum yoksa gerçekten yuvamı dağıtacaktı :KK50:

Sinir oluyorum boyle anlayissiz annelere daha ben gerci pek bisey yasamadim bekar oldugumdan ama :KK70: cevremde ornek cok sanki kendisi cekmemis zamaninda kayinvalidem hadi onu gectim (tabiki senin esin icin demiyorum ama ) oglu sanki bulunmaz hint kumasi bi kivanc tatlitug bi cagatay ulusoy sanki herkes onun pesindeymis de anca sartla seni kabul ediyolar neymis kafani kapicakmissin ne kadar komik bi tutum bazi turbanlilar var hallerini siz goruyosunuzdur ben kendi istegiyle iman icin kapananlari demiyorum zorla baskiyla olmaz ki iyi yapiyosun deme anlamaz zaten en azindan KPden kurtulmussun :KK70: tobe tobe adamin olumune sevindim gibi oldu ama :KK70: gorumcem var demistin yanlis hatirlaniyosam oevlenince ona boyle bisey yapilsa helak eder kendini bi de torunu var bunlarin acisi cikar ya eminiiim umarim cikar (bu arada niye bu kadar gaza geldim sinirlendim bilmiyorum ama :KK70:)
Bu arada buyuk kiz icin belki gozde ablasiyla bi kere alisverise ciksa o yonlendirse de olabilir belki hi hani onu begeniyosa :KK66: allah kolaylik versin ya hem kv hem iki cadiyla :KK70: bu arada gecmis olsuuun kiyamam ya spor ugruna :KK70: boynuna bengay diye bi krem var onu surup esine ovdurup yunlu bisey baglasana iki uc saate gecer :))

Canım bende iki görümce var :KK35:
Biri eşimden büyük biride benden 2 yaş ufak :KK35: Büyük olanı cana yakın görünür ama hep ikili oynuyormuş meğer ( ben onla dertleşip abla ne olur bir çare bul bak evliliğimiz güme gidiyor diye ağlarken o beni teselli edip ben annemi çeker bir kenara konuşurum günah derken meğer arkamdan annesine sen haklısın ne desen yeridir diye gaza getiriyormuş :26:) Bunuda maalesef eşimin halalarından öğrendim :26: Onlarlada görüşmem yasaklanmıştı ilk seneler ( meğer öğreneceklerimden dolayı istenmiyormuş görüşmemiz ) onlarda ben uzak duruyorum sanıp keyfi bilir demişler ama bir kaç sene evvel eşimle her haftasonu onlara gidince beni tanımaya başladılar ve benim hiçte KVnin ve kızlarının anlattığı gibi olmadığımı fark edince oturup benle herşeyi konuştular ve beni uyardılar :KK34:
Küçük görümcem yeni evlendiğinde KVsi bizde gelin tek bir yere gitmez dedi diye annesine şikayet ettide benim KV direk dünürünü arayıp sen benim kızıma nasıl öyle dersin benim kızım eşinden izin aldıktan sonra her yere tekte gider diye kadına fırça atmıştı :KK35:
Tabi kabahat anamda :KK1: benim KV gibi baştan sopasını göstermedi :KK35: oyüzden herkes istediği gibi abalıya vurdu :KK47: İnan 15 sene oldu evleneli ve okadar büyük sorunlar yaşandığı halde annem değil dünürüne birşey söylesin :KK20: eşime bile bir kere sen ne yapıyorsun oğlum dememiştir :KK19:

Düşünsene benim oturduğum evi benim ailem aldı :KK16: sırf madem türkiyeye evleniyor bari kira derdi olmasın ( istemeye geldiklerinde eşimin babası annemin evini mütahite vereceğiz ordan bir daire düşecek oğlumuza demişti ) Hem o ev yapılıp teslim edilene kadar annemlerin kafası dinç olacaktı hemde eşime o daire teslim edilirse birini kiraya verip gelirleri olur diye düşünmüşlerdi :KK34:
Tabi meğer yalanmış o daire işi :KK35: eşimin bile haberi yokmuş o yalandan :KK35: üstelik biz nişanlıyken annemle evi almak için istanbula geldiğimizde rahmetli kp tapu işi halledildikten sonra parayı benden alıp bizi gönderdi biz erkek erkeğe halledeceğiz diye ve ben sonradan öğrendim ki adam evin parasını teslim ederken o zamanın parasıyla 10 000 Mark eksik vermiş ( adamlara benim paraya ihtiyacım var aman gelin duymasın ben o kalan parayı taksitle ödeyeceğim sana demiş mütahite :KK47: )
Bende bir gün üst katımızda oturan mütahitin eşine dertleşmeye gittiğimde adam evdeymiş ve benim ağladığımı duyunca dubleksden aşağı inip bana bir güzel KP için ağzına geleni saymıştı :26: ulen ne oluyor derken bu olayı bana anlattı ve ben şok oldum :KK53: bir insan oğluna ev alınırken nasıl böyle birşey yapabilir diye ( birde dindar geçinirdi hatta 5 vakit abdestli gezdiği için kendini cennetlik benide namaz kılmadığım için cehennemlik ilan etmişti :KK35: ) Eşime bu olayı anlattığımda şok oldu ve adamlada görüştürdüm hatta KPye eşim söylediğinde inkar etmiş ama ben ısrarla yüzleşin adam iftirağ atıyorsa mahkemeye vereceğim ( taktik tabi :KK1: ) diyince KP anında kıvırdı aman boşver kurçalamayın bırakın kendi kendine konuşsun diye olayı örtbas etmişti :KK47::KK47::KK47:

Ki bu sadece bir kaç olay :KK1: düşün 15 senede 3 - 4 ay arayla mutlaka bir vukuatimiz olurdu :KK1: şimdi gelde öyle bir KVye Anne Öyle bir KPye baba de :KK35: Benden nefret ettikleri halde KP ölmeden evvel 3 - 4 ay yatalak kaldı ve kendi kızları ( biri yurtdışından gelmedi bile babasını görmeye son kez, diğeride 15 günde 1 ancak yarım saatliğine uğrardı ) dururken her gün ben yanındaydım, ben ev işlerini yaparken eşimde babasının altına kadar temizlemişti :26: 7si çıkana kadar her gün ben herşeyle ilgilendiğim halde millet benden helallik isterken KV ne yaptıki diyecek kadar gaddardı ( ki en son gün yorgunluktan baygınlık geçirecektim az daha :KK53: )

Ay yine cenem düştü :KK1: kusura bakmayın konu KV olunca günlerce konuşabilirim :KK1: kadının varlığı yeter :KK1:
Rabbim benim KV gibilerinden sizleri korusun :KK1: Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kız bumu kaçamak :KK1: ne güzel sağlıklı beslenmişsin işte :KK34: dondurmada cuma ödülün olsun olur biter :KK34: haftaya cumaya kadar kesin erimiştir o zaten :KK1:

Aklımdayken bugünki menümüde yazayım :KK34:

Sabah;
aç karnına bir bardak lahana suyu

1 tane muz ( sabahın 7sinde uyanınca millet uyanana kadar aç kalmim dedim :KK1: )

Kahvaltı;
2 ufak sandeviç ekmeğine karışık tost
1 Fincan şekersiz çay

ara;
1 az şekerli türk kahvesi

Öğlenle akşam bir;
Mantarlı tavuk sote
3 - 4 YK erişte
1 koca porsiyon salata ( az yağlı, tuzsuz )

ara;
1 orta boy kahve

Şimdide bir fincan yeşil çay :KK34:

Selam herkese istanbula annelerin yanına geldim internet yok ede o yüzden bu hafta beni idere edin olur mu :) eve dönünce tam gaz katılırım. Özledim burayı (kk)
Istanbul baya soğukmuş tam da gelecek zamanı bulmuşuz.

iyi akşamlar kızlar bugün baya bir düzensiz beslendim menümü yazayım

sabah : 1 dilim börek 5 tane zeytin

ara:yok

öğlen : 2 küçük kuru pasta , kahve

ara : yok

akşam : salata

spor yok , 1.5 litre su

Aklımdayken bugünki menümüde yazayım :KK34:

Sabah;
aç karnına bir bardak lahana suyu

1 tane muz ( sabahın 7sinde uyanınca millet uyanana kadar aç kalmim dedim :KK1: )

Kahvaltı;
2 ufak sandeviç ekmeğine karışık tost
1 Fincan şekersiz çay

ara;
1 az şekerli türk kahvesi

Öğlenle akşam bir;
Mantarlı tavuk sote
3 - 4 YK erişte
1 koca porsiyon salata ( az yağlı, tuzsuz )

ara;
1 orta boy kahve

Şimdide bir fincan yeşil çay :KK34:

güzel bir menü olmuş canım :KK1: lahana suyunu ne için içiyorsun ?:KK30:

güzel bir menü olmuş canım :KK1: lahana suyunu ne için içiyorsun ?:KK30:

Canım lahana suyunu 80ler topiğinde bir arkadaşım önermişti zayıflamaya yardımcı oluyor diye bende hadi madem birlikte deneyelim bu hafta dedim :KK34: ödem atmaya yardımcı olur diye düşünüyorum :KK34:
Bakalım haftaya görüceğiz :KK1:

Yarın sabah yürüyüşe çıkmayı planladım inşallah uyanınca vazgeçmem :KK1: bütün hafta çok yoruldum da aslında hem biraz uyuyayım diyorum hem de yürüyüş yapayım diyorum .

İnşallah yarın sabah yağmur yağar ya da hava bozuk olur da en azından saat 8 e kadar uyusam nolur :KK52: ondan sonra çıkar yürürüm ( güneş olunca çok rahatsız oluyorum da ) bi de pilates setim var kilerde öylece duruyor bi ara heveslenip almıştım bi süre yaptım daaa ama sonra bıcıdım nedense (bıcımak = lakayıklaşmak gibi bişey ) başka kimse kullanıyor mu bu kelimeyi bilmiyorum kullanmıyorsa ben uydurdum :KK9:

Yarın bi de detoks yapmayı planladım yarın için çok plan yapmışım bence sabah evden çıkmadan planlarımı gerçekleştirip gerçekleştiremediğim hakkında bilgi vereceğim sizlere .

Hulahop deniyorum ama bir türlü belimde durmuyo yağ katmanı çok olunca :KK1: güldüğüme bakmayın karın yağlarımdan çoook fazla şikayetçiyim bazen kendimi hamile gibi hissediyorum.

Yeni bir ceket aldım sürekli üzerimde o var yapıştı kaldı havalar çok ısınana kadar çıkarmayacm üstümden karar verdim bu kilolar gidecek ! O kadar.

Bu ayın sonunda sevgilimle yıldönümümüz o zamana kadar fit olmak istiyorum yaklaşık olarak 22 günüm var 4 kilo versem güzel bir elbise giymeyi planlıyorum.

Gene bir plan yapmışım farkında olmadan. Siz de bu kadar çok plan yapıyor musunuz ? Yoksa hayatı olduğu gibi mi yaşıyorsunuz. Şahsen ben herşeyim planlı olmazsa rahat edemiyorum. Strese giriyorum.

Ha bi de stres demişken benim yüzümde hiç sivilce çıkmazdı şimdi küçük küçük bir sürü çıkıyor yaklaşık 2 haftadr böyle yüzüm acaba yediklerim mi zararlı geliyor , yoksa 2 hafta önce çok sık pudra falan sürmüştüm yüzüme normalde çok makyaj yapmam o mu dokundu acaba ?

Çok şey sordum kızlar umarım okurken sıkılmazsınız.:KK14:

Canım lahana suyunu 80ler topiğinde bir arkadaşım önermişti zayıflamaya yardımcı oluyor diye bende hadi madem birlikte deneyelim bu hafta dedim :KK34: ödem atmaya yardımcı olur diye düşünüyorum :KK34:
Bakalım haftaya görüceğiz :KK1:

Bende akşam yatmadan önce soğuk sütün içine tarçın koyarsak zayıflamaya yardımcı olur diye duymuştum canım :KK1: hepsi yardımcı oluyor da bence bizde çok iş yok :KK1:

Selam herkese istanbula annelerin yanına geldim internet yok ede o yüzden bu hafta beni idere edin olur mu :) eve dönünce tam gaz katılırım. Özledim burayı (kk)
Istanbul baya soğukmuş tam da gelecek zamanı bulmuşuz.

Dinlen canım biraz tatil yapmış olursun sana da iyi gelir belki motive olur dönüşte tam gaz devam :KK9:

Yarın sabah yürüyüşe çıkmayı planladım inşallah uyanınca vazgeçmem :KK1: bütün hafta çok yoruldum da aslında hem biraz uyuyayım diyorum hem de yürüyüş yapayım diyorum .

İnşallah yarın sabah yağmur yağar ya da hava bozuk olur da en azından saat 8 e kadar uyusam nolur :KK52: ondan sonra çıkar yürürüm ( güneş olunca çok rahatsız oluyorum da ) bi de pilates setim var kilerde öylece duruyor bi ara heveslenip almıştım bi süre yaptım daaa ama sonra bıcıdım nedense (bıcımak = lakayıklaşmak gibi bişey ) başka kimse kullanıyor mu bu kelimeyi bilmiyorum kullanmıyorsa ben uydurdum :KK9:

Yarın bi de detoks yapmayı planladım yarın için çok plan yapmışım bence sabah evden çıkmadan planlarımı gerçekleştirip gerçekleştiremediğim hakkında bilgi vereceğim sizlere .

Hulahop deniyorum ama bir türlü belimde durmuyo yağ katmanı çok olunca :KK1: güldüğüme bakmayın karın yağlarımdan çoook fazla şikayetçiyim bazen kendimi hamile gibi hissediyorum.

Yeni bir ceket aldım sürekli üzerimde o var yapıştı kaldı havalar çok ısınana kadar çıkarmayacm üstümden karar verdim bu kilolar gidecek ! O kadar.

Bu ayın sonunda sevgilimle yıldönümümüz o zamana kadar fit olmak istiyorum yaklaşık olarak 22 günüm var 4 kilo versem güzel bir elbise giymeyi planlıyorum.

Gene bir plan yapmışım farkında olmadan. Siz de bu kadar çok plan yapıyor musunuz ? Yoksa hayatı olduğu gibi mi yaşıyorsunuz. Şahsen ben herşeyim planlı olmazsa rahat edemiyorum. Strese giriyorum.

Ha bi de stres demişken benim yüzümde hiç sivilce çıkmazdı şimdi küçük küçük bir sürü çıkıyor yaklaşık 2 haftadr böyle yüzüm acaba yediklerim mi zararlı geliyor , yoksa 2 hafta önce çok sık pudra falan sürmüştüm yüzüme normalde çok makyaj yapmam o mu dokundu acaba ?

Çok şey sordum kızlar umarım okurken sıkılmazsınız.:KK14:

Canım bence 22 günde 4 kilo verilebilir bir rakam :KK34: yeterki kaçamak yapma :KK34:
Bu arada bende senin gibi kilo vermeden alışveriş yapmak istemiyorum ama bazen çok nadiren de olsa mecbur kalıyorum sonuçta insan içine çıkmak zorundayız :KK34:
Bende genelde plan yapan biriyimdir hatta eşim çok kızar bu huyuma :KK1: çünkü ne zaman plan yapsam ve bir şeyi çok istesem mutlaka bir aksilik olur ama aman hayırlısı olursa olur dediğim zaman RAbbim gönlüme göre veriyor şükür :KK34: Programlı olmak iyi ama fazla şartlanmamak daha iyi :KK34:

Canım pudra cildinin nefes almasını engellediği için yapmış olabilir :KK34: Benim cildim karma ama çok hashas :KK1: günlük hayatta mümkün değil ne pudra ne birşey kullanamam :KK34: direk kalem, far ve ruj okadar :KK1: masrafsizim yani :KK1:
Ancak gece bir düğün falan olduğunda yada özel bir yemeğe gittiğimizde kapatıcı kullanırım ( aslında gerek yokta iş olsun :KK1: ) inan terleyemiyorum bile okadar gözeneklerim tıkanıyor ve ertesi gün pıtır pıtır oluyor genelde anlım falan :KK34: o yüzden en güzeli hiç kullanmamak yada en azından iyisini almak :KK34:

Bende akşam yatmadan önce soğuk sütün içine tarçın koyarsak zayıflamaya yardımcı olur diye duymuştum canım :KK1: hepsi yardımcı oluyor da bence bizde çok iş yok :KK1:

Yatmadan evvel bende dün sütümü içtim :KK1: bu gece içebilirmiyim bilmiyorum eşim almamış :KK1: ancak kızıma yetecek kadar varsa içememde yeterse az da olsa içerim :KK1:

Canım bence 22 günde 4 kilo verilebilir bir rakam :KK34: yeterki kaçamak yapma :KK34:
Bu arada bende senin gibi kilo vermeden alışveriş yapmak istemiyorum ama bazen çok nadiren de olsa mecbur kalıyorum sonuçta insan içine çıkmak zorundayız :KK34:
Bende genelde plan yapan biriyimdir hatta eşim çok kızar bu huyuma :KK1: çünkü ne zaman plan yapsam ve bir şeyi çok istesem mutlaka bir aksilik olur ama aman hayırlısı olursa olur dediğim zaman RAbbim gönlüme göre veriyor şükür :KK34: Programlı olmak iyi ama fazla şartlanmamak daha iyi :KK34:

Canım pudra cildinin nefes almasını engellediği için yapmış olabilir :KK34: Benim cildim karma ama çok hashas :KK1: günlük hayatta mümkün değil ne pudra ne birşey kullanamam :KK34: direk kalem, far ve ruj okadar :KK1: masrafsizim yani :KK1:
Ancak gece bir düğün falan olduğunda yada özel bir yemeğe gittiğimizde kapatıcı kullanırım ( aslında gerek yokta iş olsun :KK1: ) inan terleyemiyorum bile okadar gözeneklerim tıkanıyor ve ertesi gün pıtır pıtır oluyor genelde anlım falan :KK34: o yüzden en güzeli hiç kullanmamak yada en azından iyisini almak :KK34:

Yatmadan evvel bende dün sütümü içtim :KK1: bu gece içebilirmiyim bilmiyorum eşim almamış :KK1: ancak kızıma yetecek kadar varsa içememde yeterse az da olsa içerim :KK1:

İnşallah canım kaçamak yapmazsam çok istiyorum biraz fazla versem devamı gelecek onu da biliyorum neyi bekliyorum bilmiyorum benim kilo vermemi engelleyen bir şey var hareketsizlik işte ne kadar az yersem yiyeyim spor yapmayınca gitmiyor canım :KK14:

Benimde erkek arkadaşım çok kızıyor ben hep plan yaparım gerçekleşmeyince de neden bilmiyorum çok bozuluyorum ister istemez tavır ,trip vs.

Evet pudradan olabilir ya bende aynen gibi bir kalem bir ruj hatta ona da ruj demeye şahit ister çok az dokunduruyorum azcık renk versin diye ama neden bilmiyorum bazen kendimi çok renksiz hissediyorum o zaman diyorum 1 kereden bişey olmaz sürüyorum pudra ama işte biraz fazla renksizdim sanırım çok sürmüşüm :KK1: sonra da sivilcelendim böyle sanki yeniden ergenliğe girmişm gibi :KK51:

Bugün yetmezse yarın içersin canım ama içine biraz tarçın kat mutlaka kan şekerini düzenliyormuş bende tarçını çok seviyorum zorlanmıyorum onun için

X