Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Guzel bi menu olmus bi de soyle sut yogurt tarzi bi sey olsaymiss mis :)

Evet canim haklisin saglikli beslenmek konusunda su anki yolumu hic bozmadan devam ettircem insallah o eski sacma yeme aliskanligima donmek yok o konu tamam da ilerde kacamak yaparsam kilo almaktan korkuyorum cidden o yuzden arada bi asiriya kacmadan yenilebilir meselaaa bitter candir dimi :)) bizim sinavlar tek bi tane oluyo canim ayni anda hepsinden kurtuluyosun :)) o da 21 martta o yuzden yatisa devam :)) senin basladi mii

Oyle yapicam canim artik ya arada bi nefis koreltme :) ciddi misin ya hayal gibi geliyo yani 34 beden helal olsun bize de azim moral olsun bu :)

Eveet simdi gelelim benim menume. Ben bugunuuu diyetimiin en sagliklii veeee en sportif gunu ilan ettiiim her gunumuz boyle olsun dercesine yanii :)) bu arada dun bi sey okudum vucut yuruyusun hani yarim saat kirk dk sonrasi yag yakmaya baslar ya iste yag yaktikca serotonin salgilayip mutlu olmamizi da sagliyomus ne orjinal dimi :)
Gelelim menuyee;
Kahvalti(7.00): Yarim dilim cavdar ekmegi, 1 yumurta, yesillik.
Ara(12.00): 2 diyet biskuvi
Ogle(13.30): Bol aysberg, ayran, 2 tane cig kofte.
Sonraa sekersiz bi turk kahvesi icip saat 15.00te spora ciktim;
100 dk yuruyus, 3 tur kosu,10dk bisiklet, 15 dk fitness, 1000 ip atlama( cokk az dinlenerek atladim nasi atladim ve hiic yorulmadim bilmiyorum adrenalin boyle bi sey olsa gerek)
2 kupa yesil cay ve o kadar terledim ki yatana kadar baya su icerim herhalde ama inanin harika bi duygu bu spor sonrasi olusan :))

iyi akşamlar şekerlerim
hastaneden yeni geldim duşa attım kendimi ,ayaklarım çok kötü şişti,şimdide size bakıyım dedim.

babam çok şükür iyi,yarın taburcu olacak Allahın izniyle inşallah.
sabahta kursum var bu yorgunlukla nasıl gidicem bilmiyorum
kursdan çıkıncada direk babamın yanına gidicem çıakarırlarsa eve, çıkmadılarsa yine hastaneye.

canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun
mobilyalarında gelsin bi an öncede sende şöyle rahat rahat otur artık

Canim gecmis olsun Allah'in izniyle ameliyat guzelce gecer en kisa zamanda sagligina kavusur insallah :)
Allah razı olsun canım benim çok sağolaminn.

hoşgeldin ayşe abla çok geçmiş olsun allah acil şifa versin
evet abla kilo vereceğiz inşallah takımımızı 1. yapacağız
Allah razı olsun canımcım
inşallah toarlanıyoruz zaten her hafta dereceye giricez inşallah

çok geçmiş olsun kaptan...
bu koşuşturmaca da biraz da yediklerine dikkat edersen kilo vermen kaçınılmaz olacaktır
çok teşekkür ederim canımcım
koşuşturmada malesef çok düzensiz beslenince hiç sanmıyorum kilo gideceğininormalde evet gitmesi lazım da o kadar düzensiz besleniyorumki
acayip derecede de şişliğim var su mu topladı vücudum anlamadım,ayaklarım davul gibi:2:

Tabiki bitter candiir arada yicen tabi \=D/ cunku surekli bi elma bi kase corbayla beslenmiceksin oyle dusun :))

Sabah:
Bi kucuk sandvic beyaz peynir domatesli
Ara: sekersiz kahve ((
Oglen: bi kase corba iki kasik tas kebabi ve pilav
Aksam: kapuska yogurt
Ara: kazandibiiiii :)))) ama fazla geldi ya bi porsiyon bi lle yiyemedim (
Ayrica kurt seyir ve surayi izliyorum bu ne ya keske bende o zamanlar yasadaymisim cok romantikik(

Geçmiş olsun canım tez zamanda çok çok iyi olur inşallah evde olmak kendini daha iyi hissettiriyor insana

iyi akşamlar kızlar menümü yazayım yatacağım çok yoruldumm

sabah: 1 elma , 1 portakal

ara:2si bir arada

öğle: malesef patatesli börek dışardaydım en kolay bu geldi elime

ara:çay , kahve

akşam: 1 kase erişteli mercimek çorbası , 5-6 tane pancar sarması

hoşgeldin canım,inşallah hep birlikte güzel kilolar vericez
kendini tanıtırmısın,şimdiki kilon ve hedef kilonu da yazarsan sevinirim

selam moni.iki ay önce 97 yi gördüm.şimdi 92 yim.40cm daralma var vücudumda.plates e gidiyorum her gün.bir saat sürüyor.fazla diyet yapmadım 5kg verdim.ayın 11inde diyetisyene gidicem inşallah.daha sağlıklı veririm diye düşündüm.şimdiden kıyafetlerim bolardı bile.spora başladıktan sonra morelim düzeldi.kendimi daha güzel hissetmeye başladım.görenler şaşırıyor.bariz bir beden küçüldüm.herkese başarılar

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Hele şükür gelebildim
Anam akşam üzere neler oldu neler
Benim şu meşhur halıcılar çat kapı yaptılar hiç beklemediğim halde :26: eeee dedim ben iki saat önce aradım bana hala halı kokuyor 2 günden evvel getiremeyiz dedi telefondaki kişi dedim
Adamcağız demezmi abla benim birşeyden haberim yok halıyı sabah aldım çıktım hala dağıtımdayım diye :26:
Neyse dedim halının poşetini getiren kişi yırttık bak abla kokla diye ( meğer şerefsizler tamda o poşetin yırtılmış kısmına parfüm sıkmışlar )
Gel birlikte salona serelim bir yerinde koku varsa alır götürürsün dedim ama adam olmaz abla giremem sorun çıkarsa ararsın yine dedi :26:

Salonun ortasına halıyı serdim ve başladım koklamaya zaten fazla yaklaşmaya gerek yok koku gerçekten tam çıkmamış
Hatta iyice açıp serince salonda resmen koku yayıldı inceden
O sinirle eşime telefon açtım artık bıktım ben ne olucak bu böyle diye oda gelince ben ararım dedi ama yine dayanamadım
Aradım yine aynı odun çıktı bir güzel fırçamı attım adam bide demezmi abla senin hatan sen o halıyı poşette bırakmışsın birde sobanın üzerine koymuşsun kurutmak için diye ay sinirden gülmemek için zor tuttum kendimi
Birincisi bende soba yok üstelik yanan sobanın üzerine halımı kurutulur heleki poşetliyken
Yine edepsizlik yapmak zorunda kaldım ama adamda inatçı çare üretiyor bana abla parfümün yokmu sık üzerine işte birşey olmaz falan diye En sonunda adama resmen dedim bak iş inada bindi bu halıyı ya bana iyice temizleyip vereceksin yada ben buna 750 lira verdim ( iyi kazık yemiştim eşimin demesi ) çıkartır bana aynısını bulursunuz yada parasını verirsin dedim :26:
Adam demezmi bir kaç gün dursun öyle açık eğer koku gitmezse ben bir daha yıkarım diye iyice çıldırdım tabi ulen daha kaç kere yıkanacak zaten ıslak kaldığı için bu hale gelmedimi diye :26:

Neticede eşimle halıyı rulo yapıp kendi arabamıza attık ve kendimiz oraya götürelim dedik bakalım hem nasıl bir yermiş diye
Anam kart vizitlerinde fabrika resmi var hesapta makinelerle yıkanıyor falan diye reklam yapan yer mahalle arasında kıç kadar bir yer çıktı üstelik adamlar bildiğin normal fırçayla yıkayıp sokakta kurutuyorlarmış
Bende cidden iyi bir yer sanıyordum hatta eşime dedim ulen başkasına o parayı verseydim bizim kapı önünde de yıkanırdı o halı
Neyse eşim halıyı tezgahın üzerine atıp bu halıyı temizlemeden sakın getirmeyin diye bir bağırmaya başlamış adam eşimede ben yengeye söyledim hata onda falan demeye kalkışmış ama eşim bir güzel haddini bildirmiş bu halı ya tertemiz ve kokusuz gelir yada sizi mahkemeye verir maf ederim demiş emin ol ben eşim gibi sırf halı parasıyla yetinmem senin bir daha asla iş yapamamanıda sağlarım demiş
Hatta bir ara yakasına bile yapıştım o sinirle dedim eşim
Parfüm sıkıpta sakın getirmeyin temiz halı parfüm kokmaz diye de tembihlemiş büyük ihtimalle bu adamlar halıyı tekrar yıkayıp cumartesi tekrar getirirler anam ne halıymış be
Sonra o yerin yanında geçerken benle odun gibi konuşan adamıda gösterdi eşim bana buydu diye adamın bir karış boyu var türlü türlü huyu var bende izmandut gibi biri sanıyordum ses tonundan ama benim kadar boyu varmış herifin

Bakalım bu sefer nasıl gelecek o halı çok merak ediyorum zaten getireceğiz şu günü dediklerinde özellikle eşimin evde olduğu saatte getirn diyeceğim artık uğraşmak istemiyorum

Son düzenleme:
kızlar yeni arkadaşlar davet ettim,ben yokken ilgilenirsiniz

Ne demek canım seve seve yeterki topiğimiz şenlensin

evet ben yeni geldim.aZimliyim

Aramıza hoşgeldin
İnşallah çok daha güzel kilolar verip hedeflerimize ulaşacağız
Bu arada ben 34 yaşında biri 13.5 diğeri 3.5 yaşlarında iki cadının annesiyim evhanımıyım ve maalesef yolu en uzun olan benim ama inşallah birbirimize destek olarak başaramayacağımız şey yok o yüzden ümidimi zaman zaman yitirecek gibide olsam kızlar sayesinde yine kendime geliyorum

hoşgeldin canım,inşallah hep birlikte güzel kilolar vericez
kendini tanıtırmısın,şimdiki kilon ve hedef kilonu da yazarsan sevinirim

selam canım bende 35 yaşındayım üç evladım var allah ımın emanetleri.iki kız bir oğlan.biz mutlu olcazki ailemizde mutlu olsun.aslında önce kendimiz sonrası zaten peşinden geliyor.

selam canım bende 35 yaşındayım üç evladım var allah ımın emanetleri.iki kız bir oğlan.biz mutlu olcazki ailemizde mutlu olsun.aslında önce kendimiz sonrası zaten peşinden geliyor.
Sen kaç kilo dasın.ümitsizliğe kapılma yaza fit gircez.aslında ben kilo vermeye karar verdiğmde sağlığım eldden gitmek üzereydi.şeker başlngıcı oldu.düşündüm ki evlatlarımın başında sağlıklı durmam gerekiyor.ve iki aydır baya çaba harcadım dahada devam.

kusura bakma yanlış yere cevap yazmışım.

Oofff baya yoğun geçmiş günün.herkes iş adabını bilmiyor malesef.esnaflığı nerde öğreniyorlar bilmem.çok iyi olmuş yaptığınız.bakalım sonra nasıl gelcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…