Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Cok haklisin tatli gorup de yiyememek redmen iskence ama soyle bisey de var sen yediklerinden ne kadar kisarsan ne kadar az besinle beslenmeye zorlarsan kendini bi sire sonra vucut buna alisicak daha fazla bisey yediginde hoop geri alicaksin o kilolari sen mesela 3 ay boyunca cikolata yemedin diyelim 3 ay sonra tamam 55e dustum diyip yediginde vucut direk onu depolicak cunku uzun suredir almiyo ya depo yapicak o da bildin direk kalcana gobegine bacaklarina yag olarak gidicek o yuzden haftada bire icin el vermiyosa iki haftada bir azicik d aolsa istediginden ye mesela ben o kadar yiyodum ki eskiden simdi iki haftada bir cikolata filan yiyince azicik yiyorum yetiyo midem almiyo veya mesela o gun o kaloriyi aldigin oranda fazla egzersiz yap yakmak icin veya yediklerini kis 200 kalorilik bi gofret yeiysen o gun normal besinlerinden 200 kalori az al umarim sciklayici olmustur ben bundan once bi forumu takip ediyodumda baya irdelemislerdi uzun oldu biraz kusura bakma :)) sinavlar nasi gidiyo bu aradaa

canım hevesini geceye sakalyacaksın demekki uyumak için

Merhaba ukalasey...
Takıma hoşgeldin
Menü güzel görünüyor.Akşam veya öğlen bir kaç kaşık yoğurt olsaydı tam süper olurdu..

teşekkürler hoşbuldum
malesef yoğurt kalmamıştı evde neyse alınca eklerim yoğurdu

dün internetimde problem vardı kızlar dün menümü giremedim şimdi yazayım dedim

sabah : 1 peynirli tost

ara :yok

öğle : domates çorbası, tavuk , cacık

ara : 2 bardak çay

akşam : salata , pilav , mantar sote

ara: 2 bardak çay

Hmm canim oncelikle su biraz az olmus. Kahvalti ve ara ogunler guzel olmus ama 3 borek bak sana da sıkıntı vermis sabahtan guzel gelip aksami golgeleme boyle bence:)

evet canım haklısın.Bir türlü düzen kuramadım

gayet güzel bir gün olmuş..Bol aysbergli çiğköfte de ödül olsun :)

Hosbulduuk umarim deneme surecini de atlatirim :)) haklisin ya ben daha biraz yeniyim ama bi onceki mesajda da yazdim gunluk tatli alimimi okursan cidden kendimi cok kisiyorum ( bi iki haftaya kalmaz cayi da keserim napalim

canım çayı değil şekeri hayatından çıkarmaya çalış demiştim :))

Sabah
Tost ekmeğiyle tost

Öğle
Yarım puaça
Yarım portakal

Ara
Cips

Akşam
Muz ve elma

oww çok dengesiz olmuş

çok geçmiş olsun kaptan...
bu koşuşturmaca da biraz da yediklerine dikkat edersen kilo vermen kaçınılmaz olacaktır

börek hariç çook güzel bir menü olmuş bence börek 3 dilim yerine 1 dilim olsaydı daha güzel olurdu ama onun dışında güzel öğle yemeği neden yemedin ?

haftasonları kahvaltı geç yapılıyor genelde.O yüzden öğlen yemeğine gerek kalmıyor

Öncelikle tatlı yemeyerek kendini cezalandırma bence...Dondurma,sütlü tatlı veya seni mutlu edecek bir kaç ısırık çikolatadan zarar gelmez bence.Özellikle kaçamağını cuma günü yaparsan ertesi hafta için toparlanman çok daha kolay olur.Hem nefsini köreltmiş olursun hem diyete devam edersin..
Ayrıca o manken gibi kızlardan olamayacağını düşünme.Benim ilkokul arkadaşım vardı.Kendisi çok basenli ve hep şişmandı.
Evlenmeden önce öyle bir zayıfladı ki şaşırdık kaldık.O basenler 34 beden olmuştu inan ki.Bol su,spor ve dengeli beslenme ile çok güzel zayıflamıştı.
Yani imkansız diye düşündüğün şey aslında hiç de öyle değil

doğru :)) ben haftasonları da güne erken başlayınca öğle yemeği yemek zorunda oluyorumm mecburen :)

Ahh ahh benim oğlan doğduğu gün uykunun kıymetini anladım..
2 sene olacak ve ben deliksiz uykuya,uyuyup dinç bir şekilde uyanmaya o kadar hasretim ki

Eveeett evde olunca kesinlikle dayanamıyorum ben de..O yüzden konu komşuya kalanları dağıtıyorum :))

Kolayı protesto edip hiç birimiz içmeyelim diyorum...Gerçekten çok gereksiz bir içecek ...
kurabiye göze batıyor..
spor ve su gayet güzel.
bu arada 120 dk yürüyüşü bir kerede mi yapıyorsun .??

Hedef olunca insan daha çok azimleniyor inan.Ben de oğlumun doğum gününde ,yani 27 nisanda 65 olmak istiyorum.

Çok güzel açıklamışsın canım..
Katılıyorum

güzel bir gün..afiyet olsun

Eveeet herkese cevap yazdım,şimdi gelelim benim dünkü menüme :))

sabah : 08.30
-1 kaşarlı tost

ara : yok

öğlen : 12.00
-1 kaşarlı tost (sabahtan kalan)
-1 kase çorba

ara :15.00
- 1 muz

akşam : 18.00
-1 porsiyon kuru fasülye
-1 kaşık pilav
-1 kase salata

su : 2 lt
spor : yok
y.çay : 2 kupa

Ahh ahh benim oğlan doğduğu gün uykunun kıymetini anladım..
2 sene olacak ve ben deliksiz uykuya,uyuyup dinç bir şekilde uyanmaya o kadar hasretim ki

Benim kızda 3.5 yaşında
Bebekken hiç sorun çıkarmıyordu ama şu son 2 senedir gece yatmak bilmiyor sabahda uyumak
Oyun oynamanın zevkine vardığı için hep eğlensin istiyor
Tam yatağına yatmaya alıştı diye sevinirken bu ara yine bizimle yatmak istiyor arada ( tabi deli yatıyor ve aramıza yattığı için bütün gece ben tedirgin oluyorum yani istesemde derin uykuya dalamıyorum )

Menün gayet güzel cnm

Sabah
2 elma

Öğle
Dondurma

Akşam
1 kase yoğurt

Kızlar birkaç gün böyle yapacağım biliyorum sakıncalı ama 6 lı rakamlara tekrar dönmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…