Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hosbulduuk umarim deneme surecini de atlatirim :)) haklisin ya ben daha biraz yeniyim ama bi onceki mesajda da yazdim gunluk tatli alimimi okursan cidden kendimi cok kisiyorum ( bi iki haftaya kalmaz cayi da keserim napalim

Selam kızlarrrrrr ben tekrar geldim

Anam hala vitrinden çıkanları bir türlü yerleştirmeyi bitiremedim
Hesapta kullanmadıklarımıda atacaktım ama şu ana kadar sadece 4 tane kulbu kırıp fincan atmayı başardım Kızım nasıl benle dalga geçiyor Allahtan ayıklayacağım dedin diye
Allah razı olsun o olmasaydı hiç bu kadar bile ilerleyemezdim
Bütün eşyaları tek tek elde yıkayıp kurulayıp öyle yerleştiriyorum makineye dizmek zor geldi yeni gelin çeyizi gibi tek tek büyük bir zevkle yapıyorum yorgunluğa rağmen

Birazdan eşim gelirde birazda o yardım eder bu gece bitiririm inşallah zaten tülüde yıkadım onun gelip asmasını bekliyor
Akşamlık yemekte yapmadım daha tembel işi birşeyler uyduracağım artık

kızlar ben çıkıyorum çok yoğun bir gündü ya
bugünde kaçırdım ya banuuu yetiş bana kız
ne yedim bi bilsen yuh dersin

Canım üzülme bak daha erken sayılır bu saatten sonra bol bol su iç hatta yatana kadar iki fincan yeşil çay tüket eminim yarın bile artı görmezsin ki ben eminim sen bu hafta eksi bildirim yapacaksın

Son düzenleme:
iyi akşamlar şekerler
dün gece döndük,bugünde kursum vardı ancak gelebildim.çok yorulmuşum daha kendime gelemedim
yarında babam fıtık ameliyatı olacak hastanede olucam .bir kaç gün daha yoğunum.

yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler
güzel sohbetler edilmiş,kaynaşılmış çok hoşuma gittiinşallah takımımız toparlanacak ve çok güzel kilolar vericez

Evet diyetisyene gitme fikri çok güzel olur.
Hem seni motive eder ,hem kalıcı kilo vermeni sağlar,hem de sağlıklı beslenmeyi öğretir..
Gidince nasıl geçtiğini bize de yaz olur mu

evet kesinlikle bende öyle düşünüyorum sağlıklı beslenmeyi hayatıma sokmak istiyorum yani artık alışkanlığım olsun istiyorum.
Tabiki anlatırım anlatmaz mıyım

Benim de okul icin erken kalktigim gunler zorluyo ya halsizlik oluyo cidden :) Allah kolaylik versin canim ya hepimize kpss de ne yapmak istiyosun:)

canım ziraat mühendisliğini bitireceğim inşallah mesleğe adım atmak lazım

börek hariç çook güzel bir menü olmuş bence börek 3 dilim yerine 1 dilim olsaydı daha güzel olurdu ama onun dışında güzel öğle yemeği neden yemedin ?

Kizlar ya benim bazen moral motivasyonum cok dusuyo size de oyle oluyo mu bilmiyorum gerci bu sanirim coook uzun suredir en ufak bi kacamak yapmamis olmamdan kaynaklaniyo yani tatli acisindan. Masallah diyelim ama cok asiri canim cekmeye basladi mesela bizim yemekhanede gun asiri tatli cikiyo herkes aliyo yiyo masada karsimda baya istahli sonra eve geliyorum yine tatlilar cikolatalar yeniyo boyle butuuun gun kedinin cigere baktigi gibiyim yani bazen diyorum ya sanki kilo versen nolcak kimsenin salladigi mi var ye gitsin zaten o guzel fizikli kizlar dogustan oyle sen hic bi zaman onlar gibi olamayacaksin ne zorluyosun kendini diyorum:)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Çok şükür Tv Ünitesindeki tüm işim bitti
Yarın sabah bir tek parkeleri silip biraz çamaşır yıkıyacağım
Şu koltuklarda masayla birlikte gelsede yerde oturmaktan kurtulsak hayır minderlerimizde çok kalın olmadığı için resmen parkede oturuyormuş gibi oluyorum geçen gün eşime bile dedim hani totomuz düzleşecek neredeyse ama oda yok yoksa onada razı geliceğiz

Canım şimdiden Rabbim acil şifalar versin ....Aminnnnnnnn
İnşallah çok rahat ve çabuk bir iyileşme süreci olur bütün dualarım sizlerle

Hadi bir kaç gün daha yoğunluğu hallet sonra inşallah hepbirlikte kilocuklardan kurtulacağız

Son düzenleme:

Canim gecmis olsun Allah'in izniyle ameliyat guzelce gecer en kisa zamanda sagligina kavusur insallah :)

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Dün gece yine hiç uyuyamadım :26:
Yine başladı benim uykusuz geceler sinir oldum
Düzenim bozulduğu an toparlanamıyorum nedense :26:
Uyandığımdan beride doğal olarak sersem gibiyim

Aslında eşimi işe gönderdikten sonra tekrar bir iki saatte olsa yatıp uyurum diye düşünüyordum ama maşallah benim küçük kuzu eşime hadi dediğim anda hissediyormuş gibi gözünü açıp anne bana süt versene birde çizgi film aç diye fırlayıveriyor
Tabi benim uyku hayal oldu

Son düzenleme:

anım ağzından bal damlıyor ya sağol valla moral oldu
haftasonu misafirim vardı kurabiye yapmıştım evde olunca canım istiyor yiyorum bugün işe getirdim arkadaşlara yesin diye
yoksa dayanamıyorum ya cumaya göre 200 gr artıdayım

canım öğle uykusuna yatmıyormu sen de o uyuyunca uyursun

dünkü menüm

sabah:1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, acı sos

öğle:ekmek arası balık kutu kola

akşam:1 kase çorba,biraz patates yemeği 2 lokma ekmek

ara:2 kurabiye :18::18::18:

spor:120 dak. yürüyüş , 200 ip atlama 10 dak mekik

su:2 litre su

hoşgeldin ayşe abla çok geçmiş olsun allah acil şifa versin
evet abla kilo vereceğiz inşallah takımımızı 1. yapacağız

kendime hedef koydum 1 nisand 59 kilo olacağım kızlar inşallah mayısın 9-10 arkadaşımın düğününü var o zamana kadar 55 olsam keşke
abiye alacağım zayıf olunca herşey olur üstüme ya hayal mucize gibi umarım olur hayal kırıklığına uğramam

Cnm daha önünde zamanın var 200 gr hemen gider azcık dikkatle altına bile düşersin

Canım 200 gr nedir ki eminim sen cuma daha aşağısınıda göreceksin
Bende evde olunca dayanamıyorum o yüzden hiç yapmıyorum yoksa çok daha fazlasını artı olarak görürdüm
İyi yapmışsın şirkete götürmekle en azından daha haftanın başı ve daha fazla zarar görmemiş olursun

canım öğle uykusuna yatmıyormu sen de o uyuyunca uyursun

YOk canım yaa benim kız hacı yatmaz gibi bitmek bilmeyen bir enerjisi var sabahtan akşama kadar
Büyük kızım sabahcı olduğu için her gün okuldan gelince iki saat uyur ama ufaklık ne kadar yorulursa yorulsun asla uyumuyor ancak ben bir şey olunca fırça atarsam ağlarken uyuya kalır onuda her gün yapamayacağıma göre oturuyoruz ana kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…